Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) draco31 válasza Mate (#2650) üzenetére


draco31
veterán

Csak eszedbe jut, és ebay-en meg is veheted. :D

DJGABI
Nálam is maximum poén kategória. :) Van még több féle, de ezek után könnyű keresgélni.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2652) kmarci25 válasza DJGABI (#2649) üzenetére


kmarci25
veterán

Atyaég!!! Nem bírom eldönteni, hogy milyen színű világítós usb kábelt vegyek... First world problems. :DDD ;]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2653) petipetya válasza kmarci25 (#2652) üzenetére


petipetya
nagyúr

Fekete géphez a neonzöld ütős. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2654) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Lehet hogy izgalmasak,de pl nekem van negy szines. Csak sima szines. Abbol ketto kuka,nem tolt vele a tolto ...

(#2655) twine válasza Sterilzona (#2654) üzenetére


twine
addikt

"Elviszi" a led a feszültséget? ;] :DDD :DDD

(#2656) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a január 30-án rendelt fésű. Általában olyan rövid a hajam, hogy még a sűrűbb fokú résszel sem lehet fésülni. De mikor nagy ritkán kell, akkor jó ha kéznél van. Esetleg fodrászatba jól jöhet, ha olcsón kell:
ebay link
kép (jól becsomagolták)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2657) #27813376


#27813376
törölt tag

Én ezeket kaptam mostanában:
Világító szelepsapka, 4db-os - 2 rossz volt, kis szerelés után már világít mind
Asztali lámpába izzó, meglpően jó fénnyel, melegfehér, stabilizált, nem villog

(#2658) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az elmúlt ~10 nap termése:

- 7"-os tablet screen protector: 6 darabos csomag (+ egy kicsi törlőkendő). Még nem tettem fel őket. A tablet (pipo s1 pro) kijelzőjére elegendő a méret csak sajnálom hogy a sarkokig nem fog elérni mint a gyári.

- Brother nyomtatóhoz nagy kapacitású tartályok: az ami, nem nekem lesz, ha nem ereszt akkor már rendben van

- random villogó csap: elég jó fénnyel villog. Azt hittem hőfok alapján világít majd, de benéztem, nem baj legalább megy majd a diszkó kézmosáskor húgom nagy örömére

Nokia C5 housing: fater telefonja szét volt karcolva, ezrét ez. Szerencsére a fém hátlapot nem spórolták le műanyagra (ettől tartottam picit), egyébként rendben van (a két szerszám amit adtak hozzá tényleg elegendő a művelethez)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2659) Mate


Mate
nagyúr

Rendelésemhez adtak követési számot.

Ezek szerepelnek különböző dátumokkal. A legalsó 8 napja volt, a legkorábbi (legfelső pedig 10 napja)

Collection
Opening
Dispatching
Opening
Departure from outward office of exchange

Mit takar az Opening és most épp vajon mire várnak? Ha jól értelmeztem még nem rakták gépre.

(#2660) Outlander


Outlander
őstag

Üdv.

Vett már valaki ilyet?

Ha igen, mennyire merev, illetve könnyen "csévélhető", nem mellesleg mennyire jó a "feje", nem szeretem ha lötyög, az olcsóbbak eddig mind lötyögtek bedugva, mint egy mérettel kisebb lenne.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2661) veector


veector
senior tag

Tud valaki olyan USB-microUSB kábelt ami sokáig bírja? Eddig mindegyik meghalt pár hónapon belül.

(#2662) Dr. Romano válasza veector (#2661) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én idáig kettőt vettem (ne kérdezd hogy hol, mert már a historyba sincs benne, nem ma volt :) ), mindegyik "megy" rendesen (bár igaz hogy csak töltésre használom őket).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2663) doc válasza veector (#2661) üzenetére


doc
nagyúr

nekem meg egy sem doglott meg, pedig vannak tobb evesek is :U

(#2664) VegyesTamás válasza veector (#2661) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

inkább az haljon meg az a véleményem...egyszer vettem jó erős nokiát még anno htc hd 2höz...na az nem tört meg..cserébe letört az alaplapról az microUSB csati, véleményem szerint valaminek engedni kell :U

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2665) mrgergoke válasza VegyesTamás (#2664) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

EU-beli kínai mobilboltot tudtok mondani? Lehetőleg megbízhatókat! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2666) DJGABI válasza mrgergoke (#2665) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]

meg valamelyik nagyobb webshopnak van német lerakata, de itt biztos jobban tudják [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2667) mrgergoke válasza DJGABI (#2666) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

A lett oldalt már ismertem, pont egy ZP700-at rendeltem onnan én is, rögtön a cikk írója után, vele konzultáltam :)
Megkérdem a másik fórumban is. Köszi!

https://rendeljkinait.hu/

(#2668) VegyesTamás válasza mrgergoke (#2665) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

vegyél JIAYU-t :K

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2669) mrgergoke válasza VegyesTamás (#2668) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nem nekem lesz a készülék, csajnak kell. Neki meg mondhatod, hogy dzsáju, nagyon jó készülék. Ha fehér a színe és van hozzá csillogós tok, akkor már jó (sajnos) :)

https://rendeljkinait.hu/

(#2670) VegyesTamás válasza mrgergoke (#2669) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

na ilyenkor borsódzik a hátam, és egyben megértem miért lehet eladni gagyi vackokat lafleur borítással...:D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2671) mrgergoke válasza VegyesTamás (#2670) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ahogy mondod! :K

https://rendeljkinait.hu/

(#2672) VMatteo


VMatteo
őstag

lafleur borítás?!! hol?!! KELL ;]

Tisztelet a Gépésznek!

(#2673) student


student
őstag

ehhez hasonló quadcoptert vettetek már?

(#2674) Gézengúz válasza student (#2673) üzenetére


Gézengúz
addikt

(#2675) student válasza Gézengúz (#2674) üzenetére


student
őstag

:Y

(#2676) VegyesTamás válasza VMatteo (#2672) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

szeretnéd? a legjobb okostelefon :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2677) draco31 válasza VegyesTamás (#2676) üzenetére


draco31
veterán

Nee, sosem volt ilyenem, csak párszor a kezemben, de ezzel engem vallatni lehetne!!! Minden sejtem gyűlöli! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2678) VegyesTamás válasza draco31 (#2677) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nekem is kétszer volt a kezemben..rezisztív plexi..fúj..érintős mobilok szégyene :O :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2679) draco31 válasza VegyesTamás (#2678) üzenetére


draco31
veterán

Nekem volt rezisztívem nem is egy, de ez szörnyű volt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2680) doc válasza draco31 (#2677) üzenetére


doc
nagyúr

Zasszonynak ilyen van :D
HA fillerekert hozzajutsz nem rossz, a rezisztiv kijelzoje meglepoen jol hasznalhato.
Az UI viszont az oruletbe kerget azonnal :U

(#2681) VegyesTamás válasza doc (#2680) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát, nekem egy Nokia 5500 Sport, sokkal jobb szolgálatot tett mint ez bármikor tenne:D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2682) Mad_Wolf válasza VegyesTamás (#2676) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

asszonynak is volt, imádta, én 1 perc után földhöz akartam vágni
ilyenek a nők... rózsaszín legyen, cuki, a többi nem számít...
ha meg nem rózsaszín, akkor lehessen venni rá rózsaszín hátlapot, vagy tokot, vagy akármit ami heveny hányingert okoz egy férfinak :W
mondjuk annyi előnye volt, hogy megszerette a tapicskás telefonokat, most épp egy sonyt és egy htc-t nyúz egyszerre

[ Szerkesztve ]

(#2683) twine válasza Mad_Wolf (#2682) üzenetére


twine
addikt

A kiscsajok még "betegebbek",,nap mint nap látok "csücsöri kis r*bancokat" rózsaszín nyuszifüles (stb.) tokokkal beszélgetni,,,, :Y

[ Szerkesztve ]

(#2684) mukibuci válasza twine (#2683) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csaj lennék, simán ilyennel mászkálnék :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2685) #27813376 válasza Mad_Wolf (#2682) üzenetére


#27813376
törölt tag

Zen asszonykam szerencsere nem ilyen :) Kerdeztem milyen szinben nezzek telefont neki, mondt h feheret szeretne, hat az lett neki.

(#2686) Tim82 válasza mukibuci (#2684) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sosem késő gyűjtögetned a nemváltoztató műtétre. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2687) twine válasza Tim82 (#2686) üzenetére


twine
addikt

from degec
;] :C :DDD

(#2684) mukibuci :
Viszont mivel nem csak vagy, hanem "játékmaci" ezért inkább ilyened van? :D

[ Szerkesztve ]

(#2688) mukibuci válasza Tim82 (#2686) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ebayen van? :B

twine: sima fehér matrica van a telómon, nem szeretem a plusz tokokat, bumszli lesz tőle a telefon

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2689) Tim82 válasza mukibuci (#2688) üzenetére


Tim82
nagyúr

Biztosan van DIY kit hozzá. eBay-en minden van. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2690) twine válasza mukibuci (#2688) üzenetére


twine
addikt

+1 a -tokra ;)

(#2689) Tim82:
Valami olcsó thai bejárónőt postáztatnék,,persze szigorúan free shippingel,,,, ;] :B :D
jó mert kicsi,,a mosogató alatt elférne,,asszony nem venné észre,,csak azt, hogy minden nap rend van,,és "apa" is hagyja este pihenni... ;] :B

[ Szerkesztve ]

(#2691) pelenka35 válasza twine (#2690) üzenetére


pelenka35
őstag

:D :C

Gamertag:Rob3rt75

(#2692) DJGABI


DJGABI
addikt

[link] ez tippre szerintetek vajon normális fólia lehet (értsd ki van vágva fényérzékelőnek a hely, teljes előlapot fedi) vagy csak olyan mint a képen, ilyen kis négyszögletes ami épp csak az előlap közepét védi? mert azt hiszem volt olyan hogy utóbbi félét küldtek, azt nem tudom ez az eladó-e, de akkor inkább veszem a drágábbat...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2693) Bence123 válasza DJGABI (#2692) üzenetére


Bence123
tag

"Already specially cut to fit the screen" szóval valószínűleg forma vágott, de egy kérdést simán megér.

(#2694) kmarci25 válasza Tim82 (#2689) üzenetére


kmarci25
veterán

Cseszhetjük... nincsen. ;] :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2695) Tim82 válasza kmarci25 (#2694) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem bízol a varázserőben?

spell kit ritual sex gender change male female magic magical ring witch power :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2696) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjöttek a pénteken rendelt habanero magok. 10 helyett 11 db van benne. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#2697) kmarci25


kmarci25
veterán

Mai rendeléseim:
Uni-ball zselés toll van itthon is pár tíz forinttal olcsóbban is, de azért el kellene menni, és kényelmes ember vagyok. ;)

16 az egyben csavarhúzó készlet, mindenféle kütyükhöz. A 600 forint szerintem nevetséges ár érte...

+1: nem kütyü és nem is ebay, de a paprika ültetőknek érdekes lehet: Lidl akció vasárnaptól: palántázó készlet 1500 forintért (a lap legalján).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2698) Bence123 válasza kmarci25 (#2697) üzenetére


Bence123
tag

Ezekkel a krómos-fényes bitekkel én bajban voltam, kb. semmire se volt jó a készlet.

(#2699) kmarci25 válasza Bence123 (#2698) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, akkor remélem, hogy nekem használhatót küldenek...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2700) VegyesTamás válasza kmarci25 (#2697) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát nem akarlak elszomorítani, de ezeknek az anyaga olyan mint a lekvár, nagyon ne akarj vele csavart meghúzni, mert elfog nyalódni, bár ne legyen igazam... :U :)

1600 Ft ért Bosch-t lehet kapni "ósönbe" behajtó+bitek és az nem gagyi az tuti, nekem is van egy :)

erről mi a véleményetek? :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.