Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) KoVee84 válasza vwpolopg (#3047) üzenetére


KoVee84
senior tag

miért jobb megsértődni, mint egyszerűen beismerni, hogy hülye voltál? :DDD ;]

(#3052) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Hát ez nagyon komoly, rendeltem fóliát 26-án (múlt hét szerda) és ma kopogott a postás a csomaggal. A legnagyobb poén, hogy a fólia $2.19 volt free shippinggel és a borítékon $3+$3+50 cent bélyeg van és a fólia "gyári" kinézetű csomagban van (nem csak bedobálva egy borítékba). A kiszállítás "Estimated Delivery: Thu. Apr. 10 - Tue. May. 6" volt :DD

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3053) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Megjött a kurblis töltő, de van vele egy kis problemo. Szóval tekerem tekerem és néha nehezebb tekerni akkor kezd el tölteni, de pár másodperc múlva újra könnyebb hajtani és akkor nem ér semmit. Másnak is volt ilyen?

(#3054) student válasza Crvsh3R (#3052) üzenetére


student
őstag

nekem viszont még mindig nem jött meg márc1 feladott csomi ebbő refund lesz
már az is furi hogy febr24-én vásárolt cucc elsején lett shipped

[ Szerkesztve ]

(#3055) 426os válasza Outlander (#3050) üzenetére


426os
őstag

Én rendeltem még ősszel egy ugyanilyen 1A-est, ami szépen el is durrant.

.

(#3056) fraba válasza petipetya (#3037) üzenetére


fraba
aktív tag

Látom, téged még nem kapott el (eléggé) ez a hullám. Nem érzel egy erős késztetést arra nézve, hogy nah, vegyünk ma valamit, még ha az haszontalan is...!! :D

Az eredeti problémára ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában... :)

[ Szerkesztve ]

(#3057) Outlander válasza 426os (#3055) üzenetére


Outlander
őstag

Reggel 8 óta nyüstölöm...

KOPP-KOPP eddig még semmi... ne is legyen, de köszönöm, h megosztottad. :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3058) VegyesTamás válasza zsolt1225 (#3053) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Szerintem eltávolodik a fogaskerék a másiktól, kicsit úgy jat a leírásod. Ha van rajta csavar húzd meg :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3059) Bence123


Bence123
tag

Ha jól emlékszem volt itt téma autós-telefon tartó, de az is rémlik, hogy sokkal volt rossz tapasztalat... valami jót esetleg tud valaki ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#3060) Outlander válasza Bence123 (#3059) üzenetére


Outlander
őstag

Ez engem is érdekelne.... ezt akarom leváltani, bár fájó szívvel, de már eléggé elhasználtam.

Sajna értelmeset, jó áron, még nem láttam... de jöhetnek a linkek. :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3061) pakfong válasza Bence123 (#3059) üzenetére


pakfong
tag

Ez kb másfél éve teszi a dolgát nálam, múlthéten rendeltem még hármat belőle.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#3062) student válasza student (#3054) üzenetére


student
őstag

kaptam hozzá tracking numbert de az se mutat semmit
YA122635414CN

(#3063) Mate válasza student (#3054) üzenetére


Mate
nagyúr

Semmi furcsa nincs abban. Legtöbb eladó csak simán benyomja, hogy shipped és pár nap, akár 1 hét múlva adja fel.

(#3064) student válasza Mate (#3063) üzenetére


student
őstag

még ha elsején adta fel akkor is eltelt már 30nap és miért nem mutat semmit a tracking
egyébkén 2$os vacak

[ Szerkesztve ]

(#3065) randras


randras
veterán

(#3066) DJGABI válasza Bence123 (#3059) üzenetére


DJGABI
addikt

Ez a csiptetős jó, kevesebb alkatrész,kevesebb meghibásodási lehetőség [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3067) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

kipróbált, megstrapált ledsort mit tudtok ajánlani? olyan 6-7 méteres kellene szerintem. ezerfajta található : (

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3068) VegyesTamás válasza DJGABI (#3066) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

+1 Ilyen van nekem is, SGS3+tok, és tökéletes :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3069) kmarci25 válasza DJGABI (#3066) üzenetére


kmarci25
veterán

Most rendeltem én is, várom, hogy megjöjjön, bízom benne, hogy beválik. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3070) _stick_


_stick_
őstag

Első rendeléseim:
Zenélő mágnes, fiam imádja. Világítós toll, melóhelyre, egy kicsit gyengus a fénye, de a célnak megfelel. Utolsó alkatrészéig érződik rajta, hogy kínai. Borosüveg dugó, ez nagyon jó ötletnek találtam, de mikor már megérkezett, akkor kérdezte nejem, hogy a gumi része nincs veszélyes anyagból? Nem használtam, szerintem nem is fogom. Legolcsóbb cucc, nem hiszem, hogy minőségi gumit raktak volna bele... 2 az 1ben érintő ceruza és toll szintén melóhelyre, hogy nem olajozzam össze a telefont. Bicó szelepsapka lámpa ez érkezett meg a leggyorsabban ~ 2,5 hét alatt.

(#3071) Tim82 válasza Outlander (#2989) üzenetére


Tim82
nagyúr

& Laslow:

Most már működik, köszi mindkettőtöknek a feedback-et. :R Amúgy írtam emailt is az eladó megjelölt címére két napja, arra persze semmi reakció, de most nyitottam egy case-t üzenetküldéssel egybekötve.

Amúgy erről van szó, kihagyták belőle a fedélmatricát, ami lefedné a kameramodul melletti lyukakat, szóval remélhetőleg egy teljesen korrekt hangvételű levélnek minősül ez:

Hello!

I would like to inform You this way that I got the item I bought from You.

However, from the Webcam Upgrade Kit the lid cover vignette is missing (from the three part of the kit I got only the webcam module and the metal bracket, which holds the module tight in the lcd frame). I assume it was forgotten, but I really need it to cover the holes in my lcd frame, near the webcam sensor, to protect my lcd's innards from dust.

Can You help me in this matter? Can You send me the webcam cover lid vignette?

Thank You, Your help is appreciated.

Best regards, Tim82

Mert amúgy a kameramodul teljesen jól működik, viszont nem akarom külön megvenni a matricát, mivel amúgy is járt volna a cucchoz. (700 Ft-os tétel külön, de ha egyszer kifizettem már az árát a kit-ben...)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3072) pelenka35 válasza _stick_ (#3070) üzenetére


pelenka35
őstag

Zenélő mágnes?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#3073) Mate válasza pelenka35 (#3072) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is fennakadtam rajta :D

(#3074) VMatteo


VMatteo
őstag

tudjátok, feldobjátok őket egymás mellett és zizegnek miközben zuhannak

Tisztelet a Gépésznek!

(#3075) Mate válasza VMatteo (#3074) üzenetére


Mate
nagyúr

Jaaa. Hát ennyi erőből egy marék ötforintos is zenélő pénz :D

(#3076) VMatteo válasza Mate (#3075) üzenetére


VMatteo
őstag

dupla Máté, fele élvezet ;]

Tisztelet a Gépésznek!

(#3077) Mate válasza VMatteo (#3076) üzenetére


Mate
nagyúr

A kérdés, hogy melyik fele :D

(#3078) _stick_


_stick_
őstag

Görbe és polírozott a felület, fel kell dobni, hogy a levegőben érjenek össze és akkor "zenél" :)

[ Szerkesztve ]

(#3079) student válasza student (#3064) üzenetére


student
őstag

kaptam refundot
viszont ami érdekes hogy a múlt hét pénteken rendelt órám ma megjött nem semmi :))

(#3080) Outlander


Outlander
őstag

Kéne az ebayre valami "most popular" mód, mert most nem tudom, h mire nincs szükségem?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3081) Earl_Muttley válasza student (#3079) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Mekkora érték?

Hogy küldték?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3082) student válasza Earl_Muttley (#3081) üzenetére


student
őstag

2$ trackinggel ami nem mutatott semmit

(#3083) Earl_Muttley válasza student (#3082) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor remélem hogy a 80 dollárossal is ekkora mák lesz :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3084) VMatteo


VMatteo
őstag

megjött ez a kis csavarhúzó! Nem néz ki olyan rossznak mint ha kétszer olyan rossz lenne, de az utolsó bit nem fér bele a testbe :O

Tisztelet a Gépésznek!

(#3085) student válasza Earl_Muttley (#3083) üzenetére


student
őstag

nálam 20 vásárlás 4 case lassan kivágnak ;]

(#3086) gabe_


gabe_
őstag

Nekem ez a kis toll jött ma, jó lesz vele megszívatni a kunyerálós kollégákat. ;]
(13 nap alatt ért ide)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3087) VMatteo


VMatteo
őstag

Ja és a Jack Sparrow LEGO figurám is jött, most vasárnap lesz 2 hete hogy rendeltem

Tisztelet a Gépésznek!

(#3088) CoolBoy323 válasza Outlander (#3080) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

na egy ilyen kellene nekem is, és érték állítási lehetőséggel :)
1,5$-okat szeretek max kivágni az ablakon :DD

(#3089) mukibuci válasza CoolBoy323 (#3088) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - nézelődjél :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3090) CoolBoy323 válasza mukibuci (#3089) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Köszi!!! Nem rossz, de nem is olyan jó :U

(#3091) mukibuci válasza CoolBoy323 (#3090) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

régen volt vmi belowabucks.com oldal, az jó volt, de már nem működik :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3092) CoolBoy323 válasza mukibuci (#3091) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de kár... ennek az oldalnak a segítségével még csak 5 GBP-t vertem el ennyi idő alatt... és ebből 0 saját részre, mind asszonynak... itt ül mellettem, és sikítozik, h kellkellkell :DDD

annyira nem jól szűrhető sajnos ez az oldal, így magamnak nem tudok venni sok hülyeséget :D

[ Szerkesztve ]

(#3093) Blaise válasza VMatteo (#3084) üzenetére


Blaise
veterán

Én is rendeltem, nekem is megjött, de csak holnap tudom kibontani.

(#3094) VegyesTamás válasza VMatteo (#3084) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Reszelő, köszörű :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3095) VMatteo válasza VegyesTamás (#3094) üzenetére


VMatteo
őstag

az lesz, csak félek nehogy elgyengüljön az egész :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#3096) VMatteo


VMatteo
őstag

itt a bibije a csavarhúzónak, kilóg a bit

Tisztelet a Gépésznek!

(#3097) VegyesTamás válasza VMatteo (#3096) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ja hogy úgy nem fér bele ... lehet egyel több jött :DD

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#3098) draco31


draco31
veterán

25.-én rendeltem ezt, és örömmel láttam ma, hogy tökéletesen illeszkedik, miért is nem vettem már hamarabb? Még a gumi tömítés is rajta volt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3099) draco31 válasza VMatteo (#3096) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is van ilyen, kettő fej nem fér bele, így az oldalára gumiztam. :) 6 fej jött az enyémhez, de csak 4 fér a belsejébe. Persze minden fej 2 végű.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3100) DJGABI válasza VMatteo (#3084) üzenetére


DJGABI
addikt

basszus tényleg nem szabad ebbe a topicba benézni, muszáj voltam megrendelni ezt a cuccost :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.