Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) kovisoft válasza Bavid (#2094) üzenetére


kovisoft
őstag

Arra ügyelj, hogy sok esetben kamu a feltüntetett mAh érték. Én pl. vettem egy ilyet az Aliexpress-ről (nekem még 15$-ba került), és távol áll a feltüntetett 20000 mAh-tól. Jó, ha 2-3-szor fel tudja tölteni a telómat, aminek 2750 mAh-s az akksija. Ettől függetlenül jól használható a cucc.

(#2102) fraba


fraba
aktív tag

Na, csak megjottek... :)

A fulesnek mintha kicsit tenyleg sok lenne a melye, de majd azon egy kis EQ segit.
A ket tap meg tul konnyunek tunik. De hat majd meglatjuk, mit kezd ~6m 5050es LED szalaggal. Allitolag ugy is van benne short circuit meg minden fele protection...! :C

Szerk1: ez az ES900i ezert a penzert tenyleg eleg hihetetlen, de a ket szememmel latom, igaz. Ezert az arert (~10$) tenyleg ajanlott.

[ Szerkesztve ]

(#2103) DJGABI válasza Bavid (#2094) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2104) Melack


Melack
veterán

eBayen túl honnan érdemes még rendelni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2105) kovisoft válasza Melack (#2104) üzenetére


kovisoft
őstag

Szerintem az Aliexpress-ről. Nagyobb forgalmú hálózat, mint az eBay, és a PayPal-hoz hasonló garanciák ott is megvannak.

(#2106) doc válasza Melack (#2104) üzenetére


doc
nagyúr

en a DX-tol szoktam, remek ugyfelszolgalat, szuper ertekelesi rendszer, nagyon szeretem :C
cserebe egy picit dragabbak mint az ebay (altalaban nem sokkal, bar pl. telefont nem toluk kell rendelni)

(#2107) student válasza kovisoft (#2105) üzenetére


student
őstag

nagyobb forgalmu wtf :F

de ahogy nézem pal-lal pont nem lehet fizetni

(#2108) kovisoft válasza student (#2107) üzenetére


kovisoft
őstag

Azt olvastam (vagy magyarul), hogy akkora, mint az eBay+Amazon együtt. Nincs PayPal, de a vételárat nem adják oda a boltosnak, amíg le nem jelentetted, hogy megkaptad az árut.

[ Szerkesztve ]

(#2109) student válasza kovisoft (#2108) üzenetére


student
őstag

durva
hát mivel nincs PPal nálam nem játszik, ilyen alibabáknak nem adom + a kártyaadataim meg hát pont erre van PP

(#2110) mrgergoke válasza student (#2109) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Pandawilltől rendeltem Happy Hours alatt egy Charmpin G7-est. Elég malfunction a darab, nyitottam is rá egy dispute-ot, ami most már claim. Rendeltem egyazon időpontban egy Newman N2-t, és már 30 nap körül jártunk, amikor pár napja élt a dispute-om, hogy refundot szeretnék, ha eddig nem sikerült feladniuk. Ekkor hirtelen érkezett egy üzenet, egy egészen tegnapi nem élő trackinggel, hogy ja, ők már feladták ám! Mostanra abból is claim lett, mert több, mint 30 napig nem csináltak semmit, és az első rendelésemből is hibás készüléket kaptam. A Paypal szerintetek hogyan fog dönteni ezekben az esetekben? A PW azóta nem írt egyszer sem, hogy claim-ek lettek az ügyek.

https://rendeljkinait.hu/

(#2111) kovisoft válasza student (#2109) üzenetére


kovisoft
őstag

Vagy az internetkártya. Én azzal fizetek az Alin. Mindig csak annyi pénz van rajta, amennyiért vásárolok.

(#2112) student válasza mrgergoke (#2110) üzenetére


student
őstag

passz nekem 4ebay dispute volt eddig /nem érkeztek meg a cuccok/ mindig kaptam full refundot

mondjuk nem is vettem még soha 10$nál értékesebb cuccot

(#2113) draco31


draco31
veterán

Megjött a fekete 2,5"-os HDD házam. Úgy látom kinti barátainknál ilyen a fekete. Bezzeg ha pinket rendeltem volna, akkor biztos azt küldenek. Bár lehetne rosszabb, haverom olyat kapott fekete rendelésre. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2114) Melack válasza draco31 (#2113) üzenetére


Melack
veterán

Lehetett volna rosszabb is :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2115) Tim82 válasza Melack (#2114) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, ja, lehetett volna neonsárga My Little Pony mintázatú is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2116) Melack válasza Tim82 (#2115) üzenetére


Melack
veterán

Egy olyan kell :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2117) kmarci25


kmarci25
veterán

Most említették az LG topikban: Lofree MT-200. Ez azért elég jónak tűnik, ha valakinek ilyesmi kell...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2118) fess válasza draco31 (#2113) üzenetére


fess
őstag

túl sok fény mellet nézted,azért nem fekete :D

(#2119) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nem filléres kategória, de a hivatalos gyártói és az itthoni árhoz képest kevesebb, mint a fele összegbe került. Pezsgő színű Spigen Neo Hybrid tok Note 3-hoz. Eredetinek tűnik (persze aztán ki tudja), rendes gyári csomagolásban jött Angliából, 8 nap alatt, 3500 Ft volt postaköltséggel együtt.

(#2120) Tim82 válasza Hauptmann (#2119) üzenetére


Tim82
nagyúr

Spigen SGP Tough Armor replikát vettem pár hónapja iPhone 4-re 4 db-ot, az 25 USD volt postaköltséggel együtt. (Nem eBay, hanem tvc-mall nevű webshop.)

Kb. annyiban lehet megkülönböztetni, hogy lehagyták az eredetiséget jelző kódot, amivel a gyártó oldalán le lehetne ellenőrizni...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2121) Hauptmann válasza Tim82 (#2120) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez a kód merre található? Mondjuk, ha jó (már pedig annak néz ki), pont nem érdekel, hogy nem eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#2122) Tim82 válasza Hauptmann (#2121) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az én tokjaimnál elvileg a csomagolást lezáró ragasztócsíkon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2123) Hauptmann válasza Tim82 (#2122) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem eredeti. :) De nem izgat a dolog, ennyiért akkor is megérte.

(#2124) veector válasza veector (#1893) üzenetére


veector
senior tag

Éééés megérkezett a 4ft-os csomag :C És elég gyorsan.

(#2125) petipetya


petipetya
nagyúr

:D Olcsó óra. Egyetlen baja van, hogy nálunk is a moszkvai idő szerint jár: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#2126) kmarci25 válasza petipetya (#2125) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez ijesztő! :DDD :O
Érdemes a leírásra is szentelni néhány percet:
It made of Stainless Steel
Daily water resistant only (???)
Scientific instruments have to be made with great precision (???)

Ezeket vajon honnan vette az eladó? Ja, és mégy egy: All band new ;]

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2127) #89874944


#89874944
törölt tag

udv!
tud vki olyan mobil tartot amibe belerakva a telot
tudnek kamerazni? tehat vmi kamera allvany fele
kene nekem mobilra :D

(#2128) kmarci25 válasza #89874944 (#2127) üzenetére


kmarci25
veterán

Mondjuk ezek?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2129) doc


doc
nagyúr

erdekes dologba futottam bele most...
megvettem valamit ebayen, buy it now-val tegnap
ma irt egy uzenetet az elado, hogy sorry de jelenleg nincs raktaron, a beszallitoja FEB. 15-ig szabadsagon van, akkor tudjak postazni
en megirtam hogy ez nekem igy nem palya, hogy egy honapot varjak a postazasra, aztan meg egyet mire ideer, szoval legyen refund
erre jon a valasz hogy huha, talaltunk a raktarban megis egyet, holnap postazzak :F

eleg gyanus a dolog, szoval maradtam a refundnal (foleg hogy kozben mastol mar rendeltem egyet helyette), vajon le akart huzni a vetelarral, vagy csak idohuzasra jatszott? :F

(#2130) kmarci25 válasza doc (#2129) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem hiszem, hogy a vételárral akart lehúzni, de én bizonyítottan naív vagyok. Én úgy képzelem, hogy tényleg igaz, hogy kifogyott, meg febr. 15-ig nincs, de mikor látta hogy refund, akkor átszaladt a szomszédba, és talán egy pár jüant ráfizetett, de megszerezte a dolgot, de ugye ezt nem írja le nyilvánosan.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2131) doc válasza kmarci25 (#2130) üzenetére


doc
nagyúr

en inkabb arra tippelnek, hogy csak kitalalta hogy talaltak egyet, es addig akarta huzni az idot amig tenyleg kapnak
esetleg keves darab van, es beprobalkozott hatha nem olyan surgos
mind1, a refund mar megjott, szoval csak egy napot buktam, penzt nem :)

(#2132) Mate válasza doc (#2131) üzenetére


Mate
nagyúr

Simán lehet az is, amit kmarci25 írt. Rengeteg ebay eladó árulja ugyan azt, ráadásul rengeteg van ugyan abba az irodaházba bejegyezve. Nem túl nehéz kérni egyet.

(#2133) doc válasza Mate (#2132) üzenetére


doc
nagyúr

azert ez milyen mar, atmegy a szomszedba:
- Te Csingcseng, adj mar egy ilyen cuccost gyorsan!
:DDD

(#2134) #89874944 válasza kmarci25 (#2128) üzenetére


#89874944
törölt tag

igen, köszi ilyesmire gondolok :)
gondolom nem volt még senki olyan elvetemült aki rendelt volna hasonlót? :D például ezt:

(#2135) draco31 válasza #89874944 (#2134) üzenetére


draco31
veterán

Nem hiszem. :)
Én gorillapod-ot rendtem korábban fényképezőhöz, jó dolog. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2136) El Gringo válasza #89874944 (#2134) üzenetére


El Gringo
senior tag

[ilyet] vettem, elég korrekt cucc. Mondjuk egy phablet tuti nem fér bele.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2137) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Srácok! Nemrégiben még gyakori fórumtéma volt, hogy nem lehet lithium akksikat rendelni Kínából a postai megkötések miatt, meg feltartják a csomagokat, stb. Elcsendesedett ez a hullám, mi történt? Én úgy tudom, hogy minden a régi megint, jól gondolom? Mit tudtok erről?

https://rendeljkinait.hu/

(#2138) draco31 válasza mrgergoke (#2137) üzenetére


draco31
veterán

Én december elején vettem a fényképezőmbe új akkut, nem ceruza akku, olyan, mint a telefonoké, októberben pedig 4-et hasonlót ismerősöknek, mindegyik megérkezett. Vagy a 18650-es cellákra gondolsz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2139) #89874944 válasza El Gringo (#2136) üzenetére


#89874944
törölt tag

nah akkor mégiscsak :D én is rendeltem egyet, 1300 mindennel együtt, ennyiért levegőt se kapnék :)

(#2140) mrgergoke válasza draco31 (#2138) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nem gondoltam konkrétan semmi, csak az akksirendelésekkel voltak problémák. Írtam róla egy rövidke cikket ma már olvasható) és meg akartam győződni róla, hogy igazat beszélek, és tényleg megjavult a posta.

https://rendeljkinait.hu/

(#2141) Bence123


Bence123
tag

Egy érdekes találat, szerintem igazán ötletes: 50 évre elegendő naptár, kulcstartón

(#2142) DJGABI válasza Bence123 (#2141) üzenetére


DJGABI
addikt

azt hittem már valami 20000 oldalas notesz lesz :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2143) vegyszer


vegyszer
addikt

RGB LED szallag bolt esetleg van bejáratott valakinek? Vízhatlan érdekelne 5050 leginkább. Csak a bőség zavarával küzdök. És attól tartok, hogy az igazán jó ajánlat felett elsiklok.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2144) fraba válasza vegyszer (#2143) üzenetére


fraba
aktív tag

Bejáratott? Mi számít annak? Olyan ez, mint a gyulai kenőmájas. Lidl-be is ugyanazt kapod, mint a (Gá)Spárban. ;)
Csak írd be, hogy waterproof 5050 LED strip és rendezd ár szerint növekvőbe. Az első jó lesz :)

Amikor kontrollert választasz a LED szalaghoz, akkor annyit érdemes tudnod, hogy a - azt hiszem a gyári adat - 14,4 W/m-es (12V/1,2 A) fogyasztás a 5050-es, 60 LED/m-es szalagnál a valóságban csak 6 W/m (12V/~0,5A). Ennyit vesz fel a tápból a kontroller. Én magam mértem meg itthon. Ha a DMM hazudott, akkor én is neked... :)

Ui: A mérést természetesen fehér fénynél (amikor mind a 3 LED be van kapcsolva RGB) maximális fényerőn tettem meg.

(#2145) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Sracok :)

1 dollaros, femhazas lezerpointer jott meg. azert cca 70m este, 2-3 m napkozben :D
mondjuk nem erre szantam de meglepett

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2146) myk74 válasza Earl_Muttley (#2145) üzenetére


myk74
senior tag

Szeretnék én is egy olcsót és jót.Belinkeled?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2147) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Én ezt vettem :)

[link]

Alairasod vege meg szamomra az egyik legnagyobb filmbol van :)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2148) myk74 válasza Earl_Muttley (#2147) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm!
A film pedig alapmű!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2149) pelenka35 válasza Earl_Muttley (#2145) üzenetére


pelenka35
őstag

Mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#2150) Earl_Muttley válasza pelenka35 (#2149) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

3 es fel het

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.