Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) mukibuci válasza VegyesTamás (#2700) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez 150 forinttal drágább - de innen már többen rendeltek a fórumon és működik is (bár kb ugyanaz a két termék)

szerk: javítva a link

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2702) VegyesTamás válasza mukibuci (#2701) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ez nekem ugyanazt adja ki :B

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2703) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#2702) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

4060 a te linked ez még olcsóbb mert nekem receiver is kell, köszi :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2704) VMatteo


VMatteo
őstag

megérkezett az 2060ig jó kulcstartó naptáram(02.11-én vettem). Viszont, honnan tudjam hogy melyik februárra kell állnom, hiszen 2 van rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#2705) kovisoft válasza VMatteo (#2704) üzenetére


kovisoft
őstag

A pirosat kell használni szökőévekben, amúgy a feketét.

(#2706) VMatteo válasza kovisoft (#2705) üzenetére


VMatteo
őstag

igen, ezt látom, de nekem nem színes :DD

Tisztelet a Gépésznek!

(#2707) mukibuci válasza VMatteo (#2706) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az egyik februárban nincs véletlenül több nap a megszokottnál?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2708) VMatteo válasza mukibuci (#2707) üzenetére


VMatteo
őstag

sztem nem, nektek melyik február meg január piros? nekem ezekből kettő-kettő van :DD

Tisztelet a Gépésznek!

(#2709) kovisoft válasza VMatteo (#2706) üzenetére


kovisoft
őstag

Ne már, tényleg nincs piros? :F
Mindegy, a nem szökőévben a február ugyanolyan, mint a március.

mukibuci: az öröknaptárban csak egy napbeosztás van, ami 31 napot tartalmaz. Legfeljebb februárban kihagyod a (28-)30-31-et.

Egyébként így néz ki (legalábbis az enyém).

[ Szerkesztve ]

(#2710) mukibuci válasza VMatteo (#2708) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem nincs ilyenem, de úgy lenne logikus, ha lenne egy 28 és egy 29 napos február :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2711) VMatteo válasza kovisoft (#2709) üzenetére


VMatteo
őstag

semmi piros, de nem érdekel, 4évente majd figyelek rá, bár ha egy bogácsi pincesoros éjszaka után nem fogom megtalálni akkor se vesztek sokat :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#2712) draco31 válasza kmarci25 (#2697) üzenetére


draco31
veterán

Ilyen bitkészlet nekem is van, pár fejet elfogyasztottam már belőle. Nekem rozsdásodnak is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2713) KaiotEch válasza draco31 (#2712) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mit gondolsz ennyiért rozsdamentes King Tony-t kapsz? :D

(#2714) KoVee84 válasza VMatteo (#2711) üzenetére


KoVee84
senior tag

neee, a jó öreg bogácsi pincesor :DDD :C :R

(#2715) #27813376 válasza KoVee84 (#2714) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hintóvölgye.... :DDD :D :P

(#2716) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

ha innen rendelek megfogják a vámon? :))

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2717) draco31 válasza KaiotEch (#2713) üzenetére


draco31
veterán

Én 800Ft-ért vettem itthon 4 éve!! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2718) VMatteo válasza #27813376 (#2715) üzenetére


VMatteo
őstag

nyáron minden hétvégén ott vakulok:D bogácsi vagyok :B

Tisztelet a Gépésznek!

(#2719) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Szivargyújtós töltőt vettetek már? Usb-s kellene. Lehetőleg töltse is a telefont, ne merüljön a töltés ellenére :D

(#2720) kmarci25


kmarci25
veterán

Én ilyet vettem pár hete. Működik.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2721) kovisoft válasza VegyesTamás (#2716) üzenetére


kovisoft
őstag

Tavaly ősz óta majdnem minden értékesebb cuccot megfognak a vámon, ami az EU-n kívülről jön. Szerintem az innen rendelt telókat is.

(#2722) KoVee84 válasza VMatteo (#2718) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én egri, szóval voltam már nagyon beteg a bogácsi pincesor miatt (néhányszor) :DDD

(#2723) #27813376 válasza VMatteo (#2718) üzenetére


#27813376
törölt tag

;]

(#2724) VMatteo válasza KoVee84 (#2722) üzenetére


VMatteo
őstag

Egerben a Szilágyiban voltam gimis, a Völgy se rossz áám ;]

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#2725) mrgergoke válasza nelsonmanian (#2719) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én igen, pont olyat, mint kmarci25 kolléga linkelt. Van még nálam két darab raktáron, ha kell, az egyik a tied lehet, csak írj privit, hogy ne felejtsem el.

https://rendeljkinait.hu/

(#2726) nelsonmanian válasza mrgergoke (#2725) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

már úton van kettő.

(#2727) mrgergoke válasza nelsonmanian (#2726) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Akkor majd elviszi más :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2728) fraba


fraba
aktív tag

Vettem egy akkut a telómba Amerikából, és kaptam hozzá tracking számot is. Az APC oldalába beütve megkapom utazásának történetét. Az utolsó bejegyzés a következő:

Event Date Event Time Event Detail Event City
2/19/2014 6:00 PM Departed Processing Center East Rutherford, NJ

Ez mit jelent? Na meg a fő kérdésem, hogy - ez holnap lesz 10 napja, azóta semmi - ilyenkor mi van? 17 napja vettem, szóval a 45 napban (MÉG) benne vagyok.....

[ Szerkesztve ]

(#2729) KoVee84 válasza VMatteo (#2724) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én is Szilágyis voltam. Mikor végeztél?

(#2730) kovisoft válasza fraba (#2728) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem ez csak annyit jelent, hogy elhagyta a küldemény a kinti központot, és valahol úton van. Ha nem gyorspostával jön, vagyis a Magyar Posta fogja kézbesíteni, akkor érdemes megnézni a nyomkövetés oldalukon, mert az itthoni logisztikát ez részletesebben mutatja.

(#2731) Mate válasza kovisoft (#2730) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt jó, hogy mondtad!

A megadott oldalon ellenőrizve 17-e óta itt tart a csomagom: "Departure from outward office of exchange"
Viszont postán ellenőrizve 18-án el lett küldve és tegnap meg is érkezett. Úgyhogy elvileg a postán van a csomag és jövőhéten hozzák :)

(#2732) pelenka35


pelenka35
őstag

A héten megérkeztek a következő termékek :

Premium 3m 10Ft feet HDMI CABLE BLURAY 3D PS3 xbox 1080P HDTV Glod Plated--ugyanúgy működik mint a 3000ft-os amit az euro...-ban vettem.

Clearance E27 RGB Led Crystal Magic Stage Light Rotating Party Disco DJ Bar Bulb--- simán megérte az árát a gyerekek odáig vannak érte :)

Gamertag:Rob3rt75

(#2733) fraba válasza Mate (#2731) üzenetére


fraba
aktív tag

(#2730) kovisoft
(#2731) mate3553

Köszönöm a válaszokat! :)

Megnéztem a magyar postánál, mit ad ki az ő nyomkövetőjük. A kettő közül (mert hogy van egy másik termék is úton, csak az a kínaiaktól) az akksira "Nincs bejegyzés ehhez a követési számhoz: ..." a másikra pedig ugyanazt adta, mint amit a trackitonline. :/ Szóval nem lettem okosabb. Akkor csak reménykedem, hogy megjönnek már végre... :)

(#2734) pomphl válasza veector (#2661) üzenetére


pomphl
csendes tag

Én ebben bízok. Innen vettem 4 db-t a családba.. Ezekkel nincsen gond (nekem megvan kb 4 éve)[link]

(#2735) #27813376 válasza pelenka35 (#2732) üzenetére


#27813376
törölt tag

A ledes kütyü nagyon megéri. 2db egy kisebb teremben rendes fényorgiát csinál.

(#2736) VMatteo válasza KoVee84 (#2729) üzenetére


VMatteo
őstag

2012, reáltagozat :DD Bernát Zs. volt az ofőm :C

Tisztelet a Gépésznek!

(#2737) VegyesTamás válasza kovisoft (#2721) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Az Isten áldja már meg őket :( :N

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2738) KoVee84 válasza VMatteo (#2736) üzenetére


KoVee84
senior tag

Pont 10 évvel járok akkor előtted, spec angol, 2002 :DDD
Szabó Miki volt az osztályfőnököm, de Zsolti is tanított, csíptük nagyon.
Mellesleg Gönczi Sanyi meg Joli szüleim legnagyobb cimborája, meg majdnem szomszédok is :C

[ Szerkesztve ]

(#2739) VMatteo válasza KoVee84 (#2738) üzenetére


VMatteo
őstag

Szabó Miki faktos fizika tanárom volt, Gönczinéé hatalmas arc :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#2740) Maximum1 válasza VMatteo (#2739) üzenetére


Maximum1
őstag

és KoVee84, muterom ismije takarította a klozetot.
Menjetek már privátba...

(#2741) fraba válasza Maximum1 (#2740) üzenetére


fraba
aktív tag

:DD :DD

(#2742) VMatteo válasza Maximum1 (#2740) üzenetére


VMatteo
őstag

igazad van, de ha paprikamagokra rászántatok oldalt, akkor nekem is kell az off :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#2743) petipetya


petipetya
nagyúr

Csípős a hangulat. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2744) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Akkor legyen szíves MINDENKI elfelejteni az OFF-okat. A paprikától kezdve az iskolán át egészen a közös magánnyugdíjpénztárig privátban, vagy saját fórumban vitassátok meg a dolgokat! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2745) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

A topic eredeti témájához visszakanyarodva van pár kérdésem.. :)

- Biciklire kitámasztót, hátsó váltóvédőt esetleg kormányszarvat ( és focimeccsen használt sűrített levegővel működő dudát csengőként :D ) vett-e már valaki, és ha igen, milyen néven kereste?
- Első és hátsó lámpámba kellene nekem AAA energia forrás. Összesen 5 db, de lehet 10 is (hogy adott esetben ne kelljen megvárni, míg feltöltődnek). Mivel nem vagyok ökoterrorista, akksira gondoltam. Kinél érdemes megvenni? Mármint, gondolok itt arra, hogy azt is kapjam, ami rá van írva. Esetleg Eneloop..? :F
- Vettem pár biciklis táskát már, eddig azonban az összes elmattította/összekarcolta a festést. Arra gondoltam, egy átlátszó - és jobb esetben - vízálló matricát ragasztanék a vázra, oda, ahol a tépőzár érintkezik a fémmel. Ez jó elgondolás lehet? Ezt milyen keresőszóra találom meg?

Egyáltalán megéri (kivárni a szállítási időt, free shippinget feltételezve), vagy egyszerűen menjek be a boltba, és vegyem meg itthon?

Pár dolog, amit vettem mostanság:

LED-es világítás szelepre csak szakadéknak menet, hátszéllel tudsz olyan gyorsan tekerni, hogy úgy nézzen ki a kereked, mint a képen, de jópofa dolog :)
láncbontó szerencsére még nem volt rá szükség, de jó, ha van egy ilyen az embernél egy hosszabb túrán
termo maszk ősszel és tavasszal jól jöhet. mindenképpen olcsóbb, mint egy doboz neocitran :)
"hosszúnadrág védő"
1A-es USB-s töltő
micro usb-s töltő
kulacs
kulacstartó
első lámpa
lámpatartó
nyeregtáska
LED-es police lámpa
biciklis táska
cr2032-es gombelem

(#2746) myk74 válasza fraba (#2745) üzenetére


myk74
senior tag

Az ilyen olcsó micro usb töltő nekem nem vált be.
2-ből 1 összeolvadt! :DDD
A bringás cuccok nagyjából annyiban vannak mint egy nagykerben.
Én a vázra, hogy a bovdenek tépőzárak stb ne csiszolják le a fényezést ,papír írószerben kapható átlátszó fóliát szoktam venni!
Elemet nem használok bringán,agydinamó van a trekkingemen :DD
Viszont az eneloop az tuti ,a conrad-tól rendeltem ismerősnek túra gps-be,és nagyon jó!
Viszont jófajta csomagtartó gumipókot vennék olcsón,mert a gyárit lelopták!
Láncbontóból jobb minőségűt érdemes venni ,az olcsók törnek mint a ropi.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2747) VegyesTamás válasza fraba (#2745) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ilyen 1A mini -USBs töltő van nekem is 2600 FT-volt itthon a Wayteqnél, mert ez a Yoobao termékek hivatalos töltője., és nem olvadt meg, és aranyosan leadja a az 1A-t (máskülönben nem töltené föl kb 8 óra alatt a 7800 mAh -s külső akkumat.

Nekem az ilyen surlódásos bicós vázas problémákra a fekete szigszalag vált be, és még jól is néz ki szvsz :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2748) Earl_Muttley válasza fraba (#2745) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A Police lampa az jo cucc, erdemes szerintem megvenni. A tobbit en passzolom :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2749) fraba válasza Earl_Muttley (#2748) üzenetére


fraba
aktív tag

(#2746) myk74

Viszont jófajta csomagtartó gumipókot vennék olcsón,mert a gyárit lelopták!
Ezt mire érted??
Láncbontóból jobb minőségűt érdemes venni ,az olcsók törnek mint a ropi.
Pár száz forint volt. Ha másra nem volt jó, hát kiéltem az ebayezhetnékemet... :D

De hogy tudok rákeresni a bringás cuccokra? Jó, tudom sports-->cycling, de most konkrétan azokra a dolgokra vagyok kíváncsi, amiket az előbb említettem. A papírboltos átlátszó fóliás dolog meg jó ötletnek tűnik. úgy is kell menjek, majd akkor veszek azt is :) Azok vízállóak amúgy?

(#2747) TomCat333

Szigszalag a 40 fok melegben szerintem leolvad a vázról, nem?

(#2748) anevemearl

Azokat ott mind megvettem, és most kéne érkezniük. Az összesnek.. :)
A kérdés(ek) igazából a linklista felett van.

(#2750) vwpolopg válasza fraba (#2749) üzenetére


vwpolopg
őstag

Esetleg még ha bejön a madmaxes kinézet, szóba jöhet bandázs, vagy formára vágott bringabelső/külső :D Én anno belsővel tekertem körbe pl. a láncvillát, hogy ne rúgja le a lánc a festéket :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.