Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) VegyesTamás válasza El Gringo (#2599) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

már lemértem,simán belemegy :) rendeltem is egyet :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2602) petipetya válasza Earl_Muttley (#2600) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mennyiért van az a 300 mag, ha én kaptam kb. 500 Ft-ért 16 db magot?

"nincs rá lezsóidő"

(#2603) Earl_Muttley válasza petipetya (#2602) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

[link]

Remélem nem néztem be :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2604) bzoley válasza Earl_Muttley (#2603) üzenetére


bzoley
veterán

De jó, ugyanettől ugyanennyiért ~190db-ot kaptam tegnap.

(#2605) Earl_Muttley válasza bzoley (#2604) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem az is bőven elég lenne, de remélem 200-250 db minimum meglesz, mert 10-15 palántát szeretnék minimum :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2606) bzoley válasza Earl_Muttley (#2605) üzenetére


bzoley
veterán

Gondolod 200-ból 10 marad meg? :)

(#2607) petipetya válasza Earl_Muttley (#2603) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az bizony annyi. Csak akkor azt nem tudom, hogy az enyémben miért nem ennyi volt. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#2608) vgyuri


vgyuri
őstag

Scoville-értékeket néztétek már? Jalapeno 2.500-8.000, Habanero 100.000-től indul, utóbbiból 110 mag postával együtt 700 forint.

Cserének én is örülnék, mert minden barátom csak egyszer kóstolná meg a Habanero paprikát, többet biztos nem kérne. :)

Ha valaki port csinál belőle, akkor ne lélegezze be, és gumikesztyűvel érjen csak hozzá. Fald fel Amerikát Spektrumon adják, ott szoktak erőset is enni, de Youtube-on is vannak paprika kóstoló videók.

Dorset Naga sem drága, 20 mag 900 forint, csak legyen aki megkóstolja.

[ Szerkesztve ]

(#2609) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

rendelt már valaki ebayről headsetet?
főleg játékhoz használnám, egyelőre ezeket néztem ki:
headset (nem ebay, tmart)
headset
ez sem ebay, dx.com
van valakinek tapasztalata ezekről, vagy bármilyen olcsóbb headsetről?

(#2610) Earl_Muttley válasza bzoley (#2606) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Több is jó lenne, de 5-10re gondoltam. A többit mástnem tovább osztom, vagy teszek el magot jövőre is

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2611) DJGABI válasza Mad_Wolf (#2609) üzenetére


DJGABI
addikt

a középsőt néztem én is (Kanen márkanév alatt is árulták [link], legalább ismerős a név, az in-ear fülesük jó volt), aztán inkább vettem helyben egy ilyet: [Genius HS-05A] erről legalább van tapasztalat, normálisan szól, nem kell rá heteket várni. Annyi a negatívum hogy huzamosabb használat után nyomja a fület, gondolom nagyobb kéne, dehát kis pénz kis foci...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2612) petipetya válasza vgyuri (#2608) üzenetére


petipetya
nagyúr

Persze, ezért rendeltem habanerot a jalapeno mellé is. Ha ténylegesen eljutok oda, hogy a habanero ki legyen szárítva és meg legyen őrölve, akkor valószínűleg nem az őrleményt szórom majd a levesbe, hanem édespaprika porhoz lesz hozzákeverve minimális arányban.

Persze az is benne van a pakliban, hogy valahol menetközben befuccsol az egész, amit persze nem szeretnék. Ám ha nem próbálom meg, akkor idióta maradok és a sablon szerint élem tovább az életemet, ami unalmas az ilyen apróságok nélkül. :) Mármint nem az életem, hanem a sablon viselkedés.

"nincs rá lezsóidő"

(#2613) Earl_Muttley válasza petipetya (#2612) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

All:

Amúgy akkor lesz új topicunk? :D Amennyi paprika"dealer" összegyűlt itt :D

(szerk.: nem válasznak, és offba akartam)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2614) petipetya válasza Earl_Muttley (#2613) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha megnyitjátok, de akár jöhettek a logoutos topicba is, mert ott már kaptam pár jó tanácsot: http://logout.hu/bejegyzes/petipetya/jalapeno_magok_elultetese_hogyan_help.html

"nincs rá lezsóidő"

(#2615) doc válasza Earl_Muttley (#2613) üzenetére


doc
nagyúr

mukibuci mar kb. haromszor linkelte a megfelelo topicot... :U

[ Szerkesztve ]

(#2616) Earl_Muttley válasza doc (#2615) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ott szerintem összesen mi lennénk már, 0 élet van ott kb.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2617) Mad_Wolf válasza doc (#2615) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

engem nem zavar, legfeljebb átgörgetem... persze csak ha nem csap át full offtopic paprika fórumba :D

(#2618) Mad_Wolf válasza DJGABI (#2611) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

köszi, elég jónak tűnik, árban is barátságos.
szétnézek itt Debrecenben hol lehet kapni, hátha akkor megúszom a szállítási költséget :D

(#2619) mukibuci válasza Earl_Muttley (#2616) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tehát most van 1 topik, ahol nincs senki és ahelyett, hogy életet vinnél bele, nyitnál egy újat :U logikus :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2620) mrgergoke válasza mukibuci (#2619) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ebben egyet kell értenem a kollégával! Tényleg elég sok lett itt a paprikás off, de nem szóltam érte. Viszont ha egyszer már van fórum ilyesmi témának, ahol ráadásul 0 élet van, akkor egyrészt miért nyitnátok újat, másrészt miért nem ott vitatjátok meg az off témáitokat? :)
Nem bántás, csak javaslat!

https://rendeljkinait.hu/

(#2621) Earl_Muttley válasza mukibuci (#2619) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

mondjuk szerintem mindegy hol van, mert ez szerintem csak minket meg pár betévedőt érdekel :D De azokat nagyon :D

Mondjuk az a gond, hogy hiába tesz fel az ilyen félholt topicokba akármit rak ki az ember, mert legtöbbször a kutya se lesi.

Mondjuk petipetya bejegyzésénél lehet kialakul a fórum, mert még van pár ember aki ezzel foglalkozik, egész jó tanácsok is vannak ott :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2622) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#2621) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Az igaz, hogy jó eséllyel nem támasztanátok fel a totyikot, de legalább minden téma a helyén lenne :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2623) wwenigma válasza mukibuci (#2619) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Remelem talalnak maguknak topikot mert a paprikatrágyázásnak vajmi kevés köze van az ebay-es kütyükhöz... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2624) student válasza wwenigma (#2623) üzenetére


student
őstag

(#2625) bzoley válasza wwenigma (#2623) üzenetére


bzoley
veterán

Én is remélem, legalább több hely marad a Jim Carrey-s bugyuta bebüfögéseknek :U
Egyébként valóban elterelődött kicsit a téma, akár csak az akksik esetében, vagy máskor, de azért rendeződni látszik a helyzet elmés megjegyzések nélkül is.

(#2626) mrgergoke válasza bzoley (#2625) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ez igaz, student kolléga már múltkor is ilyen magas szinten fejezte ki magát, nem tartom meglepőnek :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#2627) VegyesTamás válasza mrgergoke (#2626) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nagyon off de mégse: a műszaki tanárom is vett ilyen gázégős mókát, neki is tönkrement, derájött hogy lehet kitakarítani, hogy ugyanolyan jó legyen :D mindegyiket átszúrtad?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2628) mrgergoke válasza VegyesTamás (#2627) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én igen. Fogalmam sem volt, hogyan lehetne szétszedni, és tisztítani... Mi a megoldás?

https://rendeljkinait.hu/

(#2629) VegyesTamás válasza mrgergoke (#2628) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Le kell szedni az elejét és óvatosan ki kell szedni egy kis lemezt amin van egy kis lyuk és amögött van egy kis trutyi amit fölszív. Minden egyes darabbal ez a gond, első begyújtásnál felszívja azt a vacakot, és onnantól fogva nem jó. Ő is előbb átszúrta, aztán rájött, hogy az úgy mégsem jó mert lángszórózik, rendelt még kettőt, és sikeresen megjavította. Most nekünk a fél iskolának rendelt, de már Mo. ról mert itthon is elérhető.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2630) mrgergoke válasza VegyesTamás (#2629) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi az infót, ez elég hasznos! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2631) Earl_Muttley válasza VegyesTamás (#2629) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Itthon mennyiért lehet szerezni?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2632) VegyesTamás válasza mrgergoke (#2630) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nincsmit :)


anevemearl

Mi 800 FT-ot fizettünk (szállítás meg minden) de nem tudom honnan van egyenlőre.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2633) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintetek egy ilyen billentyűzet mennyire használható? [link]

Barátnőmnek kéne akinek a laptopja pár naponta megmakacsolja magát és olyankor össze vissza érzékeli a gombleütéseket.

(#2634) Mate válasza kmisi99 (#2633) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha csak néha-néha kell és szükséges a mobilitás akkor jó lehet. Más esetben nem ajánlom.

(#2635) Dr. Romano válasza kmisi99 (#2633) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Anno míg a boltban dolgoztam jópár gumi billentyűzetet eladtunk és elég sok jött vissza hogy egy idő után pár betűt nem érzékeltek. Egyébként is gépelni ezeken szörnyű/fárasztó. Viszonylag erősen kell nyomkodni a gombokat.

Alkalmi használatra jó lehet, de egy mindennapi használatra szánt billentyűzetet nem helyettesítenek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2636) kmisi99


kmisi99
addikt

Kösz a válaszokat, akkor inkább kihagyom és keresgélek már mobilis billentyűzeteket, mert egy új bill a laptopba min 5000 lenne.

(#2637) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ebayes, u.gy. laptopakkukkal van tapasztalata valakinek?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2638) kmisi99 válasza Earl_Muttley (#2637) üzenetére


kmisi99
addikt

Azt mondják jók. Én eddig egyet vettem ismerősömnek nem panaszkodik. Némileg gyengébb mint egy gyári na de minimum fele annyiba kerül.

(#2639) Tim82 válasza Earl_Muttley (#2637) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem rossz tapasztalatom van utángyártott akkuval, de eredetit is lehet onnan olcsóbban szerezni, mint itthon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2640) VMatteo


VMatteo
őstag

Valami olcsó de jó biciklire km órát, lámpát tudtok? ami bevállt :)

Tisztelet a Gépésznek!

(#2641) fess válasza VMatteo (#2640) üzenetére


fess
őstag

nézegettem anno én is,de aztán inkább a lidl-ben vettem vezetéknélkülit,asszem 2500ft volt.lehet érdemes várni egy akcióig

(#2642) student válasza VMatteo (#2640) üzenetére


student
őstag

én ezt vettem kb 1 éve tökéletesen müködik

hátsó led lámpának pedig ezt
itthon a hasonlóakat 2ezerért láttam

[ Szerkesztve ]

(#2643) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Rátaláltam ERRE. Ez ugye az original verzió, kicsit drága...
Aztán meg ebayen találtam kínai változatokat, mint pl EZ.
Vannak még hasonlók pár ezer forintig. Ezek vajon mennyire lehetnek strapabírók, egy nyarat kibírna esetleg?
Valakinek tapasztalat ilyennel, vagy hasonlóval?
Ilyet viszont valószínű fogok venni, ezt már itt olvastam, hogy érdemes többet is venni egy nyárra.

(#2644) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ha már itt vagyok....

Nemrég rendeltem ezt.

Elemmel együtt érkezett. A karokat összeilleszteni kicsit macerás volt, de nem vészes. Talán egy kicsit lehetne nehezebb az alja, de egyébként rendben van.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2645) draco31 válasza student (#2642) üzenetére


draco31
veterán

Egy vekkeren én is gondolkozom egy órán, a régit ellopták, pedig 1000km fölött járt már. :O Ilyenem volt kékben.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2646) draco31


draco31
veterán

Pár érdekesség, unatkoztam. Szerencsére üres a számlám. :)
Számológép
Ha nem lenne jó a kocsi szigetelése
Ez sem rossz dolog
Világítós usb kábel Persze rengeteg színváltozatban van.
Más típus

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2647) Mate válasza draco31 (#2646) üzenetére


Mate
nagyúr

Utolsó nem jó

(#2648) draco31 válasza Mate (#2647) üzenetére


draco31
veterán

Valóban, tessék: [link] :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2649) DJGABI válasza draco31 (#2646) üzenetére


DJGABI
addikt

úristen, meg is őrülnék egy olyan világítós kábeltől. poénnak mondjuk nem rossz

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2650) Mate válasza draco31 (#2648) üzenetére


Mate
nagyúr

Írni akartam előzőre, hogy tök *ar, amiért nem világít a kábel, csak a vége, erre tessék :D :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.