Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) spidersoft válasza spidersoft (#3450) üzenetére


spidersoft
senior tag

Leltem neked pár tesztképet a telóddal, meg egy videót valami mással (biztos mondja, de lusta voltam figyelni :D ).

(#3452) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Lehet kéne egy netrendelős Ármester is. Csomó olyan terméket vesztek külföldről ami Vaterán is ugyanannyi vagy olcsóbb (sokszor u.a.) csak nem kell rá várni, vagy a rendes bolti ára is közel van az ebayeshez, és nem éri meg a minőség+várakozás beli különbségek.
Egy ilyen Ármester összehasonlítaná ezeket, és tudná mondani, hogy melyiket vegyétrk meg.
Mondjuk ez csak egy ötlet aki csak poénból ebayezik annak nem hasznos :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3453) mukibuci válasza VegyesTamás (#3452) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

amit vaterán megtalálsz, azoknak a 99%-a olcsóbban fent lesz ebayen és ugyanúgy várni kell rá 1 hónapot :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3454) Melack válasza VegyesTamás (#3452) üzenetére


Melack
veterán

A Vaterás árelőny onnan van, hogy ő 40-50-100 dbokat rendel be egyszerre. Mi meg általában egyet. De nem minden esetben van nekik raktáron, futottak már bele ismerősök ilyenbe.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3455) VegyesTamás válasza Melack (#3454) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Tudom tudom, ez így van, de szerencsére ezt feltüntetik, ha várós. ...de pl autós tartót is ugyanazt rendeltem mint az ebayes de azt a plusz 300 forintot megérte , mert 2 nap alatt itt volt.
Amúgy kmarci fórumtárs esetéből indultam ki, olyan OTG kábel vaterán sem olyan drága, és biztos azt küldik ami kell és azonnal.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3456) Minstrel válasza VegyesTamás (#3452) üzenetére


Minstrel
senior tag

Plusz vaterán még fizessem ki az 500Ft-os postaköltséget is, múltkor egy kis csatlakozót vettem, mert gyorsan kellett, 300 volt a csatlakozó 500 az ajánlott posta.

(#3457) VegyesTamás válasza Minstrel (#3456) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát igen de nem vártál 1-2 hónapot, de 15 napot sem :)
Nem mondtam, hogy ez jó ötlet, csak, hogy ötlet, ne egyetek meg reggelire :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3458) pakfong válasza VegyesTamás (#3457) üzenetére


pakfong
tag

Nem eszünk meg, de aki régebb óta rendelget ezt-azt, az körül fog nézni, hogy hol találja meg olcsóbban. :) Nem mindenünk az ebay, de sok esetben onnét a legolcsóbb, és pl nekem eddig 1 hónapnál tovább nem tartott a szállítás, amelyik meg késett, annak visszakértem az árát. Jelenleg amúgy 10-15 nap alatt megérkeznek a cuccok. De hogy az említett vateráról is szóljak, 10 méteres hdmi kábelt ott találtam legjobb áron, amiről láttam, h normális kábel.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#3459) egykettő válasza spidersoft (#3450) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nekem is a mágneses alu házas van thl w200 a teló.

(#3460) student válasza pakfong (#3458) üzenetére


student
őstag

nekem eddig 50nap volt a max szállítási idő, 40nap után vettem fel kontaktot és refundolt

nálam amugy elég huzos 30vásárlás és már 5refund abbol 4csomag nem érkezett meg

[ Szerkesztve ]

(#3461) DJGABI válasza egykettő (#3449) üzenetére


DJGABI
addikt

jó a téma :) én a halszemoptikásat vettem ebből a ragaszthatós fajtából, pont tegnap jött meg [link] játéknak jó, nem hinném hogy komolyabban használnám. max a kulcstartós kamerához, a látószélesség növeléséhez, eredetileg legalábbis az volt a terv [link] a mobil kamerájába amúgy is belelóg, keretet hagy [link]

láttam azt a másik fajta mágneseset, egyrészt drága, másrészt mobilhoz valszeg nem tudnám használni, van fém az optika körül, de a hátlap még rátesz ~1mm-t, gondolom nem fogná meg [link]

szerk: ezek a clipesek lehetnek még érdekesek, de játéknak drága, ennyit azért én nem fotózok mobillal :DDD [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3462) tipuka


tipuka
addikt

most nézem mi ez a topik, tök jó kis cuccokat tudtok linkelni. :D

(#3463) student


student
őstag

megbízható szivargyújtó usb-töltőt tudtok mutatni amire rányomhatok egy galaxy s3-t?

(#3464) mukibuci válasza student (#3463) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] v [link]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3465) KaiotEch válasza mukibuci (#3464) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezekkel az a baj, hogy egyikben sincs biztosíték.

(#3466) 426os válasza student (#3463) üzenetére


426os
őstag

Épp ezt kérdeztem én is nemrég.
Nem feltétlenül éri meg kintről rendelni. Amit én még pár hónapja rendeltem kb 3-400HUF-ért az 1A helyett jó, ha csak 0,5-öt tudott leadni. A jobbak meg annyiért vannak, mint amit a fórumtárs írt.

.

(#3467) student


student
őstag

(#3468) spidersoft válasza 426os (#3466) üzenetére


spidersoft
senior tag

Rendeltem egy szivargyújtó töltőt $0.90-ért, mert majd szükségem lesz egy LM317-re vagy hasonlóra, ezekben meg elvileg az van... 5V helyett 1.5V stabil kimenő kell (az osztó ellenállásokat kell cserélni rajta), és nekem elég lesz, ha tud pártíz mA-t. Rajta van egy panelen, azt se kell neki csinálni külön. 200Ft-ért esélytelen máshonnan beszerezni, hacsak az ember nem lakik/dolgozik elektronikai alkatrészüzlet közelében. Úgyhogy megérheti rendelni, kérdés, hogy mire kell ;)

(#3469) wwenigma válasza spidersoft (#3468) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

HQelektronikába 83ft darabja. [link], a combosabbnak 119ft... [link] Sokmindent rendelek mert helyi árakat figyelembevéve nem sok a futárköltség. (nalunk bótba adott kondi darabja 300ft, HQ-ba 50, ki lehet szamolni hogy 5 darabnál már megéri hogy hazhozhozzák)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3470) spidersoft válasza wwenigma (#3469) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha 200Ft-ból házhoz szállítanának 1db ilyen IC-t, akkor legközelebb innen rendelnék ^_^ Sajnos még Salgótarjánban se tudok elektronikai alkatrészüzletet (régen volt), nemhogy Bátonyban, ahol dolgozok... Ismerem a boltot, ha a környéken laknék, vagy kéne olyan mennyiségű alkatrész, hogy érdemes lenne rendelni, akkor én is a HQ-ból vásárolnék. Kollégákkal szoktunk néha rendelni, aztán szétdobjuk a szállítási költséget, de az ritkán van.

[ Szerkesztve ]

(#3471) Handball94 válasza spidersoft (#3470) üzenetére


Handball94
aktív tag

Nincs is az egész megyénkben :)

(#3472) myk74


myk74
senior tag

Cigaretta töltőt rendelt már valaki?Elektromos is jöhetne ,láttam sokat de nem tudom melyik az ami működik rendesen :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#3473) KaiotEch válasza myk74 (#3472) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Inkább szokj le a dohányzásról :P

(#3474) pelenka35 válasza KaiotEch (#3473) üzenetére


pelenka35
őstag

+1
Mostanában nem rendeltem semmit,de ha valaki összefùt hülyeséggel, linkelje.pl. : Ventilatoros sapka a nyárra :-)

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#3475) myk74 válasza KaiotEch (#3473) üzenetére


myk74
senior tag

Már leszoktam.Nem nekem kell,kollégák használnák, nekem a rendelés része jut.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#3476) mrgergoke válasza pelenka35 (#3474) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Tessék, egy csodasapka, ne mondd, hogy nem szeretnél egy ilyet! :D

https://rendeljkinait.hu/

(#3477) spidersoft válasza pelenka35 (#3474) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ehun egy hülyeség, függőleges egér. Most rendeltem egyet két perce... Hátha bejön. Picit olcsóbban van dróttalan is, illetve kevesebb mint feléért van kisebb méretben is, de az nem szimpatikus, lelóg róla az ember gyűrűs és kisujja, míg ezen a nagyobbon van egy polc, amire ráteheted. A csuklótámaszt le lehet róla venni, az annak kell, aki könyékből/vállból egerészik (palm grip). A legolcsóbb típus meg nagyon gagyi kinézetű :D A dolog egyébként arra lett kitalálva, mert a normális egérrel történő egerészés közepette az alkar csontjai keresztbe kényszerített állapotban vannak (így terheli a könyököt), míg ezekkel az egerekkel elvileg nem. Más gyártók szerint viszont még ez sem okés, mert így meg a két csont közötti szövet nyúlik feleslegesen... kicsit olyan ez is, mint a fogkrém: tízből kilenc fogorvos az egyiket ajánlja, másik kilenc a másikat, harmadik kilenc a harmadikat. Az összesen tízből huszonhét fogorvos.

eh, de tarka lett a sok linktől :D

[ Szerkesztve ]

(#3478) batagy válasza spidersoft (#3477) üzenetére


batagy
őstag

Kösz a tippet, én elraktam a watch listre ezt a függőleges egeret. Ki kéne próbálni. Hátha nem olyan fárasztó. Bár a megoldás az lenne ha az ember nem is gépezne!

(#3479) KaiotEch válasza spidersoft (#3477) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Őőő csak az kérdés. Hallott már vki olyanról, hogy olyan baja lett a karjának, ami erre a vonalra visszavezethető? :D

(#3480) spidersoft válasza KaiotEch (#3479) üzenetére


spidersoft
senior tag

nem hallottam olyanról, aki RSI-t kapott az egértől, de tény, hogy napi 12-16 óra egerészéstől kifárad a kezem... sokszor azon kapom magam, hogy oldalról fogom az egeret, amin úgy nincs jó fogás, de ha épp nem kell precíz pozicionálás, akkor elmegy.

(#3481) Outlander válasza spidersoft (#3480) üzenetére


Outlander
őstag

Erre csak olyat tudnék írni, amin mindenki megsértődne! ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3482) KaiotEch válasza Outlander (#3481) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem csak aki magára veszi :C

(#3483) Outlander


Outlander
őstag

Usb autós töltő

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3484) El Gringo válasza spidersoft (#3480) üzenetére


El Gringo
senior tag

ha rosszul tartod a kezed, ill. magasan van az egér, könnyen ínhüvelygyulladás szerű tüneteid lesznek. Tapasztalat... :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3485) student válasza Outlander (#3483) üzenetére


student
őstag

ez ugyanaz a kinai vacak

(#3486) KaiotEch válasza student (#3485) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És még drágán is adják. Nem egy cuccot látok itt a bónusz brigádon, hogy 5x-ös áron adják ebay-hez képest :)

(#3487) mukibuci válasza KaiotEch (#3486) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért 5 darabnál bocsánatos bűn ötszörös áron adni valamit :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3488) nelsonmanian válasza mukibuci (#3487) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

:DDD

(#3489) KaiotEch válasza mukibuci (#3487) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ebben az esetben, ez kivételt képez :D

(#3490) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Srácok! Csak én nem látom ezen a tartón a csatlakozót belül amibe beleállítom a telefont?

(#3491) doc válasza AndrewTdi (#3490) üzenetére


doc
nagyúr

gondolom valami porvedo van elotte, nem?

(#3492) Outlander válasza AndrewTdi (#3490) üzenetére


Outlander
őstag

De benne van..

De ez pót-akku-töltő... tehát nem a telefont tölti hanem közvetlen az aksit...

Neked valami ilyesmi kell. [link]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3493) AndrewTdi válasza Outlander (#3492) üzenetére


AndrewTdi
addikt

igazad van, valóban. akkor nem ilyet keresek.

(#3494) Blaise


Blaise
veterán

Ilyen USB 3 hub-ot rendelt már valaki? Ha jól látom van tápcsatlakozója is.

(#3495) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
USB 3.0 hosszabbítóról van valakinek tapasztalata?
1m-est szeretnék egyelőre csak egy micros usb-s külső vinyóhoz, ezt néztem ki. Gondolkoztam rajta, hogy legyen e egyből egy Micro usb-s kábel, de előbb utóbb lesznek még USB3.0-s kütyüim. A vinyót meg megoldanám egy ilyennel
:R

(#3496) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok,

Láttam a bónusz brigádos linket, viszont nem szeretnék ötöt venni :D Plusz nagyon utazgatni se érte.

Az a kérdésem, hogyha valaki tudna esetleg ajánlani / linkelni biztosan működő, pár száz forintos autóstöltőt ebay-ről, akkor azt megköszönném. Azért szeretném azt, hogy ajánljatok, mivel a múltkor igen jól sikerült vásárlásom kicsapta a szivargyújtó biztosítékát, aztán nem akarok még egyszer egy ilyenbe belefutni. :D

Köszönöm szépen,
zsambek`

(#3497) student


student
őstag

tudtok mutatni bevált ocsó megbízható madzagos egeret?

(#3498) FireKeeper válasza student (#3497) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha 3k-t rászánsz, ez nagyon jó. semmi sallang, meg extra gombok, de a szenzora nagyon jó, játékra is ajánlott kérdezz csak rá nyugodtan az egeres topikban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3499) DJGABI


DJGABI
addikt

Ma jött meg ilyen óccó toll/stylus 2in1 [link], addig játszottam vele, míg fél óra után ragaszthattam meg, mert lejött a stylus-os vége :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3500) mukibuci válasza DJGABI (#3499) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ilyet mi is árulunk, valami 1500 körül ;] viszont még nem sikerült leszednem a kupakot róla :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.