Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) betyarr válasza q1w21 (#27750) üzenetére


betyarr
veterán

jah,én azt hittem,hogy csavarozáshoz való kihúzva,de inkább az általad említett felhasználás a nyerő.

(#27752) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Ma hozta a postás a power bankom és a pénztárcám. Kérdezte, h jól megy-e a biznisz :DDD (mostanában többet rendelek)

Xiaomi 10000mah power bank, 09.21-én rendeltem meg. Ezüstöt kértem, de aranyat kaptam, mondjuk szerencsére nem pinket. :P De lehet megreklamálom. Mondjuk az arany az egy ezressel drágább.
szerk.: Svédországból jött.

Pénztárcát 16-án rendeltem, de csak 24-én adták fel postán. Kicsit nagyobbra számítottam, de tényleg akkora mint amit megadtak a leírásban. Nincs szaga, kellemes anyagból van és jól is néz ki szerintem. Papírpénz nem lóg ki belőle. Aprónak való elég kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#27753) Outlander válasza lsebestyen (#27752) üzenetére


Outlander
őstag

Svédországból? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27754) lsebestyen válasza Outlander (#27753) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ahha, pedig CN warehouse-t ír a banggood. Mintha a múltkor rendeltem Pistonom is onnét jött volna.

(#27755) Minstrel válasza lsebestyen (#27754) üzenetére


Minstrel
senior tag

Kínából jött svéd postával.

(#27756) Saccco válasza lsebestyen (#27754) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak svéd posta hozta, nem onnan jött.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27757) lsebestyen válasza Minstrel (#27755) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ja, ahha. Ezt nem tudtam, h így működik. Csomag jobb felső sarkában van egy PP Sweden onnan gondoltam.

(#27758) Outlander válasza lsebestyen (#27754) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD :C

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27759) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Ezzel a dronnal van valakinek tapasztalata?
vajon van hozzá kontroller is?

(#27760) tonyrulez válasza OgKush (#27759) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szerintem itt már nincs olyan, akinek ne lenne tapasztalata :D
Igen, van hozzá kontroller is, és nagyon megéri az árát. Ha esetleg Getone appban van JJRC H8, akkor az mégjobban megéri (és ugyanaz a kettő, csak rebranded)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#27761) OgKush válasza tonyrulez (#27760) üzenetére


OgKush
senior tag

Megrendeltem :DDD Költözik fel a cég a hegyre (farkasréti temető fele), magaslati levegőn majd röptetem :C

(#27762) cris78 válasza OgKush (#27761) üzenetére


cris78
őstag

Mi meg megkeressük ha elszállt ;] :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27763) OgKush válasza cris78 (#27762) üzenetére


OgKush
senior tag

ÁÁÁÁ
balkezeset rendeltem véletlenül, rányomtam h refund, most pending van. majd vissza küldik a pénzt vagy mi?

(#27764) maestro87 válasza OgKush (#27763) üzenetére


maestro87
őstag

Hiba volt refundolni, mert balkezest kell rendelni. Azt jelenti bal oldalt van a gázkar. Ha jól tudom, mert nekem nem volt még ilyesmim, csak a hozzászólásokból tudom.:)

(#27765) szepsuti


szepsuti
aktív tag

mai nappal kaptam kézhez egy blitzwolf töltőt, illetve egy Pisen micro usb kábelt. Senkinek sem ajánlom őket.

Egy Raspberry Pi 2-est akartam meghajtani vele, amire közvetlenül csatlakoztatok külső winchestert. Eddig egy 2A-es Samsung tablet töltővel, illetve egy Htc telefonhoz adott kábellel használtam. De az Rpi néha bejezett, hogy kevés a kakaó neki, ezért rendeltem ezt a 2,4A-es kombót. Na de jött a pofára esés, fel sem pörög a vinyó, a csatlakoztatást követően. Egyik termék sem tudja a garantáltat, sőt még ezek szerint a 2 A-t se.

Kipróbáltam a lehetséges variációkat is: samu töltő-pisen kábel, blitzwolf töltő - htc kábel, de ugyan az a szitu, fel sem pörög a vinyó.

Mik a lehetőségek ilyenkor? Banggood rendelés. Köszi a válaszokat!

(#27766) OgKush válasza maestro87 (#27764) üzenetére


OgKush
senior tag

Na az fasza.
Ás mennyi idő amíg visszacsinálják a tranzakciót? Addig nem rendelek be még1et.. banggodrol rendeltem, az is számít.

[ Szerkesztve ]

(#27767) maestro87 válasza szepsuti (#27765) üzenetére


maestro87
őstag

Teszteld le alaposan, mielőtt refundot kérnél mert nekem rendesen nyomja a töltő a 2A-t. Inkább a kábel a rossz.

OgKush: Írj nekik a rendelési számra hivatkozva, hogy mégsem akarsz refundolni. De előtte keress rá itt, hogy jól írtam-e a dolgokat. :U

[ Szerkesztve ]

(#27768) Laca1212 válasza OgKush (#27763) üzenetére


Laca1212
őstag

Ezt a refundot biza elkapkodtad. A mode 2(Left Hand Throttle) a jó és elterjedt/megszokott.

(#27769) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Megjött a PowerBankom, 09.22-es rendelés, szürkét rendeltem és valami csoda folytán szürkét kaptam. Töltöm, mert majdnem csontra volt merülve. Eddig tetszik, úgy néz ki eredeti.

maestro87
Megválaszolták helyettem... Kaptam egy fake REMAX kábelt, kaptam full refundot és előrendeltem egy olyan Blitzwolfot, ami 2 vége döntötte el, hogy az lesz a 2A-esek közül.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27770) sayCet


sayCet
aktív tag

Ilyet rendelt már innen valaki? [link]

Vagy hasonló ketyerét.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#27771) zsiz válasza Upo (#27745) üzenetére


zsiz
őstag

alin szerintem olcsóbban találsz. én tavaly karácsonyra vettem ajándékba egy ilyet: [link]

elég ritka az anyaga/kötése (bár kisebb fejen lehet nem nyúlik annyira és akkor sűrűbb marad), de így is kb fél percig volt rajtam, mert belefőtt a fejem :D igaz kint nem voltam benne, csak bent próbáltam fel, viszont poén, rohadt jól néz ki :D és jól melegíti az arcot is :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27772) OgKush


OgKush
senior tag

banggoodon, ha az order canceled akkor már intézik a visszatérítést?

(#27773) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Valaki rendelt már usb 3.0 hosszabbítót? [link] Megbízható?

Köszönöm!

.

(#27774) Lajkó válasza Troy. (#27773) üzenetére


Lajkó
őstag

Én rendeltem már ilyet is többféle hosszban, jó minőség!
De nem hinném, hogy pont tőle volt... :)

(#27775) Blaise válasza Troy. (#27773) üzenetére


Blaise
veterán

Kb ennyiért itthon bármelyik boltban kapsz raktárról ilyet.

(#27776) lkristóf válasza OgKush (#27772) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen, velem már volt ilyen, hogy rögtön rendelés után észrevettem, hogy nem azt vettem amit akartam és rá 4 napra jött is vissza az összeg.

(#27777) netseft válasza Troy. (#27773) üzenetére


netseft
aktív tag

Vettem hasonlót, nagy sebességnél használhatatlan volt, refund lett a vége. Teszteld majd mindenképp.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#27778) zsiz


zsiz
őstag

megkértek, hogy keressek valami olcsó wireless fejhallgatót éjszakai tv nézéshez. tudtok valamit ajánlani?

ezt találtam első körben, ha jól látom, ez jó arra amire kellene. valakinek esetleg személyes tapasztalat vele? esetleg van olcsóbb? úgyis az FM rádió meg a többi funkció felesleges lenne, csak arra kell, hogy éjszaka a tv-be bedug és az ágyban vezeték nélkül szóljon a fejes.

vagy vezeték nélkül mégsem tudja ezt? :F [link] "Multimedia lejátszókkal is használható, vezetékes fejhallgatóként az eszköz (Jack bemenettel). "

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27779) lsebestyen válasza zsiz (#27778) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nekem volt ilyen, egy rakás sz@r, nem ajánlom. Hogy helyette mit vegyél azt nem tudom, de ez tuti pénzkidobás. Silány minőség, ótvarul szól.

(#27780) zsiz válasza lsebestyen (#27779) üzenetére


zsiz
őstag

köszi, mondjuk mivel olcsó kell, nem is várnak el túl magas minőséget. (meg amúgy is botfülű akinek kell :DDD ) egyébként tudná azt amire kellene? a tornyot rá a tv fejhallgató kimenetére. és vezeték nélkül szólna a tv hangja a fülesben?

de akkor várok esetleg tippet, aki tud valamit.
- olcsó kell,
- vezeték nélküli kell,
- tv nézéshez kell

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27781) lsebestyen válasza zsiz (#27780) üzenetére


lsebestyen
addikt

IGen ezeket tudja. Mondjuk ha botfülű akkor végül is mindegy + nem árt ha vigyáz rá, tényleg nagyon gagyi. Nem fogsz szerintem ennyiért mást találni.

(#27782) Vertigo18 válasza lsebestyen (#27779) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hogy lenne már "rakás sz@r", amikor benne van a nevében, hogy "High quality"? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27783) zsiz válasza lsebestyen (#27781) üzenetére


zsiz
őstag

köszi :R szerintem se találok mást, mert mindenhol csak ezt az 5 in 1 csodát látom :DDD meg telóhoz való BT füles van egy raklappal, de az ugye tv-hez nem jó..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27784) Silent77 válasza Silent77 (#27733) üzenetére


Silent77
veterán

Megvettem a ledes nagyítót, nagyon baba cucc, élesbe még nem próbáltam, de nem lesz vele gond!
Ennyiért best buy. :R

Ma végre jelentkezett BG panaszomra.
Azt írták töltsem fel az akkut, és kalibráljam újra. :W
Visszaírtam ,hogy fel van töltve, nem működik. Azóta nincs válasz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27785) Upo válasza zsiz (#27771) üzenetére


Upo
addikt

Olyan van ebay-en is, de én vikingszakállast akarok!!! ;] :K

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#27786) kmisi99 válasza Silent77 (#27784) üzenetére


kmisi99
addikt

Milyen ledes nagyító ha szabad megtudni?

(#27787) zoltan6 válasza Silent77 (#27784) üzenetére


zoltan6
őstag

jó a nagyító,ennél nagyobb bestbuy már csak a sátras akció volt 1000ft-ért :K
most itt lesz:
Békéscsaba, Corvin utca 29-33. 2015. 10. 15 - 10. 17-ig

Budapest X. ker., Üllői út 112. 2015. 10. 15 - 10. 17-ig

Kaposvár, Előd vezér utca 3. 2015. 10. 14 - 10. 17-ig

Zalaegerszeg, Platán sor 6/A 2015. 10. 14 - 10. 17-ig

[ Szerkesztve ]

(#27788) oszy válasza zoltan6 (#27787) üzenetére


oszy
veterán

de ezeket honnan lehet tudni? a weboldalukról?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#27789) zoltan6 válasza oszy (#27788) üzenetére


zoltan6
őstag

igen:

(#27790) Silent77 válasza kmisi99 (#27786) üzenetére


Silent77
veterán

[link]
Párom már be is fogta, köröm díszítéshez. :D

zoltan6: Láttam, sajnos mire kiértem, semmi normális nem volt Szolnokon.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27791) kmisi99 válasza Silent77 (#27790) üzenetére


kmisi99
addikt

Ez nem 1 dolláros szar. :O :D

Én ezt néztem ki [link] Vajon használható minőség?

[ Szerkesztve ]

(#27792) Laca1212 válasza zoltan6 (#27787) üzenetére


Laca1212
őstag

Hánykor van reggel a sátor nyitás?

(#27793) Silent77 válasza kmisi99 (#27791) üzenetére


Silent77
veterán

Nem, de megéri. :C

Amit kinéztél, nem sok jót olvastam róla itt a topikban.
Én is szemeztem vele.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27794) spidersoft válasza zoltan6 (#27787) üzenetére


spidersoft
senior tag

Szerintem a bátonyterenyeiben ilyen még nem volt... biztos nekünk nem jár efféle :((( :O :W

Kérdeztem az eladót, hogy van-e adatlapja a motorról, természetesen nincs (legalábbis úgy értem):

Sorry for hven't more, so please understanding and if you have other need please email us, we will try best to help you, thanks,

...lehet kisérletezgetni...

Jött egy ilyen rövid micro USB kábel. Zöld-rózsaszín csatlakozósra sikerült rányúlnia Bobnak (mókás, hogy minden kínainak van egy amerikai max. 4-5 betűs álneve :D). Fehér mérőke véleménye szerint 640mA-t kér épp a telefonom, powerbankról töltök és 4,95V-ot mérek a kábel végén, tehát bírná még. Vélhetőleg ebben is nagyon vékony vezetékek vannak, de mivel rövid, így még használható. A mérőtől a mi bank saját laposkábele megy tovább a telefonhoz. Ha megcserélem a kébeleket, akkor ugyanúgy 640mA mellett a mi kábele után 4.97V-ot mérek. Ha már itt tartottam, rádugtam a telefon (LG P500) saját 1m körüli kábelét is: 4,60V.

[ Szerkesztve ]

(#27795) spidersoft válasza kmisi99 (#27791) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mivel sok kritika érte őket, csomó eladó már kiírja, hogy egyszerre nem tudod használni mindkét szemeden... és ez így is van. Azaz tudod, csak nincs értelme, hacsak nem kétmagos a videoprocesszor az agyadban :DDD

Két-két gyűjtőlencse van benne, aminek következtében egész jól nagyít, de a fókuszpontja valahol 2cm környékén van, tehát 2cm-re kell az elejéhez tenned a tárgyat, amit nézni szeretnél. Ennek következtében a két cuccal ugyanarra az objektumra nem tudsz ránézni... ha láttál már órást ilyen fekete szembe haraptatós lupéval dolgozni, na kábé annyira kell közel tenni a tárgyat.

Arra gondoltam én is, amikor megvettem, hogy valami olyasmi lesz, mint az orvosoknak/fogorvosoknak van, de ahhoz az egyik lencsének elvileg szórónak kellene lennie. Ugyanennyi melóval egy tök jó sztereó kukkert tudtak volna csinálni a termékből, de így nagyjából használhatatlan, mivel az egyiket mindig fel kell hajtani, ha látni akarsz. Egyébként létezik belőle olyan is, ahol eleve csak egy lupe van a kereten, mer minek kettő. Sanszos, hogy a tervezésnél qrták el a dolgot, de az is lehet, hogy van a gyártónak egy drágább termékvonala, ami már jól működik...

Minden esetre ha valaki összefut ilyen készülékből olyannal, ami azt is csinálja, amit kell, és nem kerül harminc dollárba, akkor ne habozzon szólni, egy ezrest szívesen adok érte :))

(#27796) zoltan6 válasza Laca1212 (#27792) üzenetére


zoltan6
őstag

már válaszoltam a kérdésedre a bestbuy topikba
amikor a bolt nyit,nálunk 7 kor kezdődött.

(#27797) Atomgeszi válasza Silent77 (#27784) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Milyen elem megy bele? :B

(#27798) zsiz válasza Upo (#27785) üzenetére


zsiz
őstag

néztem azt is, meg van még pár jópofa :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27799) Silent77 válasza Atomgeszi (#27797) üzenetére


Silent77
veterán

3db AAA, de adtak hozzá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27800) Atomgeszi válasza Silent77 (#27799) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nehogy vegyek Én is holnap egyet. ;] A 35 részes csavarhúzó készlettel együtt. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.