Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62351) Skillet válasza zeon.hu (#62350) üzenetére


Skillet
addikt

:R

Tegnap bevásároltam rendesen, alig hagytam valamit a neten :D (BG, ali, ebay).
Színes micro usb ugreen kábel is jött aliról.
Azt írtátok ne legyen elmentve a kártya alipayhez... miért? Szerintem én raböktem, hogy mentse.
Nagy gond? Ma már ne is keressek pénzt rajta, leemelték? :))

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#62352) Dluinet válasza Skillet (#62351) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én elmentetem a kártyát az alipay-en, nem volt eddig semmi gond

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62353) csodavas


csodavas
tag

Sziasztok!

Csütörtökön megérkezett a tabletre a tok. [link] Tökéletes minőség, normálisan volt becsomagolva, aki esetleg ilyet szeretne bátran merem ajánlani. Szeptember 10.-én rendeltem, szóval igen hamar megérkezett. Kellemes hétvégét! :R

ui.: ebay-en kártyás fizetéssel plusz 1 dodót leemel, ezt eddig nem tudtam, egyik haver hívta fel rá a figyelmemet, szóval lehet megéri inkább paypalozni..

[ Szerkesztve ]

(#62354) spidersoft válasza Dluinet (#62352) üzenetére


spidersoft
senior tag

aliplay furcsa infókat kérdezett, így oda nem regeltem, viszont aliexpressen valami "egykattintásos" (valójában attól kicsit több) vásárlás van kijelölve, szóval nekem aliexpressre van lementve a kártya :) eddig még nem volt indokolatlan terhelés... alipay-nek van valami előnye?

Vettem egy ilyen wallet mobiltokot, de a belső kártyatartók nyomot hagynak a kijelzőn. Egyelőre letörölhető, de ki tudja, később is az lesz-e. Erre van valami tapasztalat, megoldás azon kívül, hogy nem használom a tokot (pl. TG segítene)? Maga a nyom nem zavar, de nem szeretném, hogy sérülés érje a digitizert...

[ Szerkesztve ]

(#62355) csodavas


csodavas
tag

Nekem a gyári samu töltő is sípol ha már nem tölt, szóval ez nem egyedi probléma úgy látom. :D

(#62356) Dluinet válasza spidersoft (#62354) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ugyan az a kettő
vagy rosszul tudom?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62357) spidersoft válasza Dluinet (#62356) üzenetére


spidersoft
senior tag

elképzelhető, nem látom át... alipay regem azóta sincs, közvetlenül fizetek aliexpressen a netes kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#62358) havri1


havri1
félisten

Nekem a QC3 5 portos van, 4 bank és egy telefon mellett sem ciripel/sípol.
Itt nem működik a fordítva bedugom a hálózatba dolog?

[ Szerkesztve ]

havri

(#62359) Saccco válasza Skillet (#62351) üzenetére


Saccco
nagyúr

A ne mentsd el gondolat a másodregisztráció miatt jött elő.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#62360) Maximum1 válasza spidersoft (#62357) üzenetére


Maximum1
őstag

Én sem tudnám jobban leírni, így idézek az aliexpress topikból "viktorhu" szösszenetéből:

"A világ legnagyobb webáruház-rendszeréhez tartozik, ugyanolyan megbízhatónak számít, mint az amazon vagy a paypal. Az eladó nem fogja megkapni a kártyaszámodat, csak az összeget kapja meg, miután visszaigazoltad, hogy megkaptad a terméket."

(#62361) luke30


luke30
tag

A Snap-up -os CUBOT X16-ot másnak sem akarják elküldeni? Nekem azzal az indokkal akarnak refundolni hogy már nem forgalmazzák. Gondolom rájöttek hogy nagyon olcsón nyomatták. :((

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#62362) Druss válasza luke30 (#62361) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem a Xiaomi Mi4-el csinálták meg. Szerintem nem is volt nekik EU raktáron. Most megy az alkudozás. Ez finoman szólva is gusztustalan húzás volt tőlük.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#62363) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#62325) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy szimplán meg kellene tanulni használni az oldalt, és az oldal keresőjét.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62364) air válasza draco31 (#62338) üzenetére


air
nagyúr

Mitől PCI-E, ha egy sima USB kábel a bemenete?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62365) Dluinet válasza air (#62364) üzenetére


Dluinet
nagyúr

- nézd meg a képet
- az usb csak álca, gondolom nem akartak még egy gépsort egy másik fajta csatlakozónak
- pci-e "kártya" a beépítőkeretben van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62366) havri1 válasza DJ. Ru$y (#62363) üzenetére


havri1
félisten

Én nagyon szívesen berakok bármi olyat az összefoglalóba, amit szeretne a topik, de csak akkor, ha az mindig naprakész, és van értelme.
Termékeket, előadókat nem tartom jó ötletnek, mivel ezek állandóan változnak, bővülnek. Jó, Sincerity fix, de azzal, hogy a nevét beírjuk, még nem lesz meg a termék, keresni kell ugyanúgy.

havri

(#62367) luke30 válasza Druss (#62362) üzenetére


luke30
tag

Valami kárpótlást csak ki kellene préselni belőlük.

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#62368) air válasza Dluinet (#62365) üzenetére


air
nagyúr

Bocsi, az első 2 képet nem néztem. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#62369) janakbacsi


janakbacsi
őstag

usb tester-ből elég ilyet venni? használható?
[link]
és ez miért kerül négyszer annyiba? vagy inkább ezt kellene venni?
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#62370) Dluinet válasza janakbacsi (#62369) üzenetére


Dluinet
nagyúr

filléres zsebszámológép kijelző vs OLED kijelző

az egyik egy értéket tud egyszerre megjeleníteni, a másik szinte az összeset

és még sok más a különbség

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62371) janakbacsi válasza Dluinet (#62370) üzenetére


janakbacsi
őstag

az nem zavarna, hogy a számokat milyen minőségben tudom leolvasni. illetve az sem, hogy nem egyszerre jelennek meg az értékek. gondolom nyomogatni kell a gombot az olcsóbb verzión és ennek megfelelően változik a kijelzett érték.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#62372) DJGABI válasza janakbacsi (#62371) üzenetére


DJGABI
addikt

direkt ilyen formájút/QC-set keresel? csak mert ezeknél vannak jóval olcsóbbak is

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#62373) janakbacsi válasza DJGABI (#62372) üzenetére


janakbacsi
őstag

a qc az gondolom quick charge-ot jelent. a telefonom tudja ezt (xiaomi mi4c) de nem ragaszkodom hozzá. mi az előnye ennek a fajtának? ha tudsz olcsóbb, de használható darabot, nekem az is jó lenne.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#62374) DJGABI válasza janakbacsi (#62373) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm akkor lehet érdemes olyat keresni. nem tudom ezek lekorlátozzák-e a töltést, de a legolcsóbb használhatóak: alap alap2 profibb

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#62375) Druss válasza luke30 (#62367) üzenetére


Druss
aktív tag

Próbálkozom, de nagyon kéretik magukat. Semmi megbánás vagy valami. Egy ügyem volt velük eddig, de az sem ment könnyen, pedig itt a fórumon az egyik legjobb supportnak tartják őket. Meglátjuk mi lesz.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#62376) Dluinet válasza janakbacsi (#62371) üzenetére


Dluinet
nagyúr

olvasd el hogy mit tudnak
ég és föld a kettő

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#62377) luke30 válasza Druss (#62375) üzenetére


luke30
tag

Pontokat akarsz jóváíratni vagy más megoldást találtál ki? Amíg itt írogattam megint küldtek egy levelet hogy most már tényleg refundolnának. :((

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#62378) Druss válasza luke30 (#62377) üzenetére


Druss
aktív tag

Próbálom rávenni őket, hogy EU-n keresztül küldjenek egy más fajta Xiaomit.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#62380) janakbacsi válasza DJGABI (#62374) üzenetére


janakbacsi
őstag

Köszönöm

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#62381) fant0mi válasza Tav-Csoves (#62379) üzenetére


fant0mi
addikt

Mindket esetben
+27% AFA
+2,5% vam
+2500Ft vamkezeles

(#62382) DJ. Ru$y válasza havri1 (#62366) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is így gondolom amit írsz. Ez a "topiklakó kötelező darab lista" szerintem teljesen felesleges. És ide elvileg amúgy is csak eBay linkeket lehetne ugye, mivel eBay-ről van szó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62383) maross válasza DJ. Ru$y (#62382) üzenetére


maross
veterán

egyszerubb lenne atirni a cimet valami tagabbra...ha itt 10%-ban ebayrol van szo mar sokat mondok

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62384) Saccco válasza maross (#62383) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem teljesen mindegy, hogy mi a topik címe. Az a finom káosz, ami ebben a topikban van, az a bája az egésznek. Éppen ezért nem is látom értelmét a több altopikra való bontásnak sem. Egyébként nem kiemelt szakmai topik, hanem OFF-Topik, akkor meg mindegy miről megy a diskurzus.

Ha annyira ragaszkodni kell egy új névhez, akkor én is a tágabb elnevezést támogatnám, azt biggyeszteném oda, hogy "és egyéb webshop-os".

szerk.: Különben a topik a kütyükről szól, az másodlagos, hogy hol veszi meg az ember. :U ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#62385) luke30 válasza Druss (#62378) üzenetére


luke30
tag

Válaszoltam nekik én is felvázolva hogy mivel ajándéknak lett volna a teló, örülnék egy másik hasonló típusnak csereként. Gondolom Lynn barátom nyelt eggyet :DD

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#62386) szabifotos


szabifotos
senior tag

Vettem próbaképp egy 3-as USB fali aljzatot. Fel voltam rá készülve,hogy esetleg nem adja le a kellő teljesítményt. 3A van a leírásban, de a 2A elég ugye minden eszköznek. Működik rendesen, tölti a 3 eszközt egyszerre. Lemérni sajnos még eszköz hiányában nem tudtam az áramot, de nem tűnt fel, hogy hűű de lassan töltene.

Kicsit kellett ugyan vésni a falon, mert bár 60x60-as a konnektor is, de kerek doboz volt a falban és nem akart először beférni, de megoldottuk :)

Amikor itthon vannak nővéremék, a sok iPad, iPhone adaptertől már nem lehetett férni, + android tabletek, telók stb... így meg csak egy USB kanóc kell :)

[ Szerkesztve ]

(#62387) havri1 válasza maross (#62383) üzenetére


havri1
félisten

Nem lehet változtatni rajta sajnos.

havri

(#62388) KTU válasza Saccco (#62384) üzenetére


KTU
addikt

Vagy az elejét, :D
Kínából kütyük kis pénzért
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#62389) Saccco válasza havri1 (#62387) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az eredeti cikkíró sem tudja módosítani? Nem megy utána a fórumcím?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#62390) Mr.Csizmás válasza luke30 (#62361) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem egy X16 és S600 van úton, mindkettő így néz ki (eltérő időpontokkal persze)

Asendia posta, normál TN-t nem látok...

Date / Time Event Data
09-Sep-2016 16:47 Booked Vincent Nam
13-Sep-2016 08:52 Accepted Received at Hounslow Depot
14-Sep-2016 16:31 En Route Ready to Ship
14-Sep-2016 20:29 En Route Shipped
15-Sep-2016 13:38 En Route In Transit - Received at HUB AMS
15-Sep-2016 13:38 En Route In Transit
15-Sep-2016 16:16 En Route In Transit - Shipped from HUB AMS
16-Sep-2016 13:46 En Route In Transit
23-Sep-2016 09:12 En Route In Transit - Arrival to office of exchange - missing documents

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62391) maestro87 válasza havri1 (#62387) üzenetére


maestro87
őstag

Mindent lehet csak akarni kell. A spórolós topic címét is kitudták javítani.
Mindig előjön ez a téma, így tényleg javítani kellene már.:)

(#62392) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#62391) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem a lehet a kérdés. A kört egyszer már lefutotta(k) a Tg(-k) a megfelelő helyen, nem leges válasz lett a vége ennyi. Ezen nem kell azért rugózni. Eddig volt szó BG-ről, GB-ről, Ali-ról, ezután is lehet..

Viszont, ha átnevezik mégis a topikot, akkor innentől nem lehet sírás a BG-os játékok miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62393) Mr.Csizmás válasza maestro87 (#62391) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

logout poszt, írj, a szerzőnek.

(#62394) maestro87 engem jobban zavar, hogy a snapupos telóim hol járnak vajon :F :(

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62394) maestro87 válasza Mr.Csizmás (#62393) üzenetére


maestro87
őstag

Írjon az akit jobban zavar. :DDD

(#62395) luke30 válasza Mr.Csizmás (#62390) üzenetére


luke30
tag

A hálátlan mocskok..nekem meg itt írogatnak mindenféle érzelgős szarságokat hogy nincs, meg nem is volt..meg nem is lesz az X16-os. :((

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#62396) havri1 válasza Mr.Csizmás (#62393) üzenetére


havri1
félisten

Akkor már lehet érdemesebb lenne csak a logout-ot frissíteni, ott lehet bővebben is.

havri

(#62397) spidersoft válasza maross (#62383) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az ebay kínai kütyüs termékeit túlnyomó részt nagy webshopok (tinydeal, gearbest, banggood, tomtop, mittomén) listázzák, vagy számukra "dolgozik be" valaki. csomószor jött már ebayről tomtopos zacskóban cucc, vagy küldtek a csomagról gearbestes fotót. Emiatt az ebay, mint távol-keleti webáruházak összefoglaló neve is értelmezhető azzal a pár százalék plusszal, ami magánemberektől, vagy egyéb nem-kínai üzletek árusaitól származik. Viszont csak Kínára (bővebben Kína+Hongkongra) sem érdemes szűkíteni a kört, mert pl. Olfa szikét Dél-Koreából, Noga sorjázót Izraelből, meg már nem tudom, hogy mit Indiából, fényképezőgép dioptriás keresőlencsét USA-ból tudtam a legolcsóbban rendelni -- mindet olcsóbban, mint itthon bárhol.

(#62398) Jarod1


Jarod1
addikt

még annyit ehez a mágneses töltőhöz hogy hülyebiztos, ha véletlenül fordítva cuppantják rá akkor is tölt..

[link]

(#62399) mirci18 válasza havri1 (#62345) üzenetére


mirci18
addikt

Intézem.
Majd írok egy "kötelező" klubtagsági cuccok összeállítást is.
Mert szerintem sok olyan dolog van amit sokan veszünk de az újak nem is ismerhetnek.
Csodaszivacs stb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#62400) fecus


fecus
őstag

Ha veszek egy ilyen töltőt akkor az a hagyományos microUSB-s telefonomat is tölti sima USB2.0-s kábelen keresztül is?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.