Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) kovisoft válasza Outlander (#3700) üzenetére


kovisoft
őstag

Ja, mint azt a neve is mutatja: "Outdoor Sports Cycling Camping Bicycle Aluminum Alloy Water Bottle". Meg a leírása: "can be fixed on the bicycle down tube" ... "Fits the most types bikes" :))

(#3702) Outlander válasza kovisoft (#3701) üzenetére


Outlander
őstag

Eladni akarja nem hirdetni.... :DDD a keresőszavak a lényeg..

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3703) fraba válasza Outlander (#3702) üzenetére


fraba
aktív tag

Igen, valóban. Csak egy kicsit kellett volna gondolkodni, mielőtt megveszem, de most mar mindegy. Legközelebb Úgyis valami termosat akarok venni. Arra valakinek valami tipp? 0,75l-es, akar itthonról is, ha occo' :D

Amúgy visszatérve erre a témára, meg egy korábbi kérdésemre: erre valaki?? :F

[ Szerkesztve ]

(#3704) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Kondenzátor pakkot nem talált már valaki?
Amiben van minden csemege...

Alaplapokra és monitorokba kellene... mert mindig rohangálni kell érte, és drága...

Hátha itt olcsóbb lenne.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3705) doc válasza Vangelis (#3704) üzenetére


doc
nagyúr

en anno a DX.com-rol rendeltem, van benne rengeteg fele kapacitasu, mindegyikbol nehany darab
eBayen is tuti van, es valoszinuleg olcsobbak is

(#3706) Vangelis válasza doc (#3705) üzenetére


Vangelis
nagyúr

megtaláltam a drágasságot!

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3707) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Jut eszembe, tescoba vannak most külső aksik szerintem jó áron.
[link] elvileg féláron. Nem tudom milyenek lehetnek.

(#3708) Melack válasza zsolt1225 (#3707) üzenetére


Melack
veterán

Az a 4400mh-es nem is rossz, de én lehet csak a legkisebbre fogok beruházni. Célnak tökéletesen meg fog felelni :) :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3709) wwenigma válasza Melack (#3708) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkabb a 23$-os Xiaomi 10400-as. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3710) Zirowe válasza wwenigma (#3709) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem a napokban jött meg a 10400as xiaomi ebayről, de sajnos a faket fogtam ki (usb csatlakozók és a belső akksik színéből derült ki), gondoltam nem baj, azt írják ezekről, hogy jól működnek, de jóval kisebb teljesítménnyel.
Telefont rádugtam, de el se kezdte tölteni, szóval kuka.

Akarok rendelni egyet, már tudom mik az eredeti ismertetőjelei, de sajnos ebayen alig raknak fel valós képeket erről, csak az alap tucat képeket.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3711) wwenigma válasza Zirowe (#3710) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem szabad ebayezni ilyet, Pandawill vagy Dx-ről eredeti jön. Elméletileg. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3712) spidersoft válasza Vangelis (#3704) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az a baj, hogy a kondenzátornak a ráírt értékeken (feszültség és kapacitás) felül van egy ESR (ekvivalens soros ellenállás) értéke is, ami ha magas, akkor nemigen alkalmas alaplapra, ahol reteknagy áramot (akár néhánytíz ampereket) kell *hirtelen* leadnia. Ilyenkor egy magas ESR értékű kondi csak a problémát csinálja... vakukban még sarkalatosabb a helyzet. Van egy csomó terület, ahol lazán el lehet őket használni, de van, ahol nem...

(#3713) wwenigma válasza spidersoft (#3712) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha nem tápokban vagy nagyfrekis helyre hasznalja akkor nem kell foglalkozni vele.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3714) Vikusz77 válasza Zirowe (#3710) üzenetére


Vikusz77
tag

Te melyik eladótól vetted? Írtál már neki, hogy rossz és kéred vissza a pénzt?
Most rendeltem egyet az ebayen, akkor jó eséllyel ez is kamu? Pontosan miről lehet felismerni, ha az?
Ráadásul ajándékba lesz....

Ettől az eladótól vettem:
[link]

(#3715) Outlander


Outlander
őstag

paracord jellegű kulcstartók után hogyan lehetne még keresni?!

Az okés h beírtam a keresőbe h paracord.... de az ugye egy erős katonai(?) zsineg.... nekem nem fontos h elbírja a súlyomat. :) inkább h ilyen fonottas jelegű legyen. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3716) VegyesTamás válasza zsolt1225 (#3707) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Naná, hogy 12k ért nem vitték :D amikor 8k -ért ott a yoobao :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3717) zsolt1225 válasza VegyesTamás (#3716) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nem is volt. Most jött be. És ilyen kezdési felár van.

(#3718) VegyesTamás válasza zsolt1225 (#3717) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Helyes :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3720) VMatteo válasza Outlander (#3715) üzenetére


VMatteo
őstag

1500Ft.- :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#3722) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ilyenből nem találkozott vki olyannal, ami nem ragasztós, hanem van benne súly és azáltal megáll?

(#3723) spidersoft válasza KaiotEch (#3722) üzenetére


spidersoft
senior tag

ebay törvény: nehéz = drága :D

Nem találkoztam effélével, szerintem ahhoz, hogy biztonsággal működjön, ne rántódjon le, kellene darabonként bele legalább fél kiló cucc, annak meg még vasból is nagyobb térfogata van (kb. 64cm³), mint ami szép, praktikus lenne.

Nagy gamer controller gyáraknak vannak ilyen megoldásaik (pl. Razer Armadillo, SteelSeries Cord Holder, vagy ami kicsit más, a Razer Mouse Bungee, ennek van ebayes verziója is), de ez egyik se filléres cucc, hogy az ember csak úgy venne belőle egy hatos pakkot :)

(#3724) doc válasza spidersoft (#3723) üzenetére


doc
nagyúr

ebay törvény: nehéz = drága
ez tenyleg igy van :D
az egyik legdragabb 'kis' eBayes rendelesem egy falra furhato, tomor fembol keszult sornyito, par centi az egesz de tobbe kerult mint amennyiert az asszonynak tobb kilo gyo:ngyo:t rendeltem :D

(#3725) spidersoft


spidersoft
senior tag

(#3726) agoka07 válasza spidersoft (#3725) üzenetére


agoka07
senior tag

:C Ezen kifeküdtem

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#3727) doc válasza spidersoft (#3725) üzenetére


doc
nagyúr

es negyet mar eladott :D

(#3728) spidersoft válasza doc (#3727) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az utolsó nem kell senkinek... :(

(#3729) doc válasza spidersoft (#3728) üzenetére


doc
nagyúr

a Q&A is nagyon jo :)

(#3730) Zirowe válasza Vikusz77 (#3714) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tőle vettem.

Itt és itt leírás, hogy hogyan lehet megkülönböztetni a valódit a faketől.

Jövő héten újra próbálkozom. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3731) #27813376 válasza spidersoft (#3725) üzenetére


#27813376
törölt tag

A hónap eladója címet érdemelné.... ;] :DDD

(#3732) fraba


fraba
aktív tag

Az AWEI ES900I-em egyetlen hibáját leszámítva, hogy valószínűleg elhagytam - legalábbis nem találom vagy 2 hete -, tökéletes darab, de újat kell sajnos hogy vegyek. Van még másik hasonló áron AJÁNLOTT agybadugós füles ebayről, vagy megint ilyet "kell" vegyek? :D

Szerk: ezt ugye nem hamisítják már/még? :D Ha igen, honnan lehet tudni, melyik az eredeti?

[ Szerkesztve ]

(#3733) fraba válasza fraba (#3732) üzenetére


fraba
aktív tag

már nem tudtam szerkeszteni az előzőt, lejárt az idő...

"Ezt' alatt erre gondoltam. Itt most jobb áron van, mint ebayen. Itt is ugyanúgy megy minden, mint ebayen? Csak kell egy fiók, megnyomom, hogy buy, PP-vel fizetem, és már csak várni kell?

(#3734) 426os válasza fraba (#3732) üzenetére


426os
őstag

Én ilyen ES-Q3-mat rendeltem (igaz, ez olcsóbb), holnap jön meg, kíváncsi vagyok milyen.

Alin-nincs PayPal, bankkártyával tudsz fizetni csak (viszont nekik is van saját vevő-védelmi rendszerük). Viszont ezt az eladót kerüld, csak 46 eladása van. Csak gyémántos, sokezer eladással, jó értékeléssel rendelkező eladótól szabad venni.

[ Szerkesztve ]

.

(#3735) fraba válasza 426os (#3734) üzenetére


fraba
aktív tag

Jó is lenne, csak az a baj, nincs rajta mikrofon, így nem tudom használni headsetként... :/

(#3734) batonyo

Viszont ezt az eladót kerüld

Azt nem is néztem, de hamarabb elvetettem a "nincs PayPal, bantkártyával tudsz fizetni csak" miatt ezt az ötletet, és inkább maradok a jól bevált és megszokott ebaynél.
De azért köszi :)

To all

Bringára telefontöltőt, ami működik is, vett már/látott már valaki (ebayen)? Dinamót nem akarok, az egy százezres nagyságrendű bringán túl bazári...

[ Szerkesztve ]

(#3736) 426os válasza fraba (#3735) üzenetére


426os
őstag

Nézz körül DX-en is. Néha olcsóbb, mint az eBay, van PP és a legtöbb termék free shipping-el jön tracking numberrel. Nem annyira jellemzők a hamisítványok sem. Én is onnan rendeltem most a fülhallgatókat.

[ Szerkesztve ]

.

(#3737) batagy válasza spidersoft (#3725) üzenetére


batagy
őstag

LOL! :C

(#3738) KaiotEch válasza spidersoft (#3725) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Csoportos rendelés? :D

(#3739) egykettő válasza fraba (#3735) üzenetére


egykettő
aktív tag

Pedig nem kellett volna megilyedni, elég jó az ali, én az ismerősöktől rosszat még nem hallottam róla.
Az eladó addig nem kapja meg a pénzed míg nem igazolsz vissza, mindenhez kapsz tracking numbert, a rendszer szól emailba mielőtt lejárna a reklamálási határidő.

(#3740) kmarci25


kmarci25
veterán

Erős fényű, viszonylag nagyobb méretű (min. 15 cm hosszú) zseblámpát keresek. Olyan kellene, ami legalább 2-3 óra hosszat világít egy huzamban. Nézegettem az ebay-en, de elakadtam. Egyrészt az elem a probléma, mert ha jól látom akkor ezek spéci akksikkal működnek, ami ugyan helyettesíthető AA vagy AAA elemmel, de ha csak egy kell bele, akkor azzal mennyit bír? :F Az akksi nem riaszt, de ott is az üzemidő az, ami aggaszt. (Kényes a kérdés, mert anyósomnak kellene :B , és ő olyanokhoz szokott, amibe beletesz 3 góliát elemet, és azzal működik egy jó ideig. Namost, ha én beállítok neki egy olyan lámpával, ami 1-2 óra alatt lemerül, akkor abból baj lesz. Nagy baj. ;] )

Van ötletetek, tapasztalatotok?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3741) Outlander válasza kmarci25 (#3740) üzenetére


Outlander
őstag

Gyakorlatilag bármelyik 18650-es aksit használó flashlight bőven jó neked....

Én decemberben töltöttem utoljára... ha csak azt nézem, h tegnap 2,5 órát müködött egy húzamban... és ez csak egy alkalom volt.. akkor már le is vagy fedve...

Most sajnos nem tudok linkelni...

ebayen a kereső szavak, ultrafire 1800 lumen cree xm-l t6 led cycling bike .......
az eladó mhestore2009

3k körül van egy fullos szett, lápa, tartó, aksi, töltő... a fénye is jaó.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3742) kmarci25 válasza Outlander (#3741) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönöm, megnyugtattál. :R Ilyen 3-4 ezer forintos tételben gondolkodtam én is. Akkor rendelek is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3743) Handball94


Handball94
aktív tag

Volt itt szó nem olyan régen egérről ha jól emlékszem.
Mi mostanság a best buy? (Vezeték nélküli lenne jó, usb stickkel tök átlagos felhasználásra, netezésre)

(#3744) Mate válasza Handball94 (#3743) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem nem érdemes onnan rendelni. Semmivel sem olcsóbb, viszont sok a *ar.

Innen válasz inkább.

(#3745) Handball94 válasza Mate (#3744) üzenetére


Handball94
aktív tag

Köszi a linket, megtaláltam a mostani egeremis :)

(#3746) Outlander válasza Handball94 (#3745) üzenetére


Outlander
őstag

Én is aztmondom, h nem biztos h érdemes... Itt van ez, akcióban... ~800 ft.

Vagy jó lesz, vagy nem...boltban meg, minimum 1-2 hónap cseregarival maximum 2-3 év jótállással, már kb 1-1,5-ért is kapsz valamit..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3747) kmisi99 válasza Handball94 (#3743) üzenetére


kmisi99
addikt

Korábban már írtam egy weksi vezetéknélküli egérről kb 1000ft volt és imádom minden felületen nagyon jól megy rendszeresen ágyon használom laptoppal egyedül ha durván felgyűrődött a takaró akkor van gondja de még apró hepe-hupák se röccentik meg. Minőségre tökéletes fogásra is anyaghasználatra is és a 400ft os ebayes bty akksi majdnem 2 hónapig vitte egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#3748) fraba válasza Outlander (#3746) üzenetére


fraba
aktív tag

jó, de a 800 forintosért még csak el sem kell menni otthonról... :DD

(#3749) nelsonmanian válasza kmisi99 (#3747) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Dobsz egy linket róla?

(#3750) kmarci25


kmarci25
veterán

Én ezt az egeret rendeltem és tényleg teljesen jó. Működik minden felületen, az usb vevő kellően pici (nem akad bele semmibe), az egér kidolgozottsága, anyaghasználata sem silány. És még usb otg-n is ment... :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.