Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) XtremLor válasza Outlander (#26550) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy gond van, a jatekaval egybe zuzna le a telefont is a kutyank... :))

A heten remelem befut a csomagok nagyresze...multheten eleg keves erkezett!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26552) RBJ válasza szjoci (#26549) üzenetére


RBJ
addikt

Ezek a proszívók fel és le tudnak menni a szőnyegre? Anno nézegettem én is csak túl drága, max az aldi ban láttam már ilyesmit olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#26553) szjoci válasza RBJ (#26552) üzenetére


szjoci
őstag

Persze! Bár vannak korlátok: értelemszerűen a hosszú szőrű szőnyegeket nem szereti egyik robotporszívó sem.
Ki lehet próbálni olcsóbb típust, de érdemes elolvasni a tapasztalatokat róla. Általában azok csak elveszik a kedvet az egésztől mert nem igazán szedi össze a koszt, felesleges pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

(#26554) dugesz77 válasza szjoci (#26553) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálunk egy Samsung Navibot SR 8750 üzemel majd másfél éve. Hetente 2x járja körbe a lakást. Úgy mondanám,hogy a rendes porszívózást nem váltja ki,de azóta elég kéthetente elővenni a nagy porszívót. Nálunk majd mindenhol IKEA Adum szőnyegek vannak abban sohasem akadt meg,jól takarítja. Samsungra azért esett a választás, mert ebben van egy kis kamera ami folyamatosan a plafont figyeli, tehát tudja mekkora a szoba,merre jár, szisztematikusan takarít.Ha lemerül elmegy feltölti magát és onnan folytatja ahol abbahagyta. Igaz szerintem nem takarít olyan jó hatásfokkal mint az iRobot gépei. Valamit valamiért. Aksi még a gyári benne.
Az olcsóbb gépeket kemény padlóra érdemesebb venni. Ott nincs gondjuk. Szőnyeg már kifog rajtuk.

(#26555) andris5


andris5
tag

Srácok kapott már meg valaki a 9.9 rendelésből olyan terméket amit a svéd - postnord szállítja ki? Az értékesebb / törékenyebb csomagokat szándékosan szállítják a kínaik ezzel a csomagküldővel? Amiket legjobban várok termékek (hangfal, fülhallgatók, akkubankok) pont azok nem érkeznek és TN szám alapján valami (Service Error [Cache]) ír ki.

Más és igazából ez lenne fontosabb a csomagok csak megjönnek: honnan lenne érdemes megrendeli ezt a terméket: FEIYUE - 03 (rádiós autó). Ahol olcsó ott van rajta egy nagyobb szállítási díj ahol meg nincs ott az árban van. Valami ilyesmire gondolok, pl: ha a GarBesten mobil applikációval vásárolsz akkor kapsz egy ingyen kiszállítunk bármit kupont! :)) de jó lenne. Vagy valaki látta mostanában 70 dollcsi környékén? Ahol én látom (termék meg szállítás) 120 dollcsi felett van + vám +áfa.

Bocs ha hosszú lett és köszi a segítséget.

PostScriptum: majd írok egy nektek egy-két bekezdést a banggoodos motyókról ha minden megjött...

Szerk: ja pl itt a termék amire utazom
meg itt

[ Szerkesztve ]

(#26556) draco31


draco31
veterán

Ma jött pár csomag.
Óra öcskösnek 08.29.-ei rendelés.
Snap Up-os 3Ft-os szifon képernyő fólia, majd eladom egy 1000-esért.
Illetve valamikor rendelt, majd visszamondott LED-es égők. 2db, amikor rendeltem, nem volt annyi keret a számlámon, így 2 nap múlva visszamondtam, most meg betoppantak. Szóval ingyen voltak. :D Belül nincsenek túlbonyolítva. Hideg fehérek, nagyjából 25W-os sima égő szintjén lehetnek fényerőben.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26557) Degeczi válasza fraba (#23191) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ma jött meg ez a Nessie merőkanál, és valós, levesbemerítő tapasztalat nincs még vele, vízzel teli lábosban mindenesetre nem működik, mert túl könnyű és rögtön eldől... :(

Sűrű levesben talán megállhat, még kipróbálom majd, de rakhattak volna vmi nehezítést az aljára ha már egyszer ennyire könnyű műanyagból készítették (nagyon hajlékony a nyaka is, de eltörni talán nem fog)

(#26558) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

HP 650 G1-hez HDD tartónak az egyik csavarjáról elrepült a rugó, tudok valahonnan másikat rendelni?

(#26559) Minstrel


Minstrel
senior tag

9.9 akcióban rendelt fogók megjöttek ma, 11-én adták fel őket. [link] Egész jónak tűnnek így ránézésre.

(#26560) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Megbízható fáziskeresőt keresek. A fázisceruzát erős fényben nem látni, valami komolyabb dologra gondoltam, ami nem multiméter. Valaki rendelt már ilyet?

(#26561) szjoci válasza csucsotke (#26560) üzenetére


szjoci
őstag

Nekünk melóban ilyesmi van. Villog, sípol ha feszültség van a fej közelében. Ezzel a termékkel tapasztalat nincs, a miénk itthon lett véve 4eFt körül.

(#26556) draco31: neked ingyen volt, de az eladónak nem. Az ilyeneket szerintem azért illik rendezni utólag :U

(#26562) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Végre befutott pár dolog: 09. 01, 09. 05 ebayes rendelés. Az egyik a 2 hete megakadt trackinges rendelés, a tracking még mindig nem váltott másra. Illetve jött egy Banggoodos 09.09-ből származó Mi Band, erre vagyok a legjobban kíváncsi még egyik sincs kinyitva, még nem volt időm rá. :DDD (A Band eredetiségének ellenőrzéséről, ha tud valaki valamit ne tartsa magában.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26563) madgie válasza DJ. Ru$y (#26562) üzenetére


madgie
titán

Nekem a Getone-os 10 dolláros Mi Band már Magyarországon van (a csomagkövető szerint), remélem holnao hozza a postás.

(#26564) Silent77 válasza madgie (#26563) üzenetére


Silent77
veterán

Én 2 napja kaptam a trackinget, de még nem él. Ha ezt tudom nem rendelek.
Ráadásul egy csomagban küldik a 2 rendelést, pedig direkt kettőbe vettem ,hogy ne akadjon fenn a vámon. :(((
Ha megfogják, megy vissza.

Visszajött az aliexpress pénz, a kamu syma miatt.
Most ismét írnom kell, mert a 10db-os csodaszivacs nem akar ideérni, és ahogy látom többnek sem. :W

Ma érkezett pár apróság, majd linkelem mik jöttek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26565) madgie válasza Silent77 (#26564) üzenetére


madgie
titán

A csomagkövető akkor fog élni, ha Hollandiába ér a csomag. Onnan jön majd tovább. Itt egy printscreen

[ Szerkesztve ]

(#26566) beg válasza Silent77 (#26564) üzenetére


beg
veterán

Csudálatos szivacs nekem is elakadt valahol. Fura.

Bezzeg a helyi postafiók minden felülete csillog villog azóta ;]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26567) twine


twine
addikt

Besz@rok!

Alap sztori, hogy régóta szeretnék elektromos orrszőrnyírót!

Pár hete láttam valami hírt hogy van/lesz(?) very akciósan Banggood-on...akkor felléptem a honlapra/alkalmazásba (?) de nem volt akcióban...ellenben valamit kipipáltam...(szégyenlem a sok talánt, meg kérdőjelet de nem emlékszem pontosan, mert régi sztori)

A lényeg az, hogy pénteken rezeg a telefonom, és jelez a banggood app....mondom ez meg mit akar...elindítom, látom hogy van valami a kosaramban....WTF? :F
Kiderült, hogy jelzett az alkalmazás, hogy most 3azaz három forint az orrszörnyíró...
Paypal-al fizettem, valóban 3! forintot vont le a bank, ma pedig shipped lett a cucc :D
Öröm bódottá!

Felvilágosítana valaki mit állíthattam be annó hogy ez megtörténjen? :F :U
Köszönettel :R

(#26568) beg válasza twine (#26567) üzenetére


beg
veterán

Appon belül volt akcióban 0,01 usd-ért orrszőrnyíró. 1 ember 1 accounttal 1 telefonnal 1-et vehet. Ezt most kijátszottad, több appon belüli 0,01 usd-s cuccot már nem fog engedni, ez csak egy egyszeri alkalom volt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26569) Atomgeszi válasza szjoci (#26561) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az elemet, ha belerakod és másodszor cserélni kell, egyik lába tuti eltörik. Haverét és enyémet is kellett forrasztani.
A másik pedig, hogy a vége nem megy be a dugaljba. Persze ezt simán le lereszelni a széléből, pont akkorára, hogy gond nélkül bemenjen.
Dugaljba és kábelhez tökéletes. Vékony téglafalhoz is még jó, viszont vályog és régi épületekhez használhatatlan. Nem talál semmit, hiába van ott.
Elvre ugyanaz, mint az itthon kaphatóak, de csodát nem kell várni tőle.
[link] Esetleg még ez, talán ez erősebb, mint a fázisceruza.
De dugalja dugdosni a másik is tökéletes, mágneskapcsolókhoz is jó, elég csak közel rakni már prüttyög.

(#26570) Silent77 válasza madgie (#26565) üzenetére


Silent77
veterán

Remélem gyorsan, mert még mindig vannak kétségeim. :B

beg:Nekem egy 100-as ideért már, de az ebay, ez ali:Link
Az ottani hozzászólások alapján nem is fog megjönni., nyitottam is egy vitát. Igaz még lenne 13 nap, de tuti nem ér ide.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26571) twine válasza beg (#26568) üzenetére


twine
addikt

:R
Minden esetre örülök...kellemes meglepetés volt...Főleg hogy régóta áhított termékről van szó (nem mintha elérhetetlen összegekbe kerülne bárhol egy ilyen, csak vagy feledékenység, vagy bármi miatt nem vettem még)

Remélem a használata nem okoz kellemetlen "könnyes" meglepetéseket... :U
Rémlik hogy olvastam itt valakit, aki próbálta, és használhatónak lett nevezve,,,,

Orrszőrnyíró Most látom, hogy a plafon ára sem valami csillagászati :D De 3 forintért még jobb volt :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26572) Silent77 válasza twine (#26571) üzenetére


Silent77
veterán

Én még nem mertem kipróbálni. :DDD
Valószínű nem is fogom... :B Irtózok az ilyentől.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26573) twine válasza Silent77 (#26572) üzenetére


twine
addikt

Valszeg nekem sem a legkedvesebb elfoglaltságom lesz... :)
De muszáj, ha az ember nem akar úgy kinézni mint egy törpeharcsa... :DDD
Az olló meg kvára tud szúrni :((
Haverom a napokban ecsetelte, hogy ő a készülékével(itthon vásárolt valami) semmit nem érez!
Reccseg a szőrön mint a villanyborotva...két három tolás, és vidámság van :U

(#26574) beg válasza twine (#26573) üzenetére


beg
veterán

Akinek ez esetleg húzná, cibálná, annak egy ötlet én EZT használom. Nem húz, nem tép és egyéb arcszőrzet kordába tartására is jó kontúrosan lehet vele dolgozni. Éles, egy éve megy és 4 magassági fokozatú feltét van hozzá.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26575) twine válasza beg (#26574) üzenetére


twine
addikt

:R

(#26576) Saccco válasza beg (#26574) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez nagyon jó, ebay-en is van kb. 700ft. Vettem is köszi! :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26577) Siriusb válasza beg (#26566) üzenetére


Siriusb
veterán

Nekem sem akar megérkezni :( Lehet ez a szivacs nem csak a koszt tünteti el, de önmagát is?

(#26578) htc07


htc07
addikt

5000mah (lapos) xiaomi power bankot lehet még kapni valahol?

(#26579) madgie válasza htc07 (#26578) üzenetére


madgie
titán

Getone-on van most is 10 dollárért, de szerintem várd meg, míg valamelyikőnknek megjön a Mi Band onnan (ha megjön :D), hogy lecsekkoljuk, eredeti-e.

(#26580) dugesz77 válasza htc07 (#26578) üzenetére


dugesz77
őstag

Gearbest 12.29$ vagy ha belemész akkor a Getone mobil alkalmazáson 9.9$
Madgie megelőzőtt. Amúgy nézegettem az alkalmazáson belül az értékeléseket és eddig mindenkinek eredeti jött.

[ Szerkesztve ]

(#26581) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Vélemény?

Rendelve!

(#26582) tibcsi0407 válasza Pikachu24 (#26581) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Inkább vegyél 700-800-ért egy normális kábelt, ne kockáztass :)

Ja, hogy már megrendelted. Akkor majd írj véleményt róla Te. Kíváncsi leszek rá, hogy mit tud.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#26583) Real_Necro


Real_Necro
veterán

USB tesztkütyü augusztus 22 óta nem jött meg, tegnap indítottam egy refund-ot. Már paypalon meg is jelent az összeg.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26584) lkristóf válasza Pikachu24 (#26581) üzenetére


lkristóf
senior tag

Cipőfűzőnek/zsinórnak még jó lehet. ;]
Nem fűznék hozzá sok reményt, de várjuk majd a beszámolót.

(#26585) Pikachu24 válasza lkristóf (#26584) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ok, jó ötlet.

Most elkezdtem rendelni valamit, "aszem" rámentem a paypal-hez tovább gombra, de az tuti hogy nem fizettem ki.
Ha nem jelenik meg a "My ebay" fül alatt akkor nem rendeltem meg ugye?

Remélem értelmesen sikerült le írnom.

[ Szerkesztve ]

(#26586) XtremLor válasza Pikachu24 (#26585) üzenetére


XtremLor
őstag

Purchase history-t keress a my-ebay belul.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26587) DJ. Ru$y válasza Pikachu24 (#26581) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobb esetben 0.3A-t tud majd. :DDD Ha normális kell, akkor REMAX, Nillkin stb.

Más. Sokan vártatok olyan microUSB kábelt, aminek mint a két fele "fordított" kompatibilis, (akárhogy bedughatod) hát a BlitzWolf következő terméke Banggood-on, egy ilyen kábel lesz 2.1A-es "előrendeltem", majd meglátjuk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26588) Pikachu24 válasza DJ. Ru$y (#26587) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

És hol tudtad előrendelni?

[ Szerkesztve ]

(#26589) Freddycom válasza madgie (#26579) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem tudod, hogy ez a getone-os band a feher ledes vagy az RGB-s?

(#26590) DJ. Ru$y válasza Pikachu24 (#26588) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért is írtam idézőjelben, mert elvileg csak értesítést küld róla, ha már kapható lesz. ITT

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26591) XtremLor válasza Freddycom (#26589) üzenetére


XtremLor
őstag

Most meg az is kerdes van e getone-s band vagy nincs, par napot varjunk, sokunkat erdekel! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26592) madgie válasza Freddycom (#26589) üzenetére


madgie
titán

Még nem jött meg, de szerintem (sajnos) fehér LED-es lesz, mert árultak színes szíjas variánsokat is, az meg tudtommal az új széria sajátja.

(#26593) draco31 válasza lkristóf (#26584) üzenetére


draco31
veterán

Ha már cipőfűző, erős bakancsfűzőt tudtok?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#26594) htc07 válasza Real_Necro (#26583) üzenetére


htc07
addikt

azt még gyorsan lezavartad, nem ritka a másfél-két hónap sem.

(#26595) -=Jam=- válasza beg (#26574) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Na egy ilyet berendeltem én is, mert a banggood-os 3Ft-os nem csinál semmit :DDD

(#26596) Pikachu24 válasza htc07 (#26594) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ezzel mi a gondod?
Szép
Erős
USB kábelnek is jó.

Mi lehetne még?

Szerk:
Még a cipőt is bedughatod egy konnektorba amiben van egy töltőfej, ami természetesen jó alacsonyan van.
A másik oldalába meg bedugod a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#26597) XtremLor válasza Pikachu24 (#26596) üzenetére


XtremLor
őstag

Az elso relativ, az eros is, nyugodtan megtorhet, teljesen ritkan szakad el, usb kabelnek is jo, csak nem mindegy 2h vagy 8h alatt tolti fel a telefont, gondolom valami ilyenre gondolt.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26598) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Szerintetek ez a nagyon olcsó sj4000 koppincs mennyire lehet vállalható?
[link]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#26599) Silent77 válasza KelemenUhr (#26598) üzenetére


Silent77
veterán

Borzalmas minőség, nem láttam még, de az árából kiindulva, nagyon olcsó kamera lehet benne. Autós kamerák is ilyen árban mennek, olyanom volt, de kukáztam. Kimondottan rossz minőség.

Láttátok a hubsan árát, mire fel emelték fel ennyire? :S

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26600) Pikachu24 válasza KelemenUhr (#26598) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Aszem az eredeti tud 720p 60FPS-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.