Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) kirkri válasza DJ. Ru$y (#26443) üzenetére


kirkri
addikt

Hát akkor ez valóban megakadt valahol.
Érdekes viszont, hogy ez a maláj tracking ilyen kevés infóval szolgál. A kínai trackingek sokkal több eseményt listáznak. Az utolsó három csomagomnál már olyan infó is volt, hogy a kézbesítés reggelén megérkezett a helyi postára a küldemény. Eddig csak az volt, hogy a vámról átadták belföldi továbbításra a postának, majd a kézbesítés megtörténte. (vagy ha nem voltam otthon, akkor este átváltott a "postán átvehető" üzenetre.)

21 éve a Prohardveren! ™

(#26452) Komi28


Komi28
senior tag

Érdemes GPS-t rendelni Bg-ról?Esetleg rendelt már valaki, ha igen milyet? Köszi

(#26453) Outlander válasza Komi28 (#26452) üzenetére


Outlander
őstag

Mivel annyi mint az emagon egy 3 év garis, így sok értelmét nem látom.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#26454) DJ. Ru$y válasza kirkri (#26451) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Őszintén? Fogalmam sincs. Majd lesz valami.

Szeptember 1-4-5-6-7 vásárlások (ebayről) is jönnek, ahogy a BG-ről is 08.31, 09.08-09-09

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26455) Atomgeszi válasza axlfsi (#26436) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, ebayrol olcsóbb, én is csak azért BG-n vettem, mert sikerült a snapupban :)
Lehet én is veszek még pár csomaggal.
Nálunk ide került fel pár darab, persze a helyük még változni fog szerintem, mert túl "rendbeli" lett :)

(#26456) werszomjas


werszomjas
őstag

Vettem egy telefont, de sajnos nem EU-s a töltőcsatlakozása.

Milyen fali USB-s töltőt érdemes venni, ami eredeti és jó minőségű, nem baj, ha picit drágább.
A jelenlegi 5V - 1000mA :R

üdv

(#26457) Blaise válasza werszomjas (#26456) üzenetére


Blaise
veterán

Nillkin, többször volt mar linkelve itt a topicban.

(#26458) Silious


Silious
tag

Tölthető AA akkumulátort keresnék, digitális fényképezőgépbe. Valami igazán erős darabra lenne szükségem
E-bay-n nézegettem, iszonyatos nagy a választék, bár szerintem nagy része ugyanaz, csak más mAh-ra van rá nyomtatva.
Valakinek van tapasztalata ilyen téren? Mindenképp valami jó minőséget keresnék.

(#26459) DJ. Ru$y válasza werszomjas (#26456) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem akarlak meggyőzni vagy beleszólni, de nem egyszerűbb venni egy átalakítót? Boltban, ebayről, BG-ről vagy bárhonnan. Olcsóbban kijössz vele.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26460) havri1 válasza MineFox54 (#26423) üzenetére


havri1
félisten

A Magyar Posta 2-3 munkanap alatt kiszállítja, ha simán megy minden, tehát nem vámolják stb.
Az, hogy 30 nap nem elég arra, hogy Kínából (pl) megérkezzen Mo-ra, na az a vicc.
Jó, tudom, ingyenes postázás..

havri

(#26461) XtremLor válasza Silious (#26458) üzenetére


XtremLor
őstag

Itthonrol sanyo/eneloop/panasonic ahogy tetszik a neve :D ?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26462) Blaise válasza Silious (#26458) üzenetére


Blaise
veterán

Csakis eneloop

(#26463) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
A Lidl-ben van G4-es led 1500.-/2db-os csomag.
Az van ráírva, hogy 12 V AC/DC.Akkor ezt már használhatom az asztali lámpámban nyugodt szívvel ugye? :U
köszönöm!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#26464) Matykoh válasza Silious (#26458) üzenetére


Matykoh
tag

Ilyet vagy itthon vegyél, vagy fasttechről.

(#26465) Shrimplandhu válasza Silious (#26458) üzenetére


Shrimplandhu
tag

pár napja volt róla szó (09.20.) innen: [link]ajánlották a fujitsu-kat mint az eneloop méltó utódját

http://shrimpland.hu/

(#26466) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Nem tudjátok, van valami olyan dokkoló iPad minihez amin hang is kijön?
Sokszor hallgatok netes rádiókat róla, de eddig mindig csak bedugtam a jacket és
így volt rákötve a hangszóróra.
Valami olyan dokkoló kellene amibe bedugom a tápot meg a jacket és elég az iPad
ligthning csatijával rácsatlakozni és azon megy ki a hang illetve a dokkoló nyilván
töltené is a kis vackot.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#26467) #214 válasza Black&White (#26418) üzenetére


#214
tag

Ez a HK Stock konkrétan mit jelent? Illetve csak én nem látom meddig akciós? Rendeltem egyet, ingyenes szállítással, nem fog megjönni az előtt mielőtt visszaáll az ára?

(#26468) Sanki válasza Shrimplandhu (#26465) üzenetére


Sanki
addikt

És melyiket érdemesebb venni? A régi panasonic-ot vagy az új fujitsu-t? Árban kicsit a panasonic drágább.

(#26469) DJ. Ru$y válasza #214 (#26467) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha kifizetted, akkor a mostani áron vetted meg. Miért baj, ha nem jön meg mielőtt visszaáll az ára?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26470) #214 válasza DJ. Ru$y (#26469) üzenetére


#214
tag

Azt kifelejtettem, hogy gondolkozok még egyen. Csak nem látom, hogy ez ilyen "weekend deal"-e vagy tovább is tart.

(#26471) Black&White válasza #214 (#26470) üzenetére


Black&White
addikt

mobilnézetben azt is láthatod, hogy már csak 18db van az akciós készletből. :)

(#26472) zsiz


zsiz
őstag

:C [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26473) DJ. Ru$y válasza zsiz (#26472) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem értem... "similar" ott van a nevében, annyit jelent, hogy hasonló "100%-ban hasonló az eredeti Xiaomi USB Fan..."

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26474) dugesz77 válasza Sanki (#26468) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem a most akciós fehér Fujitsut vedd. Itt a teszt róla tényleg tudja ami rá van írva. És az ára most több mint jó.

(#26475) #214 válasza Black&White (#26471) üzenetére


#214
tag

Értem, köszönöm :) :R

(#26476) Sanki válasza dugesz77 (#26474) üzenetére


Sanki
addikt

Rendben, én is azt néztem ki elsőre, csak érdekelt, hogy a régit vagy az újat javasoljátok.
Ugye ezzel a töltővel működni fog? Mert ez még panasonic töltő.

(#26477) zsiz válasza DJ. Ru$y (#26473) üzenetére


zsiz
őstag

kicsit megtévesztő, persze nem azoknak akik már jártasak a Kínából való rendelésben.. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26478) dugesz77 válasza Sanki (#26476) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze. Jó hozzá a töltő csak a cc18-as töltő a legegyszerűbb idő alapú. Lassú egy kicsit meg annyira nem figyeli az akkukat. Bármelyik töltő jó hozzá csak ismerje a Ni-MH cellákat.

(#26479) zoltan6 válasza Sanki (#26468) üzenetére


zoltan6
őstag

ez mindent elmond:
"A méltán híres Sanyo Eneloop technológia, Fujitsu márkanév alatt. Csak A NÉV VÁLTOZOTT.
A Panasonic 2015-ben eladta a Sanyo régi elemgyárát a Fujitsu konszernek, a gyártási technológiával együtt, viszont a márkanevet megtartotta magának, amint a készletek elfogynak a Panasonic Eneloop elemeket már Kínában fogja gyártani a márkatulajdonos. Aki igazi eneloop minőségre vágyik annak a jövőben ezeket a Fujitsu elemeket tudjuk javasolni.
Made In JAPAN."

(#26480) Sanki válasza dugesz77 (#26478) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor jó, mert már egy ilyen töltő van otthon. Köszönöm. :R

(#26479) zoltan6: igen ezt olvastam :K

(#26481) V/ válasza werszomjas (#26456) üzenetére


V/
titán

Úgy 100 Ft körül lehet venni dugalj átalakítót, EU-kínai plug

[ Szerkesztve ]

(#26482) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Sziasztok! Gearbestes rendelessel mi a tapasztalat, mennyi az átlagos szállítási idő?

(#26483) Freddycom válasza Bigmasterl (#26482) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem jelenleg masfel honap, de ez nyilvan nem normalis. :D Egy xiaomi ledlampa ragadt be vhol.

(#26484) Bigmasterl válasza Freddycom (#26483) üzenetére


Bigmasterl
tag

Elvileg 9.en adták fel. Akkor gyanítom meg varhatok

(#26485) Jarod1 válasza Bigmasterl (#26482) üzenetére


Jarod1
addikt

2 hét

(#26486) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Ha tn es akkor ált 2-3 hét ha tn nélküli akkor meg ki tudja, vagy megkapod vagy nem, és várhatsz 2 hónapot a pénzedre ha esetleg nem kapod meg, tehát apróság amire nem éri meg a tn, akkor rakj mellé valamit, persze most ünnepek okt. 10 ig semmi mozgás nem lesz...

(#26487) Saccco


Saccco
nagyúr

Nini, új Samsung MicroSD:


64GB

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26488) csadi0011 válasza Saccco (#26487) üzenetére


csadi0011
őstag

UHS-3 ról tud valaki? Nincs még elterjedőben? 32 GB-os elég lenne, mert elég drága.

(#26489) Saccco válasza csadi0011 (#26488) üzenetére


Saccco
nagyúr

800 ft felár a sima Evo-hoz képest. Samsung Evo Plus 32GB MicroSD ~3.780ft

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26490) madgie válasza Saccco (#26489) üzenetére


madgie
titán

20 Mbps azért nem túl acélos írási sebesség.

(#26491) csadi0011 válasza Saccco (#26489) üzenetére


csadi0011
őstag

Ez is UHS-1. Engem UHS-3 érdekelne.

(#26492) csadi0011 válasza csadi0011 (#26491) üzenetére


csadi0011
őstag

SanDisk 32GB Class10 Extreme Micro SD Micro SDHC 4K UHD UHS-3 NEW 60MB/s + R2
Mint például ez, de én nem tudom, hogy ezek mennyire megbízhatóak, ezért érdekelne olyan, amit már valaki próbált. Memóriakártya topicba egyszer írtam, de nem kaptam választ.

bocs a dupláért, lejárt a szerkesztési idő.

[ Szerkesztve ]

(#26493) jansky1


jansky1
senior tag

Rendelt már valaki hasonló takarító cuccot?

(#26494) XP NINJA válasza Freddycom (#26483) üzenetére


XP NINJA
őstag

egy Xiaomi lámpa nekem is úton van tőlük már 40 napja. Eddig minden hamar itt volt :U

(#26495) XtremLor válasza XP NINJA (#26494) üzenetére


XtremLor
őstag

Tul sok csomagjuk tunt el ez nem lehet veletlen ha engem kerdeztek fel se adtak oket...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26496) elszabi válasza jansky1 (#26493) üzenetére


elszabi
tag

szerintem ez semmit nem ér. aldi-ban próbáld meg. akció nélkül 40-ért adnak robotporszívót, néha akcióval 30. hátránya, h kicsi a tartálya. viszont van rá 3 év garancia.

(#26497) Outlander válasza XtremLor (#26495) üzenetére


Outlander
őstag

Rohadt sok megrendelésük lehet, nagyon jók az áraik.... én is 2 telót várok tőlük, de még következő fizuval is rendelek jó pár motyót.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#26498) Troy. válasza Silious (#26458) üzenetére


Troy.
addikt

Hardverapro-n is árulnak.

.

(#26499) XtremLor válasza Outlander (#26497) üzenetére


XtremLor
őstag

Elhiszem, de akkor is 2 honapja amiket rendeltunk alig kapta meg valaki... :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26500) powers válasza XP NINJA (#26494) üzenetére


powers
tag

Ez érdekes,nekem is a xiaomi led lámpa nem jön,augusztus 25 óta.Azokban a napokban akciózták,valami nem egészen 2$ körül volt.de még meg sem tudom nézni,mert nem figyeltem és belépés nélkül rendeltem meg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.