Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Vikusz77 válasza Zirowe (#3943) üzenetére


Vikusz77
tag

Az én kerülendő eladóm ([link]), ha jól látom tracking számmal küldte (LX101191573CN) bár egyelőre nem találtam a nyomát.
Shippednek van jelölve az adásvétel az ebayen. Gondolom ezek után nem tudom azt mondani, hogy nem kaptam meg. Most látom, hogy kapott már egy negatívot június 11-én ugyanerre a termékre.
Van esélyem szerinted visszakapni a pénzt? Visszaküldeni nem vagyok hajlandó. Az eladónak írjak, az ebaynek, vagy a paypalnak? Azért b*ssza a csőröm, hogy becsapott, ráadásul gyereknek lett ajándékba véve.

[ Szerkesztve ]

(#3952) nelsonmanian válasza Vikusz77 (#3951) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ha shipped, csak akkor tudsz reklamálni, hogy nem jött meg.
Írjál neki, hogy refundolja vissza a pénzt, vagy case-t indítasz.

(#3953) Vikusz77 válasza DJGABI (#3941) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz a diagnózist!

(#3954) Vikusz77 válasza nelsonmanian (#3952) üzenetére


Vikusz77
tag

De nem látszik a tracking alapján, hogy át lett véve? A "shipped" nem azt jelenti, hogy le lett szállítva? Gyenge vagyok angolból, bocs. Vagy arra hivatkozzak szerinted, hogy hamisítványt küldött? Hány napot adjak neki a visszafizetésre? 25 napja lett rendelve.

(#3955) nelsonmanian válasza Vikusz77 (#3954) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

A shipped azt jelenti, hogy feladták. Várnék 1-2 hetet és utána írnék az eladnak, hogy nem jött meg.

(#3956) Minstrel válasza Vikusz77 (#3954) üzenetére


Minstrel
senior tag

Itt megtudod nézni. A shipped azt jelenti, hogy feladva, a delivered lesz a kézbesítve. Jelenleg Ausztráliában van a csomagod.

(#3957) Vikusz77 válasza nelsonmanian (#3955) üzenetére


Vikusz77
tag

Értem, köszi. És a tracking megléte nem azt jelenti, hogy könyvelt küldeményként küldte? Mert akkor tudja bizonyítani az átvételt.

Minstrel, kösz a segítséget! A csomagot már kb egy hete átvették Ausztráliában, nem értem miért nem jelenik ez itt meg. De gondolom idővel ott lesz és akkor már nem hivatkozhatok arra, hogy nem jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#3958) bugizozi válasza Zolás (#3950) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Sajnos ez olyan régi nokia (6070) hogy nincs :(

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3959) nelsonmanian válasza Vikusz77 (#3957) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Nem fog megjelenni, hogy megérkezett.
Írj az eladónak, hogy kamut küldött és refundolja a pénzt, vagy caset indítasz.

(Azért nem ártott volna az elején kerek perec leírni a történeted.)

[ Szerkesztve ]

(#3960) Vikusz77 válasza nelsonmanian (#3959) üzenetére


Vikusz77
tag

Pár hozzászólással korábban írtam, hogy már át lett véve, és hamisítványnak néz ki.
Szerinted akkor azt írjam neki, hogy nem jött meg, vagy azt, hogy kamut küldött? Ha nem fog látszani, hogy megjött, gondolom az előbbi a könnyebb út. Hány nappal a rendelés után írjak neki, illetve hány napot adjak a visszafizetésre?

(#3961) Vikusz77 válasza Vikusz77 (#3960) üzenetére


Vikusz77
tag

További felmerült kérdés, hogy szabad-e egyáltalán használni a hamisítványt? A 12 éves unokaöcsém aki kapta, most látta az egyik oldalon (szerintem ezen [link]), hogy kigyulladt egy ilyen kütyü, nekem meg fogalmam nincs, hogy ez egyedi eset, vagy tényleg veszélyes. Nem szeretném, ha tűzgolyóvá válna a házuk.:)

(#3962) nelsonmanian válasza Vikusz77 (#3960) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Első rendelésed mi?
Tracking alapján tudja hogy megjött...
Írd hogy kamu nem működik, fizesse vissza a pénzt.
Majd a válaszát írd be addig ne kattogj ezen fölöslegesen.
Kicsit talpraesettebben próbáld kezelni helyzetet.

(#3963) Vikusz77 válasza nelsonmanian (#3962) üzenetére


Vikusz77
tag

Nem az első rendelésem, a talpraesettségemmel, sem hiszem, hogy különösebb gond lenne, csak szeretek informálódni, mielőtt fasságot csinálnék :).
"Nem fog megjelenni, hogy megérkezett." előbb ezt írtad, most meg ezt: "Tracking alapján tudja hogy megjött..." nem világos ez nekem teljesen...
Vagy az a helyzet, hogy bár nem jelenik meg a nyomkövetésben, de ő kap róla értesítést, hogy átvették, amit bizonyítani is tud az ebay felé?

[ Szerkesztve ]

(#3964) poffsoft válasza Vikusz77 (#3963) üzenetére


poffsoft
addikt

Ha trackinggal adta fel (amit Te megkaptál csomagot, azon kell lennie a jó számnak), akkor Ő és ebay és pp is látja majd, hogy kézbesítve, tehát ha "nem jöt meg"-re hivatkozol, elhajtanak.
Ha TN nélkül küldte, és egy kamu TN-t követtek a tracking oldalakon (valószínűleg ezért ment ausztráliába a TN [vagy oda rendelted, vagyis igazoltan sikeres volt a kézbesítés? Nekem még mindig nem tiszta]), akkor mondhatod, hogy nem kaptad meg.
Ha megkaptad TN-nel, a counterfeit produc-ra kell hivatkoznod . PP-nél is érdemes disputálni, (a 45 napon éppen belül), de először ebay-en message az eladónak, utána (ha nincs megegyezés), dispute.

kb.

Ha nem olyan az eladó, számolhatsz nyugodtan 2 hónappal legalább, mire visszakapsz a pénzedből.

Filléres (5-10 usd) nekem eddig szó nélkül (sorry for trouble) full refundolt minden eladó a hibás/hamis cuccokért.
Alin egy hamis telefon miatt (115 usd) rendelés (szállítás 3 hét) után kb. 2 hónappal kaptam az eladótól partial refundot (78 usd)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3965) Vikusz77 válasza poffsoft (#3964) üzenetére


Vikusz77
tag

A powerbankot Ausztráliában élő unokaöcsémnek rendeltem. Ezek szerint, ha igazad van, hogy a tn alapján tudja bizonyítani a kézbesítést, arra nem hivatkozhatok, hogy nem kapta meg.
Akkor marad az, hogy hamisítványt küldött. Ugyanezen termékre pár nappal ezelőttről már van egy negatívja "fake" értékeléssel.

(#3966) poffsoft válasza Vikusz77 (#3965) üzenetére


poffsoft
addikt

"counterfeit product" sokkal jobban hangzik ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#3967) Zirowe válasza Blaise (#3947) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egyelőre még nem tudtam elkezdeni a tesztelést, mert reggel 8kor raktam töltőre a powerbankot, a 4ből 2 pötty világított, és most még mindig tölt, htc one gyári töltőjével töltöm.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3968) fraba


fraba
aktív tag

Akarok venni egy villanykapcsolót egy 12V-os ledszalaghoz, ami olvasólámpaként működne. Csak elegem van már ezekből a szokásos standard kapcsolókból, és valami egyedi(bb)re vágyom. Vicces, nős, sztárvórszos, szóuszparkos, spongyabobos, vagy bármi ötletesre - mint annó a vetkőző toll - vevő vagyok.
Valakinek valami tippje, hogy mit írjak a keresőbe? :)

(#3969) Agostino válasza fraba (#3968) üzenetére


Agostino
addikt

up, ez engem is érdekelne : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3970) fess


fess
őstag

Megjött ez a kütyü, de ezzel felcserélődött a jobb/bal hangszóró. Az asztali hangfalakkal nem lenne gond, átcserélném és kész, de a fülest ha megfordítom akkor a mikrofon hátulra nyílik le. A termék hibás vagy ez normális jelenség? Nem lehet valahogy szoftveresen megfordítani a dolgot?

(#3971) DJGABI válasza fraba (#3968) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] talán

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3972) fraba válasza DJGABI (#3971) üzenetére


fraba
aktív tag

ötlettelen is meg drága is (és nem is free shippinges) :O

(#3973) fraba válasza fraba (#3972) üzenetére


fraba
aktív tag

ilyet vett már valaki? [link]

(#3974) zsolt1225 válasza fraba (#3973) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Ez engem is érdekelne.

(#3975) Vikusz77 válasza Vikusz77 (#3965) üzenetére


Vikusz77
tag

Megreklamáltam az ebayenaz eladónál a hamisított powerbankot (kértem, hogy fizesse vissza az árát), erre azt válaszolta, hogy beteg, kórházban van, és kb 5 nap múlva tud foglalkozni a dologgal. Kicsit (nagyon) bűzlik ez nekem...
Ha várnék öt napot (május 26-án történt a vásárlás), ezzel vesztenék valamit?

[ Szerkesztve ]

(#3976) Jarod1 válasza fraba (#3973) üzenetére


Jarod1
addikt

én kaptam 1 ilyet de ne várj sokat 1 propeller forog benne , nem hinném hogy kiszívja a port...

(#3977) Zirowe válasza Vikusz77 (#3975) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A korhazban tud netezni? :U

Ird meg, hogy ha most rogton nem fizeti vissza, akkor negativ es case.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3978) student válasza fraba (#3973) üzenetére


student
őstag

nyertem bidelve 99centért de 1 centet se ér.
Mikor próbáltam használni azon filóztam hogy miért létezik egyátalán ez a szerkentyű ;]

(#3979) Vikusz77 válasza Zirowe (#3977) üzenetére


Vikusz77
tag

Nekem sem tűnik túl hihetőnek a sztori, ezért kérdeztem, hogy mit akarhat ezzel az 5 napos haladékkal elérni.
Case megnyitásával kezdtem, erre reagált a kórházi sztorival.

[ Szerkesztve ]

(#3980) poffsoft válasza fraba (#3973) üzenetére


poffsoft
addikt

eddig 155-en, ha jól látom :B

[ Szerkesztve ]

(#3981) Handball94 válasza poffsoft (#3980) üzenetére


Handball94
aktív tag

Inkább 3691-en

(#3982) poffsoft válasza Handball94 (#3981) üzenetére


poffsoft
addikt

jó gyorsan fogy ! :D

[ Szerkesztve ]

(#3983) Tom5


Tom5
addikt

Egy ilyen webkamera mennyire gagyi? Anyunak lenne, hogy tudjon skype-on hugommal kommunikálni.

(#3984) Ace owner válasza fraba (#3973) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem van es nem olyan rossz. A nagyobb morzsakat meg szoszoket szoktam vele felszivni, viszont az enyemen a led nem mukodik..

Galaxy Fold 4

(#3985) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
én pet palack prést keresnék ebayon, de nem találok. Vagyis, nem tudom már mit írjak be. :)
Esetleg valaki ?

(#3986) New Bluestar válasza Sterilzona (#3985) üzenetére


New Bluestar
tag

Szia !

Keresőbe bottle crusher kell beírni.

(#3987) New Bluestar válasza New Bluestar (#3986) üzenetére


New Bluestar
tag

Megnéztem, de úgy látom, csak ilyen sörösdoboz meg kólásdoboz méretűeket hoz ki.
Akkor viszont nem tudom, lehet hogy ez magyar találmány ? :)

(#3988) Outlander válasza Sterilzona (#3985) üzenetére


Outlander
őstag

[link]

[ Módosította: mukibuci ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3989) poffsoft válasza Tom5 (#3983) üzenetére


poffsoft
addikt

skype-ra elég lesz...

Outlander: Svarci már ennyire lecsúszott, hogy bérbe présel petpalackot?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3990) Ace owner válasza New Bluestar (#3987) üzenetére


Ace owner
addikt

[link]

Viszont nagyon drága, ennyiből itthon is kapsz..

Galaxy Fold 4

(#3991) New Bluestar válasza Ace owner (#3990) üzenetére


New Bluestar
tag

Hát igen, azt hittem olcsóbb, nem néz ki egy bonyolult dolognak. Gondolom Kínában még nem divat a szelektív gyűjtés :)

(#3992) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Köszi srácok. Akkor nincs, vagy csak drágán. Magyarba horror áron van. 10 ezer alatt nincs ez a típus, másik típus meg 2-3000 től van, de az nem tetszik. Nem tudom én se miért ilyen drága. Kell egy kis befektetés, és szerintem hamar megtérülne az ára, ha elkezdeném gyártani. :)

(#3993) DJGABI válasza Sterilzona (#3992) üzenetére


DJGABI
addikt

most így hirtelen nem találtam how to-t de szerintem kis gógyival ilyen minimális 1-2k huf-ból kihozható, nem egy bonyolult szerkezet.

(#3983) Tom5 én egy ilyen 800ft-os webcamot rendeltem be most: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3994) just


just
aktív tag

A hét elején jött meg ez. Pár nap használat után elmondható hogy hasznos, jól működő dolog. Hátha valaki kedvet kap hozzá. :)

Two things what i hate. People that can't count...

(#3995) gabe_ válasza just (#3994) üzenetére


gabe_
őstag

:Y Hogy mik vannak! :C

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3996) petipetya válasza just (#3994) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nagyon ötletes. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#3997) RBJ


RBJ
addikt

Múlt héten kezdtem ebay ezni. Hát tényleg függőséget okozhat. Igaz csak kicsiket rendeltem.
Pl vasárnap rendelt jiayu f1 fólia péntekre itt volt.
Tracking number nem volt, a többi rendelt apróságnál se hozza az oldal, pedig elküldve van.
Mikor látható a tn?

[link]

ilyen van valakinek?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#3998) Mate válasza RBJ (#3997) üzenetére


Mate
nagyúr

Használhatatlan vacak. Nagyon gagyin szól.

(#3999) RBJ válasza Mate (#3998) üzenetére


RBJ
addikt

Nem zenehallgatásra kell csak ha néha játszanék a telefonon ami nagyon ritka akkor szóljon rendesen valami mert van egy gagyi és olyan pocsék, hogy attól pocsékabb nem lehet ez. /amit még a philips mp3 mellé adtak, helyette jvc gumy t használok/
De lehet inkább awei lesz, legalább használható szerintem.

cardknife ot rendelt már valaki? :))

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4000) RBJ


RBJ
addikt

amit eddig rendeltem.
[link]
[link]

[link]

[link]

a fóliát és a bicskát vasárnap rendeltem abból a fólia megjött, a többit tegnap. :))

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.