Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) RBJ


RBJ
addikt

Azért nem köpködném azt a kábelt. Anno én is rendeltem direkt 3m verziót, lehessen feküdni a telefonnal töltés közben is. :DDD Tán mostanában kezdett hülyéskedni a micro usb részénél meg van törve.
Fél évet kibírt 429 Ft ért. Most nézem februárban rendeltem.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#26602) zsiz


zsiz
őstag

ma megjött a második 3 Ft-os orrszőrnyíró is banggood-ról (egyet snap-up-ban vettem, egyet meg a mobilapp-ból). augusztus 23.-i rendelés volt. érdekes, hogy két borítékba volt belerakva.. egyiken CN (08.31-es dátummal), másikon Swiss Post van (09.03.-as dátummal). ez most kicsit lassú volt (a bang-tól megszokott 2 héthez képest), kb 5 hét, de belefér.

a faliórám már korábban megjött, de még nincs felrakva. viszont mégiscsak kíváncsi voltam milyen is lesz, így összeraktam a földön nagyjából. [link] így kicsit kicsinek találom a mutatókat, de persze lehetne közelebb rakni a számokat egy 10 centivel és mindjárt más lenne az összkép. vagy az is lehet, hogy falon is teljesen máshogy mutatna, mint ahogy a szőnyegen. mindenesetre tesóm kiadta, hogy ha látok jó akcióban ilyet, neki is kell :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26603) Pikachu24 válasza zsiz (#26602) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Mennyi volt?

Szerk: Megtalálva: [link]

[ Szerkesztve ]

(#26604) Melack válasza zsiz (#26602) üzenetére


Melack
veterán

Ennek az órának van amúgy linkje is? Köszönöm előre is! :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26605) Pikachu24 válasza Melack (#26604) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Amit linkeltem az hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#26606) zsiz


zsiz
őstag

én snap-up-ban vettem 1 dollárért :) [link]

de amúgy itt van többféle is: [link]

ebayen, aliexpressen is érdemes rákeresni név alapján, ott olcsóbban is találni

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26607) Freddycom válasza XtremLor (#26591) üzenetére


Freddycom
őstag

Ertem, koszi mindkettotoknek.

(#26608) Freddycom válasza Freddycom (#26607) üzenetére


Freddycom
őstag

Bocs a duplaert. Tovabbi kerdes, hogy jar-e hozza tolto. :D Annyit ir csak a getone, h package: 1x Xiaomi bracelet.
Kacagok, ha nem.

(#26609) MineFox54


MineFox54
őstag

Megjött a H8 mini!!!

Eddig 6 perc röptetésből bekaptam kb. 10 hajszálat a propokra. :D.

(#26610) havri1 válasza MineFox54 (#26609) üzenetére


havri1
félisten

Szabadtéren gyakorolj :)

havri

(#26611) beg válasza havri1 (#26610) üzenetére


beg
veterán

Gondolom azért ment beltérre, mert most már sötét van :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26612) MineFox54 válasza havri1 (#26610) üzenetére


MineFox54
őstag

Ki akartam próbálni, de esik (Kecskemét mellett vagyok), és vaksötét van (igaz beüzemelhetném az ezzel együtt kézhezkapott ledszalagot, ha nem esne :))

[ Szerkesztve ]

(#26613) Vasinger! válasza KelemenUhr (#26598) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ennyit szerintem maga a tartozékok megérnek, már ha ugyanazt küldik mint a gyári SJ4000-hez.

Pikachu24:

Nem tudom, csak névlegesen. Nem valós 60 FPS, csak 2x30FPS (megduplázza a frameket)

(#26614) zsiz válasza zsiz (#26606) üzenetére


zsiz
őstag

ja és figyelni a méretekre, nehogy a végén meglepetés legyen, hogy kisebbet rendeltünk mint szerettünk volna :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26615) Saccco


Saccco
nagyúr

Mai termés, rekord 8 (!) csomag... :DDD

1.Snapup hosszú nadrág - Természetesen nem jó, kicsi... :W
2.Női ruha - Páromnak pont méret.
3.Pi hűtőborda
4.Éjjeli fény - Snapupban 800ft volt, jól világít, kicsit gyorsan vált.
5.Damil - nem az enyém, nem tudok véleményt mondani, szép a csomagolás... :DDD
6.Kerek képes kulcstartó - olcsó, jó, ajándéknak kiváló
7.Két adag karika matrica - Sajnos jól összegyűrték szállítás alatt. :(
8.Eachine H8 mini - Hát ezt nagyon nehéz reptetni, vagy hibásat kaptam. Az egyik csavar is hiányzott az egyik motor mellől, egyelőre csalódás, majd a másikkal összehasonlítom, akkor kiderül, hogy hibás-e vagy béna vagyok.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26616) Pikachu24 válasza Saccco (#26615) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Gratula, az egyest szerintem nem így szeretted volna linkeni.

(#26617) Silent77 válasza Saccco (#26615) üzenetére


Silent77
veterán

Ez nem jó hír. :(
Én visszakértem a NFC gyűrű árát, semmivel sem akart működni, ugyanígy járt fórumtársunk is. :(((

Nekem ezek jöttek ma:
Matrica budira. :DDD lentebb lesz kép.
DC 5.5x2.1mm male to male power plug
40db cx10 lapát.
Fekete poló fiamnak Jó anyaga van, méret is jó lett.

;]

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26618) Saccco válasza Pikachu24 (#26616) üzenetére


Saccco
nagyúr

Valóban. :B

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26619) Silent77 válasza Saccco (#26618) üzenetére


Silent77
veterán

Fiamnak is picit nagy lett, de megoldjuk, mert nagyon jól néz ki. :)

Még ez is jött, majdnem kihagytam: Hubsanhoz usb töltő.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26620) Saccco válasza Silent77 (#26617) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azon gondolkozom, hogy valamilyen trimmelési vagy beállítási hiba van a H8-cal. Az FQ777-124-gyel is megszenvedtem, de most már kézbe visszatér. Valamint az nem félelmetes, mert egy törpe, de ez már kicsit ijesztő. (4×4cm vs 13,5×13,5cm) :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26621) gorje válasza Saccco (#26618) üzenetére


gorje
senior tag

Milyen méret? Nekem van 1 34-es.

(#26622) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Gearbest.com mennyire megbízható oldal? Kinéztem egy jó kabátot onnan, de itt még nem vásároltam.

(#26623) havri1 válasza CanibelZ (#26622) üzenetére


havri1
félisten

Van topikja, nézz be, érdemes.
Nekem pozitív tapasztalatom van velük. De az eus dpd szállítás... Katasztrófa most.

havri

(#26624) SidCorky válasza Pikachu24 (#26581) üzenetére


SidCorky
senior tag

Én rendeltem ilyet, kapásból 3 különböző színűt. 1 hónapot bírt ki a 3 ÖSSZESEN, akkor megfogadtam hogy soha többet olcsó kábelt :D Már 2-3 nap után lötyögni kezdett mindkét vége a csatlakozóban (használom is töltés közben a telefont, szóval mozog, de nem rángatom), pár nap után már nem is érintkezett. Jól néz ki meg minden, de nem tartós. Kb 2 hete egy Banggood-os lapos Nillkin kábelt használok, 1200 ft körül volt, azóta ugyanolyan érzés mikor bedugom mint legelsőre, áll mint Katiban a gyerek :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#26625) pimmi


pimmi
senior tag

páromnak ezt:
[link]
itthon 2 ropi :)

[ Szerkesztve ]

(#26626) Hali1975 válasza KaiotEch (#25921) üzenetére


Hali1975
tag

Hello ,
na hozzajutottam, hogy lefotozam a szemuvegeket.

Ha kell meg kep ,akkor kuldok
Remelem azert tudtam segiteni
Udv

(#26627) Saccco válasza gorje (#26621) üzenetére


Saccco
nagyúr

40 :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26628) gorje válasza Saccco (#26627) üzenetére


gorje
senior tag

Hat az nekem cseppet nagy lenne :D (32)

(#26629) Laca1212


Laca1212
őstag

Nekem ma ebből jött kettő.
Még nem raktam bele kulcsokat.

(#26630) madgie válasza Laca1212 (#26629) üzenetére


madgie
titán

Nekem is ma jött, megy a sufniba, vagy bárkinek ajandékba. Nagy, vastag, ronda.

(#26631) Silent77 válasza madgie (#26630) üzenetére


Silent77
veterán

A kommentek is elég vegyesek, elég sok a negatív. :(

26620: Simán lehet, én is össze vissza mentem elsőnek a hubsannal.
mondjuk még most is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26632) kenny123 válasza Laca1212 (#26629) üzenetére


kenny123
addikt

Szr. . Volt nekem is, de nem jó. Ha egy kulcsot kihajtasz, 28 másik is hajlik vele, pedig jó lenne egy ilyen cucc.
Illetve van egy nagyon durva, 8-10ezerért, de oda már fotót kell küldeni a kulcsodról, és ők másolják bele egy ilyenbe, az biztos jó lehet.

yo

(#26633) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Tegnap érkezett, 9.9-ei akcióban vettem 1700Ft-ért: [link]
Minősége közepes, matt műanyag valami spéci bevonattal: minden érintés nyoma megmarad rajta :) Muzsikál ezerrel mint a régi hétzenélős kvarcórák. Jópofa, hogy gombnyomásra egy hölgy - erős kínai akcentussal - angolul bemondja az időt.
Egyedül azt a funkciót nem találtam meg még rajta (valószínűleg nem is tudja) ami hasznos lenne számomra: projektoros idő kivetítése (állandóan, nem csak 10mp-re)
Az árát kb. megérte.

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#26634) lkristóf


lkristóf
senior tag

Elektromos befőttesüveg nyitó vagy mi a fene ez a ketyere. :DDD Van róla videó, azért megnézném, hogy olyan üveget hogy tud kinyitni ami még egyáltalán nem volt kinyitva, mert a videón szerintem az már egy simán felnyitott akármicsodát tartalmazó üveg. Mondjuk egy csemege uborkással hogyan birkózik meg, mert eléggé rá tudnak cuppanni. Én csak aláfeszítek egy evőeszköz végével, hogy bejusson a levegő és simán kinyitható. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26635) Out


Out
addikt

Tegnap jött.

LCD-s ugrálókötél: Jó hosszú a zsinór, 12 órás időkijelzés, kalória és zsírcsökkentés kijelzése, személyre szabható beállítások

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#26636) tonyrulez válasza lkristóf (#26634) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az a fröccsöntött fogaskerék és léc, az aztán strapabíró :D

4 8 15 16 23 42

(#26637) twine válasza lkristóf (#26634) üzenetére


twine
addikt

Értek már meglepetések az életben, de azért ezzel eléggé szkeptikus vagyok....
Mármint, nehéz elképzelni hogy ezek a műanyag fogaskerekek nagyobb erőt tudjanak kifejteni mint én magam... :U

Persze mondjuk a 40kg-os háziasszonyoknak lehet segítség...deeeee...
nekem elég "home shopping, legújabb NASA fejlesztés"-nek tűnik...
(Magyarul egy semmire sem jó kalap sz@r) :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26638) dugesz77 válasza lkristóf (#26634) üzenetére


dugesz77
őstag

Gyenge ,vacak nem jó semmire. Én is beugrottam neki, hamar a kukába került. Működhetne ha nem műanyag fogaskerekekből lenne a belső szerkezet. Talán ha 5-6 darab befőttes üveget nyithatott ki. Megették egymást a fogaskerekek. Beleugrottam ebbe a fajta elemes konzervnyitóba is az sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és akkor még finom voltam.

(#26639) Timmcsy


Timmcsy
tag

Latom a meretet mar kerdeztek, a szine milyen? Hatha megszabadulnal tole, paromra a 40es jo, neki zoldet szereztunk. Koszi

(#26640) DVDHooligan válasza Laca1212 (#26629) üzenetére


DVDHooligan
csendes tag

Nofene. Ebből létezik ilyen is? Nekem az egyik csavar vastagabb, de legalább oda semmilyen kulcsot nem tudok rakni.

Lassan két hónapja használom rendszeresen. Igazából meg vagyok elégedve vele, bár erősen "pimpmájrájdosat" játszottam velük: Először is kidobtam a gumibigyókat, helyettük rugós alátét és sima alátét van a kulcsok között (4 db kulcs). A vastagabb (haszontalan) cuccra nyomtam egy bitang erős rugót, így az egésznek lett tartása. És mivel kopott a festék így kapott egyelőre matricákat is.

A termék felújítását a munkahelyem támogatta. :D

(#26641) Laca1212 válasza DVDHooligan (#26640) üzenetére


Laca1212
őstag

Vagány! :D

(#26642) madgie válasza DVDHooligan (#26640) üzenetére


madgie
titán

Az a három kulcs egy karikán feleennyi helyet sem foglalna :D

(#26643) havri1 válasza Silent77 (#26617) üzenetére


havri1
félisten

Ez a wc matrica nagyon jó, rendeltem is egyet :DDD

havri

(#26644) Silent77 válasza havri1 (#26643) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is tetszik. :DDD
Ha már nem tudok szép fal matricákat venni, mert a gyerekek már nagyok, legyen valami nekem is . :))

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26645) vacs válasza Silent77 (#26617) üzenetére


vacs
veterán

A faszi fejét egy kicsit messze sikerült ragasztanod! :DDD

(^)(>.<)(^)

(#26646) twine válasza vacs (#26645) üzenetére


twine
addikt

DEhogyis....a "faszi" az előre hajolt kisasszony fenekét nézi ;] :D

Tuti te is szoktál "gúnárkodni", ha egy komolyabb dekoltázs, vagy popsi nehezebben belátható :P

[ Szerkesztve ]

(#26647) eszlenyek


eszlenyek
tag

Nem filléres kütyü kategória, de milyen bluetoothos hangszórót ajánlanátok?
Ez milyen lehet? Vajon tényleg Xiaomi, mert sehol nem találtam róla semmit.

(#26648) ZS3NI válasza eszlenyek (#26647) üzenetére


ZS3NI
őstag

3k eladás, 65 értékelés 4.8as átlaggal.

Szerinted milyen lehet?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26649) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Banggood rendeles 40 napja nem jott meg. Dispute volt 8 napja de nem kapok választ. Ilyenkor mi a teendő?

(#26650) Outlander válasza ZS3NI (#26648) üzenetére


Outlander
őstag

Így kinézetre a képek alapján, illik a kiöregedett frigid nagymama ruhás meghatározhatatlan korú, de vélhetően az öregek otthonában élő nőhöz. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.