Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Blaise


Blaise
veterán

Rendelt már valaki QI vezetéknélküli töltőt, ami működik Lumia 920-al illetve Nexus 5-el és nem túl drága? :)

(#2302) Tim82 válasza Blaise (#2301) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

A kiragadott első hsz.-ben Lalll fórumtárs linkelt egy ilyet.

Remélem, segítettem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2303) Mate


Mate
nagyúr

Szeretnék youtube-ot varázsolni a tv-re. Google Chromecast-ot néztem ki, de sajnos rohadt drága. Nincs valakinek ismerőse valahol europában aki tudna szívességből hozni egyet külföldről amit kifizetek? 35$ a hivatalos ára. Nálunk 20k.....

(#2304) DJGABI válasza Mate (#2303) üzenetére


DJGABI
addikt

alin láttam egész jó alternatívákat: [link] [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2305) Mate válasza DJGABI (#2304) üzenetére


Mate
nagyúr

Megrendelve, majd beszámolok róla :)

Érdekes, ebayen 12 dodóval drágább a cucc.

(#2306) #27813376 válasza mrgergoke (#2296) üzenetére


#27813376
törölt tag

Első körben google fordítóval linkeld nekik be ezt a fórumot, bár nem tudom megnéznék-e?

(#2307) mrgergoke válasza #27813376 (#2306) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Jó ötlet, köszi a tippet! Bár tegnap reggel óta nem jött válasz :(

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#2308) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Korábban már kérdeztem, akkor még nem tudtam, most már tudom, hogy mi a baj.

Megtaláltam, és megnéztem: 21 000 Ft-ot enged a PP egy nap maximum elküldeni "unverified card"-dal. Kiküldtem magamnak azt a kódot (megterheltettem a kártyámat 400 Ft-al), amit ha beütök, minden király, és miután beütöttem a kódot, vissza is kapom azt az összeget. Mivel nem jött meg ??, újraküldettem a kódot megint 400 Ft-ért. Észrevettem, hogy ugyan levonja az elérhető összegből a 400 Ft-ot, de a számlatörténeten nem látom a PP "bejegyzését", amiből ki tudnám olvasni a kódot. A "Zárolt összeg" címszó alatt futó bejegyzés pedig nő.
Majd hétfőn bemegyek a bankba, és utánajárok ennek.

Addig is, azt akarom kérdezni, hogy olyan létezik, hogy a vételár+postát az eladóval előre megbeszélt módon két (egyenlő) részre osztatom, hogy két nap alatt ki tudjam fizetni? Mondjuk most hétvégén, szombaton az egyik felét utalom el, vasárnap meg a másik felét?

Ötlet/vélemény?

(#2309) Tim82 válasza fraba (#2308) üzenetére


Tim82
nagyúr

A zárolt összegek miatt ne aggódj, sikeres verify után feloldatja őket a Paypal.

Én inkább felhívnám a bankod ügyfélszolgálatát, ők meg tudják mondani (a szükséges azonosítás után) a kódot, a Paypal-es kártyatranzakció adatainál ugyanis látják.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2310) El Gringo válasza fraba (#2308) üzenetére


El Gringo
senior tag

volt a héten egy banknak problémája, lehet mindig van... U-val kezdődik :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2311) fraba válasza Tim82 (#2309) üzenetére


fraba
aktív tag

(#2309) Tim82

Az a baj, hogy jó párszor megfogadtam már, hogy ügyfélszolgálatot NEM hívok fel, mert csak felidegesítem magam. Jobban szeretem magam, személyesen intézni a dolgaim. Még ha el is kell érte menni, 8 buszmegállót.... :)

Írtam időközben az eladónak, és mondta, neki nem gond ez a 50%-50%-os bontás.
"...you can sent me the money by www.paypal.com at the email address: felhasznalonev@szolgaltato.hu, thank you."

Ha így küldöm a pénzt, ugyanazok a kondíciók, mint ha egybe küldeném az eBay felületén keresztül? Ugyanúgy nyomon követhető, meg nem veszik el, meg ha simlis lenne az eladó, akkor vissza tudom szerezni a pénzemet (a megfelelő procedúra után: open case és társai ebayen)? Valakinek tapasztalata van e téren?

(#2310) El Gringo

Nem nálunk, hanem a Gránit Banknál vagyok, szóval ez a történet nem érint.. :)

(#2312) doc válasza fraba (#2311) üzenetére


doc
nagyúr

a Granit Bank ugyfelszolgalata elso osztalyu, irj nekik a netbankon keresztul uzenetet, nekem 1-2 oran belul megirtak a PayPal kodot

(#2313) fraba válasza doc (#2312) üzenetére


fraba
aktív tag

(#2312) doc

És tényleg...! :) Kössz a tippet ;)

És erre mit tudtok mondani?

Írtam időközben az eladónak, és mondta, neki nem gond ez a 50%-50%-os bontás.
"...you can sent me the money by www.paypal.com at the email address: felhasznalonev@szolgaltato.hu, thank you."
Ha így küldöm a pénzt, ugyanazok a kondíciók, mint ha egybe küldeném az eBay felületén keresztül? Ugyanúgy nyomon követhető, meg nem veszik el, meg ha simlis lenne az eladó, akkor vissza tudom szerezni a pénzemet (a megfelelő procedúra után: open case és társai ebayen)? Valakinek tapasztalata van e téren?

(#2314) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ma megjött a blogon is tesztelt kis elemlámpa. Rohadt erős, 360 ft-ért itthonra lazán megérte.

a teszt, mert a linket nem lelem

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2315) student válasza Earl_Muttley (#2314) üzenetére


student
őstag

ehhez tud valaki ebay linket?

(#2316) pelenka35 válasza student (#2315) üzenetére


pelenka35
őstag

(#2317) Earl_Muttley válasza pelenka35 (#2316) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én innen vettem doboz nélkül
[link] Meglett közbe

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2318) student


student
őstag

thx

(#2319) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Az ügyem le van zárva, ki vagyok dobva. Ezért nem reagáltak az e-mail-jeimre, (a customer supportos ürge mondta nekem az online hívás alkalmával) mert ki vagyok dobva = leszarva.

https://rendeljkinait.hu/

(#2320) #27813376 válasza mrgergoke (#2319) üzenetére


#27813376
törölt tag

Fain. Anno az én ügyemet is ilyen korrekt módon intézték.
Mondták, látni, csalt az eladó, de hát ez van, nyaljam be.
Nincs valami időkorlát, hogy később újraaktiválnak mint a faszbuk szokta?

(#2321) mrgergoke válasza #27813376 (#2320) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

A-a, és visszacsinálni sem lehet már. 6-án meghozták a döntést, azóta szarnak a leveleimre. Máshogyan kell megoldanom a dolgokat. de rá fogok jönni a módjára.

https://rendeljkinait.hu/

(#2322) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#2321) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én csak azt nem értem, mire fel? Gondolom nem egy refundos ügyet vizsgálnak percenként, nem hogy naponta. Tudják milyen a kínai posta, nem? Akkor meg nem értem. És te még nem is csaltál...
Maradjunk annyiban hogy a te accod volt sajna a tanulópénz, hogy párszázas refundok nem mindig érik meg.... :( Sok sikert! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2323) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#2322) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Beszéltem ugyan az ürgével, és elég jól megértettük egymást, mert érthetően beszélt, meg pár perc alatt én is belejöttem a beszélgetésbe, és ment a kommunikáció. Az viszont így sem vált világossá számomra, hogy az ,,utóbbi 19 napi" viselkedésem miért volt szabályellenes. Csak arra tudok gondolni mindent összegezve, hogy az a 3 refund nem tetszett nekik, amik a cikkekért cserébe érkeztek. Ti ilyen veszélybe nem fogtok keveredni, de a javaslatom, hogy ezentúl csakis Resolution Center, és jól gondoljátok át, mennyit, és miért kértek vissza! $0.01 is refund az eBay szemében! Én pedig át fogok menni a Paypal szakik topicjába tanácsért. Azt hiszem, van lehetőség rá, hogy visszaregeljek eBay-re.

https://rendeljkinait.hu/

(#2324) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Jut eszembe: aki nem lájkolta esetleg a Facebook oldalt, és nem kap a frissítésről értesítés, annak mondanám, hogy 40 perce kikerült egy újabb cikk! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2325) student válasza mrgergoke (#2323) üzenetére


student
őstag

10vásárlásom volt eddig abbol 3refund és még nem b*sztak ki

(#2326) mrgergoke válasza student (#2325) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Az még nem is alap statisztikának.

https://rendeljkinait.hu/

(#2327) adamikus válasza mrgergoke (#2324) üzenetére


adamikus
tag

Tudom, már volt téma, de miért kell ilyen bugyuta betűtípust használni ?

(#2328) mrgergoke válasza adamikus (#2327) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Alapbeállítás, és mivel nem volt bajom az olvashatóságával, nem változtattam rajta. Nagyon zavaró?

https://rendeljkinait.hu/

(#2329) Mate


Mate
nagyúr

Nekem is lenne egy kérdésem. Egy off-topicban minden off-topicolunk? :D

(#2330) mrgergoke válasza Mate (#2329) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Jó kérdés, de mostanában tényleg elég sok az off! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2331) petipetya


petipetya
nagyúr

Tegnapi képernyőkép, a rendeljkínait bekerült a Google Now alá, így ha új cikk van, akkor itt egyből látom: kép

:C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2332) #27813376 válasza mrgergoke (#2330) üzenetére


#27813376
törölt tag

Mert már nem is merünk venni semmit lassan:)
Pfff... elhagytam a tárcámat: személyi, lakcím, jogsi, adó, egy rakás kártya, abból 2 bank....

(#2333) mrgergoke válasza petipetya (#2331) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Jé, ez tök jó megoldás, tetszik! :)

@dension: meglett? :F

https://rendeljkinait.hu/

(#2334) #27813376 válasza mrgergoke (#2333) üzenetére


#27813376
törölt tag

Dehogy.
Viszont meglepően olcsón csináltattam szig-lakcím-jogsi hármast, összesen 5.500ft volt.

(#2335) pakfong válasza pelenka35 (#2316) üzenetére


pakfong
tag

Nem pelenka-tol kérdem, úgy általában mindenkitől, csak az ő linkjénél látszódik most..

Ebay-nél ez a minősítéses hogyishívják mi alapján történik? 197 adás vétel után top-rated seller?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#2336) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

valaki rendelt már G4 halogén izzót? Ha igen, akkor honnan? Asztali lámpába lenne.

(#2337) draco31


draco31
veterán

Nemrég rendeltem 3 dolgot egy eladótól, kívancsi vagyok mennyi boríték jön majd, 1 vagy 3.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2338) student


student
őstag

5m usb3 hosszabitó

még nem tudom mire fogom használni de ennyi pénzért ajándék ;]

Wtf?? átírták 1€-ról 100-ra

[ Szerkesztve ]

(#2339) Melack válasza student (#2338) üzenetére


Melack
veterán

Nem elírás? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2340) Mate válasza student (#2338) üzenetére


Mate
nagyúr

Meg is érkezett már?

Sebességtesztet tudnál csinálni valami USB 3-as eszközzel?

5m már nem kevés, lehetnek gondok ilyen távolsággal.

Illetve miért van ekkora különbség német és angol ebay közt?

Németen: 1 € + ingyen házhoz szállítás. Érkezés: Feb. 12-13 között.
Angolon: 100€+3€ házhoz szállítás. Érkezés: Feb. 14-24 között.

Érdekes, most bejelentkeztem a német oldalon és már ott is 103€-t ír :D

Á, most látom nálatok is furcsa :D

[ Szerkesztve ]

(#2341) student válasza Mate (#2340) üzenetére


student
őstag

én németen vettem
USB 3.0 Verlängerung aktiv / Repeater 5m aktives USB 3.0 Verlängerungs Kabel €1.00 EUR
Shipping and handling €2.99 EUR
Insurance - not offered ----
Total €3.99 EUR

Ha tényleg megkapom elvileg szakítottam rajta 11€-t
miért nem vettem 100-at miééért ;]

amazon ár

[ Szerkesztve ]

(#2342) Mate válasza student (#2341) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát én pont lecsúsztam róla kb. 2 perccel :D

Mondjuk nem mintha kellene, de hát ebay varázsa :D

[ Szerkesztve ]

(#2343) student válasza Mate (#2342) üzenetére


student
őstag

Az a helyzet szerintem ha megérkezik azonnal rakom fel original csomagolásába apródra meg vaterára mert nincs rá szükségem :DDD

(#2344) KoVee84


KoVee84
senior tag

Én meg berendeltem a hiányzó cuccokat a mennyezeti LED világításhoz...
Végösszegben harmad annyiból jöttem ki, mintha itthon vásároltam volna :))

(#2345) kmarci25 válasza Mate (#2340) üzenetére


kmarci25
veterán

Sebességtesztre én is kíváncsi lennék, nekem már 1,5 méteren is komoly gondjaim adódtak a sebességvesztéssel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2346) student válasza kmarci25 (#2345) üzenetére


student
őstag

jelerősítős repeater nem hiszem hogy gond lenne vele

(#2347) petipetya


petipetya
nagyúr

Jeleztem az eladónak, hogy még nem érkezett meg a január 1-én rendelt cucc (aminek a leírás szerint legkésőbb 6-án a kezemben kellett volna lennie), de várok még pár napig. Ez max. csütörtök lesz, hogy tudjak rá nyitni egy hibajegyet.

Igaz, hogy most is így jeleztem a "more actions" menüpont alól, ahogy általában.

"nincs rá lezsóidő"

(#2348) kmarci25 válasza student (#2346) üzenetére


kmarci25
veterán

Ja, az más. E fölött átsiklottam. :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2349) Mate válasza student (#2341) üzenetére


Mate
nagyúr

Na most már beállt az ár. 14 €

(#2350) fraba válasza KoVee84 (#2344) üzenetére


fraba
aktív tag

600 W... nem bíztad a véletlenre :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.