Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) kmarci25


kmarci25
veterán

Találtam egy ilyen multifunkci :DDD eszközt. FM transzmitter, bluetooth kihagosító, stb. Szerintetek ez mennyire használható?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3252) mrgergoke válasza kmarci25 (#3251) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Csak tipp, de szerintem ilyen áron egy full működő eszközt fogsz kapni. Így szokott lenni, de csak tipp.

https://rendeljkinait.hu/

(#3253) kmarci25 válasza mrgergoke (#3252) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm, az ára miatt én is így tippelem. Direkt nem is akarok valami pár száz forintos vackot venni...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3254) VMatteo


VMatteo
őstag

megjött a Chinese "polarizált" napszemüvegem, csak a polárszűrőt valahogy elfejtették gyártás során beletenni. Az eladó polárszűrősként hirdette, mondom 900Ft-ot megér. Így viszont egy kalap shit. hol fenyegethetem meg a kis kínai barátunkat?:D mi a módja? ;] (persze tudom, 900Ft-ért mit várok, de konkrétan ezért vettem hogy ilyen, szóval átbasszarintva érzem magam)

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#3255) mrgergoke válasza VMatteo (#3254) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Üzenetben is megteszi, de a resolution centerben a megoldás! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#3256) VMatteo válasza mrgergoke (#3255) üzenetére


VMatteo
őstag

és mit írjak neki, azon kívül hogy átvert. Pénz vissza?küldjön másikat?mit?:D

Tisztelet a Gépésznek!

(#3257) mrgergoke válasza VMatteo (#3256) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Amit jónak látsz, de legyél határozott!

https://rendeljkinait.hu/

(#3258) El Gringo válasza VMatteo (#3254) üzenetére


El Gringo
senior tag

pénz vissza. Úgysem küld újat, főleg nem polarizáltat ennyiért. Ennyiért kapsz egy jó munkavédelmi szemüveget, igaz az nem polarizált. :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3259) fess válasza VMatteo (#3254) üzenetére


fess
őstag

Jártam így én is, én benyeltem,mert biciklizéshez még jó egy sima szemüveg is, pecához akartam polarizáltat, sajna nem jött össze :D

(#3260) pelenka35


pelenka35
őstag

(#3261) Outlander válasza pelenka35 (#3260) üzenetére


Outlander
őstag

Ennél használhatatlanabb caarra nehéz elkölteni a pénzt.

Sírós a reklámja is, főleg mikor az autó féktárcsáját világítja be, és mondja h mifaca?! :DDD

Egy gyufaszálban több a lumen. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3262) pelenka35 válasza Outlander (#3261) üzenetére


pelenka35
őstag

valami ötlet mit kéne venni ? :)

ide szeretnék valami vezetéknélküli lámpát

felső ágyhoz :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#3263) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv!

Szeretnék 3 db olcsó digitális tolómérőt, de olyat, amin van adatcsatlakozó is (útmérőnek). Ezt találtam olcsóért. Kérdezem az eladót, hogy megnézné-e nekem, hogy a rajta lévő kis ajtó alatt ott vannak-e az adatcsatlakozó kontaktjai (láttam már olyat, amin nem volt ott), erre azt válaszolta, hogy nézzem meg a termék leírását.

Most vagy tényleg oda van írva és én nem találom, vagy ő nem érti, hogy mit akarok (ami nem kizárt, elég rég tanultam angolul)... :) Általában azt nem szoktam észrevenni, ami pont a szemem szúrja ki... valaki ránézne a termékre, hogy ír-e valamit az adatcsatlakozóról, és tényleg csak én nem veszem észre?... előre is köszönöm!

-----

dear buyer
pls refer to our item description.thank you/

-----

Hello,

Could you please find out whether the caliper has the data connector? It must be under the little door at the top-right corner of the black case, next to the fixing screw. You should see four PCB contact line.

Thanks forward, have a nice day,
Peter

(#3264) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek ez mekkora minőség lehet? Merthogy itthon 1db Maxell 2032-es kerül 400huf-ba. Bár ahogy nézem az se sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#3265) spidersoft válasza KaiotEch (#3264) üzenetére


spidersoft
senior tag

Egy lángos árával drágábban négyszer annyit is adnak :D

Még régebben vettem 10db Maxell feliratú LR44-et hasonló áron, mindben volt szufla, rendben elviszegették a vércukormérőt... itthon a nagykerek mindenre szép hasznot tesznek, multik se szégyenlősek, az állam is kér minimum 30%-ot (ÁFA+vám) -- még az is előfordulhat, hogy eredeti. :))

(#3266) San398 válasza KaiotEch (#3264) üzenetére


San398
őstag

Én most innen rendeltem: Angliai eladó

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#3267) pakfong


pakfong
tag

Ma érkezett ilyen 2db micro sim adapter. 200 Ft-ért felesleges itthon kézműveskedni a kartonnal vagy a lejárt bankkártyával.
Ápr. 9.-én adták fel, ma már itt volt. Remélem tartják ezt a tendenciát, mert még 9 áru van érkezőben.

[ Szerkesztve ]

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#3268) KaiotEch válasza spidersoft (#3265) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez 2016-os :) Bár van agy olyan érzésem, hogy ezek egy gyártósorról gördülnek le és ugyan olyan szufla van bennük. Vagy tévedek? Amúgy meg 20db-ban mi a fenét csináljak? :D

(#3269) spidersoft válasza KaiotEch (#3268) üzenetére


spidersoft
senior tag

Időnként előfordul, hogy van benne hibás, amiben semmi akarat nincs. Gondolom valami belső zárlat miatt, vagy nem jól sikerült lezárni a fém burkolatot és kiszáradt az elektrolitja. Olcsóbb "százforintosbolti" elemeknél nem ritka jelenség, sőt, egy 10-es levélben jellemzően van 1-2db ilyen.

Régebben vettem egy ilyen tesztert, teljesen megbízhatóan működik (leszámítva, hogy egyszer leszakadt a mozgó pofáról a vezeték a nagy tologatástól). Etéren talán ez megbízhatóbbnak tűnik. Beltartalomra hasonlónak néz ki, mivel nem kell több centi utat megtenni a pofának (a forgáspontban a vezeték hajlik, de nem húzódik centiket), így a vezetéket se terheli annyira, kisebb helyen elfér, és olcsóbb is. Ha most vennék, akkor ilyet vennék :) A digitális kijelzősekre több helyen olvastam panaszkodást, de ezek jól működnek (egy ellenálláson keresztül folyatnak az elemből áramot (a 9V-os telep számára nyilván másmilyen ellenállás van), és a kis Deprez egy osztón méri a feszültséget. Pofonegyszerű, indikálásra pont megfelel, belenyúlva típusonként két jól megválasztott ellenállással Li/LiPo/stb. cellákra is át lehetne alakítani, ha szükséges lenne.

(#3270) fraba válasza KaiotEch (#3264) üzenetére


fraba
aktív tag

Én az általad linkeltből vettem két levéllel. Eddig összesen csak kettő darabot használtam még fel a digitális személy mérlegbe. Ott tökéletesen működik, a többiről nem tudok semmit sem :)

szerk:

Csak én majd' 1 $-al kevesebbért :P

[ Szerkesztve ]

(#3271) spidersoft


spidersoft
senior tag

Szeretnék egy elemes papucskereső lámpát a folyosóra, de jó lenne, ha nappal nem kapcsolgatna feleslegbe, csak éjjel, mikor tényleg sötét van. Mit lehet ezekről tudni? Azonnal bekapcsol, ahogy a látómezejébe kerülök, vagy gondolkodik másodperceket, esetleg integetni kell neki? a 8 LED-esen van nappal-éjjel kapcsoló, ami nincs a kisebbeken, nem tudom, hogy mit csinál ez... Nincs véletlenül tapasztalatotok ezekről a kütyükről? Előre is köszönöm :)

(#3272) mukibuci válasza spidersoft (#3271) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a 4 ledes se kapcsol be, ha elég világos van :N fényre pedig bőven sok ez is megtalálni a kulcslyukat :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3273) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Bluetoothos aksis hordozható hangszóróból milyet érdemes? Mik a tapasztalatok?

(#3274) Zirowe válasza nelsonmanian (#3273) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én most egy ilyet vettem, van egy hasonlóm is, amit régebb óta használok, csak azon régebbi kékfog van és nincs nfc-je, kisebb kerti partikhoz, túrákon este tábortűznél tökéletes.

Még egy ilyet néztem ki későbbre, ez elvileg ilyen beats pill koppintás (amit meg 100%-ban megegyezik beats pillel, azt pedig kb 35-45$ körül lehet kapni alibabán).

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3275) draco31 válasza Zirowe (#3274) üzenetére


draco31
veterán

Én meg sajátot készítettem, az a biztos. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3276) student


student
őstag

ez a training glasses ér szerintetek valamit a gyakorlatban vagy átb*szás az egész?
van egy -0.5 dioptria a szememen szóval nem kell szemüveg de azért jó lenne 100%osan látni

[ Szerkesztve ]

(#3277) spidersoft válasza student (#3276) üzenetére


spidersoft
senior tag

valamivel élesebben látsz rajta keresztül... az elv ugyanaz, mint a fényképezőgépeknél a rekesz beszűkítése: megnő a mélységélesség, és ha mellé is lövi a szemed az élességet akkor is még többé-kevésbé jól látsz. hogy javít-e? nemtom. nekem van ilyen, de nem hordom... először olyat sikerült vennem, amin nem kör alakú lyukak vannak, hanem négyzetesek, no, azzal mindenből négyet látok, nagyon zavaró :D

Ezt meg a relatedek között leltem -- mandulaszeműeknek mandulátlanító... :O

(#3278) student válasza spidersoft (#3277) üzenetére


student
őstag

közbe már megtaláltam szemészdoki azt mondja haszontalan cucc hagyom a francba

(#3279) spidersoft válasza student (#3278) üzenetére


spidersoft
senior tag

inkább szemtorna, azzal nem árthatsz, ráadásnak még ingyen is van... közel nézel-messze nézel sokszor egymás után, egyenes fejjel fel-le-jobbra-balra nézel, pihentetsz, effélék. hátha bejön.

(#3280) VMatteo


VMatteo
őstag


ez a laptophűtő megér 1000Ft-ot? :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#3281) kmisi99 válasza VMatteo (#3280) üzenetére


kmisi99
addikt

Szerintem nem, még a komoly hűtők is szinte alig érnek valamit ez szart nem fog. A meleg ellen emeld meg picit a laptopot, hogy a hideg tudjon áramolni alul illetve rmclockal alulfeszelés újrapaszázás hűtő takarítás és máris tökéletes.

(#3282) DJGABI válasza VMatteo (#3280) üzenetére


DJGABI
addikt

+1, nem igazán érdemes megvenni. helybe' vettem egyet, de nem sokat ér. arra jó hogy elemelje az asztaltól a notit, de amúgy nem igazán hűt ennek a ventillátora.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3283) spidersoft


spidersoft
senior tag

üdv! ilyet próbált már valaki? egeres topicban nem kaptam választ... vagy szóra se méltatják, vagy nem elég bátrak ilyet venni :D

[ Szerkesztve ]

(#3284) spidersoft válasza mukibuci (#3272) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ok, kösz az infót, akkor a kisebbet rendelem, azt legalább elhelyezni is könnyebb. Ahova kell (folyosóra), oda minimális fény elég.

(#3285) VMatteo válasza kmisi99 (#3281) üzenetére


VMatteo
őstag

megvan emelve, 4 ásványvizes kupakon ül:D pasztázni már kellene, de még garis és nemtudom Miskolcon hol van szerződése a toshibának

Tisztelet a Gépésznek!

(#3286) El Gringo válasza spidersoft (#3283) üzenetére


El Gringo
senior tag

én pl. ilyet még nem is láttam, gondolom nem csak én vagyok így vele, azért nem válaszol senki :K

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3287) randras válasza spidersoft (#3283) üzenetére


randras
veterán

Nekem kéne, de most a bluteooth-os egeremet várom.

(#3288) spidersoft válasza El Gringo (#3286) üzenetére


spidersoft
senior tag

Vertical mouse kategória, elvileg arra való, hogy ne kifordult csuklóval egerezzünk, hanem anatómiailag valami jobb pózban... Azért gondoltam, hogy nekem valami ilyesmi jó lehet, mert egyébként is sokszor kapom magam azon, hogy nem felülről fogom az egeret, mint rendesen, hanem oldalról (nagy ujj belülről, szélső három ujj kívülről, mutatóujjal meg átnyúlok keresztbe a bal gombhoz). Létezik sokféle, de valamiért nem túl elterjedt, nagyobb gyártók 20k környékén árulják. ebayen vannak ettől olcsóbban is, de azok aprónak tűnnek, az eggyel drágább (nem biztos, hogy jobb...) kategória meg 4.000 körül kezdődik.

(#3289) El Gringo válasza spidersoft (#3288) üzenetére


El Gringo
senior tag

érdekes lehet, próbát megér szerintem. Most próbálgattam vaktában, kicsit furcsa így markolászni ;] de nem rossz ötlet. Esetleg a feedback történetben, youtubeon rá lehet keresni.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3290) VMatteo


VMatteo
őstag

van már 1 hónapja egy V mint vérbosszús maszkom amit leütöttem,de nem fizettem ki mert meggondoltam magam, hogy nem kell ez nekem.Viszont az eladó szívja a vérem hogy perkáljak. nem lehet valahogy törölni a vételt?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3291) kmisi99 válasza VMatteo (#3290) üzenetére


kmisi99
addikt

Írni kellett volna neki, hogy bocsánat félreértés volt stb és vonja már vissza a dolgot általában megértőek.

(#3292) VMatteo válasza kmisi99 (#3291) üzenetére


VMatteo
őstag

írok neki hátha megérti, azt hittem simán lehet törölni

Tisztelet a Gépésznek!

(#3293) dReFiX


dReFiX
senior tag

Hali. Powerbankot keresek a mobilom mellé, tudnátok esetleg ajánlani ? Köszi!

(#3294) Outlander válasza dReFiX (#3293) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem van eladó, igaz nem 678.000 amperes mint a többi amit az aprón hirdetnek, de ebben legalább eredeti/igazi sony cella van 2200ma val..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3295) VegyesTamás válasza dReFiX (#3293) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Yoobao...most tervezek a 7800 mAh-ról váltani 10400 mAh-re :) 2,5 év mindennapi használat után lehet, hogy csökkent a kapacítása. :DDD (amúgy nem annyira észrevehetően.)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3296) kmisi99


kmisi99
addikt

Annyira örülnék ha ebayen nem dobálóznának végtelen mah számokkal hanem a valós értéket írnák rá akkor meg is venném a dolgokat. Mikor az ilyen kis mobiltelefon máretűekre 10 000mAh írnak annyira vices bezzeg a 3x akkora laptop akkuk csak 6000mAh de majd persze a kínaiaknak simán sikerül.

(#3297) Outlander válasza kmisi99 (#3296) üzenetére


Outlander
őstag

Lehet ott mások a mértékegységek. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3298) VMatteo


VMatteo
őstag

Örömmel jelentem hogy Kínát a provinciámmá tettem, a napszemüvegem árát visszafizette az eladó.
Továbbá kisírtam hogy amit leütöttem csak nem fizettem ki szóval hogy ebből se legyen baj.
Hívjatok csak Gladijator-nak! :B

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#3299) wwenigma válasza dReFiX (#3293) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

edigitalból Yoobao, azzal nem fürödsz be. Kinai napelemes kvadrilliógigaamperórásnak ne dőlj be...

kmisi99: pedig minőségi cellából lehetséges, 4x2600mAh 18650-es méretben mobil méretű. Ja és persze nem 5V-ra hanem 3,7V-ra vetítve adják meg a kapacitást, ezt se felejtsük.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3300) VegyesTamás válasza wwenigma (#3299) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Igen, és ebből is van 10400-as ahogy írtam, és az biztos annyit tud. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.