Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) bzoley válasza fraba (#2800) üzenetére


bzoley
veterán

Lehet. Van egy olyan hülye szokásom, hogy szeretem, ha működik is az, amit megveszek :)
Mondjuk az sem baj, ha nem gyújtja fel a lakást. Ebből a kockából eddig egy állítólag egész jól működik, egy pedig eldurrant. Én vettem egy lapos fajtát, még nem nagyon használtm. Vettem egy nagyon gyanús kockát, csak hogy beigazoljam a gyanúmat. Két usb kimenet, 3100mA(2100/1000 nem megosztott) képtelenség. Igazam is lett, alig 1A, osztott a két kimenet, és pár óra után szikrázott, csattogot.
Amúgy a töltő gondjaimat egy időre megoldottam. Beüzemeltem egy ATC-es tápot, tud 20A-t, raktam rá egy kiherélt usb elosztót, így jut mindenkinek töltő, csak kábelt kell hoznia.

(#2802) adamikus


adamikus
tag

Exogear Exomount tapadókorongjára olyan erős ragasztóval rakták fel a kis papírdarabot, hogy majdnem az is elég tartást ad. Megpróbáltam hígítóval lemosni, de nem jött le. így összeragasztózik mindent. Nektek is ilyen volt ?

(#2803) Outlander válasza fraba (#2787) üzenetére


Outlander
őstag

Köszi, de sztem ilyenem van egy, legalábbis képek alapján, csak másik eladótól....
Nem adja le az 1ampert... olyan 700 körüli tippelném..

Ellenben utolsó próbának rendeltem egy ilyet, és ha ez is gagyi (előfordulhat :) ), akkor veszek egy rendeset a boltban...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2804) egykettő válasza VMatteo (#2790) üzenetére


egykettő
aktív tag

olajozás/vajazás után forgasd meg a formát zsemlemorzsában/lisztben és akkor nem szabad odaragadjon, egyébként teflonosat kell keresni :)

(#2805) VegyesTamás válasza fraba (#2787) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ilyenem van tényleg de ez wayteq-es termék :D csodálkoznék ha ugyanaz lenne (ez 2600 ft volt) mert ezt 1,5 éve használom kb és biztos leadja az 1A-t és nem durrog, csattog, kel önálló életre :D 230 V az nem játék nekem nem ér meg ~9-10 dolcsit, hogy leéget egy házat/koleszt ha nem figyelem :(

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2806) fraba válasza VegyesTamás (#2805) üzenetére


fraba
aktív tag

Nem vonlak kétségbe, meg amit mondasz, azt se, de azt a közismert tényt ne felejtsük el, hogy miután le gyártottak Kínában az adott termeket, onnantól kezdve azt szitaznak ra, amit akarnak/mondanak nekik... :)

Ugyanakkor persze az is igaz, hogy nekem sem éri meg, hogy egy 1 dolláros cucc leegesse az egész lakást. Ha nem adja le azt, ami ra van írva, ugy is kivagom, mert nem jo. Vagy darabokra szedem, es amulok a kinaiak muveszeten: P

(#2807) VegyesTamás válasza fraba (#2806) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

persze ez sok ebayes cuccal így van (sőt kínaiak nem csak elektronikában jók, műszaki tanárom mesélte, hogy ők egyszer rendeltek kínából csapágyat, és aranyosak voltak, mert megkérdezték, hogy ráüssék-e, hogy SKF :DDD ) nem mondom, hogy nem adja le az 1A-t vagy nem ugyanaz, csak az enyém mükszik 1,5 éve (kopp-kopp) és nem okozott lakástüzet, többeknek meg nyugtalankodik :D

Jut eszembe nem tud valaki ebayes kurblis miniusb-s töltőt? Mint a kurblis zseblámpa, csak ez töltőbe :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2808) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek ilyet vett már vki? Milyen minőség?

(#2809) Outlander


Outlander
őstag

Üdv.

Kellene egy kis segítség....

Meg akarom venni, a legótvarabb műanyag halakat amiket csak lehet kapni... ajándékba menne. ;]

De sajna cska ilyen 2 dollár környéki robo fish-et, meg 6 dollár körül találtam 10 db-os szettet, de ezek sajna túl minőségiek... ;]

Ha valaki talál valahol, nem feltétlenül kell h ebayről, azt nagyon megköszönném ha linkelné... :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2810) egykettő válasza Outlander (#2809) üzenetére


egykettő
aktív tag

ez alatt már elképzelni se tudok semmit ? :)

(#2811) kmarci25 válasza egykettő (#2810) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezek mennyire gyönyörűek!!! :DDD :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2812) egykettő válasza kmarci25 (#2811) üzenetére


egykettő
aktív tag

Ha megfigyeled még a képeken is sorjás a műanyag ennél igénytelenebb nem létezik :D
Az előző hozzászólásomba a kérdőjelnek semmi értelme

(#2813) Mate válasza egykettő (#2810) üzenetére


Mate
nagyúr

Ennyit szerintem nem ér neki :D

5 dodóba kerül (kb. 1200) + 23 dodó szállítási költség :D Összesen majdnem 6500 :D

(#2814) egykettő válasza Mate (#2813) üzenetére


egykettő
aktív tag

a szállítást nem néztem. :W

(#2815) Outlander válasza Mate (#2813) üzenetére


Outlander
őstag

Így van, szállítással együtt már drága.... de amúgy jó nyomon jártok. :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2816) Mate válasza Outlander (#2815) üzenetére


Mate
nagyúr

Horgász csalira nem gondoltál? Azokból könnyű igénytelent találni :D

Esetleg csípd el ezt az aukciót :D

Meg van ilyen is. Bár ez nem elég *ar :D

Ezzel meg az a gond, hogy fel sem lehet ismerni, hogy egy halat ábrázol :D (éppen ezért lehet jó :) )

[ Szerkesztve ]

(#2817) El Gringo válasza Mate (#2816) üzenetére


El Gringo
senior tag

és ezek mire jók. :F

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2818) becenevem


becenevem
aktív tag

Kínai csomagoláson hogyan jöttök rá, hogy ki küldte a terméket?
Egyszerűen nem tudom megfejteni. Magokat rendeltem és nem írják rá, hogy melyik milyen. Így nehéz lesz tudnom a végeredménynél, majd ha kikelnek.

Ötlet?

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#2819) El Gringo válasza becenevem (#2818) üzenetére


El Gringo
senior tag

rajta van a feladás dátuma, esetleg megszámolod, és saccolsz, hogy ki küldhette, ha többet rendeltél. Esetleg kinézetre is megtippelheted, melyik-melyik. Van amelyik nagyobb pl

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#2820) Mate válasza El Gringo (#2817) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekünk semmire, de ő ilyet keres :D

(#2821) Outlander válasza El Gringo (#2817) üzenetére


Outlander
őstag

Meglepi ajándék..... ;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2822) doc


doc
nagyúr

a Zasszony reklamalt hogy tonkrement a jo kis tojasfozo-oraja, rendeljek neki masikat, ugy latom ez meg nem volt:

baromi jo cucc, remekul mukodik :C (csak 1-2 evente cserelni kell)

(#2823) mukibuci válasza doc (#2822) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hát nem tudom, egy ilyen kínai cuccot berakni a tojás mellé, amit utána meg is eszek :U ez kb olyan, mint a multkori szilikon tojássütő :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2824) student válasza mukibuci (#2823) üzenetére


student
őstag

+1 eszembe nem jutna ien vackot használni

(#2825) doc válasza mukibuci (#2823) üzenetére


doc
nagyúr

miert? a tojasnak az a resze amit megeszek, nem erintkezik vele, a heja is csak kozvetve, nem hiszem hogy barmi gond lenne vele

(#2826) mukibuci válasza doc (#2825) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

biztos én parázom túl, de kínából semmi olyat nem vennék, ami belém kerül :N nyilván a tescos lábas is kínai, de ott legalább az illúzió megmarad :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2827) doc válasza mukibuci (#2826) üzenetére


doc
nagyúr

most rakerestem, talaltam is egy valamennyire ertekelheto valaszt: [link]

mondjuk sokkal okosabb ettol sem lettem... az mondjuk megnyugtato hogy nincs szaga, ellentetben azzal amit par helyen irnak hasonlo cuccokrol

(#2828) DJGABI válasza mukibuci (#2823) üzenetére


DJGABI
addikt

háát sztem nap mint nap simán megetetnek veled/velünk annyi mérget mint ami abban van (mondjuk részemről is fasságnak tartom, vagy legalábbis ezért pluszba nem "kockáztatok")

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2829) VegyesTamás válasza mukibuci (#2823) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A tojás héján azért át csak nem megy :D :U vagy csak elvből nem? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2830) mukibuci válasza VegyesTamás (#2829) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A tojáshéj porózus. A pórusok átmérője eltérő a belső (0,006-0,023 mm) és a külső (0,015-0,065 mm) oldalon. A hegyes végén kevesebb, a tompa végén több pórus található. A pórusok a tojás átjárhatóságát biztosítják. Ennek számát 7-17000 között becsülik. A tojáshéj átereszti a gázokat, a nedvességet, kismértékben a folyadékot és a mikrobákat is. Porózussága lehetővé teszi az allantoiszhártyás légzést és kipárolgást.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2831) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Ledes fejlámpa kellene nekem. Lehet kapni itthon is ami nem túl nagy, de állítható fókusztávolságú.
Vadászboltban egy vagyont elkérnek egy ilyenért.

Rendelt már valaki ilyet?

(#2832) Outlander válasza nelsonmanian (#2831) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem van egy.... kb a második használattal eltörttem azt a részét amivel a fejre rögzül, de ez az én hibámból volt...

Maga a lámpaegység még most is szolgál... jó a fényereje..

Vannak ilyen baseball sapkára valóak, 4-6 leddel, kb 1000 ft körül...

Illetve konkrétan pántos körök alakú, rengeteg leddel, 2-3k körül...

Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor van zseblámpa topic, hozzáértőkkel... bár ha engem kérdezel, akkor eléggé sznobok. ;]
Pl, 5k alatt nincs töltő , 20k/ 5000 lumen alatt zseblámpa... ;] :P

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2833) mukibuci válasza Outlander (#2832) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vannak ilyen baseball sapkára valóak, 4-6 leddel, kb 1000 ft körül - na ilyet ne vegyen, ha látni is akar, nem csak látszódni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2834) Outlander válasza mukibuci (#2833) üzenetére


Outlander
őstag

Nem volt feltétel...

Zoomolni viszont lehet vele, struccozással! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2835) doc válasza nelsonmanian (#2831) üzenetére


doc
nagyúr

kollegam rendelt DX-rol, azt mondja brutal fenye van, nagyon szereti, ha gondolod kerek tole linket

(#2836) nelsonmanian válasza doc (#2835) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

nézzük meg

(#2837) doc válasza nelsonmanian (#2836) üzenetére


doc
nagyúr

(#2838) kovisoft


kovisoft
őstag

Most jött meg a két hete rendelt Rubik versenykocka. Eddig csak a "hagyományos" nehezen járó, matricás változatú volt nekem, ez viszont valami elképesztően könnyen forog, nem ragad be.

(#2839) kaszas91 válasza nelsonmanian (#2831) üzenetére


kaszas91
csendes tag

Szia
[link]
Én biciklire vettem de fejlámpának is használható. Olyasmi mint amit doc linkelt csak ebbe 3db led van :)
Nagyon jó, egy kisebb hátránya hogy legerősebb fénynél melegszik rendesen :D de ez gondolom várható
A linken találhatót elég drága én anno 8 ezer körül vettem ezt a pirosat de van belőle ezüst színű is azok olcsóbbak, ha megtetszett keress rá.

(#2840) Laslow válasza kovisoft (#2838) üzenetére


Laslow
senior tag

Könnyen forog, igen, de azért elég igénytelen. Ráadásul miután egyszer kijött az egyik középső rész fedlapja, nem lehet normálisan visszatenni, mert mindig kilóg/lötyög. Összességében tök jó lenne, ha minőségi lenne... (Ja, és ha ki tudnám rakni:)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#2841) Outlander válasza kovisoft (#2838) üzenetére


Outlander
őstag

Soha nem értettem h ebben mi a jó?! :F

Ha nem tudom kirakni, akkor felidegesít, földhöz vágom, ha kitudom rakni... akkor meg már nincs értelme.

Tehát ez az a fajta a játék, ami max 2 percig tudja lekötni az átlagembert...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2842) kovisoft válasza Outlander (#2841) üzenetére


kovisoft
őstag

Én most speciel a fiaimat tanítom a kocka kirakására. A kisebbiknek már elég jól megy, most ezzel virít az osztályban. :)

(#2843) Bonkheads


Bonkheads
tag

Sziasztok! Nem hiszem, hogy ide illő, de ti ebayesek talán tájékozottak lehettek ilyen téren, hogy ez az oldal scammer oldal-e? Érdemes e tőlük rendelni?

(#2844) vwpolopg válasza Bonkheads (#2843) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem tudom, hogy fake-e, de ha nike futócipőt vagy hasonlót akarsz venni, ajánlom a premier outlet centert. Egyrészt a méretezések között a nike cipőknél nagy eltérések lehetnek, asszonynak 1 számmal nagyobb futócipő lett jó a lábára mint amekkora egyébként, valamint a netes oldalakon rengeteg a hamisítvány. Amúgy végül 12 ezerért találtunk asszonyak nagyon frankó futócsukát, szóval ajánlom őket :) tényleg jó leárazások vannak.

[ Szerkesztve ]

(#2845) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Na senki sem tud kurblis usb-s töltőt ebayen? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2846) kovisoft válasza VegyesTamás (#2845) üzenetére


kovisoft
őstag

Ilyesmire gondolsz? Csak rákerestem az "usb dynamo charger"-re, tapasztalatom nincs velük.

(#2847) VegyesTamás válasza kovisoft (#2846) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

így van! na egy ilyet ki próbálok :D köszi! :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#2848) student válasza kovisoft (#2846) üzenetére


student
őstag

oszt mennyi ideig kő tekerni hogy fetőcsőn egy ájfont ;]

vidi

[ Szerkesztve ]

(#2849) kovisoft válasza student (#2848) üzenetére


kovisoft
őstag

Két órán át folyamatosan tekered, és már fel is töltötte. :)

(#2850) zsolt1225 válasza kovisoft (#2849) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Rendeltem is egyet, kíváncsi vagyok milyen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.