Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) spidersoft válasza VegyesTamás (#3549) üzenetére


spidersoft
senior tag

Én ilyeneket használok -- nem szorít olyan nagyon, mint a recés kábelkötöző, de azért elég jól meg lehet ezt is húzni, szétcsúszni nem fog. Van egy kábeles dobozom, amiben mindenféle soksok kábel van, abban egyesével ilyennel vannak összebandázsolva, illetve a fiókban a gyakran használt cuccok (USB mikroszkóp, ezmegaz) kábelét is ilyennel rögzítem.

Könnyen lehet, hogy lakik ebajon is, szét kéne nézni (én még nem találtam).

Hagyományos kábelkötözőt egyébként egy nagy varrótűvel (zsákvarró tűvel) könnyen lehet bontani: fel kell emelni a nyelvét, és szét is csúszik a kötöző.

A hagyományoshoz hasonló, de bontható, oldónyelvvel felszerelt verziót találtam már az ebayen, de nem tudom, hogy mennyire megbízható, jól kezelhető cuccok.

Használnak még spirálkötözőket is, ezek kábelkorbácsot készítenek, de véleményem szerint bontani elég utálatos. Ezekhez létezik egy filléres műanyag tool, amit ráhúzol a kábelekre, belefűzöd a spirált és a kábeleken végighajtva rátekeri a spirált.

Vagy árulnak tépőzárasat is, ezek is egész jól működnek (laptop töltőknél lehet vele leggyakrabban találkozni).

(#3552) VegyesTamás válasza spidersoft (#3551) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ezek a szines mókák nem is olyan rosszak :) köszi! :)
aztán lehet, hogy valami harisnya, vagy mittomén ráhúzok, mert embertelen ami itt van :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3553) student válasza spidersoft (#3551) üzenetére


student
őstag

(#3554) Mate válasza VegyesTamás (#3552) üzenetére


Mate
nagyúr

(#3555) spidersoft válasza Mate (#3554) üzenetére


spidersoft
senior tag

Hasonló áron lehet kapni itthon is rövidáru boltban, viszont itt jön be az ebay-faktor: nem kell érte elmenni a boltba (ami az én esetemben (mivel nem esik útba) 620Ft), hanem házhoz szállítják, és ennek a díja már benne van az árban. Hogy várni kell rá néhány hetet? Gyerekkorunkban egy komplett évet vártunk a karácsonyra, mégis kibírható volt :)

(btw, ha bevállalsz 5m-t, akkor az már majdnem feleáron van :D -- nyilván nem kell sok egy kötéshez, de azért nem is olyan kevés: átmérő*3,14+kb.1,5-2cm az átfedésre, így 1cm vastag köteget (mondjuk 3db tápkábel) kb. 20 helyen tudsz egy méterből megfogatni)

[ Szerkesztve ]

(#3556) VegyesTamás válasza Mate (#3554) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Jó ez, az organizer cucc de annyire rémlik, hogy pont erre a célra láttam már cumót de hool...:D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3557) Mate


Mate
nagyúr

Másik topicban egy srác ilyet keres. Nem tűnik rossznak, bár kérdéses mennyire tart a ragasztó.

(#3558) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

én most már tudom mit fogok csinálni...fekete slag van is itthon, elvágom, és belehúzom a kábeleket szépen, és két helyen diszkréten fekete szigszalaggal megfogatom, aztán 'joccakát :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3561) student válasza VegyesTamás (#3560) üzenetére


student
őstag

milyen meccsre gondoltál? mediaklikk.hu-n élő hd-ben tudod nézni m1 m1 duna stb csatornákat

(#3562) VegyesTamás válasza student (#3561) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

csak nem a klikk 100 mb -os nettel :DDD ugyanis nekem csak ez jutott, mert szüleimnek drága volt, én meg koleszban laktam idáig, most meg képlékeny, hogy itthon, vagy külföld és nem akartam hűségidőzni :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3563) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!

Olyan (okos)órát keresek, ami képes kiírni a hívó fél nevét. Semmi más elvárásom nincs vele szemben ezért nem is ruháznék be egy Sonyba egy Samsungba pláne. Legjobb lenne hagyományos óra egy pici oled kijelzővel, mint ami a Sonyericssonnak volt, de nagyobb kijelzős típustól sem tartózkodom. Még az óra funkciója is elmaradhat karperec szerű is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3564) Outlander válasza flegga92 (#3563) üzenetére


Outlander
őstag

Focalprice-on meg bangoodon vannak ilyen 40 dodó körül.... de iszonyat kevés aksi idővel, nevetséges designal.

[link] [link] [link] [link]
LInk

Arról nem is beszélve, h ez az a kategória... ami tuti h max 45 napig jó...
De ha találsz, akkor szólj nekem is, mert én is keresgélek, szintén csak annyira, h lássam rajta az "értesítéseket".

ui: de több mint valószínű h 2-3 év múlva, már halad annyit a teknokológia, h rendes minőséget kapsz, megfizethető áron...

Lásd: 2-4 magos telefonok, 0,5-1gb rammal ...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3565) flegga92 válasza Outlander (#3564) üzenetére


flegga92
senior tag

Köszönöm! Lehet akkor inkább maradok a Sonynál használtan néha ki lehet fogni 5000 környékén is az első szériásat.

(#3566) kmarci25


kmarci25
veterán

Muszáj betennem a levelezést... Hülyére röhögöm magam... :Y :DD :DDD Főleg a kínai utolsó mondata!!!

Dear tosell7,

Hello! I've bought a bluetooth car kit, and it arrived. It works well, but could you send me users guide for it? My email: kiss.marton.g@gmail.com

- kmarci25

-----------
Dear kmarci25,

What do you said? because we can not see anything in your message .your message can not open ,so I do not understand what you mean, would you please use very simply words explain more simply things ? and pls write in simple english . do not worry, we will do everything to help you! you are my god,we will do as you want.

- tosell7

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3567) Handball94 válasza kmarci25 (#3566) üzenetére


Handball94
aktív tag

Szerintem már az "I've" szófordulatnál elvesztette a fonalat. :D

(#3568) Agostino válasza kmarci25 (#3566) üzenetére


Agostino
addikt

én élnék a lehetőséggel, ha neked vagyok : )))))))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3569) mrgergoke válasza kmarci25 (#3566) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Fergeteges :D Egyszer kaptam én is hasonlót! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#3570) kmarci25


kmarci25
veterán

Már csak azon gondolkodom, hogy mit írjak neki... Your God says: Let there be light! :DDD Ld. az aláírásom.
Komolyra fordítva: hogy mondjam el neki, hogy mit szeretnék?!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3571) Outlander válasza kmarci25 (#3570) üzenetére


Outlander
őstag

"Send that fuckin user manual, or paypal dispute! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3572) VegyesTamás válasza kmarci25 (#3570) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Please sent the user manual, (bt car kit) for me, in email: (emailcím)

Szerintem ennél egyszerűbben nem lehet írni :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3573) Mate válasza kmarci25 (#3570) üzenetére


Mate
nagyúr

You -->user manual --> email --> me

(#3574) kmarci25 válasza Mate (#3573) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönöm mindenkinek! Jót nevettem... :DDD :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3575) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek ebből az eredeti nano-pad-ból nincs nagyobb, ami vágható?

(#3576) agoka07


agoka07
senior tag

Üdv. Rendelt már valaki olcsóbb projektort?

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#3577) medve89 válasza becenevem (#2548) üzenetére


medve89
újonc

Szia. engem is erdekelne. kaktuszt akarok rendelni. ha megtudsz valamit. irk jerlek. en is igy fogok tenni

(#3578) Ace owner


Ace owner
addikt

[link]
Melyik memkari a legjobb az itt felsoroltak közül 4k-s határig?

Galaxy Fold 4

(#3579) kmisi99


kmisi99
addikt

Mi az a legolcsóbb powerbank ami egy 1500mah telefont fel tud tölteni 1-2x?

(#3580) wwenigma válasza kmisi99 (#3579) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3581) kmisi99 válasza wwenigma (#3580) üzenetére


kmisi99
addikt

Még a negyede is sok lenne, akkor ha 1000ft körül egy se bír 1500-2000mah akkor nem is kell.

(#3582) wwenigma válasza kmisi99 (#3581) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Annyiert a 18650-es cellát nem kapod meg, gondolkozz kicsit... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3583) veector


veector
senior tag

Ha már powerbankokról van szó:
Ilyet vettem
Ilyen cellákkal
Mennyire lenne nagy hülyeség rábízni erre a százforintos vacakra ezeknek a drága celláknak a töltését? :F

(#3584) wwenigma válasza veector (#3583) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem védett cellák szóval túltöltésre és mélykisülésre is figyelni kell. Szerintem egy ilyen dukálna hozzá: [link] bar nem olcso.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3585) batagy válasza veector (#3583) üzenetére


batagy
őstag

Én ezt az első linken szereplő cuccot nem értem.

Ezt most power bank vagy töltő? Vagy mindkettő?
Power bank gondolom nem lehet, mert akkor a 3.7V-ból kellene 5V-ot csinálnia.

[ Szerkesztve ]

(#3586) veector válasza batagy (#3585) üzenetére


veector
senior tag

Mindkettő.
De lehet. :)

(#3587) batagy válasza veector (#3586) üzenetére


batagy
őstag

Ok.

Nem rossz így, legalábbis power bank szemszögből. Töltőnek nem merném használni.

70mm-es védett 18650-es vajon belefér?

(#3588) veector válasza batagy (#3587) üzenetére


veector
senior tag

Jó kérdés, ha megérkezik megírom :)

(#3589) kuntics


kuntics
aktív tag

sziasztok!

Még egy hdd-t szeretnék a laptopomba beépíteni,ehhez kellene nekem Optibay.Az ilyen kínai csodák rendesen működnek?Gépet nem teheti tönkre?Csak mert itthon jóval drágább egy ilyen beszerzése.

(#3590) Outlander válasza kuntics (#3589) üzenetére


Outlander
őstag

Én lassan 1 hónapja használom, kopp-kopp, az ár alapján sztem pont tőle vettem én is. :)
Szerk:
Megnéztem tőle vettem. :)

Amúgy ebben nincs semmi komoly cucc, szaal hamarabb megy önmaga tönkre mint sem h laptopot tenné, itthon azért drágább mert hivatalosan nincs forgalomban, legalábbis én nem láttam, a leleményes magyar meg pont ugyanezen okból meghirdeti 4x es áron az apródon... És el is viszik.

Röviden, ha jó a magasság nyugodtan vedd meg.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3591) tipuka válasza Outlander (#3590) üzenetére


tipuka
addikt

srácok, vélemény erről a fóliáról a telefonhoz? :D van valakinek ezzel a "márkával" tapasztalata bármelyik telójához? előre is köszi :) (a videót lessétek meg)

(#3592) Jarod1


Jarod1
addikt

használt vett ilyen wifis lámpát valaki

[link]

(#3593) malisonX válasza tipuka (#3591) üzenetére


malisonX
aktív tag

Én személy szerint inkább az edzett üvegre esküszöm. Szerintem nagyobb védelmet is nyújt a telefonnak, kevésbé karcolódik, kevesebb ujjlenyomatot is szed mint a fólia. Na meg tapintási érzetre is más :) Pont ezt a típust használom csak S4-en. Feltenni ezt is tök egyszerű, ha sorban követed a használati utasítás lépéseit.

(#3594) VegyesTamás válasza malisonX (#3593) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a kenhető fólia után ez a második érdekes screen protector amit előszőr látok életemben :DDD

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3595) laca19 válasza kuntics (#3589) üzenetére


laca19
csendes tag

Nyugodtan vedd meg. Nálam 2 gépben is van és gond nélkül üzemelnek.

(#3596) KaiotEch válasza Jarod1 (#3592) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jézus, atya úr Isten. Wifi-s lámpa... Hova fajul ez a világ? :Y

(#3597) Outlander válasza KaiotEch (#3596) üzenetére


Outlander
őstag

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3598) KaiotEch válasza Outlander (#3597) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen igen, írni is akartam, de vártam, hogy ki reagál ilyen szinten :)

(#3599) #27813376 válasza malisonX (#3593) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez tök jó, köszönöm én is!

(#3600) kuntics válasza Outlander (#3590) üzenetére


kuntics
aktív tag

és (#3595) laca19

köszönöm a válaszokat,már meg is rendeltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.