Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) gabx76 válasza DJ. Ru$y (#27300) üzenetére


gabx76
senior tag

Ezt megerősítem: Nekem két Keweisi mérőm van itthon. (Az elsőt a gyerek eldugta, rendeltem másikat, aztán persze két hétre rá előkerült az eltűnt példány is)
Szóval ez a kettő sem mér ugyanúgy. 2-5 század eltérés mutatkozik a feszültség mérésekor pl.

Ráadásul jobban megnézve nem is egyforma belsejük. (A régebbinek kék, az újnak zöld nyáklapja van, teljesen más SMD elrendezéssel)

(#27302) hzx0


hzx0
aktív tag

Simán be irjátok a geton app-ba a pp jelszavatokat? Nem szivesen irnám bele simán. Probáltam ugy hogy feltelepitettem a pp app-ot de nem dob át.

(#27303) havri1 válasza hzx0 (#27302) üzenetére


havri1
félisten

Vásárlás előtt változtasd meg a pp jelszavad, majd vissza.
Gyanítom nem naponta vásárolsz majd getone-al.

havri

(#27304) Saccco válasza DJ. Ru$y (#27300) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért olyan csak nem lenne, hogy az egyik 1A-t mér a másik meg 1,8A-t. Ha mégis az gyanús.
A tizedes eltérés láthatjátok a blitzwolf méréséről készült képemen.

Egyébként nem laboratóriumi szintre gondoltam, simán lehet egy ilyen hazai mérés is dealbeaker.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27305) emiki6 válasza DJ. Ru$y (#27300) üzenetére


emiki6
veterán

Nem baj, felírnánk a felhasználónevet, a mérésben résztvevő eszközöket és a mért adatokat egy publikus táblázatba, ami szerkeszthető.
Én holnap csinálok egy nagy mérést ellenőrzéssel, tesztelve minden komponenst a valós eredmény érdekében.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27306) RBJ válasza havri1 (#27303) üzenetére


RBJ
addikt

Én is így csináltam. Remélem ma is tudok mi band ot venni. Naponta lehet egyet, vagy hogy van korlátozva?
Ismerősnek nagyon kell 2. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27307) madgie válasza RBJ (#27306) üzenetére


madgie
titán

Mindkét kezére egy?

(#27308) Silent77 válasza madgie (#27307) üzenetére


Silent77
veterán

Én a lábamra is gondoltam, a lépés számláló miatt. :D

Azóta se tudok venni, hibát jelez. Se új címet nem enged bevinni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27309) royalka válasza Saccco (#27304) üzenetére


royalka
őstag

És ha mind a 2 port terhelve van ugy valyon mennyi lehet az annyi?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#27310) Saccco válasza royalka (#27309) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ahhoz kell vennem még egy ellenállást. :DDD

Szerk.: majd megterhelem a Oneplus One-nal.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27311) cris78


cris78
őstag

MiBand-hez van gyerek szíj? :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27312) Outlander válasza cris78 (#27311) üzenetére


Outlander
őstag

Az összes olyan.... :DDD ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27313) XtremLor válasza cris78 (#27311) üzenetére


XtremLor
őstag

A gyari is gyerek szij,nekem a 2 lyukba kell pattintani hogy jo legyen,teljesen osszehuzva ratudod adni, jo csecsemore nem, de nem is arra szanod szerintem! :DDD

szerk.
Ugy tunik Outlander megelozott! :D

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27314) cris78 válasza Outlander (#27312) üzenetére


cris78
őstag

Köszi és neked is XtremLor!
Kíváncsi vagyok az alvás figyelőre....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27315) betyarr


betyarr
veterán

ez a miband képes arra,hogy ha messzebb megyek a telótól majd újra közel,akkor visszacsatlakozik hozzá?illetve,ha visszacsatlakozott és előtte volt hívás a telefonon,akkor azt is kijelzi?

(#27316) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Ez a topik talán jobban pörög.
Szóval, volt egy rendelés ebayen. De nem azt küldte, mint rendeltem. Írta neki üzenetet képpel alátámasztva, hogy ez nem az. Fel is ajánlotta, hogy full refund. Mondtam, hogy ok. (Közben párhuzamosan volt egy case nyitva ezzel az eladóval, mert július óta nem jött meg egy másik cucc, ott is írtam neki, hogy szeretnék full refundot, nem is válaszolt vissza, csak paypal oldalán látom, hogy az az összeg megjött).
Erre kaptam egy üzenetet, hogy "refunded". És a Purchase story alatt pedig: "The seller canceled this order—just confirm that you received a refund. Reply now."
Viszont a PayPal alatt még nincs meg az összeg.
Viszont jól gondolom, hogy felesleges volt törölnie a megrendelést? Én ilyennel még nem találkoztam. Általában simán "The seller issue a full refund." És ennyi.
Ha jól tudom, ha törli a megrendelést, akkor a paypal tőlem vonja le a fee-t, nem?

(#27317) Freddycom válasza cris78 (#27314) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez tok erdekes lehet, h mit es hogy alszik egy csecsemo. Neked van ilyened? Neha vicceld meg ot es basszatok ki magatokkal, hogy allitasz hajnalra ebresztot a csecsemoband-re. :D

(#27318) cris78


cris78
őstag

Most írt a Banggood, hogy a rossz Powerbank szín miatt megadják az ígért 200 pontot.
Jövőre elpörgetem :DDD

Freddycom:
Most jön majd GETONE-ról, ha minden igaz. Amikor csecsemő volt alig vártam, hogy jöhessek dolgozni (pihenni) :D
Bár most sem jobb a helyzet, hogy cukorbeteg...
Csak kíváncsi vagyok van e összefüggés a netán cukor ingadozásnak az alvási fázisokra...

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27319) havri1 válasza RBJ (#27306) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudom, én még mindig nem tudok belépni a programba.
Addig már eljutottam, hogy FB-vel belép, de hibát is dob. Ennek eredményeképpen a nevem már kiírja, de nem talál egy terméket sem, bugzik.
Viszont cserébe amióta így beléptem, meríti ezerrel a telefont... Este letöröltem, azóta ismét jó az aksihasználat :/

havri

(#27320) Moszy válasza Saccco (#27304) üzenetére


Moszy
tag

Jó volna a kábeleket is leméregetni csak kellene egy micro usb anya - USB anya átalakító....

[ Szerkesztve ]

mert ez így jó

(#27321) Saccco válasza Moszy (#27320) üzenetére


Saccco
nagyúr

A képen lévő fehér mérő a kábeleket is tudja mérni. Van micro usb bemenete. Ezzel mértem a Tronsmart kábeleket is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27323) maestro87 válasza Saccco (#27304) üzenetére


maestro87
őstag

A fehér mérőt használd az jobban mér! Én most mértem le DMM-mel (mivel nem jött meg a charger doctorom :W) a BW töltőt és ohm törvénye alapján kiszámoltam, hogy 1,86A-es az USB terhelésem (olyan mint a tiéd). Szerintem mérd meg te is hogy mennyi az annyi, mivel változó lehet az ellenállás értéke. Én úgy csináltam, hogy megvártam míg felmelegedjen és kihúzva gyorsan mértem rajta egy ellenállást, így a mérőkábel ellenállását levonva 2,7 ohm-ot kaptam (2A-es állásban) aztán meg jöhet az I=U/R.
Majdnem megmértem így a Remax kábelemet is mikor rájöttem, hogy az egyik vége micro USB-s és mondom ez így nem fog menni. :DDD

(#27324) emiki6 válasza Saccco (#27321) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem a fehéren a micro bemenet limitje 1A. :O

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27325) htc07 válasza Atomgeszi (#27316) üzenetére


htc07
addikt

Ha az ebay-től jött az üzi, akkor szerintem úton van a refund. Nem tudom, mióta külön vált a paypal és az ebay, lehet hosszabb idő mire végbe megy, minden esetre amíg pp-n nem látod az adott tranzakciónál a refundot, addig ne cselekedj semmit szerintem.

(#27326) Outlander


Outlander
őstag

Tök jó, rendeltem ebayről egy tempered glass egy eladótól, kiderült h buyincoins, meg is jött alig 2 hét alatt, de tökre nem az amit rendeltem, kértem full refundot, szó nélkül meg is kaptam...
Mondom akkor rendelek másikat, mástól.... ki is választottam egy teljes másik eladót, majd 1$-al drágábban erre ez is buyincoinsos droid... :U

Remélem most azért jót küldenek.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27327) Atomgeszi válasza htc07 (#27325) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem, ez az üzenet, a "refunded" az eladótól jött. És ma meg megjelent a megvásárolt termékek listájánál ennél a termék alatt ez a szöveg. Ha rákattintok akkor csak ennyit dob ki:
" This order was canceled

The seller canceled your order and sent you a refund. We'll send an email confirmation soon"

És erről ugye case is nyílt, viszont Én semmit nem tudok tenni.
Nah mindegy, kiderül, hogy holnapra mi lesz a számlámon

(#27328) htc07 válasza Atomgeszi (#27327) üzenetére


htc07
addikt

A számládon valószínűleg semmi, mert kell 3-4 nap, hogy átfusson a paypalról a számládra.

(#27329) Outlander


Outlander
őstag

Tudna valaki linkelni olyan microsd-usb "kártyaolvasót-átalakítót", ami pici és működik is. :U Óccsójé!

Valahogy ilyen 40-50 használat után mindig tönkre mennek.... az 1$-osok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27330) Atomgeszi válasza htc07 (#27328) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Itt a PayPal számlára gondoltam.
Meg nekem az is érdekes, hogy sokszor jön email a paypaltól, hogy refundom érkezett. De sokszor semmilyen e-mail nem jön. :F

(#27331) Saccco válasza Outlander (#27329) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tesco 699ft vagy sinceritytrading transcend 2eft.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27332) XtremLor


XtremLor
őstag

Mai csomagok :
500g 0.01 pontossagu merleg

Nut 2 Ez popec ki cucc, egyet raktam a penztarcaba(BG 30huf), de azon gondolkodok jo lenne venni meg egyet a szemelyi melle...szoval ha valahol lattok akciot szoljatok! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27333) fukyu


fukyu
tag

Valakinek van tapasztalata ezekről a bluethoot billentyűzetekről?

Nem muszáj ebay, jöhet máshonnan is. Tablethez szerintem jópofa lenne.

(#27334) csadi0011 válasza fukyu (#27333) üzenetére


csadi0011
őstag

A keresési listából erről van: [link]
Mire vagy kíváncsi?

(#27335) Laca1212


Laca1212
őstag

Megjött ma a MiBand rendelés GetOne app-ból. 09.19-i rendelés.
Kettőt rendeltem, egyik zsugorfóliás, másik nem. Bár a másik is érintetlennek tűnik. Ja, fehér LED-es amit megnéztem. Másikat nem bontottam ki. :)
Szerintem eladom őket...

(#27336) htc07 válasza csadi0011 (#27334) üzenetére


htc07
addikt

Nekem is van ilyen, a touchpad része kicsit gagyi, nem igazán a precíziós egérmozdulatokra van kihegyezve, ezen felül rendben teszi a dolgát.

Bár nekem hiányzik róla a bal klikk / jobb klikk gomb és a görgetés, de ezekkel együtt lehet élni.

edigitalból 200 forint körül van a matricacsomag billentyűzetre, azzal átragasztgattam. Ha nem zavar, hogy extrém helyeken vannak az ékezetes karakterek, akkor nincs gond :D

2db AAA elemmel/akkuval működik, az üzemideje is egész jó.

(Párosítani az ESC+K gombbal lehet, ha valakinek ez hasznos infó, nekem sok idő volt rábukkanni erre :D )

[ Szerkesztve ]

(#27337) csadi0011 válasza htc07 (#27336) üzenetére


csadi0011
őstag

+ észrevétel nálam, hogy androidon nem működik a multitouch része. De gépen lehet görgetni. Mint laptopokon 2 ujjal huzigálod.

Ami nálam van, az nem BT-s, hanem usb-s rádiós.

[ Szerkesztve ]

(#27338) htc07 válasza csadi0011 (#27337) üzenetére


htc07
addikt

Na ez új, majd kipróbálom :R

(#27339) fukyu válasza csadi0011 (#27334) üzenetére


fukyu
tag

Igazából az érdekelne, hogy mennyire használható darabok. Amit linkeltél az kevésbé szimpi nekem, kisebbet, kompaktabbat keresek. Jelenleg nekem ez a befutó.

(#27340) Laci.M válasza fukyu (#27333) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nekem erről van, ár/érték arányban jó, de valahogy nem az igazi. Ez nem bluetoothos, így vevő kell hozzá. Ha TV-re kötve használnád gondolom úgyis usb hubot tennél rá. (Eddig az összes androidos kütyü kezelte: THL W200, Ainol Fire, LG G2, Chuwi Vi10) (Nokia akksis verzióm van, ez nagyon jó benne)

Én most egy Logitech K400- on gondolkodom. Használtam már, tetszett. Ez sem USB-s, de több mint valószínű, hogy megeszi az Android is.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#27341) kenny123 válasza csadi0011 (#27334) üzenetére


kenny123
addikt

Ránézésre valami rapoo klón, amit otthon is meg lehet venni kb ezért az árért MM-ban. Nekem volt kb 2 hónapig, aztán cseréltem logitechre. Nekem annyira nem jött be, gépelésnél belelóg az ember keze a trackpadbe, stb.

yo

(#27342) Upo válasza Outlander (#27329) üzenetére


Upo
addikt

Tessék, Kingston, kb. 545,- Ft és ingyen posta. :D

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#27343) Outlander válasza Upo (#27342) üzenetére


Outlander
őstag

:R Némelyik cucc ára egész korrekt, és tényleg ingyen posta, akár utolsó utáni motorozás alkalmával útba is eshet. Nincs tőlem messze.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27344) csadi0011 válasza kenny123 (#27341) üzenetére


csadi0011
őstag

amit otthon is meg lehet venni kb ezért az árért MM-ban

Gondolom. Tippelhetek? Csak 2-3 ezerrel drágább, és mivel az még a legalja szint, ezért csak kicsit jobb használni, mint ezt. (Ha jobb)

(#27345) maestro87 válasza emiki6 (#27324) üzenetére


maestro87
őstag

Ez nem jó hír, másnak is ilyen?

(#27346) kenny123 válasza csadi0011 (#27344) üzenetére


kenny123
addikt

Igaz megnéztem az otthoni MM árakat, tényleg jóval húzósabb. [link]
Igy jogos amit linkeltél, csak az árától eltekintve sem különösebben ajánlott. Részemről.

yo

(#27347) csadi0011 válasza kenny123 (#27346) üzenetére


csadi0011
őstag

Rádiósban van olcsóbb: [link]
Fura, hogy ebből nincs BT-s.
Végül is relatív. Nálunk amire használva volt, arra tökéletes volt. Viszont, ha pc billentyűzetem helyett kéne ilyet választanom, akkor én is legalább logitech-et vennék. Ha már pici, akkor legyen minél inkább jobb. Ilyen nézetből egyetértek.

(#27348) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Fake REMAX kábel vs. Banggood, azt írták 48 órán belül teljes refund. Korrektek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27349) Outlander


Outlander
őstag

Milyet tudhat heggeszteni?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27350) DJ. Ru$y válasza Outlander (#27349) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Max. hegeszteni, amúgy Tinydeal vagy Banggood appban volt múltkor. Nekem is megakadt rajta a szemem, de ott is hagytam. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.