Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) Shrimplandhu válasza RexpecT (#26750) üzenetére


Shrimplandhu
tag

9.9-én volt sokminden akcióban pár dolog meg limitált darabszámban fillérekért. Ezek most kezdenek befutni

http://shrimpland.hu/

(#26752) Druss válasza maestro87 (#24694) üzenetére


Druss
aktív tag

Végre megkaptam a MK808B Plus Mini Smart Google TV-t Átjött simán nem kértek be semmit. Nagyon pepec! Egyelőre csak egérrel nyomom, de rendeltem hozzá távirányítót. Kíváncsi leszek ha majd az ágyból 3 méterről nyomom :D

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#26753) Flashback


Flashback
addikt

Ez igen!!! :DD
Ekkora hülyeséget mér rég láttam...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#26754) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ez a topik talán jobban pörög.
Rendeltem valami Ebayen, checkoutig eljutottam, és átdobott a Paypal oldalra, bejelentkeztem és már csak a Confirm and Pay volt kiírva, de rájöttem, hogy itt nem tudok üzenetet megadni az eladónak, úgyhogy szimplán bezártam a lapot. Viszont a My Ebayen belül a Purchase Storyban se Unpaid alatt nincs, se sehol. Akkor az most hova tűnt?

(#26755) XtremLor


XtremLor
őstag

Getone miband!
19.-en rendeltem, 24.-en adtak fel, rekord 6 nap alatt itt volt, mar a kezemben van!
Nem SE postaval hanem sima CN-el jott azert lett gyorsabb!
Toltom, kulso jellemozok alapjan nem fake!
Kepek:
[link] [link] [link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26756) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Valakinek van tapasztalata ilyen vagy ehhez hasonló USB 3.0 HUB + ethernet adapterrel kapcsolatban? Ebay, Banggood játszik, keresem a javasoltakat, alternatívákat. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26757) m0ski válasza XtremLor (#26755) üzenetére


m0ski
aktív tag

Multicolor vagy fehér LED verziót küldtek?

(#26758) Saccco válasza XtremLor (#26755) üzenetére


Saccco
nagyúr

Na, most megőrülés lesz...

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26759) V/ válasza DJ. Ru$y (#26756) üzenetére


V/
titán

Ha USB3-as csatlakozóba dugod akkor minden oké, ha még gigabites hálózatod van az csak +.
Nem ott venném, az eBay-n olcsóbb. Itt, és ezt vettem, nincs gond vele, olcsóbb mint a BG.
Ez is olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#26760) XtremLor válasza m0ski (#26757) üzenetére


XtremLor
őstag

Mi a difi? nem volt meg miband-em! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26761) DJ. Ru$y válasza V/ (#26759) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, ebayt is tekergettem közben, csak BG-ről másoltam át a linket. Köszi! Akkor rendelek egy ilyet, csak másodlagos ethernetnek kell ritkán lenne használva az a része. :R

XtremLor
A LED-ek, töltés közben hogy világít?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26763) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#26762) üzenetére


XtremLor
őstag

Zold! :C

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26764) V/ válasza DJ. Ru$y (#26761) üzenetére


V/
titán

Én egy olyan notebook-al használom aminek van USB3-a, de 100-as a net csatlakozója -amit nem értek-, a WIFI-je is megy 150-el, ezzel viszont tudom használni a gigás routerrel úgy 600-650 Mbit sebességgel, amennyit ad a Digi.

(#26765) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#26763) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor multicolor.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26766) m0ski válasza XtremLor (#26763) üzenetére


m0ski
aktív tag

A multicolor elméletileg a régebbi változat, az újabb változatnál csak fehér LED-ek vannak. A dolognak ott van jelentősége, hogy Android esetén alkalmazásokhoz is tudsz értesítést rendelni. Ha jók az infóim (iPhone-nal használom), akkor alkalmazásonként más színt tudsz beállítani értesítésnél.

(#26767) Avicularia


Avicularia
veterán

09.09. rendelésem ma futott be svédbe a svéd postával.
[link] fekete 12.99$
[link] 7.99$
[link] 3.69$
Eddig Stockholmba érkeztek a nemzetközi csomagok, de most először Malmöbe hozták, aztán innen el Stockholmba és utána vissza Malmöbe, mivel itt lakom :N

[ Szerkesztve ]

(#26768) maestro87 válasza csucsotke (#26747) üzenetére


maestro87
őstag

Úgy írják hogy lehet, de én nem tudom kipróbálni. Csak Ni-Mh akksijaim vannak.
Van egy töltés, gyors teszt és egy normál teszt funkciója. A gyors teszt és a normál teszt közötti különbség még nem világos, mert a használati utasításban rosszul írják.
De a gyors tesztnél szerintem lemerít-tölt folyamatot alkalmaz, a normál teszt meg tölt-merít-tölt folyamatot. Szerintem.
Érdekes módon a gyors tesztnél sokkal több kapacitás értéket mér mint a normálnál. De ezt még csak a halott aksijaimmal próbáltam.
Regeneráló/frissítő funkció nincs benne, így én most manuálisan indítom újra mindig a teszt funkciót. Külön meríteni sem tud, de annak nincs is sok értelme. :) Az elsőnek mért 40mAh-ról sikerült már feltornázni 400mAh-ra a GP aksik kapacitását. :C

(#26752) Druss: Mázlista. Nincs neked arra szükséged. (Jedi-s elme trükk) :D

(#26756) DJ. Ru$y: És ez mire is jó? Mármint az ethernet adapter rajta. :F

[ Szerkesztve ]

(#26769) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Sziasztok!
Osztályba kéne valami ajtó dísz. Nem tudna valaki valami jó faldíszt linkelni (Gondolom fal díszként kell keresni)?

(#26770) Laca1212 válasza XtremLor (#26755) üzenetére


Laca1212
őstag

Én is 19-én rendeltem Tőlük, de még TN-t sem kaptam.. :(

(#26771) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Valami jó teafőzőt tudna nekem ajánlani valaki?

(#26772) nelsonmanian válasza XtremLor (#26760) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

xiaomi oldalán csekkoltad a kódod, hogy eredeti e?

(#26773) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Látom nagy a MiBand őrület. (lehet amíg "akciós" beszerzek egyet én is)

Engem a nappali rezgős jelzős része meg az alvás monitorozás érdekelne. tudja valaki mi alapján monitorozza az alvást? Mit érzékel?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26774) dugesz77 válasza Real_Necro (#26773) üzenetére


dugesz77
őstag

"Buta" egy szerkezet. Simán csak mozgást érzékel. Ha mélyen alszol nem mozogsz, ha félálomban vagy akkor igen mondjuk forgolódsz,helyezkedsz.
Különben meglepően jól ébreszt. Valahogy félálomból kipattan a szemed már az első rezgésre is. Legalább is nálam így van.

[ Szerkesztve ]

(#26775) nelsonmanian válasza Real_Necro (#26773) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

mozgást

(#26776) Real_Necro válasza Real_Necro (#26773) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben látom van topicja is, így tárgytalan. :B Szóval mozgás alapján...

Dugesz77, Nelsonmanian :R

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26777) Gergosz2 válasza Atomgeszi (#26754) üzenetére


Gergosz2
veterán

Mivel nem fizetted ki így az egész annak minősül mintha meg sem rendelted volna, így nem szerepel a Summary-ban sem. Ha kosárba betetted, akkor ott lesz, de értelemszerűen fizetned kell, ha akarod, ha nem, akkor is hagyhatod ott nem lesz belőle semmi baj. Ha pedig nincs a kosárban akkor újra keresd meg a cuccot és újra menj a Buy it now ra és fizesd ki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26778) Real_Necro válasza Real_Necro (#26776) üzenetére


Real_Necro
veterán

Be is rendeltem egyet 9,9$-ért GetOne-ról.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26779) Atomgeszi válasza Gergosz2 (#26777) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jaaaaaaaa.... Én azt hittem ettől függetlenül már megrendeltem, csak nem fizettem ki. Ezt nem is tudtam.. :R

(#26780) Gergosz2 válasza Atomgeszi (#26779) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én pl BG- snap up alatt csináltam az, hogy a valami random terméknél rámentem a Buy it now-ra hogy utána átdobjon PP-re azért, hogy tuti bejelentkezzen.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26781) V/


V/
titán

A BG-n lehet jelezni és hol, hogy nem érkezett meg a 09.09-i snapup vásárlás eredménye?

(#26782) beg válasza V/ (#26781) üzenetére


beg
veterán

Itt valamelyik csatornán.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26783) V/ válasza beg (#26782) üzenetére


V/
titán

Köszönöm.

(#26784) DJ. Ru$y válasza V/ (#26781) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem egy megjött egy még nem... Várok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26785) agent_k


agent_k
őstag

Éreztem, hogy a banggood remekelni fog. Megint megtette. 5 eddigi rendelésemből 3 sikerült csak hibamentesre eddig.

Rendeltem egy fekete blitzwolf usb töltőt eu csatlakozóval.
Kaptam egy fehéret, amerikai csatlakozóval. Yess... :( Megreklamáltam, nem is a színt, mert egye meg a fene, de a kábel téma az viccnek erős volt egy kicsit.

(#26786) XtremLor válasza agent_k (#26785) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem meg adtak mar 2x ebben a honapban sima eu-s csatlakozos cuccokhoz is adaptert, a rendes uk/us fajta foldelt adapter! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26787) DJ. Ru$y válasza agent_k (#26785) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De szar ezt olvasni úgy, hogy 5 portos BlitzWolf töltő úton van elvileg... :W

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26788) flegga92 válasza lsebestyen (#26743) üzenetére


flegga92
senior tag

Kíváncsi lennék előtte utána képekre. Nekem is ilyen korú az Astrám, van 50 szivacsom is de nem vitt még rá a lélek hogy nekiessek :D

(#26789) trebrona válasza trebrona (#24597) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tegnap sikeresen meg is érkezett. Képek: [link] [link]
Teljesen korrekt, és ami a lényeg, asszonynak is nagyon tetszik. :C

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26790) tonyrulez válasza agent_k (#26785) üzenetére


tonyrulez
őstag

Banggood úgy látszik megszínvakult, Xiaomi powerbankokból is random színeket küldözgetnek.

4 8 15 16 23 42

(#26791) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#26787) üzenetére


maestro87
őstag

Tudtommal az 5 portos BlitzWolf egy 200Ft-os kábelen keresztül csatlakozik a hálózathoz. Ilyen kábel van a villanyborotvákhoz és a régi magnókhoz is. De már volt erről szó.

(#26792) agent_k válasza XtremLor (#26786) üzenetére


agent_k
őstag

Gyakorlott kínából rendelősnek vallom magam, de új nekem ez a "rendelek valamit, de mást kapok".

maestro

Valóban ilyen kábellel csatlakozik, de annyira vastag kábelem nincs itthon, mint ami a Blitzhez jár.

[ Szerkesztve ]

(#26793) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#26791) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jól tudod, és nyilván így van, de ha EU-sat fizetsz, akkor gondolom te sem akarsz UK vagy US csatlakozósat kapni... Ha nem azt kapom, amit kérek úgyis megreklamálom, ugyanis a kábelt is kifizettem, nem csak a töltőt. Mondhatod, hogy fillérb*szó vagyok, de, ha ugyanezt megcsinálják veled boltban, akkor te is visszamennél szerintem asztalt verni.

tonyrulez
Az király, mert abból is jön elvileg egy 10k-s szürke.

Már csak az kellene, hogy rózsaszín REMAX kábel jöjjön. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26794) Freddycom


Freddycom
őstag

Getone-ban most a Xiaomi BT headset is csak 9.9 dollar.

(#26795) beg válasza Freddycom (#26794) üzenetére


beg
veterán

Backdoor.AndroidOS.Seldora

We have received reports that this app might contain some malware and backdoors. I have contact GetOne who say there is nothing to worry about buy they are working on resolving the issue.

Én ilyen alkalmazáson keresztül biztos nem adom meg a PayPal jelszavamat, márpedig úgy kéri, nem irányít át a https-re.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26796) netseft válasza DJ. Ru$y (#26787) üzenetére


netseft
aktív tag

Pedig én pont azzal jártam hasonlóan. Fekete EU helyett fehér UK jött.

Pandawill-ről viszont rendben megérkezett a $4.99 értékű micro USB kábelem $5 kuponnal. Rá kellett kérdezni, hogy mi a helyzet a rendeléssel, mert nem volt mozgás 2 hétig, de végül korrektek voltak és postázták.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#26797) DJ. Ru$y válasza beg (#26795) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mikor cikket olvasol? Állítólag már javították.

netseft
Megreklamáltad? Van valami fejlemény? :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26798) Silent77 válasza beg (#26795) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt már javították.
Egyébként én elötte megváltoztattam, utána vissza.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26799) beg válasza DJ. Ru$y (#26797) üzenetére


beg
veterán

Eleve bele sem kellett volna tenni nem? :U Nem így kezdünk egy alkalmazást piacra dobni, a hátsó szándék nem korrekt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26800) tonyrulez válasza DJ. Ru$y (#26793) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szürke még esélyes hogy megmarad szürkének. Aki aranyat rendelt az kapott rózsaszínt, és fordítva, meg néhány szürkével is gond volt
Most ránéztem az ottani review-okra, alig vannak akik a szín miatt panaszkodnak, múlt héten alig találtam olyat aki nem :N

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.