Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) VMatteo válasza doc (#2500) üzenetére


VMatteo
őstag

:DD kéne vmit rendelni..de mit??!! :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#2502) pelenka35 válasza VMatteo (#2501) üzenetére


pelenka35
őstag

Én is állandóan nézem a topicot hátha valaki belinkel valamit és akkor én is megrendelem . :P

Egyébként rendeltem a "disco" égőt , kellene ilyen lézeresbe is , sok-sok lézerpötty forogjon a falon :C

Gamertag:Rob3rt75

(#2503) Mad_Wolf válasza pelenka35 (#2502) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

a szemednek is milyen jót tenne...

(#2504) kovisoft válasza VMatteo (#2499) üzenetére


kovisoft
őstag

A lényeget doc már leírta. Annyit még kiegészítésül, hogy szökőévekben a piros színű hónapokat kell beállítani (csak Jan és Feb ilyen). A gyártási minőség változó: van, amelyiket nehéz tekerni, a másik meg szinte magától is elfordul. Ja, és elég aprók a feliratok, jó szem kell hozzá. :)

(#2505) petipetya válasza petipetya (#2453) üzenetére


petipetya
nagyúr

Majdnem elcsesztem a pókos telefontartó megrendelését... Történt ugyanis az, hogy a meg nem érkezett házipapucsom árát visszakértem és közben vissza is kaptam a mai napon. Igen ám, de közben a pókos is írt egy emailt, hogy elnézést kérnek és nem tudták időben feladni a megrendelést, de várok-e rá kicsit tovább? Figyelmetlenségből azt hittem, hogy a papucsos ír megint, és mondtam, hogy a pénzem kell. Erre elkérték a paypal azonosítót, és ekkor kapcsoltam, hogy ez nem az a rendelés.

Gyorsan elnézést kértem, és biztosítottam őket a türelmemről. Biztos azt hiszik, hogy egy idegbeteg türelmetlen állat vagyok. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2506) kaszas91 válasza nelsonmanian (#2460) üzenetére


kaszas91
csendes tag

Az árához képest jól szól,viszonyítani csak az s2-es gyári füleséhez tudom mert nekem csak az van, kb. egy szinten vannak. Bocs hogy csak most válaszoltam. :U

Szeretnék majd venni egy jobb fülhallgatót, tudtok ajánlani? lehetőleg olyat amin van nyomógomb(mikrofon) ?

(#2507) fess


fess
őstag

ma ez jött meg, igaz nem ebay-ről. Itt van értékelés,még nem találtam meg. Szerintetek ezt a V-fék nem szedi le? lehet elnéztem,és csak tárcsához való?

(#2508) Bence123 válasza fess (#2507) üzenetére


Bence123
tag

Biztosan leszedi a v-fék, csak akkor tudod feltenni, ha magas peremes a felnid.

(#2509) draco31 válasza fess (#2507) üzenetére


draco31
veterán

Igen, leszedi. Én fekete festékkel kenem le a felnimet, és 1-2 hónap alatt le is szedte a fék, a többi helyen hibátlan. Ez a matrica csak akkor jó, ha kontrás a fék, vagy tárcsaféked van. Próbáld meg talán a küllőkre felragasztani egymással szemben 1-1 darabot, lehet megmarad akkor. Bár rendes kört így nem fog kiadni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2510) pelenka35 válasza petipetya (#2505) üzenetére


pelenka35
őstag

Milyen papucs ?

Gamertag:Rob3rt75

(#2511) petipetya válasza pelenka35 (#2510) üzenetére


petipetya
nagyúr

Parancsolj: [link]

Szerintem a postán nyúlták le idehaza.

"nincs rá lezsóidő"

(#2512) #27813376 válasza pelenka35 (#2502) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem lesz rossz meglásd!
Én komolyabb lézert akarok, diszkóba valót olyan min. 700mw-osat, ha van esetleg aki látott már élesben ne fogja vissza magát!

(#2513) Mate válasza petipetya (#2511) üzenetére


Mate
nagyúr

Majd figyeld a postás lábát :D

(#2514) pelenka35 válasza Mate (#2513) üzenetére


pelenka35
őstag

hát ezen jót "röhögtem"

Gamertag:Rob3rt75

(#2515) petipetya válasza Mate (#2513) üzenetére


petipetya
nagyúr

:DD

"nincs rá lezsóidő"

(#2516) fess válasza draco31 (#2509) üzenetére


fess
őstag

én is a küllőkre gondoltam,lehet előtte még hosszában kettévágom,így majd többet kiad.nem zavar hogy nem kör lesz,elég ha észrevesznek emiatt

(#2517) wwenigma válasza #27813376 (#2512) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hát, ha beengedik a határon. A kis pointerek is tiltott termékek, meg lehet ütni érte a bokát.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2518) #27813376 válasza wwenigma (#2517) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ezt miért tiltanák? Itthon is lehet kapni, hivatalosan, háromszor ennyiért.

(#2519) doc válasza #27813376 (#2518) üzenetére


doc
nagyúr

Magyarorszagon az engedelyezett teljesitmeny hatara alacsonyabb mint amit Kinaban meg siman arulnak, vagyis ha olyan eros lezert rendelsz ami itthon mar nem legalis, abbol lehet problema (jo esetben csak lenyuljak es kesz)

(#2520) #27813376 válasza doc (#2519) üzenetére


#27813376
törölt tag

Értem. Itthon show lézerek mozognak simán 1-2 watt között, sőt, 5 wattos is van, kültéri. Ez kifejezetten diszkó effekt, nem pointer vagy ilyesmi. Azért bukni sem akarnám megmondom őszintén, mert vagy 80.000huf egy normális.

Konkrétan ilyeneket nézek, kéne vagy három később ha beválik: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2521) Earl_Muttley válasza wwenigma (#2517) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hálistennek eddig a pointereket megúsztam, de jó tudni az infót, thx! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2522) Bence123


Bence123
tag

tmart.com-ról rendelt már valaki, vannak tapasztalatok?

(#2523) egykettő válasza jenei1994 (#2472) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nekem van egy, nem szól túl jól, de eladom neked beszerzési áron, kb 300ft.

(#2524) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Rendeltem egy ilyet, 250 ft volt, meglátjuk mit tud :D Asszony úgyis gyakran elfogyasztja a fülhallgatóit, inkább ez menjen tönkre mint a legutóbbi több ezres creative füles... :(

(#2525) draco31 válasza vwpolopg (#2524) üzenetére


draco31
veterán

Nekem volt ilyenem, bár 600ft körül vettem, aztán el is adtam gyorsan. Nekem nagyon kényelmetlen volt, meg eléggé rosszul is szólt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2526) mrgergoke válasza vwpolopg (#2524) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

SPOILER: 28-án kijövő cikk egy telefonról szól, ahhoz kaptam pont ilyet. Beats másolat szerintem, de javítsatok ki, ha tévedek.

https://rendeljkinait.hu/

(#2527) vwpolopg válasza draco31 (#2525) üzenetére


vwpolopg
őstag

250 forintért csodát nem várok hangminőségben, ha egy átlagos szintet hoz, asszony elhasználja, ha egy-két hónapot túlél, már megérte :)

(#2528) Mate válasza mrgergoke (#2526) üzenetére


Mate
nagyúr

Valóban egy beats másolatról vagyon szó. Én is vettem a 250Ft-osból és a drágább, 600 huf-os verzióból is. Gyári, beats csomagolás, kinézet csak éppen hangzásilag egy kalap *ar.

(#2529) kmarci25


kmarci25
veterán

Kb. egy hete beszéltünk róla: megérkezett a jalapeno mag! :)

És akkor jöhetnek a tanácsok, kérem, akinek van tapasztalata, írjon! Pl. kell-e palántázás előtt 24 órára langyos vízbe beáztatni a magokat... (Mert ilyet is olvastam...) Meg az összes többi: sima virágföld, vagy ajánlott valami speciális, mekkora cserépbe, egy cserépbe hány magot.
Nagyon megköszönöm a tippeket, és ha van rá igény, akkor lehet hogy megpróbálkozom egy beszámolóval. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2530) mukibuci válasza kmarci25 (#2529) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez engem is érdekelne, mert 10 magból 1 nőtt ki, az is néhány hónap alatt elérte a 2 centis magasságot és ott stagnál :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2531) Mate


Mate
nagyúr

Megkérdeztem a család szakiját és az alábbiakat mondta:

1. Tök mindegy milyen a föld
2. Normál mennyiségű víz
3. Rohadt sok napfény
4. Még több napfény

Továbbá simán a mag földbe benyom és kész. Nem kell áztatni előtte stb. Viszont március közepe, vége előtt nem érdemes elültetni, mert nem lesz elég nap neki.

(#2532) petipetya válasza Mate (#2531) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem keletre néz az ablak és az erkély is, így az esetek nagy részében nem igazán kap majd közvetlen napfényt... Azt olvastam a neten, hogy mikor kibújik, akkor lehet fölé tenni egy lámpát, hogy minél gyorsabban nőjön.

"nincs rá lezsóidő"

(#2533) Mate válasza petipetya (#2532) üzenetére


Mate
nagyúr

Kevesebb fénnyel is el lesz valószínűleg, maximum nem lesz olyan erős a paprika, nem lesz olyan sok stb.

[ Szerkesztve ]

(#2534) kmarci25 válasza Mate (#2531) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi! Akkor várok még!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2535) El Gringo válasza kmarci25 (#2534) üzenetére


El Gringo
senior tag

ha van konyhában munkalapnál fénycsöved, dugd be alá. Epertáppal nyomni az elején, ha már van 1-2 sor levele. Plusz a 24fok sem árt

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2536) nelsonmanian válasza El Gringo (#2535) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Jalapeno magokat honnan és milyet érdemes venni?

(#2537) El Gringo válasza nelsonmanian (#2536) üzenetére


El Gringo
senior tag

vannak nagyobb magkereskedők, pl ausztráloknál, angoloknál, usában. Ezek drágábbak, de pl ebay-ről is lehet rendelni. Múltkor linkeltem, én onnan rendeltem. Most habanerot ültettem, meg jolokiát (ez termésből továbbvitt) csak, meg a szokásos díszchili (szintén termésből, tescós chiliből - ez már 3éves). Kísérletképpen rendeltem ebből is: [pari]

Én paprikából csak csokist, vagy barackszínűt vennék inkább, ha már különlegesre vágyunk, akkor legyen tényleg az. :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2538) nelsonmanian válasza El Gringo (#2537) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Mitől csokis?

(#2539) El Gringo válasza nelsonmanian (#2538) üzenetére


El Gringo
senior tag

olyan a színe [pl] :) :) habaneroban elvileg meg pont a csokiszínű a legerősebb. Az ízük is másabb kicsit elvileg, bár ezt nem érzi senki, ha nem egyben eszed :) de szószban lehet próbálkozni a variációkkal.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2540) kaszas91


kaszas91
csendes tag

Zenehallgatásra tudtok ajánlani fülhallgatót?
[link]
Ezt néztem csak nem tudom milyen lehet.

(#2541) Melack válasza kaszas91 (#2540) üzenetére


Melack
veterán

Itt a fórumon többen vettünk Awei meg Kamen márkájú fülhallgatókat, csak javallani tudjuk őket.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2542) Bavid válasza kaszas91 (#2540) üzenetére


Bavid
senior tag

Ide nézz be. Ha olcsót akarsz akkor Maxell metalics ~3000 huf, itthon is kapható, ebben a kategóriában ennél jobbat ebay-ről se kapsz. 10.000 körüli füleseknél már érdemes külföldről rendelni, de akkor sem elsősorban ebay.

(#2543) kmarci25 válasza Bavid (#2542) üzenetére


kmarci25
veterán

A Maxell egy nagyon jó füles. Több éve nyúzom már, szépen szól, adnak mellé három nagyságú gumi feltétet, így megtalálhatod, ami neked a legkényelmesebb. Az egyetlen gond, hogy a fém foglalatról lekopott az oldaljelzés. A jobb oldaliról teljesen, a bal még tartja magát, de mint mondtam rég óta megvan, kb. 4-5 éve.

El Gringo: köszi a tippet, én egyelőre a hagyományosabbat vettem, még próbálkozom, ha bejön, jövőre jöhetnek a különlegesebbek is. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2544) nelsonmanian válasza El Gringo (#2539) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ez elsőre lehet sok lenne(1,900,000-as erősségű), annak ellenére hogy nagyon erősen eszek mindent.
Valami kevésbé erős, élvezhető különleges fajtát keresek(persze azért legyen piszok erős, de meghalni nem akarok tőle :D ). Ha az beválik jöhetnek a durvábbak. :)

Egy chilis topic nem lenne rossz ötlet!

[ Szerkesztve ]

(#2545) KoVee84 válasza nelsonmanian (#2544) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én múltkor próbáltam egy 600.000-es szószt. Kiskanálból, nagy arccal...
Azóta visszavettem, mert nem voltam valami túl jól utána egy napig :DDD

(#2546) Mad_Wolf válasza Bence123 (#2522) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

én rendeltem tmart-ról, minden rendben volt

(#2547) petipetya válasza Mate (#2533) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rendben. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#2548) becenevem


becenevem
aktív tag

Ebay-es növény rendelésnél kiírja, hogy nézzek utána a saját országomra vonatkozó behozatali tilalmaknak. A NAV oldalán semmit nem találtam. Rendeltem már magot.

Ezzel ti hogy vagytok?
Foglalkoztok vele?

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#2549) kmarci25 válasza becenevem (#2548) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyan. Nálam is jött figyelmeztetés, de nem marihuána magot rendeltem.
Valószínűleg egy biztonsági figyelmeztetés: az ebay átteszi rád a felelősséget, ha nem legális a célországban tartani az adott növényt. Szóval: ő szólt, hogy nézz utána, ha bukó, akkor minden felelősség a tied.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2550) petipetya válasza becenevem (#2548) üzenetére


petipetya
nagyúr

Fenét, megrendelem és kész.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.