Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) vwpolopg válasza Bence123 (#2389) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ezt az eladót elmentettem amúgy a kedvencek közé, korábban vettem tőle 16GB-os Sandisk microSD-ket 3300-ért, egyikre sincs panasz azóta se, teszik a dolgukat. És vagy nagyon durván jó minőségű hamisítványok, vagy ahogy én gondolom, eredetiek, de mindegy is, hibátlanok minden szempontból :)

(#2400) petipetya: a kép sarkában a szám jelzi miből mennyi van a csomagban.

Set:01 2X Black Micro USB Caps + 2X Black 3.5mm ear jack Caps + 2X White Micro USB Caps + 2X White 3.5mm ear jack Caps

Set:02 5X Black Micro USB Caps + 5X Black 3.5mm ear jack Caps

Set:03 5X White Micro USB Caps + 5X White 3.5mm ear jack Caps

és így tovább :)

[ Szerkesztve ]

(#2402) Mate válasza petipetya (#2400) üzenetére


Mate
nagyúr

set 1: 1db A típusú, 1db B típusú
set 2: 2db A típusú, 2db B típusú
set 3 stb.... :)

(#2403) doc válasza Bence123 (#2396) üzenetére


doc
nagyúr

bizony, nekem is van ilyen az autoban, baromi jol mukodik, de egyszer nem raktam fel a szelvedo moge a napellenzot, es elkezdett lefolyni :( azota amit rarakok ragacsos marad, bar azota mar vettem masikat, ki kene cserelni :)

(#2404) El Gringo válasza petipetya (#2400) üzenetére


El Gringo
senior tag

ha lefelé gürgetnél... :O :C

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2405) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Tudtok még ilyen useful vagy akár jól mutató cuccokat kocsiba?

(#2406) vgyuri válasza myk74 (#2395) üzenetére


vgyuri
őstag

Nézd meg, hogy több darab mennyibe kerül (pcs-t írj a neve elé a keresőbe).

Pl. kulcstartó 10 darab 280 forint, antislip 5 darabosat 2.5 dollárért vettem, és tényleg működik.

Érdemes a buy it now-ot is nézni, mert antislip 1 dollárért sok helyen kapható.

[ Szerkesztve ]

(#2407) petipetya válasza vwpolopg (#2401) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#2408) #27813376 válasza myk74 (#2395) üzenetére


#27813376
törölt tag

Működik, viszont rohadtul szedi a port, és csúnya tud lenni.

(#2409) KoVee84 válasza becenevem (#2370) üzenetére


KoVee84
senior tag

:R Kösz az infót, én is úgy terveztem. Van előre kialakított fali kapcsolóm direkt a LED világításhoz.

(#2410) pelenka35


pelenka35
őstag

Tinydeal-en mennyi "vacak" van, Ráadásul külön füll az 5$ cuccoknak.

Gamertag:Rob3rt75

(#2411) petipetya válasza vwpolopg (#2387) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha mégis a fiókba tennéd őket porosodni, akkor egy micro usb védőt átvennék, ha kitalálsz rá egy árat és pesti vagy, mert akkor elmennék érte.

"nincs rá lezsóidő"

(#2412) kovisoft válasza kovisoft (#1977) üzenetére


kovisoft
őstag

Ma megjött a január 17-én rendelt Samsung headset-em. A vicc az, hogy én még AU $1.0 + $0.3 postaköltségért vettem, most meg már AU $21.0 + $0.3-ért van feltüntetve. :Y
AU $1.3-t megért, tökéletesen működik a telómmal (Jiayu G3), és jól is szól.

(#2413) vwpolopg válasza petipetya (#2411) üzenetére


vwpolopg
őstag

írj rám, ha megjönnek, és benne lesz a csomagban mindegyik, tiéd egy pár ingyen, ha kell a füleshez is, ha nem akkor csak az usb :))

(#2414) petipetya válasza vwpolopg (#2413) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, de nem fogadhatok el ennyit, csak egyetlen darab micro usb csatlakozóhoz való védőt. Azt viszont köszi előre is. :R Nem vágyom én kisebbségi, hogy másokon élősködjek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2415) Mate válasza petipetya (#2414) üzenetére


Mate
nagyúr

Telefonról írsz? :D

(#2416) petipetya válasza Mate (#2415) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, és ha gyors akarok lenni (t9) + közben félig a híreket hallgatom, akkor bizony ez a vége. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#2417) Mate válasza petipetya (#2416) üzenetére


Mate
nagyúr

Ismerős :D Állandóan kijavítja ez a *ar, amit írok. A gond ott van, hogy full baromságokra írja át, viszont kikapcsolni se szeretem, mert gyorsabb vele írni.

(#2418) pelenka35 válasza Mate (#2417) üzenetére


pelenka35
őstag

Akkor nem csak én szenvedek vele :-)
Energiatakarékos led izzót nem rendelt valaki?

Gamertag:Rob3rt75

(#2419) Mate válasza pelenka35 (#2418) üzenetére


Mate
nagyúr

Én reflektort rendeltem :D

(#2420) patomi válasza pelenka35 (#2418) üzenetére


patomi
őstag

E 27-est igen és fain [link]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2421) pelenka35 válasza patomi (#2420) üzenetére


pelenka35
őstag

Rendeztem egy burasat :-)
Milyen reflektort?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#2422) patomi válasza pelenka35 (#2421) üzenetére


patomi
őstag

Ugyan az csak burával[link]
Figyelj,hogy WARM WHITE legyen meleg fehér.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2423) Earl_Muttley válasza kovisoft (#2412) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ezt linkeltem én, nem? Mert kértek még belőle és nekem is máshonnan kellett vakarnom sajna.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2424) kovisoft válasza Earl_Muttley (#2423) üzenetére


kovisoft
őstag

Így van, ez ugyanaz, amit linkeltél. Tőlem is kérték ma a linket, de már csak a jócskán megemelt árút találtam.

(#2425) kmarci25


kmarci25
veterán

Ugyan nem kütyü, de ebay: tegnapi rendeléseim. Jalapeno mag, habanero mag. Rettentően kíváncsi vagyok, hogy mit tudok kihozni belőlük... :K Kicsit nehezíti a dolgot, hogy nem ültetem ki földbe a tervek szerint, hanem cserépben lesznek a teraszon.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2426) Tim82 válasza kmarci25 (#2425) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyik ismerősöm kb. két éve termeszt így (erkélyen, cserépben) jalapeno-t, neki nem volt gondja a dologgal.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2427) kmarci25 válasza Tim82 (#2426) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez biztató. Köszi! :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2428) Tim82 válasza kmarci25 (#2427) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha érdekel, megkérdezem, hogy pontosan hogyan tartja (kell-e teleltetni stb.).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2429) KaiotEch válasza kmarci25 (#2425) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mi ez, minipaprika? :)

(#2430) Melack válasza KaiotEch (#2429) üzenetére


Melack
veterán

Nem feltétlen, de ha nem futtatod fel, hanem megvágogatod, akkor bonsait lehet belőle "nevelni".

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2431) KaiotEch válasza Melack (#2430) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem hát azt meghagyom Miyagi-nak :D

(#2432) Mate válasza kmarci25 (#2425) üzenetére


Mate
nagyúr

Faterom és munkatársa nagy paprikaőrültek. Fognak 2 magot, berakják egy cserépbe és 1 hét múlva nem lehet mozdulni a paprikáktól.

Úgyhogy simán cserép és kész.

Más?

Rendeltem valamit, nem érkezett meg. Szülinapra lesz így kértem, hogy küldjék újra, max ha később jön még 1 akkor kifizetem. Húzni próbálta az időt, többször megkértem őket, hogy küldjenek még egyet. A megoldás: Küldtek egy refundo-t.

[ Szerkesztve ]

(#2433) kmarci25 válasza Tim82 (#2428) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha megkérdezed, és megküldöd (akár privátban, hogy ne offoljuk szét a topikot), azt megköszönöm, mert bár utána olvastam, de plusz egy vélemény, tapasztalat mindig jól jön. :R

KaiotEch: miért lenne mini? Egyébként nem bonsai-t akarok, étkezési célokra használnám, meg csak úgy. Tavaly virágokkal kísérleteztem, egész jól sikerült, most áttérek a paprikára. Meg amúgy is régóta foglalkoztat az ötlet. :K

mate3553: Az egy héttel azért erősen túloztál, nem? ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2434) Tim82 válasza kmarci25 (#2433) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2435) Mate válasza kmarci25 (#2433) üzenetére


Mate
nagyúr

Túloztam, de a lényeg, hogy sok fény és szeretet. Nőnek mint a gomba :D

(#2436) twine válasza kmarci25 (#2433) üzenetére


twine
addikt

Egy (volt)haverom ugyancsak foglalkozott vele....bár kint volt a szabadban,ő is cserépbe ültette, rengeteg volt neki, és semmi extráról nem tudtam,hogy bármit is tett volna,,,locsolta,,meg talán némi kis trágya került rá...
Komoly szószokat(is) főzött belőlük.. ;)

(#2437) kmarci25


kmarci25
veterán

Ezt nem mertem rendelni: bhut jolokia. Elolvastam egy blogbejegyzést róla, és ennél a résznél eldöntöttem, hogy ehhez én nem vagyok szokva (bár szeretem, és bírom is az erőset): Erőspaprika. Mondom ERŐS, de nagyon. Az ErősPistán, netán magyar csípőspaprikán edződött fogyasztók is kössék fel a gatyát, ez nem az a világ. Ez valami teljesen más, ez egy sokkal magasabb szint. Emlékszem, mikor először kóstoltam, megettem egy fél körömnyi szárított nyesedéket, és 2-3 magot. Olyan szintű allergiás reakció ütött ki, hogy bedagadt a szám, úgy néztem ki, mint egy afrikai néger.
Ha ez tényleg így igaz... :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2438) kovisoft válasza Earl_Muttley (#2423) üzenetére


kovisoft
őstag

Közben és is találtam másnál $1.33-ért, ránézésre ez ugyanaz a fajta Samsung headset.

(#2439) petipetya válasza kmarci25 (#2425) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a linket, egyből rendeltem egyet én is, ahogy megláttam. :C

Amiket írtok, az alapján egyszerű a tartása, a csípőset pedig egyedüliként szeretem idehaza, úgyhogy ez elvileg kiszolgál majd engem. Kérdés, mennyi idő múlva lehet majd szüretelni - remélem nyáron már meg tudom kóstolni. Majd utána olvasok a neten mindennek.

"nincs rá lezsóidő"

(#2440) El Gringo válasza petipetya (#2439) üzenetére


El Gringo
senior tag

inkább októberre számíts, és a fényt ne hanyagoljátok ki belőle. Egyben ne edd meg, megfulladsz :) vannak fent youtubeon kóstoló videók is :D
nálunk a jolokiát a család erős szerető tagjai 2-3 hétig használják/db levesbe :D
étkezési célokra szerintem max ezek a használhatóak, és salsában is jók: [M. Haba]

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2441) kmarci25


kmarci25
veterán

Lassan indíthatunk egy chili termesztő topikot. :))
Egyébként tényleg gondoltam rá, hogy dokumentálni fogom a dolgot és írok belőle egy blogot, ha már lesz tapasztalat, azaz nyár végén, ősszel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2442) Mate válasza kmarci25 (#2437) üzenetére


Mate
nagyúr

Faterék ennél erősebbet termesztenek és esznek :D
Én már szagától kifekszem, ők meg majszolják mint a cukorkát.

[ Szerkesztve ]

(#2443) DJGABI válasza kovisoft (#2412) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm ez érdekes. itt egy ZTE V889S meg Lenovo A820-al nem volt jó. Dzsiajuék tudnak valamit :D

(#2441) kmarci25 tuti van ilyen topic. :DDD engem mondjuk érdekel. mostanában szálas paprikát/parit veszünk, de lehet bepróbálnám az ilyen ebayes rendelést

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2444) petipetya válasza El Gringo (#2440) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Már megvan a helye az ablak melletti asztalon, nyáron pedig az erkély, ha ki kellene majd tenni.

"nincs rá lezsóidő"

(#2445) kovisoft válasza DJGABI (#2443) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem bírtam találni konkrét infót a Jiayu headset csatlakozó kiosztásáról. Viszont egyrészt kipróbáltam feleségem iPhone headsetjével - azt nem kezelte. Aztán kipróbáltam kollégám Samsung Galaxy S2-es headsetjével - azzal prímán ment. Ezért rendeltem az említett fülest. Lehet, hogy a ZTE meg a Lenovo az iPhone-nal kompatibilis...

(#2446) DJGABI válasza kovisoft (#2445) üzenetére


DJGABI
addikt

ezt találtam [link] G3S topic szerint az CTIA, ahogy olvasom az SGS2 is az. SGS1 (hirdetés alapján ahhoz való ez a füles) nem, az OMTP

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2447) kaszas91 válasza kovisoft (#2438) üzenetére


kaszas91
csendes tag

Szia, ezt a fülhallgatót nem ajánlom, ugyan ezt rendeltem én is. Nem elég hogy hibás volt de még a hangzása is borzasztó. Az eladó szerencsére rendes volt és visszaküldte az árát. Amúgy S2-höz vettem.
Ezen kivül még rendeltem egy másikat is az a S3-nak a fülese
http://www.ebay.com/itm/171196827842?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Szinte ugyan annyiért, ez már jobbnak tűnt.

(#2448) Earl_Muttley válasza kmarci25 (#2425) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én is rendeltem ilyesmiket, csak befutnak hamarosan. Imádom az erőset :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2449) kovisoft válasza kaszas91 (#2447) üzenetére


kovisoft
őstag

Amiről beszéltünk, azt már megvettem, meg is érkezett, és szerintem az árához képest elég jól is szól. Van egy 12 dolláros Brainwavz Alpha fülesem is, az persze sokkal jobban szól, de majdnem tízszer annyiba is került. Emezt főleg a headset funkciók miatt vettem, hogy fülessel is tudjak hívást fogadni. És mint már írtam, nem volt könnyű olyat találnom, amit kezel is a telóm. Viszont kösz a linket, továbbítom a kollégámnak, mert ő éppen S2-höz keres headsetet.

(#2450) Laslow


Laslow
senior tag

Nekem legutóbb egy WC-manó érkezett. :)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.