Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) doc válasza VMatteo (#2900) üzenetére


doc
nagyúr

koszi, kozben mar rendeltem a Zasszonynak egy keket. Azt nem tudom minek, de kellett :D

(doc vagyok, kinai gadget fuggo :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#2902) pelenka35 válasza doc (#2901) üzenetére


pelenka35
őstag

Én is rendeltem, mert csak :-D

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#2903) VMatteo válasza doc (#2901) üzenetére


VMatteo
őstag

és színt tudtatok választani? nekem az volt hogy random küldik :Y

Tisztelet a Gépésznek!

(#2904) doc válasza VMatteo (#2903) üzenetére


doc
nagyúr

olyan eladotol vettem akinel lehetett :)

(#2905) KaiotEch válasza doc (#2904) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ne vegyél rá mérget, hogy olyat is kapsz :D

(#2907) VMatteo válasza kmarci25 (#2867) üzenetére


VMatteo
őstag

ebben van torx 6? meg ilyen apró nem is tudom telefon javításhoz való bitek?
Valaki vásárolt már műszerész csavarhúzó készletet ebayről? unom már hogy soha sincs meg ami kellene éppen. Torx és sima is kellene, persze nem Beta minőségű :DDD

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#2908) Bence123 válasza VMatteo (#2907) üzenetére


Bence123
tag

Ezekben általában van T6. Nekem ilyenem van, ezt nem ajánlom semmiképp, szétjött a nyél is, és a bitek is rosszak(torx fej levált/elmorzsolódott, laposak egytől egyig deformálnak)
Szóval most olyasmit nézegetek amiben nem ezek a krómos bitek vannak. Ezt néztem ki most, de kilátásban volt ez is, valamint ha megelégszel kevesebb fejjel, ez vagy ez se lehet rossz választás, ilyen áron érdemes akár két szettet is venni, kitudja :) Ilyeneket adnak a mobil szereléshez is kijelzőkhöz, stb., van nekem is, szerintem teljesen használhatóak.

Ha már csavarhúzóknál tartunk, kulcstartóra helyezhető mini csavarhúzókat is néztem mostanság: nekem a kedvencem ez, de van egy másik verzió is. Persze érdemesebb továbbk utatni és megvenni belőlük az öt, tíz darabos szettet, sokkal jobban megéri, és lehet ajándékozni az egész rokonságnak :)

[ Szerkesztve ]

(#2909) kmisi99 válasza kmarci25 (#2867) üzenetére


kmisi99
addikt

És mit mondanál ajánlod a készletet másnak is hosszabb távra? Csak mert pont keresek valami normálisabbat ami 10 csavar után nem mállik el, be lehet tekerni vele bármit, jó a fogása, erősen rá lehet szorítani, nem egy vékony szar, és nem ugrik ki a menetből.

(#2910) Outlander válasza Bence123 (#2908) üzenetére


Outlander
őstag

Az "Ezt" típussal van tapasztalat?!

Nekem is kellene egy valami hasonló, mivel helyszíni supportmál sokszor hívnak ki, hardveres/szerelős problémához, szoftveres problémával... olyankor persze battyoghatok vissza a szerszámokért, bár mondjuk ez csak kétszer történt meg, azóta mindig kis táskával járkálok, problémától függetlenül :)... de most így megtetszett ez amit linkeltél... mert a céges kis táska, nem annyira kistáska, mint gondolnánk. :)

ui: jó lenne ha egy alkalomnál többet is kibírna...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2913) Bence123 válasza mukibuci (#2911) üzenetére


Bence123
tag

Egy "ezt" szócskát linkeltem, remélem arra gondolt :) Nos, vele nincs tapasztalatom még. Erősen gondolkozom rajta, ha nem találok tetszetősebbet, nemsokára megveszem, mindenképpen beszámolok róla itt.

(#2914) VMatteo


VMatteo
őstag

No, én meg megrendeltem őt! mondom ha nagyon süllyesztett lenne a csavarfej ez a kis vékony szára hátha jobban hozzáfér. Meglátjuk mit tud

Tisztelet a Gépésznek!

(#2915) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

jaj annyira látszik az összesen, hogy rém gagyi :O a legfontosabb pillanatban fognak a bitfejek elnyalódni, és ott van a szívás csak vele. 1600 ft-ért meg már az auchanban vettem bosch bitfejkészletet, meg racsnis T behajtót,
ausztriában meg mannesmann-t vettem 1 éve kb 2000ft-értékű eur-ért. A bosch az céges a mannesmann saját (torxmeg kicsi imbusz meg nagy meg minden) mindkettő meg van még,és átéltek jópár dolgot,de semelyiknek semmi baja. Ezen pont nem lehet spórolni, ha szar az anyag nem tudsz vele dolgozni sem, de alkalmankénti használatra sem jó. Hasonló kategória az auchanban szintén 300 ft-os műszerész készlet. mondom ennyit megér mert van benne 2,5 ös imbusz. Eygszer használtam szétszedem egy G25 válót de mire összeraktam, már faterét bitkészletét kellett használnom, mert elnyalódott a feje. Soha többet gagyi szerszámot :N

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2916) student


student
őstag

lightert vettem túrán meg posztapokalipszkor még jól jöhet
következő vásárlásom egy macsete lesz amivel susnyást illetve orkokat lehet aprítani

[ Szerkesztve ]

(#2917) Mate válasza student (#2916) üzenetére


Mate
nagyúr

Működik is?

(#2918) DJGABI válasza Mate (#2917) üzenetére


DJGABI
addikt

miért ne működne? el se lehet ezt rontani :DD

én ilyet vettem: [link] keresztapámnak annyira megtetszett le is nyúlta :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2919) pelenka35 válasza DJGABI (#2918) üzenetére


pelenka35
őstag

Ez mi?

Gamertag:Rob3rt75

(#2920) Outlander válasza pelenka35 (#2919) üzenetére


Outlander
őstag

Egy fake ceruza elem.... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2921) Mate válasza pelenka35 (#2919) üzenetére


Mate
nagyúr

Szikrát tudsz vele csinálni :D

(#2922) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Fertőző ez a topic...
Sose használnák kb ezt a szikra csiholót, de holnap tuti rendelek egyet :D

(#2923) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok.

Szeretnék rendelni egy mini-displayport -> dvi adaptert. Van valami amire figyelnem kell? Még sosem rendeltem, pl nem tudom, hogy ilyennél is érdemes-e top rated sellertől venni stb.. üdv

Illetve nem tudja valaki, hogy amik úgy vannak feltüntetve, hogy "for Apple Mac*" azok csak azzal működnek, vagy ilyen szempontból tökmindegy?

[ Szerkesztve ]

(#2924) VMatteo válasza DJGABI (#2918) üzenetére


VMatteo
őstag

ilyet én is vettem, csalódás. Ahogy húzom a magnéziumon a "gyufaszálat" csapódik mindenfelé az olaj, ha nem figyelsz és ég a kanócot is elégeted, sokadjára gyullad csak be, macerás.

Tisztelet a Gépésznek!

(#2925) twine válasza DJGABI (#2918) üzenetére


twine
addikt

Csodálatos ez a XXI.század :Y

Szikrát tudunk rendelni interneten, kínából, ingyen :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#2926) pelenka35 válasza twine (#2925) üzenetére


pelenka35
őstag

:-D:-D
Férfi ember csiszol tüzet

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#2927) petipetya válasza nelsonmanian (#2922) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is gondolkodom egy ilyen szikravetőn - a baj csak az, hogy mindig kellene valaki, amikor meg akarom gyújtani a gázt.

"nincs rá lezsóidő"

(#2928) DJGABI válasza VMatteo (#2924) üzenetére


DJGABI
addikt

ja, elsőre nem mindig gyulladt meg enyém se. Bár csak sima 95ös benzinnel próbálgattam amíg megvolt :D

zippót rendeltem helyette [link] mondjuk a feltöltésig még nem jutottam el (csak trükkökre használnám, de a folyadék beszerzéséig még nem jutottam el. mutyiboltban gondolom kapni ilyet?)

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2929) Blaise válasza DJGABI (#2928) üzenetére


Blaise
veterán

Ez baromira nem Zippo, csak egy gagyi kínai utánzat :)

[ Szerkesztve ]

(#2930) DJGABI válasza Blaise (#2929) üzenetére


DJGABI
addikt

tudom. attól még egyszerűbb így fogalmazni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2931) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Rendelt már ilyet vki? Csakmert én igen és nem akar működni :(

(#2932) fess válasza petipetya (#2927) üzenetére


fess
őstag

egy olcsó öngyújtó nem lenne megfelelő a célra? :D

(#2933) draco31 válasza KaiotEch (#2931) üzenetére


draco31
veterán

Nekem EDUP van egy éve, hiba nélkül megy. Csak az enyém libafoszöld. :P
Nincs driver hozzá?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2934) VMatteo


VMatteo
őstag

mit akarnak tőlem?
"Hi verhom25,
dib-bid recently opened a cancel transaction case for an item you recently purchased: Mini Keychain Projection LED Light Laser Time Digital Gadget Clock Projector.
Reason for cancel transaction request: The seller did not provide a specific reason.

Click the "Respond now" button to accept or decline this cancellation.

If you don't take action by Mar-31-2014, the seller will be able to cancel the purchase without your consent.

You can view the case anytime in the Resolution Center.

Mini Keychain Projection LED Light Laser Time Digital Gadget Clock Projector
Mini Keychain Projection LED Light Laser Time Digital Gadget Clock Projector
Item # : 271230848691
End time: Tuesday, Mar 25, 2014 20:11:08 PDT
Sale price: $1.66
Seller: dib-bid
Case opened: Monday, Mar 24, 2014 02:44:18 PDT"

Tisztelet a Gépésznek!

(#2935) doc válasza VMatteo (#2934) üzenetére


doc
nagyúr

Biztos kifogyott a raktarbol a cuccos, stornozni akarjak a rendelesedet. Rajuk kell hagyni, aztan megrendelni mastol.

(#2936) VMatteo válasza doc (#2935) üzenetére


VMatteo
őstag

hát írtam nekik, hogy nekem kell ez a vacak, 5 csillagot akarok adni, ha már a pénzemet elvették ;]

Tisztelet a Gépésznek!

(#2937) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, ma jött meg az ebayről rendelt multiméterem.

Viszont közben meg ezt találtam róla.
Akkor para van? :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2938) KaiotEch válasza draco31 (#2933) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Várj ez nem az. Ez kimondottan samsung TV-khez van, így plug&play-es kell, hogy legyen!

Az EDUP gépbe való.

[ Szerkesztve ]

(#2939) draco31 válasza Zirowe (#2937) üzenetére


draco31
veterán

Hát nagyfeszültséget nem mérnék vele, de 20V-ig biztos nem halálos. :DDD
Nekem M-830B-van, de nem is eBay-en rendeltem, nem szerepel náluk, ki is próbálom a 380V-ban :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2940) Zirowe válasza draco31 (#2939) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig holnap 220-on szerettem volna használni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2941) draco31 válasza KaiotEch (#2938) üzenetére


draco31
veterán

Ja értem, akkor passz! (nem vagyok jóban a márkával)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2942) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv!

Nem tudjátok véletlenül, hogy ebayről milyen teljesítményű lasert lehet behozatni *legálisan*? Nem az átcsúszott kategória, mert úgy nyilván bármilyet, hanem amit saját célra vehetek. Cél az lenne, hogy tereptágyakon (fal, fa, festett felületek, stb) nappal is lehessen látni a pontot, illetve nappal, jól világított beltéren sík felületre (fa, fal, padló, stb) vetített szórt vonalat is jól lehessen látni.

Első körben egy ilyen 5mW-oson gondolkodtam, de valahol írták (nem találtam meg újra az oldalt...), hogy class3 laser pointert nem lehet itthon forgalmazni. Más oldalakon meg azt írják, hogy 5mW-ost még lehet... szóval számomra teljes a káosz.

Ha itthon nem lehet forgalmazni, attól még Kínából szabad rendelni? :) Illetve mi van, ha nem pointert rendelek, hanem csak modult? Köszönöm a választ! :K

(#2943) Mate válasza spidersoft (#2942) üzenetére


Mate
nagyúr

Kérdezz rá egy focimeccs előtt az ultráknál :D

(#2944) draco31 válasza Zirowe (#2940) üzenetére


draco31
veterán

Én amondó vagyok, hogy biztosan nem ok nélkül került oda. Lehet az enyém is ott kötne ki, ha bevizsgálnák, de 4 év alatt talán egyszer használtam 220-al, igaz akkor csináltam mis vele egy rövidzárlatot, de én is megvagyok, meg a műszer is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2945) DJGABI válasza spidersoft (#2942) üzenetére


DJGABI
addikt

5mW sima ügy, rendelheted. nekem pár hónapja aliról jött egy ilyen. nem tudom pontosan mennyi a határérték, de valami többszöröse rémlik. aztán sztem még a 30+mW-sek is simán átcsusszannak szvsz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2946) VMatteo


VMatteo
őstag

ha licitáláson nyerek kapok emailt ugye?

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#2947) wwenigma válasza DJGABI (#2945) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1mW megengedett, az elméletileg a 2-es osztály...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2948) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Valaki tud mutatni olyan töltőt vagy mérőeszközt amivel lehet mérni elemnek a kapacitását (mAh)?

(#2949) wwenigma válasza zsolt1225 (#2948) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Elemnek max egyszer, lemeriti es megmondja mennyi volt benne. ;] Egyébként pl. Voltcraft IPC-1L

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2950) zsolt1225 válasza wwenigma (#2949) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Olyan nincs amivel a 18650-es elemet is lehetne mérni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.