Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) kovisoft válasza kmisi99 (#3296) üzenetére


kovisoft
őstag

Azért a tipikus notebook akksik 11 V körüli feszültségen adják le azt a 6000 mAh-t, szemben a mobilok 3.8 V körüli feszültségével. Tehát még ha ugyanaz lenne a mAh értékük, a notebookosban akkor is kb. háromszoros kapacitás lenne. Ezzel együtt tényleg használhatatlan az ebayen feltüntetett legtöbb mAh érték. Én is vettem egy (papíron) 20000 mAh-s (vicc) powerbank-et, ami jó ha kétszer fel tudja tölteni a 2750 mAh-s mobilom.

(#3302) draco31 válasza kovisoft (#3301) üzenetére


draco31
veterán

Ezért vettem én üres power bankot, aztán én raktam bele Samsung cellákat egy laptopból. Bár használtak eléggé, de majdnem 3x telenyomják 4-en az 1700-as telefonakkumat úgy, hogy közben fimet nézek rajta, szóvak van fogyasztás is közben.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3303) DJGABI válasza dReFiX (#3293) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] vagy [link] ezek legit kapacitásúak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3304) dReFiX válasza DJGABI (#3303) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ilyen XIAOMI-t néztem én is, alin 18-19 körül mennek.

[ Szerkesztve ]

(#3305) wwenigma válasza dReFiX (#3304) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azok a kamuk, nem tudják. Egyszerűen annyi pénzből nem kapsz még belevaló cellát sem. Legjobb esetben 10400mAh helyett fognak tudni 4-5000mAh körül és az olcso elektronika miatt a töltés is necces lehet bizonyos készülékeknél.

A fenti linkelt elméletileg jó, de kicsivel többért itthon megvan a Yoobao és a garancia is. Ma, nem pedig 1 hónap múlva.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3306) spidersoft válasza wwenigma (#3305) üzenetére


spidersoft
senior tag

Gyanítom, hogy a 10400mAh nem azt jelenti, hogy 10400mA-t tud egy órán keresztül, hanem pl. 52mA-t 200 órán keresztül, földre szívva a cellát... az úgy még akár meg is lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#3307) Vikusz77


Vikusz77
tag

Sziasztok!

Ez ugye alkalmas Pc-hez is, wifi vételére, nem csak okos Tv-be dugva?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3308) spidersoft válasza Vikusz77 (#3307) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez ilyen videostreamelős izé, kíváncsivá tettél, PC-nél mire jó ez? :F egyik PC jelét látod a másikon -- nem tudok kitalálni gyarkolati esetet, amikor erre lenne szükségem :) segítenél? :B

[ Szerkesztve ]

(#3309) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

11napja rendeltem micro sd kártyát és ma már itthon volt.
Wallbuysról aksi meg pont 1 hónapra szintén ma jött...
Mitől lett ilyen gyors a posta?

(#3310) spidersoft válasza nelsonmanian (#3309) üzenetére


spidersoft
senior tag

Most lett tele a kontinér...

(nekem ma két április 4-i rendelés jött meg (legkorábbra mára jósolta az ebay), egy gyorsulásmérő meg egy barométer modul)

[ Szerkesztve ]

(#3311) Vikusz77 válasza spidersoft (#3308) üzenetére


Vikusz77
tag

Akkor én teljesen benéztem, hogy mi ez?
Nekem wifi adapter kellene asztali számítógéphez, amivel az emeleti gépen tudom venni a földszinten lévő router jelét és csatlakozni tudok a netre.

De mintha itt is azt írnák, hogy erre való (plusz tv-hez).

[link]

(#3312) Outlander válasza nelsonmanian (#3309) üzenetére


Outlander
őstag

CN és HK már nem szállít aksis motyókat... mivel a cuccok jó hányada ilyen volt, így már nincs leterhelve.

Cserébe az SG és a DHL (!) is már eléggé belassult hogy a többi kisebbet ne is említsem.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3313) Minstrel


Minstrel
senior tag

Kis méretű távcsövet tudnátok ajánlani ami nem is drága és nem is hulladék? Madarakat meg szomszéd csajokat lesni, semmi komoly.

(#3314) spidersoft válasza Vikusz77 (#3311) üzenetére


spidersoft
senior tag

A puding próbája... de szerintem arra nem jó. Szerintem ez csak arra való, hogy a filmet feljátssza a gép a hálózatra, ez meg lehalássza a tévének. Ilyesmikkel nem volt még dolgom, szerintem várjunk meg egy hozzáértőt is :K (esetleg kérdezz rá tévés topicban)

(#3315) spidersoft válasza Minstrel (#3313) üzenetére


spidersoft
senior tag

Lidl-ös Bresser ár-érték tekintetében szerintem bestbuy... mikor épp akciós...

(#3316) DJGABI válasza Minstrel (#3313) üzenetére


DJGABI
addikt

"Madarakat meg szomszéd csajokat lesni, semmi komoly." :DDD

Hétvégén én is pont keresgéltem, mondjuk tudományosabb célokra (csillagászat, legalább a holdat jobban látni, gondolom arra kevés, neked jó lehet): [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3317) Minstrel válasza DJGABI (#3316) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ezzel max a szomszéd csajok teliholdját látod élesen, pár hete vettem, mondjuk ennyiért nem rossz, még az alacsonyabban szálló repülőket szoktam kukkolni vele. De valami kétszemes kellene, vagy majd egy drágább egyes, tinydeal-en van 4000Ft körül, de még megnézem azt a lidl félét. Köszi a tippet (#3315) spidersoft!

(#3318) Bence123


Bence123
tag

Valakinek nem kéne egy ilyen szett? Nemrég vettem, ma jött meg, de nem igazán olyan mint gondoltam, szóval összességében felesleges, hátha valakinek tetszik, nem kéne rá várnia :) Mondjuk 300-ért postával...

(#3319) spidersoft válasza Minstrel (#3317) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az a Bresser még az a szint, amit pont ki lehet tartani kézzel. Állványmenet van rajta, ami hosszas egyfelé nézésnél nem kis segítség ;) Általában mindig van egy kibontott, amit ki lehet próbálni -- áruházban minden tele van relatíve nagy fényerejű fényforrásokkal, mögöttük króm felületekkel, előttük rácsokkal, amin nagyszerűen tesztelhető a kromatikus aberráció, meg van olyan hosszú a vásárlótér, hogy jól megállapítható a közelpontja is. Nekem van, szerintem egész jó cucc. Nyilván nem profi látcső, de azok egy nullával messzebb kezdődnek... youtube-on is lelhető róla adat.

Emellett érdekes lehet valami apró, zsebméretű (akár mono), tiszta képet adó csövecske, amit ebayen árulnak, lehet találkozni egész jó minőségű lencsékkel egész olcsó cuccokban is, szóval akár létezhet is ilyen ;)

[ Szerkesztve ]

(#3320) student válasza Bence123 (#3318) üzenetére


student
őstag

mér venném mikor 200ér is megvehetem? ;]

(#3321) VegyesTamás válasza Vikusz77 (#3311) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Szerintem inkább vegyél only wifi antennát ha nem fontos, ez a tv-s dolog :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3322) Bence123 válasza student (#3320) üzenetére


Bence123
tag

Mert éppen az életed függ tőle, hogy hamar megkaphasd! :D Gondoltam, hogy valaki felhozza ezt, igazából elfér a fiókban, csak ha valakinek kéne hát tessék, van ilyen is :)

(#3323) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

negyedjére rendelek ilyet, mindegyik kifogástalanul működik (eddig összesen 9 db). most fogok rendelni még 2-t.

(#3324) Vikusz77 válasza VegyesTamás (#3321) üzenetére


Vikusz77
tag

Köszönöm!
Tudsz valami konkrét típust ajánlani, esetleg jellemzőt, hogy mit tudjon, ha kicsit már gyenge a jel az emeleten?
Az "átlagos" (igaz 10 éves modell) SMC usb wifi stick gyenge jelerősséget produkál, de sokszor nem is használható, annyira gyenge a jel. Kipróbáltam egy régi ibm gépet, amibe egy beépített kártyás vevő van kb 10 centis kis antennával, azzal már jó volt a jelerősség.

(#3325) pelenka35 válasza Bence123 (#3318) üzenetére


pelenka35
őstag

Ajándékozd el.

Gamertag:Rob3rt75

(#3326) Zolás válasza AndrewTdi (#3323) üzenetére


Zolás
addikt

Sebességre milyen?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3327) Outlander válasza AndrewTdi (#3323) üzenetére


Outlander
őstag

Az csak nálam van, h ha megakarom nézni a többi termékét, akkor azt írja ki h 0?! :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3328) Tim82 válasza Vikusz77 (#3324) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha USB-s kell és 2,4 GHz-en csatlakozik a routerre, akkor TP-Link WN722N (stick létére van külső antennája, amúgy elég jó adapternek írják).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3329) FireKeeper válasza Tim82 (#3328) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is az a típus van és nagy megelégedéssel használom.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3330) Vikusz77 válasza Tim82 (#3328) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz nektek a tippeket, közben pont ugyanezt ajánlotta más is, úgyhogy itthon beszerzem (olcsóbb mint az ebay-en).

(#3331) AndrewTdi válasza Zolás (#3326) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nem egy sebességhuszár, de én 20MBvel olvasom és 8cal írom.
Direkt autóba veszegetem ezeket, fejegységbe. (Nem lóg ki, nem akadsz bele)

Nálam is 0 a többi terméke.

[ Szerkesztve ]

(#3332) Minstrel válasza Outlander (#3327) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#3333) student válasza AndrewTdi (#3331) üzenetére


student
őstag

nekem olyan kő hogy 40nel tudjon írni

(#3334) AndrewTdi válasza student (#3333) üzenetére


AndrewTdi
addikt

az usb3. nekem a méret volt a lényeg.

(#3335) student válasza AndrewTdi (#3334) üzenetére


student
őstag

(#3336) VMatteo


VMatteo
őstag

pendrive-ot akarok venni, minél jobb ár/érték arányút! 32gigásat, lehetőleg 3.0-at, ja és minél olcsóbban :D Kit tudtok ajánlani?:D

Tisztelet a Gépésznek!

(#3337) kmisi99 válasza VMatteo (#3336) üzenetére


kmisi99
addikt

Ő az egyik legjobb [link]

(#3338) Outlander válasza VMatteo (#3336) üzenetére


Outlander
őstag

Lásd előző hsz-ek.. illetve Randras írását.

Silicone Pad, gappad, avagy hővezető cuccos a notihoz.
Rendeléstől számítva 17 naptárinap.
Itthon nem találtam, csak rendelésre , beteg áron.
Egybe tábla, magadnak kell vágni, átlagos minőség, hővezető képesség tesztelés alatt, egyenlőre rosszabb nem lett.

Bicajos fényvisszaverős pálcika küllőre.
Rendeléstől számítva 17 naptárinap.
Teszi dolgát, ennyi.... itthon teszkóban a 24 db-os 3k, sima fehér, vagy bicajos boltok 12-18-as kiszerelés 1990 ft-tól....
Kéket vettem, nagyon feltűnő.

Még úton van 6-7 motyó, de azok közül kb már csak ez az egy lesz érdekes, sata drive to usb, többi az olyan ami már volt, vagy csak simán lényegtelen... optibay, lámpatartó, "usb charger mérő műszer", láthatósági szalag, sima micro usb és otg kábel

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3339) KaiotEch válasza Outlander (#3338) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez a sata drive to usb elegendő áramot lead, hogy meghajtsa? Mert eddig csak olyat találtam, amihez kell külön adapter.

(#3340) Outlander válasza KaiotEch (#3339) üzenetére


Outlander
őstag

2,5-es dvd rw-t kötnék rá.... ki kell hogy "hajcsa".... 2,5-es egységeket használok a munkahelyen, azok is egy usb kábellel dolgoznak, olvasók/írók áram felvétele nem nagy. (csak azok 10k+-os kategória)

Winyókhoz és 3,5-es egységekhez ilyet használok. ez külső tápos...

Azért kell a másik kábel, mert laptopba ssd ment, dvd rom helyére dokkoló abba a régi 1 terrás hdd, viszont néha napján még szoktam lemezeket írni, ha másnem akkor a kocsiba.... viszont ahhoz nem akartam a fenti szettet használni, mert kicsit sok kábel, meg kell hozzá 230-as aljzat is.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3341) KaiotEch válasza Outlander (#3340) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Húbakker, el sem hiszem, hogy ezt én írtam le. Pedig még kaptam anno Grammar n@zi jelvényt is :W :DD

(#3342) nelsonmanian válasza Outlander (#3338) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Van ilyen usb sata cuccom, tökéletesen írákálom a dell laptopom gyári dvd írójával a lemezeket, ezen keresztül.
Sajnos kitúrta az ssd ;]

(#3343) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ez lenne a sima satás cuccokhoz, pl SSD, HDD, satás DVD íróhoz? Amit linkeltetek felkeltette az érdeklődésem, aztán néztem, hogy az laptophoz van. Viszont nekem meg jó lenne egy, hogyha akarok nézni valami satás cuccot ne kelljen szétszedni a gépet, de ez elég drágácska.

(#3344) Outlander válasza zsolt1225 (#3343) üzenetére


Outlander
őstag

5400 rpmes 2,5 es hdd hez illetve dvd rwek hez biztosan jó lesz.

7200 rpm es 2,5 es már nem igazán, illetve semelyik 3,5 es eszközhöz.

3al lentebb linkeltem olyat ami mindenhez jó, igaz külső tápos, de usb csak maximum 500 ma tud leadni, az az összes 3,5 esnek kevés , illetve egyes 2,5 es eszköz is többet eszik...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3345) wwenigma válasza Outlander (#3344) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az kék, USB3-as, nem 500mA a limit mint ahogy USB2-n sem feltétlen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3346) kmisi99 válasza Outlander (#3344) üzenetére


kmisi99
addikt

Van két ágú ilyen kütyü ott 2 portból tud áramot felvenni.

(#3347) Outlander válasza wwenigma (#3345) üzenetére


Outlander
őstag

De ez ebayes usb3... :DDD Illetve nem biztos h supercsárdzseres az alaplaja, nem írta,... De amúgy igazad van. :K

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3348) wwenigma válasza Outlander (#3347) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En peldaul most tudtam meg par napja, hogy a routerembe (WDR3600) az USB 1A-es, dugtam ra a winyot és mire a masodikhoz csatlakoztattam volna, felporgott. :DDD

Amugy jo az ha minimum Y kábeles, ebben igazatok van mert igy - vagy külső táppal - biztos nem lesz gond semmivel. :K

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3349) Bence123 válasza Outlander (#3338) üzenetére


Bence123
tag

Hm, ez a színes küllőprizma nagyon jól néz ki, köszi a linket! Bármennyire is kötelező, én nem vagyok képes rakni a biciklimre sajnos :U De ebből a narancs menne is hozzá, és még szabályos is lenne...

(#3350) fraba


fraba
aktív tag

Ez jött ma meg. Április 12.-én vettem meg, szóval 11 nap alatt itt volt...! :))
Abszolút megéri a ~600 Ft-ot, szerintem ennyiért nagyon jó bolt volt. Egyedül a tépőzárat kellett kicsit megvarrnia normálisan édesanyámnak (nagyjából 2 percet vett igénybe a művelet), mert bár fel volt varrva, látszott rajta, hogy a 10. levétel után le fog szakadni.

Szerk:

Vettem még egy váltóvédőt is. Már megérkezett, most fogom felszerelni.
Bőr nyaklánc illetve vettem én is egy adag ilyen matricát. Kíváncsi vagyok, a ragasztó meddig fogja bírni (az esetleges vizet, esőt).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.