Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) Tom5


Tom5
addikt

Hogy hívják Banggoodon ezt a Dechatlonos szerű türcsit? :F

(#27552) RBJ válasza Tom5 (#27551) üzenetére


RBJ
addikt

türcsit az mi? Most komolyan. :F

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27553) zoltan6 válasza RBJ (#27552) üzenetére


zoltan6
őstag

hát törcsi a south parkból :DD

(#27554) Joe Swanson válasza RBJ (#27552) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Törülköző, sztem.

(#27555) XtremLor válasza zoltan6 (#27553) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem is torolkozo ugrott be, csak nem tudtam a BG-hez kotni! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27556) oszy válasza dugesz77 (#27549) üzenetére


oszy
veterán

Nekem ez tetszik, de nem külsőleg :) Nem tudom milyen lehet...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#27557) mirci18 válasza Dluinet (#27490) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ. Vásároltam már tőle.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27558) raziel01


raziel01
veterán

Getone appban melyik Xiaomi karperecet érdemes megvenni? 2 van.

(#27559) RBJ


RBJ
addikt

Pont mondani akartam a getone van egy marék mi band most.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27560) betyarr válasza RBJ (#27559) üzenetére


betyarr
veterán

ja,+2$ shippingért... :U :(

(#27561) zoltan6


zoltan6
őstag

getone app-nál mi a különbség a két mi band között?

(#27562) Laca1212 válasza zoltan6 (#27561) üzenetére


Laca1212
őstag

RGB vs. fehér led

(#27563) Outlander válasza zoltan6 (#27561) üzenetére


Outlander
őstag

Leírást esetleg elolvasni? :F

Egyik rgb ledes, a másik csak fehér, de 10%al nagyobb aksi...
Plusz a pántok színe.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27564) DJ. Ru$y válasza Outlander (#27563) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem nagyobb az aksi... Már a színes is 45 mAh-s. :P

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27565) rasky válasza Outlander (#27563) üzenetére


rasky
senior tag

Nálam mindkettőnél fehér led szerepel a leírásban. :U

(#27566) raziel01 válasza Laca1212 (#27562) üzenetére


raziel01
veterán

És melyik a jobb? Melyiket érdemes?

(#27567) DJ. Ru$y válasza raziel01 (#27566) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amelyik tetszik. Kellenek a színek, vagy elég a fehér? Kb ennyi a különbség.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27568) zoltan6 válasza Outlander (#27563) üzenetére


zoltan6
őstag

az olvasás az megvolt,képek ugyanolyanok,leírás ugyanaz,whith white led light.annyi különbséget találtam egyikből volt 50db,másikból 30db :F
meg még annyi hogy egyik smartphone,az alsó meg android phones.

[ Szerkesztve ]

(#27569) RBJ válasza betyarr (#27560) üzenetére


RBJ
addikt

És még így is megéri más oldalakhoz képest. Még jó hogy a héten 2 rendeltem ótsóéert. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27570) madarasz92 válasza RBJ (#27540) üzenetére


madarasz92
őstag

Szép óra én is vettem egy ilyet meg még 4más fajta Skmei-t . Kinai sportos órában ez a legjobb szerintem.
A getone-soktól meg sokat rendeltünk azért fejelték meg plusz 2dollárral .. :D

[ Szerkesztve ]

(#27571) RBJ válasza madarasz92 (#27570) üzenetére


RBJ
addikt

Milyen típusokat vettél és mi a tapasztalat?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27572) havri1 válasza RBJ (#27571) üzenetére


havri1
félisten

Én is vettem 2-t skmeit, ha észhez térek, linkelem. Nagyon bejön, igaz sz egyiken a szíj kemény, de már rajta vagyok az ügyön.

havri

(#27573) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Vmi jó kis karácsonyfa izzót tudnátok ajánlani?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27574) havri1 válasza atees (#27573) üzenetére


havri1
félisten

Igen:

Fire Extinguisher Model SM110 3.5LBs A-B-C Chemical

Viccet félretéve, ez évről évre visszatérő kérdés, én még mindig azt mondom, karácsonyi füzért, stb, csak itthon, bevizsgált, minőségit. Inkább legyen dupla annyi, de ne égjen le a lakás.

[ Szerkesztve ]

havri

(#27575) Outlander válasza havri1 (#27574) üzenetére


Outlander
őstag

De amúgy is, szószerint 1-200 ft a különbség az itthon bevizsgált és z ebayes vagy jó lesz vagy nem között... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27576) zseko válasza oszy (#27556) üzenetére


zseko
veterán

Ha nem külsőleg, és nem tudod milyen lehet, akkor mi tetszik? :D Egyébként nekem is ez az egyik kinézett cucc, a másik meg a Xiaomi-s. Ebben tetszik a kinézet, a vízállóság, az üzemidő, a másikban meg a BT4.0 ami úgy tudom keveset fogyaszt, és hogy Xiaomi, ezért talán lehet hinni a minőségnek, na meg az ára is jó most. Ellenben nem tetszik a vastagsága, én ezt keveslem 'normális' basszushoz. Már amennyi ezekből kijön ugye. Az Earson-ban jobban látom hogy átadja a basszust, nem tudom melyiket kellene venni. Xiaominál van jó összehasonlító hangteszt, de az Earsonnál csak olyan idióta felhasználók videóját találtam eddig, akik 5 mp-ig játszanak zenéket és ezt nevezik 'teszt'-nek :(((

HR24.hu

(#27577) maestro87 válasza havri1 (#27574) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem 12-24V-osat lehet venni nyugodtan, max csak az adapterét kell lecserélni. :U
Meg garantálom, hogy az ilyen sem gyújtja fel a lakást és a második képen látni is milyen gyönyörű díszkivilágítást lehet belőle csinálni ha rendel az ember belőle még 3000db-ot. :D
Amúgy tényleg drágák kint is. Legolcsóbban a tesco-ban szokott lenni ~1800Ft-ért 100 LED-es, 12 vagy 24V-os színes égősor. De nem programozható, csak világítani tud. Ennek az adaptere többe kerül ha magában kellene megvenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#27578) mirci18 válasza maestro87 (#27577) üzenetére


mirci18
addikt

Kössz a tippet egy apró fára tökéletes ez a megoldás és olcsó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27579) maestro87 válasza mirci18 (#27578) üzenetére


maestro87
őstag

Ez lehet jobban megéri, de meg kell nézni aliexpress-en is. Bár az a baj velük, hogy párhuzamosan vannak kötve benne a LED-ek így kitudja meddig bírják.

(#27580) mirci18 válasza maestro87 (#27579) üzenetére


mirci18
addikt

Árban jobb de nekem csak 1 m kell mert ebben az évben csak egy apró fenyőnk van még egy 20 cm-es.
Majd jövőre váltunk.

Én egyébként csak ebay-on szoktam vásárolni bár biztos vannak időnként jobb ajánlatok máshol is.

Egyébként ha egy ilyen izzó 1 karácsonyt kibír már az is nagy szó mivel elég olcsó ez is meg az 1 m-es is.
De az 1m-est berendelem majd meglátjuk milyen lessz.

Más:
Nekem is megjött a csodaszivacs (sok más termék mellett).
Tényleg jó. Járólapról a szék fekete gumis láb okozta csíkját letakarította és az olajos zsíros foltokat is szépen szedi a konyhabútorokról.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27581) betyarr válasza mirci18 (#27580) üzenetére


betyarr
veterán

Nekem is megjött a csodaszivacs (sok más termék mellett).
Tényleg jó. Járólapról a szék fekete gumis láb okozta csíkját letakarította és az olajos zsíros foltokat is szépen szedi a konyhabútorokról.

ez melyik szivacs?tudnál adni egy linket?

(#27582) DJ. Ru$y válasza betyarr (#27581) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebay kereső: Magic Sponge

Ez csak egy példa link.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27583) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Milyen jó minőségű AA akksitöltő ajánlott olyan 5000-ig? Lehetőleg 4-es, de ha drága, akkor kettes töltő is elég, többet nem költenék rá. Eneloop akksikat kínélném minél jobban, a hozzá kapott párszázas töltőben nem nagyon bízok.

4 8 15 16 23 42

(#27584) #04441088 válasza betyarr (#27581) üzenetére


#04441088
törölt tag

Szerintem ezek lehetnek. :)

Szerk.: Jól lekéstem, nem frissítettem, eltoltam pár cigit, aztán már linkelték. Sry.

[ Szerkesztve ]

(#27585) mirci18 válasza betyarr (#27581) üzenetére


mirci18
addikt

[link]

Ár-érték arányban ez bőven megfelelő tesztre.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27586) tonyrulez válasza tonyrulez (#27583) üzenetére


tonyrulez
őstag

Közben meg is rendeltem Gearbest-ről a Nitecore D4-et, nem tudtam várni. Bár most meg várhatok, mert mire onnan megjön... :D Pontokkal sikerült levinni az árat 17.5USD-re.

4 8 15 16 23 42

(#27587) DJGABI válasza tonyrulez (#27583) üzenetére


DJGABI
addikt

itthon a lidlis tán a best buy.

amúgy meg itt vannak a nagy szakik [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#27588) maestro87 válasza tonyrulez (#27583) üzenetére


maestro87
őstag

Én Liitokala Lii500-at rendeltem magamnak Aliról. Írtam ide egy kis beszámolót is róla.

(#27589) Mad_Wolf válasza mirci18 (#27585) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

vettem is gyorsan egyet (vagyis huszat)

(#27590) mirci18 válasza Mad_Wolf (#27589) üzenetére


mirci18
addikt

Csak mikor megkapod ne lepődj meg.
Én mikor megkaptam csak néztem hogy mi a túrót kaphattam ennyire becsomagolva szivacsba.

Majd néztem hogy darabokra vágva ja csodaszivacs. :C

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27591) havri1 válasza mirci18 (#27590) üzenetére


havri1
félisten

Én is így jártam.. Na mondom, ez a kínai eladó aztán jól becsomagolta a tempered glasst, aztán csak a szivacs volt egy vékony zacskóban :D

havri

(#27592) mirci18 válasza havri1 (#27591) üzenetére


mirci18
addikt

Azért van ennek valami bája hogy még a szivacsot is külföldről rendeljük.
10 éve még erről nem is álmodtunk.
Egyébként még sima mosogatáshoz nem használtam hogy megtudjam mennyire jó arra is.
Mert egyébként nagyon olcsó ebben a formában.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27593) spidersoft válasza Outlander (#27575) üzenetére


spidersoft
senior tag

itthon bevizsgált: ez miről ismerszik meg? Vettem két somogyisat (=bolti): kettőből kettőt javítani kellett. Az egyik abszolút nem világított (jó sok LED minden nélkül direktben sorbakötve a hálózati feszre -- nem emlékszek, de nem is csak egy LED volt kontaktos, mert az első javítás után se működött még), a másik helyenként azért világított, de többnyire nem (kettőhuszas ívkisüléses/parázs/glimm/nemtommi gyertyafény utánzatú körte). Mindkettő életveszélyes volt, mert a minőségi krimpelés (kopasz drótvég rátekerve a lemezre) és a biztos rögzítés (ők átdugták a lyukon a szigetelést is, arról már nem tehetnek, hogy vissza kijött) következtében kilógott a drót reze a foglalatokból. Teszkóban vásárolt izzós sorokból meg jellemzően a második évet már nem élik meg az izzók. Amúgy teszkóban is elég sok somogyis termék van, csak esetleg a nagy darabszámú megrendelés miatt egyedi nyomatot kap a doboz. Maga a termék belül viszont ugyanabból a konténerből származik... a dolog tanulsága, hogy boltból is csak úgy szabad venni, ha előtte jól körülnézed, megmozgatod, belegondolsz, hogy ha neked kéne csinálnod, nagyon rövid volna a norma és nem is esne jól ezzel bajmolódni, akkor hol spórolnád el a munkaműveletet, hol lennél hanyag, így jól körbelőhető néhány kritikus hibalehetőség.

Aztán mikor megvetted itthon újra átvizsgálod, és befejezed a gyártást, mint ahogy az lenni szokott.

(#27592) mirci18: mosogatáshoz lehet nem használnám, lévén kopik, fogy (mivel a pici szálai töredeznek), és a melamin gyantákra (azon belül is ezekre az éles szilánkokra) meg nem biztos, hogy szüksége van a szervezetünknek. Mert olyan meg nincs, hogy 100%-osan leöblíted, maradni fog rajta.

[ Szerkesztve ]

(#27594) fraba válasza spidersoft (#27593) üzenetére


fraba
aktív tag

+1 :K

(#27595) havri1 válasza spidersoft (#27593) üzenetére


havri1
félisten

Az a Somogyi már nem AZ a Somogyi sajnos. Ugyanolyan gagyi, mint ami nincs bevizsgálva szerintem. Nekem is van, csak elég volt megnézni a tápot.. :D

havri

(#27596) vwpolopg válasza mirci18 (#27592) üzenetére


vwpolopg
őstag

Arra nem jó szerintem mert hamar szétmegy, viszont odaégett edényhez nagyon jó, pikkpakk leszedi az odaégett részeket.

(#27597) trebrona válasza Tom5 (#27551) üzenetére


trebrona
nagyúr

Microfiber towel

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27598) Outlander válasza spidersoft (#27593) üzenetére


Outlander
őstag

Somogyis... Van még kérdés? :)

Amúgy te valahogy mindig elektrojavítani akarsz mindent. :U ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27599) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Illatosított gyertyát talált már valaki jobb áron, mint itthon? Gondolok itt sok tea mécsesre, vagy nagy méretű gyertyára :)

(#27600) spidersoft válasza Outlander (#27598) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem csak elektro, mechanikusan is kell itt-ott, csak az valahogy jobban szokott sikerülni Kínában. Szóval csak a félkész dolgokat javítom (már ha sikerül), de hogy megtudjam, mi a félkész, ehhez szét kell borítani az alanyt :DDD már megszokásból szétberhelek szinte mindent, lassan már az igazán márkás cuccokban sem bízok... és nem is olyan biztos, hogy kizárólag csak velem van a hiba :W bár a mostani tévémet még mindig nem szedtem szét :D

-ON-

Megjöttek a picike léptetőmotorjaim. Vajon hogy lehetne kideríteni kicsit többet róluk? :) az össz infó ennyi:

Description:
Voltage 3-5V

...kösz. Vajon az eladónak megvan a termék adatlapja, vagy hiába is kínoznám? Lapozgatva a netet egyik helyen (talán amazonon) írta egy vevő, hogy valahol 3V alatt kell lennie az üzemi feszültségének, mert 3V-ról már túl sokat venne fel. Egyelőre még ráér a dolog, hátha lesz adatlap, nem akarom feleslegesen ellőni őket :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.