Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Ace owner válasza fraba (#3900) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem van egy eladó 7800-as Yoobaom, de nemrég volt szó a xiaomi power bankról. Azt hiszem azt nem ebayről kell venni, mert ott sok a fake. [link] Itt szerintem tuti original.

Galaxy Fold 4

(#3902) Blaise válasza Ace owner (#3901) üzenetére


Blaise
veterán

Mitől lenne itt eredeti? Egy magánszemély által üzemeltetett webshop.

(#3903) Tim82 válasza fraba (#3900) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nem akarsz kockáztatni, Polarcell akkut veszel (szintén eBay-ről). Igaz, megkérik az árát, de a legjobb nem-gyári opció i9000-hez.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3904) Outlander


Outlander
őstag

Vagy vesz egy 2dolláros "tokot" , meg abba vesz minőségi 18650es cellákat... És akkor biztos h sokáig jó lesz.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3905) fraba válasza Tim82 (#3903) üzenetére


fraba
aktív tag

Hát ennyire azért nem számítottam... Más lehetőség? :)

Szerk: az akksi többet ér, mint a telefon! :D

[ Szerkesztve ]

(#3906) Tim82 válasza fraba (#3905) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért is kérik meg az árát, mert valós garancia van az amúgy is jó minőségű akku mögött. (Én tavaly nyáron kb. egy ezressel olcsóbban vettem, de szerintem megérte.) Én, mint ex-i9000-tulaj nem merném mindenesetre az általad linkeltek közül egyiket sem bevállalni. Esetleg keress gyári eredetit, lehet, hogy azt is ki lehet fogni időnként olcsóbban eBay-en.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3907) fess


fess
őstag

Sziasztok
Hordom a kaját munkahelyre, de a kés/villa mindig kiszúrja a zacsit, hiába csomagolom be papírba. Nézegettem ilyet, de ez kicsi. A plastic box-ra kicsit sok a találat...
Tud valaki egy kb. 19x195-ös kis műnyag dobozkát ebayen mutatni?

(#3908) wwenigma válasza fess (#3907) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Helyi százforintos bolt? :B

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3909) VMatteo válasza fess (#3907) üzenetére


VMatteo
őstag

kanálgép?

Tisztelet a Gépésznek!

(#3910) petipetya


petipetya
nagyúr

Légyszi segítsetek. Van egy pár érme, amit egy zacskóban tartok (régi forint, külföldi érme, különböző hátulju 50 forintosok stb., tehát nem fizetésre szolgálnak. Milyen néven keressek rá angolul ezekre az átlátszó érmetartó cuccokra az ebay-en?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3911) harry válasza petipetya (#3910) üzenetére


harry
veterán

Pl. coin capsules, plastic coin holder [link] [link]
Már ha erre gondolsz, de kattintsd végig az ajánlott címszavakat.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#3912) petipetya válasza harry (#3911) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Látok olyat, ami jó lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#3913) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Lehet olyan kütyüt kapni eBay-en amit ha bedugunk egy PC-be akkor az "továbbítja" a hangot 2 helyiséggel arrébb ahol rádióval be lehet fogni? Kb mint a kocsikban az FM transmitter, csak ez pc - radió között?!
Remélem érthető volt! :B

Más: keresgettem az előbb említett dolgot és találtam egy ilyet. Ez tényleg azt tudja 1k-ért, hogy bedugom a telomba, és az autó rádiója fogja, mint a szivargyújtós változat? És még kábelt és szivargyújtós USB töltőt is adnak ezért a csillagászati árért cserébe?! :DDD

Köszi!

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3914) zsolt1225 válasza bugizozi (#3913) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Elvileg a leírás szerint igen, ami nem is rossz, mert megfelelne neked, viszont ez aukció!
Nem sokkal drágábban vannak hasonlók amit azonnal vihetsz csak szivargyújtós töltő nélkül, de usb kábellel. De neked úgyis géphez kell, tehát az is jó lenne neked SZVSZ.

(#3915) bugizozi válasza zsolt1225 (#3914) üzenetére


bugizozi
őstag

Igen, utána már láttam én is hogy ez aukció :(
2k környékén vannak ezek. Csak ennek elméletileg 5m a hatótávja, ami nekem valószínű keves

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3916) kmarci25 válasza bugizozi (#3915) üzenetére


kmarci25
veterán

A másik szobát az el is felejtheted. :( Ha valami csoda folytán elérne oda a jel, akkor is annyira tele lenne zajjal, hogy kivehetetlen lenne.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3917) doc válasza kmarci25 (#3916) üzenetére


doc
nagyúr

transmittertol fugg, ami nekem volt azt siman lehetett a konyhaban fogni mikor az auto az udvaron allt (5-6 m, 60 centi vastag kofallal elvalasztva)

[ Szerkesztve ]

(#3918) kmarci25 válasza doc (#3917) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor nagy mázlista vagy! :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3919) doc válasza kmarci25 (#3918) üzenetére


doc
nagyúr

a vicc az hogy kb. soha nem hasznaltam, tavaly ajandekoztam oda a kollegamnak (a mostani automban van mp3-at tudo cd-s autoradio)

(#3920) kmarci25 válasza doc (#3919) üzenetére


kmarci25
veterán

Jah, olyan autóm nekem is volt, csak sajnos másnak is megtetszett, és elvitte magával tavaly decemberben. :((( Így venni kellett egy szerényebbet, abban meg sem mp3, sem aux/usb bemeneti lehetőség.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3921) vgyuri válasza bugizozi (#3913) üzenetére


vgyuri
őstag

Szerintem nem szabad túl erős transmittert gyártani, mert pl. 3-5 autóval odébb lévő rádiókat is bezavarhatna.

Wifi átvisz ekkora távot, de tudni kéne milyen hangot szeretnél továbbítani. Pl. pc-re dlna szerver, 2 szobával odébb androidon wifin keresztül rácsatlakozol, android audio kimenet transmitter-be, szobán belül meg elég a teljesítmény, hogy fogja a hagyományos rádió.

(#3922) flegga92 válasza bugizozi (#3913) üzenetére


flegga92
senior tag

Ha telefonról vagy pc ről játszod le akkor ilyenek megfelelőek lennének. Ha Pcről megy akkor kéne egy erősebb bluetooth a gépbe.

[ Szerkesztve ]

(#3923) Mate


Mate
nagyúr

Ma megjöttek a mágnes-alátétek amiket rendeltem. Nagyon durva :D 2x5-öt vettem. Külön-külön agyon volt tekerve jó vastag szivacsos anyaggal. Ez esetben nem azért, hogy nehogy összetörjön, hanem azért, mert brutál erősek :D Külön volt a két pack becsomagolva. A jó vastag "bundán" keresztül is úgy összeragadtak, hogy kerestem a ragasztószalagot, mert alig lehetett széthúzni :D

Az egész még külön egy dobozban, mert ez tényleg be tud ragadni egy postaládába :D

(#3924) fraba válasza Mate (#3923) üzenetére


fraba
aktív tag

ez mi ez pontosan? mire használod? linket tudsz adni?

(#3925) doc válasza Mate (#3923) üzenetére


doc
nagyúr

ez engem is erdekelne, kene par jo eros magnes (pl. a falra furt sornyito ala elkapni a leeso kupakokat)

(#3926) Mate válasza fraba (#3924) üzenetére


Mate
nagyúr

Ők azok, de sokféle alakban és méretben megtalálható :)

Nekem szúnyoghálóhoz kell. Fából lesz a keret, fém L-vassal rögzítve a sarkokban. A mágnest simán kívülről felcsavarozom és csak rá kell pattintani a keretet. Télre és ha le akarom mosni, így simán levehető lesz. (Simán az túlzás, mert elég erős :D )

(#3927) doc válasza Mate (#3926) üzenetére


doc
nagyúr

ugyanilyenjeim vannak, csak kisebbek, nem 2 centi hanem talan 5mm atmerojuek, de azok is olyanok hogy csak szetcsusztatva lehet szetszedni oket, siman 'szethuzni' mar egy Fekete Laci kell :C

(#3928) #27813376 válasza Mate (#3926) üzenetére


#27813376
törölt tag

(#3929) bugizozi válasza vgyuri (#3921) üzenetére


bugizozi
őstag

nem nekem kell ez hanem ismerősömnek, de ha ilyen macerás a megoldás, akkor inkább lebeszélem erről :D

köszönöm a kommenteket :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3930) fess válasza Mate (#3926) üzenetére


fess
őstag

(#3931) Mate válasza fess (#3930) üzenetére


Mate
nagyúr

Eltörtem az egyiket :D Annyit szórakoztam velük, hogy feldobtam és összepattantak, hogy egy idő után eltört :D

(#3932) Ace owner


Ace owner
addikt

Tudtok ajánlani jó fm transmittert? Telómról játssza a zenét a kocsi, ez a cél. Mennyibe fájnak a minőségibb darabok?

Galaxy Fold 4

(#3933) fraba


fraba
aktív tag

Ha 18650-ből akarok építeni egy powerbankot, van valami ebayen vásárolható panel/áramkör, amit ha vele együtt bedobozolok, van rajta 1 ( vagy 2) USB port, ahol fel tudom tölteni illetve ki tudom venni az akksiból az energiát a telefonom feltöltésére?

(#3934) fraba válasza fraba (#3933) üzenetére


fraba
aktív tag

Ja, látom, hogy van, csak körbe kellett volna kicsit nézni. :)
Ezekbe a protected (is) belefér? Ha jól tudom/emlékszem, azok hosszabbak egy picivel.
Amúgy jól értem, hogy ebben a töltőben akkor vagy van egy step-up converter vagy (ha sorba vannak kötve a cellák, akkor) egy 5V-os feszültségszabályzó?
Az akksiból meg a price+shipping lowest first metódus alapján kell választani vagy annak is van valami szempontja (kis ráfizetéssel minőségibb akksit lehet venni)?

[ Szerkesztve ]

(#3935) wwenigma válasza fraba (#3934) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meglepő módon a kereső ad találatot a 18650-re... :U [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3936) kmarci25 válasza Ace owner (#3932) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem ilyenem van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3937) Ace owner válasza kmarci25 (#3936) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez szimpatikus, lehet hogy benevezek egyre. :R

Galaxy Fold 4

(#3938) twine válasza Mate (#3926) üzenetére


twine
addikt

Nagy köszönet az ötletért... :R

[ Szerkesztve ]

(#3939) Zirowe válasza Zirowe (#3730) üzenetére


Zirowe
nagyúr

No, mai napon meg is érkezett a másik xiaomi 10400mah telep, 06.04-én rendeltem, tracking nélkül itt volt 2hét alatt, kb 6k volt.

És ez már 100% valódi cucc.

Ha vkit érdekel itt vettem tőle.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3940) Vikusz77 válasza Zirowe (#3939) üzenetére


Vikusz77
tag

Szia,

Amit az unokaöcsémnek vettem xiaomi10400, sajnos úgy néz ki hamisítvány (de működik). Küldött három képet (szétszedni még nem szedte szét, ha nem muszáj nem is erőltetem, nehogy úgy maradjon), szerinted tényleg hamis?
Megtennéd, hogy elküldöd nekem a reklamáló leveledet amit az eladónak írtál (angolból nem vagyok túl jó) ami rám is vonatkozik kimazsoláznám és elküldeném az én eladómnak. Első körben ugye az e-bayen belül kell üzenetet küldeni neki, hogy fizesse vissza a pénzt a paypalon keresztül?

Bocs a képek minőségéért.

[ Szerkesztve ]

(#3941) DJGABI válasza Vikusz77 (#3940) üzenetére


DJGABI
addikt

fekete micro usb port, vastag betűs felirat -> fake [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3942) longwild válasza Zirowe (#3939) üzenetére


longwild
aktív tag

Mekkora súlyú es kiterjedésű egy ilyen bank?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#3943) Zirowe válasza longwild (#3942) üzenetére


Zirowe
nagyúr

90.5*77*21.6mm

Vikusz77: szánom bánom, tudom, hogy nem szabad, de sajnos túl jól ismerem az ebay "védelmét", így inkább azt mondtam, hogy meg se jött.
Az a fake nagyon gagyi volt, még csak tölteni se töltött semmit, tök mindegy mit dugtam rá.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3944) fraba válasza Vikusz77 (#3940) üzenetére


fraba
aktív tag

ezeket a képeket kaputelefonnal csináltad? :DD

(#3945) Blaise válasza Zirowe (#3939) üzenetére


Blaise
veterán

Kipróbáltad? Működik rendesen? Miket töltöttél vele? Tényleg tudja megközelítőleg azt ami rá van írva?

(#3946) Zirowe válasza Blaise (#3945) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A teljes kapacitást nem tudtam még vele tesztelni, egyelőre csak azt néztem, hogy bekapcsol és ha rádugok vmit, akkor azonnal tölteni kezdi.
Azt, hogy valójában mennyit bír, kb 4-5 nap múlva tudom csak megmondani, de a külföldi tesztek alapján kb 10000mah-t tuti bír.

Teljesen más csomagolásban és tartozékokkal érkezett, mint a másik, ez már 100% eredeti.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3947) Blaise válasza Zirowe (#3946) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi, akkor teszek vele egy próbát, rendelek egyet...aztán ha nem válik be, akkor marad a reklamálás.

(#3948) veector válasza Zirowe (#3939) üzenetére


veector
senior tag

Ennyiért ez elég durván megéri :)

(#3949) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan átalakító, ami micro USB-ből Nokia végű töltőt csinál? :B
Van egy okostelom és egy régi Nokiám és unom már h két töltőt kell használnom :DDD
Ilyesmire gondolok, csak ócóbbé :))

ps: 10 in 1 töltőt meg nem szeretnék, mert annak meg túl sok a vége :N

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#3950) Zolás válasza bugizozi (#3949) üzenetére


Zolás
addikt

A régi nokiádon nincs ilyen csatlakozó? Tud tölteni ott is. Nekem itt a kamionba van régi nokia, kis fül alatt okostelefon csatlakozó, ott töltöm.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.