Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) Saccco válasza DJ. Ru$y (#27148) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ilyet is vegyél mellé.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27152) madgie


madgie
titán

Befutott nekem is a Getone-os MiBand, épp ideje volt. Fehér LED-es, nem multicolor, természetesen eredeti, a Mi Fit egyből megtalálta.

(#27153) cris78 válasza madgie (#27152) üzenetére


cris78
őstag

Mi a különbség a fehér és a multicolor között? A színeken kívül?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27154) elszabi válasza Upo (#27125) üzenetére


elszabi
tag

ha nem eredeti, akkor visszakérem a pénzemet a paypalon keresztül, mondván hamis terméket árulnak - még a típusszám is megegyezik, termékfotók szintén. szóval legrosszabb esetben lesz egy ingyen hamis fülesem.

(#27155) mirci18 válasza Saccco (#26977) üzenetére


mirci18
addikt

Egy kérdés.
Én is drón vásárlás előtt állok.

Írtátok hogy jelzitek a bangoodnak hogy döglött a motorja a drónotoknak.
Van valami garancia rá ami miatt kaphattok cserealkatrészt?
Mennyi idő után döglött be nektek a motor.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27156) L4mie válasza madgie (#27152) üzenetére


L4mie
veterán

Én majd versenyeztetem a banggoodos színeset a getone-os fehérrel :)
első körben posta, bár a getone kb fél hónapos hátránnyal fog indulni, de a banggood meg maláj posta....szóval kíváncsi leszek.

tényleg mi a különbség a multi meg a fehér között?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27157) Saccco válasza mirci18 (#27155) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azonnal döglött volt (illetve 1 töltést bírt), paypal véd, de a BG nagyjából korrekt ilyen szempontból. Ha véletlenül mégsem jön össze veszek ali-n motort hozzá, úgyis kifekszenek idővel. :DDD
Ali-n kb 1.200ft 4db motor, BG-n 2.200ft.

(#27158) DJ. Ru$y:
Lehet, de ennek nem változik a kedve talán.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27158) DJ. Ru$y válasza Saccco (#27151) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez még nem fogja megmagyarázni, hogy ugyanazzal a kábellel és telefonnal miért tölt lassabban (ugyanolyan merülési % mellett) az elméletben jobb töltő.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27159) madgie válasza L4mie (#27156) üzenetére


madgie
titán

Elvileg a fehérben erősebb picit az aksi (de a Mi Band topikban azt írják, hogy az újabb multicolor is ugyanakkora akkut kapott már), viszont színes értesítésekkel ugye a fehér nem tud jelezni. Mittomén pirosan villogjon, ha Gmail üzenet jött, lilával, ha Viber.

(#27160) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#26997) üzenetére


mirci18
addikt

És mit csinálsz ennyi usb kábellal? :Y

(#27157) Saccco

Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27161) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#27160) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csücsülnek egy dobozban. Tehetek én róla, hogy mindenhez adnak?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27162) miroon válasza DJ. Ru$y (#27161) üzenetére


miroon
aktív tag

küldhetnél 1-2-t,mert nálam meg hiány van belőle :DDD :DDD

iPhone 13 Midnight Black

(#27163) mirci18 válasza havri1 (#27050) üzenetére


mirci18
addikt

Mennyi idő alatt ment tönkre eddig aksid?
Mert nekem évek óta töltőn van éjszaka a telefon de akkumulátor romlást nem észleltem.
Kétévente telefont cserélek így nincs rá gondom.
Az aksi meg nem egy drága mulatság két év után azelőtt meg úgyse volt eddig szükségem rá.

(#27162) vérfolt

Nekem is :DD mert folyton mennek tönkre az usb kábelek 3-6 havonta 1 bár amiket veszek azok a legolcsóbb tételek az ebay-on.
Kiváncsi lennék azok mennyit tudnak valójában áramfelvételben illetve leadásban.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27164) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#27163) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem 1 év után megnyekkent az előző telefonom aksija, akkor hardcore user voltam napi 2x töltöttem 5%-ról 100%-ra...

Nekem az olcsó (rövid) ebay-es kábelem tölt az egyik legjobb áramerősséggel. ~200-300 Ft volt vagy párban vagy egyedül azt már nem tudom. Szóval van jó olcsón, de nem biztos, hogy belenyúl az ember a tutiba, van olyan 120 cm-s az is ebay-es, de az 0.6-nál jobban nem tölt.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27165) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ma megjött a tárcám. (09.12) Jó anyag használat, elférni benne, abszolút elégedett vagyok vele. Az apró kicsit kinyomja, de nem vészes.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#27166) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött két csomag.
ebay 09.25.

ebay. ebay 09.15.

Ezen a fajta tokon nincs az eredetin se kábel tartó nyílás?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27167) Saccco válasza RBJ (#27166) üzenetére


Saccco
nagyúr

DIY :D ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27168) L4mie


L4mie
veterán

Bandhez bőrszíj, de amúgy van pár frankó ajánlat most itt.
[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27169) XtremLor válasza L4mie (#27168) üzenetére


XtremLor
őstag

Azt irtak ez a pattintos nem jon be, a szine is nagyon elut, es eleg gagyi...
Hogy most a 7$ csavaros ehhez kepest mennyivel jobb ki tudja...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27170) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#27164) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippeket.

Én is beszállok a saját telekomos töltőmmel a csapatba.
Nekem egy Thumbox van.

Arra amire kell nagyon jó nagy hasznát vettem sokszor útközben ha kirándultam ugyanis én telefonnal fényképezek,videózok,geocachingelek,keresek stb ahhoz meg kell az utánpótlás.

Ami zavar benne és nem tudom hogy miért van az az hogy ha az autóban tölteném a telefont vele akkor zavarja közben a rádió jeleit és élvezhetetlen a rádióműsor.

Egyébként tudtok valami használható töltőt kocsiba.
Eddig használtam noname töltőket és hama töltőt ami már márkás de nem nagy szám de mindeggyikkel az a bajom hogy lassan töltik a telefont és gps használat közben ez nem valami szerencsés,

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27171) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#27170) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Arra figyelj, hogy a telefonod a töltést visszaveheti melegedésre hivatkozva, ilyenkor közel sem fog annyi áramot felvenni, amennyit hidegen, akármilyen töltővel is töltöd. GPS pedig elég erősen melengeti a telefonokat főleg max fényerőn, szóval a rendszer visszaveszi a töltést, hogy ne legyen végzetes hiba a magas hő miatt. Ez csak "tanács".

Amúgy egy ilyen megér szerintem 2900 Ft-ot csont nélkül.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27172) Upo válasza elszabi (#27154) üzenetére


Upo
addikt

Milyen nem eredeti? Mihez képest? Gyártó nincs írva, xiaomi még véletlenül sincs említve.

"Piston design, but lighter
Using the same movable piston design for the sound chamber."

Piston (dugattyú) stílusú füles, olyan formájú üreget használ. A piston az egy sima főnév. Szerintem nem tudod majd bemagyarázni, hogy ez egy hamis noname piston design füles, azt fogják mondani hogy ez egy eredeti noname piston design füles. Hogy bizonyítod be? Attól még, hogy hasonlít egy Xiaomi Piston Basic-re, még nem fogják visszafizetni. Tegyél majd mellé egy eredetit ha megjött, mégcsak nem is egyforma. A hangja a kommentek szerint vacak, fojtott, mély nem nagyon van, a xiaomi ég és föld hozzá képest.
440 forint... Hány éves vagy te, királyfi? És még hiszel a mesékben?

Amúgy milyen típusszám egyezik meg? A termékfotó biztos nem, a xiaomi ahol bemegy a kábel, ott érdesített, máshol fényes, a noname a képekről nézve teljesen matt, bár csak render az összes, a xiaomi-nál talán fentről a negyedik kis kép alapja lehetet fénykép.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#27173) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#27171) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm újfent a tippeket.
Nagyon tetszik ez a töltő sok energiát le tud adni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27174) dugesz77


dugesz77
őstag

Nekem is megérkezett ma a Getone Miband. Érdekes,hogy a TM szerint mindenkinek össze-vissza járkált de végül egyszerre estek be :C . Fehér ledes de eredeti.
Jött ma még Husanhoz 3 lapátos propeller. Halkabb lett tőle és ha lehet mondani még stabilabb. Szeptember 20. rendelés.
És egy kis sztereó erősítő is érkezett. Szó szerint kicsi 70x45 mm Drutális erő van benne csak ez is keni/torzítja a közép hangokat(gitár hangok mintha víz alól szólnának) nem tudom mi lehet de ez már a második torz hangú erősítő. Azt hiszem hiába drága vennem kell egy Lepait megint :W . Szeptember 22. rendelés.

(#27175) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#27174) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Többször láttam már nálad, és akartam is kérdezni mi az a TM?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27176) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Sajnos ismét vagy 500 kommentje, hogy nem jutottam követni a fórumot. Gyors kérdésem lenne, később ha lesz érkezésem igyekszem felzárkózni;

Szo volt pár hete a Getone appról és hogy páran rendeltetek is onnan. Silent kolléga talán MoBand-et és koptert is(?)

Kérdésre az lenne, hogy végül megkaptátok a megrendelt árut vagy dispute volt a vége?

Most ismét van egy csomó qkopter 9.90-ért...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#27177) ZS3NI válasza axlfsi (#27176) üzenetére


ZS3NI
őstag

Csak kettőt kellene visszaolvasni. :)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#27178) zsiz válasza axlfsi (#27176) üzenetére


zsiz
őstag

többeknek is a napokban futnak be a cuccok. eddigi tapasztalatok alapján eredeti miband-et küldtek.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27179) dugesz77 válasza DJ. Ru$y (#27175) üzenetére


dugesz77
őstag

A Tracking Number nálam TM ha tetszik ha nem én így szoktam meg :DD

(#27180) DJ. Ru$y válasza dugesz77 (#27179) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja, hogy TN. Értem, hogy nem értem. Így már világos, csak erre nem gondoltam volna. De miért TM? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27181) DJGABI válasza XtremLor (#27169) üzenetére


DJGABI
addikt

csavaros hol 7 dodó?
ja megvan. de ez fehér, nem gyerebe

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#27182) vwpolopg válasza DJ. Ru$y (#27180) üzenetére


vwpolopg
őstag

Tracking NuMber :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27183) axlfsi válasza ZS3NI (#27177) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi, és Neked is zsiz! Ez most nagyon write-only volt tőlem. Nem szokásom, de most csak feloldottam a képernyőt, böngésző és máris új üzenet írása :) :B

Na, akkor a jócskán unalmas témát fel is dobom: a most ott található, 10 dolláros quadkopterek közül melyiket választanátok? :) (eredetileg ugyebár máshol mindegyik olcsóbb, meg akciósan is (pl. BG)).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#27184) Silent77


Silent77
veterán

Mi band-hez, hol a legolcsóbb az eredeti pánt?
Páromnak azonnal kell több színben. :O
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27185) Mad_Wolf válasza DJ. Ru$y (#26982) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

ugyanazon a napon rendeltem énis a blitzwolfot, 12-én shipped, múlt pénteken érkezett az országba, ma vámolták, holnap valszeg itt lesz.
ne a 17track-en kövesd, mert nekem sem jókat ír.
ha a svéd postával jön, akkor a posten.se-n nézd meg, ott írta nekem is ezeket az infókat. 17track szerint még utazik.

(#27186) DJ. Ru$y válasza Silent77 (#27184) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Minden ruhához külön pánt. Na ezért nem kellett volna venned neki Band-et. ;] Mindenképpen megbízható helyről és eredetit vegyél, mert az utángyártottaknál se a "csat", se a Band-et tartó rész nem elég jó. A "csat" könnyen kipattan, a középrész pedig nagyon lágy és nem tartja eléggé a Band-et.

vwpolopg
Najó. :))

Mad_Wolf
Előbb olvasd végig a topikot, ma kézhez kaptam a töltőt már!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27187) Mad_Wolf válasza axlfsi (#27176) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

én a getone-ról mibandot rendeltem pár hete, a héten érkezik a tracking number szerint :D majd jelzem ha megjött

(#27188) Outlander válasza Mad_Wolf (#27187) üzenetére


Outlander
őstag

Tn az alapból jár hozzá? Csak mert én nem tudom kiválasztani... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27189) Silent77 válasza DJ. Ru$y (#27186) üzenetére


Silent77
veterán

;]
Ez pontosan így van. :D
Azóta se tudok venni. :U
Mindenképp azt akarok, csak honnan? :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27190) Mad_Wolf válasza Outlander (#27188) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

nekem az appban írta az order historyban. Hogy minden rendeléshez jár-e azt nem tudom, nekem eddig ez az egy rendelésem volt tőlük.

(#27191) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Most tényleg ennyire jó a Xiaomi Miband, hogy mindenki azt akar venni? :D Ha igen veszek egyet.

(#27192) cris78 válasza Silent77 (#27184) üzenetére


cris78
őstag

A tinydeal-en igaz nem eredeti de 4 különböző szín össze van csomagolva.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27193) Mad_Wolf válasza Dzsolo (#27191) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

olvass utána, hogy mire jó, mit tud, és ha érdekel, akkor vegyél egyet :D
getone-ban most épp out of stock, máshol kb 30%-kal drágább.

(#27194) madgie válasza Silent77 (#27189) üzenetére


madgie
titán

Getone?

Mad_Wolf: dehogy out of stock, 14 darab van most is.

[ Szerkesztve ]

(#27195) Silent77 válasza cris78 (#27192) üzenetére


Silent77
veterán

Azokról sok rosszat olvastam, banggodon láttam, de 1400ft, annyit nem akarok érte adni. :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27196) Mad_Wolf válasza madgie (#27194) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

bocs, pár órája nekem out of stockot írt :D

(#27197) cris78 válasza Silent77 (#27195) üzenetére


cris78
őstag

Szerintem akkor jobban jársz ha asszonyt cserélsz :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27198) Outlander válasza Dzsolo (#27191) üzenetére


Outlander
őstag

Szerintem useless kacat, volt már korábban is, nálam 2-3 napot élt, gázul néz ki, gagyi kialakítás, gyenge rezgés, nappal láthatatlan ledek, kb minden mozdulat egy lépés, ez amit eddig írtam kb 300 lépés lehetett :) ..
Most kérésre rendelek... 5 ezerért, de getone-ról. ;]

Nagyon keresik, mert mindenkinek van egy ismerőse akinek van és isteníti, könnyen eladható, itthon 8k újonnan boltból garival, de használtan vagy csájna garival 4-5k -ért simán elkapkodják... az 10$-nál is egy ezres.

Ungarisse temperamentum. :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27199) Dzsolo válasza Outlander (#27198) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Vettem egyet 10$ ért köszi :D Ha más nem a többi kacat között elfér :D olcsóbb majdnem mint a Nillkin töltő :D

[ Szerkesztve ]

(#27200) q1w21 válasza musli26 (#27123) üzenetére


q1w21
csendes tag

"Az ajánlott bakancsot te utcára hordtad?" Igen utcán hordom, simán viselhető utcán akár farmernadrággal is. Teljesen elfogadható kinézete van. De túrázáskor a hegyen és az erdőben szintén ez van rajtam. "Mennyire volt nehéz?" Hát nem mértem még meg, de szerintem nem nehéz. A gumitalpnak és a bőr felsőrésznek van némi súlya, de nincs benne nehéz acélbetét mint a munkásbakancsokban. "A sós, latyakos hó mennyire viselte meg?" Bírja a vizet, nem ázik át. Ehhez a bakancshoz Olantex membránt használnak ami olyan mint a Goretex vagy a Sympatex. Ez a membrán réteg biztosítja a vízállóságot, de ezen kívül a bőrt gyárilag lekezelik egy vízlepergető réteggel amitől a bőr felületén gyöngyöződik a víz. A bőr nem szívja magába a vizet. Idővel ez a vízlepergető réteg megkopik és pótolni kell mert különben a bőr befogja szívni a vizet. Én ehhez Nikwax bőrimpregnálót használok. Tél előtt szoktam impregnálni és ha télen túrázunk, nagyon sáros lesz és muszáj kefével letakarítanom akkor takarítás után szintén impregnálom. Ha a bőr beszívja a vizet és sós a latyak akkor száradás után biztos meglátszik a bőrön a fehér só, de letakarítható. Érdemes ezt megelőzni az impregnálással. 4 évig semmi probléma nem volt vele vigyáztam rá, de ezután elkezdett lejönni a talpának a széle amit visszaragasztottam és így még mindig használom. Már 6 éve hordom, akkor én 26 ezerért vettem és azt hiszem 1 év garanciát adtak rá. A saját tapasztalatom és az internetes vélemények alapján ajánlom ezt a bakancsot, de észrevettem, hogy a gyártó időnként változtat a bakancs kinézetén. Nem tudom, hogy az anyagminőségen is változtat e vagy csak a divatot követi. Én legközelebb is ilyet veszek ha lehet még kapni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.