Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) Avicularia válasza Flashback (#27249) üzenetére


Avicularia
veterán

Van elemlámpás topik ott jobban el tudnak igazítani.
A Warsun CT9T-et nem ajánlom, nekem is van. Nem adják hozzá a töltőkábelt, szóval nem is tudom milyen kábellal lehetne tölteni, talán nokia vékony töltőfejjel.

(#27252) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#27248) üzenetére


maestro87
őstag

Előrendelésnél nem lehet pontot beváltani, hogy még olcsóbb legyen? :U Vagy előrendelésnél még nem kell fizetni?

Flashback: Nézz szét a Fasttech-en, ott lehet sok mindenre szűrni, memóriára is.

[ Szerkesztve ]

(#27253) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mai "kacatok":

Kulcs "karika kábel" ennyit megért, tetszik, hogy, ha kevés egy, akkor kettőt összecsavarsz és már mehet is fel a többi kulcs. (Levél szerint 27-ei feladás... Az akárhogy is számolom 9 nap, rekordposta)

Medzsik szmók' ez ajándék lesz, nyilatkozni nem tudok róla, ránézésre olyan, amilyen videókon.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27254) Siriusb válasza Flashback (#27249) üzenetére


Siriusb
veterán

(#27255) KaiotEch válasza DJ. Ru$y (#27253) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kisebb kulcskarika nem létezik? :R

(#27256) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#27255) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is akartam, de sehol.. Ez kb 4.5 cm átmérőjű az az 5 centi egy kb. érték szerintem. De tudod duplán tekerni, ha annyira rövid kell... Simán össze lehet akkor is csavarni a végét.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27257) havri1


havri1
félisten

Már írtak is emailt a Banggood supporttól.
Kérnék kis apró (óccó) videót a hibáról, és segítenek.
Nem tudom akarok e most ezzel foglalkozni, bár tény, jelenleg használhatatlan az óra, olyan kemény szar a szíj.

havri

(#27258) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Majdnem egy hónap után megjött az SD olvasóm a BG-től.
Picit karcosnak látszik, szerintetek lehet hogy egy "használtat" adtak? :Y

(#27259) L4mie válasza Pikachu24 (#27258) üzenetére


L4mie
veterán

csomagolásban nem csúszkálhatott?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27260) maestro87


maestro87
őstag

Tud valaki egy jó USB-s wifi adaptert ajánlani bluetooth-szal (lehetőleg 4.0-ás :U ) egybeépítve?

(#27261) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Gearbest-en rendeltem még 29-én, de most is processing-et ír az állapothoz. Van valami ünnep, vagy írnom kéne, hogy mi van?

(#27262) Real_Necro válasza CanibelZ (#27261) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van valami ünnep. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27263) Silent77 válasza CanibelZ (#27261) üzenetére


Silent77
veterán

Holnapig még ünnep van, utána még 1-2 nap mire észhez térnek. :)

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27264) air válasza havri1 (#27257) üzenetére


air
nagyúr

Mikor írtál nekik, és melyik formában?
Én tegnap reggel írtam nekik a webes formon (contact us), ahol azt ígérik, hogy 24 órán belül válaszolnak, de még nem jött semmi reakció. Pedig az okot is megadtam: after-sale - product arrived defective.
Én mindjárt küldtem linkeket gdrive-ra feltöltött videókhoz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27265) V/ válasza air (#27264) üzenetére


V/
titán

Kínaiaknak videó linket? A Google Drive használható? Meg is szokták nézni? Mert akkor én is úgy küldeném.

[ Szerkesztve ]

(#27266) Silent77 válasza V/ (#27265) üzenetére


Silent77
veterán

Én dropboxba töltőm fel, azt linekelem nekik. Megnézik e nem tudom. :) de mindig kérnek videót a hibáról.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27267) cris78 válasza air (#27264) üzenetére


cris78
őstag

Én tegnap reggel küldtem nekik reklamációt, délelőtti jött a válasz. Igaz azóta semmi....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27268) pampika válasza V/ (#27265) üzenetére


pampika
őstag

g drive és privát youtube linket küldtem eddig, az megfelelt nekik

(#27269) Outlander válasza pampika (#27268) üzenetére


Outlander
őstag

Én úgy tudtam eddig h azok le vannak tiltva csájnában?! :F
Bár mondjuk proxyval minden megoldható...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27270) Outlander


Outlander
őstag

Gearbesten lesz/van ilyen olcsó 1-2 db-os lecsapós téma...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27271) pampika válasza lsebestyen (#27236) üzenetére


pampika
őstag

nekem a teljes szett jött, körte pumpával, lenspennel, másik kis ecsettel.
működni végülis működik, csak:
- a lenspen kupakja kissé insabilnak tűnik
- a lenspen vásznas vége (nem tudom, mi a neve, nem az ecsetes :D), olyan, mintha vmi ragacsos cucc ráfolyt volna :S de az ecsetelés működik
- a körtepumpánál a kifújó szelep nem épp stabil, egy nagyobb nyomásra az obin landolt :Y nem tett benne kárt de azért na...

jó, összességében volt még hozzá 2-3 kis kendő, meg vízimérték és így volt vmi 3 dolcsi akcióban, ami kb egy itthoni lenspen ára, szóval végülis nem volt annyira gáz vétel, de a fentieken javíthatnának. az már csak egy másik dolog, h rengeteget kellett rá várni, szóval végül nem kaptak túl sok csillagot

@Outlander:
nem tudom, hogy oldják meg, de videót nem tudtam nekik mellékelni, mert vmiért nem volt hajlandó elfogadni/feltölteni, ezért felraktam pár screenshotot a filmből meg linkeltem a videót, h a többit ott megnézhetik.

@V/
tényleg akkor próbálj meg egy másik szolgáltatót, hátha azt látják. esetleg kérdezz rá, mi az ami tuti működik náluk is ;)

[ Szerkesztve ]

(#27272) V/ válasza pampika (#27268) üzenetére


V/
titán

Azért kérdem mert nekem a youtube-ot nem tudták megnézni valami tiltás miatt, pedig a link csak nekik volt nyilvános. A gdrive-ra meg nem is gondoltam.

(#27273) Pikachu24 válasza L4mie (#27259) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nem, ez benne a furcsa.
És ennyi karcolást még én sem csinálnék egy hét alatt.

(#27274) spidersoft


spidersoft
senior tag

Mai kütyü termésből két érdekesség:
- banggoodos aluházas digitális tolómérő -- nem egy Mitutoyo, de az átlag műanyagházasokhoz képest egész korrekt, elég jó az ismételt méréseken belüli szórása (rámérsz valamire ugyanúgy, (amennyire kézzel érezni lehet) ugyanakkora erővel sokszor, és mennyit szór a mért méret: jellemzően századra ugyanannyi, néha egy század előre vagy hátra, ellenben a műanyagokkal, amik 5-6 századot simán elmásznak). Nyilván miután beállítja az ember a csúszkát a hátsó két pici csavarral. LR44/AG13/stb. legyen otthon, nem adnak hozzá... ellenben adnak csavarhúzót, mert csak úgy lehet bejutni az elemtartóba. Az elemtartó fedele cink vagy spiáteröntvény. A dobozát nem ugyanaz tervezhette, mint magát a tolómérőt, és lefelejtődött a doboz fészkéből egy bemélyedés a rögzítőcsavar számára, vagy a doboz tervezője behajtott csavarral álmodta meg a dobozt. Nos, erről a csomagoló részleget nem sikerült tájékoztatni, minek következtében a rögzítőcsavar kapott egy öt fok körüli kanyart, ha nem megy, majd benyomja a tető-alapon. Szerencsére ettől még működik, csak hülyén néz ki :D A leírás nem írja csak az automata kikapcsolást, ellenben ez a kütyü automata bekapcsolással is rendelkezik: megtolod bárhol, és már működik is, nem kell a fején kotorászni a bekapcs gombért (néha hasznos, pláne ha csak egy kéz szabad, pléne, ha az se teljesen). Arról viszont egyelőre (nyilván) nincs infóm, hogy ez a standby mennyire befolyásolja az elemélettartamot...

- budikefe, csak mert ilyet hazai boltokban még nem láttam. Bő 200 pénzt megért, szépen alá lehet vele kaparni a perem alá.

(#27275) havri1 válasza air (#27264) üzenetére


havri1
félisten

Délelőtt írtam egy feedback-et az egyik termékre.

havri

(#27276) air válasza havri1 (#27275) üzenetére


air
nagyúr

Aha, azt én nem írtam.
Rögtön custom care, és videó is ment.
Meglátjuk mi lesz 1-2 nap múlva.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27277) zseko válasza spidersoft (#27274) üzenetére


zseko
veterán

A tolómérő bármikor bekapcsol, hosszabb pihenő után is? Az enyém munkahelyen olyan (nem kínai), hogy szintén automatikusan bekapcsol, de csak ha előtte adott időn belül használtam. Ha nem nyúlok hozzá x ideig (sosem mértem ez mennyi idő), akkor újra a bekapcs gombbal kell bekapcsolni.

HR24.hu

(#27278) havri1 válasza air (#27276) üzenetére


havri1
félisten

Én nem írtam eddig, de pont ezért, mert nem akartam, hogy más is megjárja.
Nem számítottam 2500ft - os árért hű de nagy minőségre, de azért pár alkalommal lehessen használni. Na ezt még addig se, mert olyan kemény, merev a szíj, mint... Szóval törik, nem hajlik.
Csináltam képeket, és leírtam. Erre jött nemsokára az email, hogy a (szöveget) publikálták. Rögtön a gy másik, hogy sajnálják, és etcetc.

havri

(#27279) spidersoft válasza zseko (#27277) üzenetére


spidersoft
senior tag

Így egy óra elteltével még bekapcsolt...

(#27280) emiki6


emiki6
veterán

Megjött nekem is a Charger Doctor (az, amelyik fehér, van rajta mUSB és USB bemenet, valamint USB kimenet). Ezen a microUSB bemenet max 1A-t tud felvenni, ez sajnálatos, de ez van. Ha a a sima USB ki- és bemenetet használom, akkor legalább 1,5A-t ír, de nem tudom, hogy a töltő, a kábel, a fogyasztó vagy a műszer a gyenge láncszem, azért írtam, hogy minimum.

Találjátok ki mennyit tud a Nillkin 2A-es kábel!
1,25A-t tud valójában! :(( Később fogok még egy mérést csinálni, de addig én fekete listára tenném, senkinek sem ajánlom! :(

Az XM-L2 es leddel felszerelt lámpá, amiről ajánlást kaptam tényleg erős, bár nincs benne fókusz és nem járt hozzá akku, de amúgy korrekt kis eszköz.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27281) maestro87 válasza spidersoft (#27274) üzenetére


maestro87
őstag

Én meg nem vettem, nem mertem kockáztatni. :W Mentségemre így is elb@sztam aznap 15 ezret, na meg úgy voltam vele, hogy ennyire azért ne legyek már lusta leolvasni az analógot. :) Mennyi is volt 7 dollár?

Nekem ma csak Nut 2 Anti Lost Tag-et hozta a postás. Ami azért fura, mert pont ez nem volt készleten náluk, míg a hosszú gatyó még most se jött meg.
A lényeg, hogy jól működik a linkelt alkalmazással, nem volt problémám a párosítással. Viszont ahogy sejtettem a térképen szobán belül nem mutatja a tag helyét, mert miért is mutatná ha nincs benne cm pontosságú GPS. (egyébként semmilyen GPS nincs benne szerintem :DDD) Azaz az alkalmazásba integrált térképnek semmi értelme. Ami jó benne, hogy be lehet állítani automatikus figyelmeztetést ha elveszítik a kapcsolatot egymással, azaz a BT hatótávon kívülre kerülsz, így még időben visszatudsz fordulni pl. a pénztárcáért, kulcsért nem mert akkor az azt jelenti, hogy kizártad magad ha egyedül laksz. :D
Egy rossz pont, hogy a csomag nem tartalmazta azt a háromszög alakú szétszedő szerszámot, így késsel kellett szétpattintanom. Nem tudom, ezért reklamáljak hátha felajánlanak érte 100 BG pontot? :DDD
Viszont magában a kütyüben és tartalékként is járt hozzá egy elem. Pedig szerintem nem kellene, hogy legyen benne, így olyan mintha használta volna már valaki és benne felejtette az elemet. :F

(#27282) spidersoft válasza maestro87 (#27281) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az a 2100 HUF nem nagy kockázat, ha meg nem jobb, mint a sima műanyag házas, akkor eladod árában... 2500 körül szokták akciózni a simát a boltok, ha árában megkínálod, ismerősök közt simán lett volna, akinek kell :) No de meg lehet nélküle lenni, majd lesz még akcióban ;)

(#27283) htc07


htc07
addikt

na mostmár mondjatok egy kábelt ami biztosan le tud adni két ampert :DDD

(#27284) Silent77 válasza htc07 (#27283) üzenetére


Silent77
veterán

Nillkin 2A 120cm , nekem ez bevált, kettőt is használok.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27285) emiki6 válasza Silent77 (#27284) üzenetére


emiki6
veterán

De erre írtam az előbb, hogy nem tud, azért kérdezi. :DDD

De visszaolvasva mások is tapasztaltak hasonlót. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27286) htc07 válasza emiki6 (#27285) üzenetére


htc07
addikt

Gyűjtést fogok szervezni a topikban, berendelek vagy 20 kábelt és végigmérem mindet. :DDD

Aztán szétosztom az adakozók közt.

Na, mit gondoltok? :D

(#27287) emiki6 válasza htc07 (#27286) üzenetére


emiki6
veterán

Azt, hogy vegyél valamit, ami bizosan fogyaszt annyit, amennyit kell, egy olyan mérőt, ami biztos átenged annyit amennyi kell, egy olyan tápot, ami le tud adni annyit amennyit kell és aztán vágj bele. Én támogatom. Ha kell adok kölcsön alanyt és vennék is olyat, ami jól teljesít, aztán mehet logoutra és összefoglalóba. :K

Bár akkor már mérned kellene sávszélt is. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27288) DJ. Ru$y válasza htc07 (#27286) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálam már van egy csomó kábel, mérőm van, teszt terhelés úton, REMAX kábel már van nálam (ami elvileg fake) szóval én tudok adni értékeket a teszthez. :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27289) emiki6 válasza DJ. Ru$y (#27288) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor már csináld te a tesztet. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27290) RBJ


RBJ
addikt

Na sikerült band ot vennem a getone on. csak 1 engedett. Másnap tudok esetleg mégegyet?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#27291) htc07 válasza DJ. Ru$y (#27288) üzenetére


htc07
addikt

Akkor átnyújtom a nemes feladatot, nekem úgy sincs rendes ellenállásom, csak a xiaomi powerbank :DDD

(#27292) Saccco válasza htc07 (#27283) üzenetére


Saccco
nagyúr

A Nillkin mellett, Tronsmart 6-Pack, illetve valószínűleg a Blitzwolf kábelek is tudják, a MicroUSB-s ráadásul kétoldalas.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27293) emiki6 válasza htc07 (#27291) üzenetére


emiki6
veterán

Én most találtam itthon Nokia, Samsung és Blackberry USB kábeleket, holnap megnézem hozzák e a Xiaomi, de legalább a Nillkin szintjét. :K
Annyit tudok, hogy 0,65A-t mindegyik tud (ennyit tud max felvenni az S2).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#27294) DJ. Ru$y válasza htc07 (#27291) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha megcsinálod a "gyűjtést", meg a listát, hogy milyen kábeleket teszteljek le és megírod belőle a cikket, a nyers adatokat akár képekkel szívesen megcsinálom. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27295) Silent77 válasza emiki6 (#27285) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam mindkettő tudja. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27296) Flashback válasza Saccco (#27292) üzenetére


Flashback
addikt

Sehol nem látom már a 6 pack-ot a BG-on.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#27297) Saccco válasza DJ. Ru$y (#27294) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lehetne csinálni egy ilyen frissülő blogbejegyzést.
Pl.: Mi mindent megmérünk (usb kábelek, tápok)

:DDD

Flashback:
Newfrog, Geekbuying, gearbest - ezeken keresd.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27298) DJ. Ru$y válasza Saccco (#27297) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

lol

Meg lehetne amúgy, és nem is lenne hülyeség, de az a baj, hogy nem keresek annyira jól, hogy ezt egyedül kivitelezhessem. Meg a francnak kell utána annyi kábel, főleg, ha valamelyik még sz*r is... Teszteket tényleg szívesen megcsinálom, mert szeretek ezzel molyolni. Múltkor a Blitzwolf-fal is elhülyültem vagy fél órát, mire 4-5 kábellel meg az összes porton 2 eszközzel végig méricskéltem a dolgokat. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27299) Saccco válasza DJ. Ru$y (#27298) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem úgy gondoltam, hogy egy ember csinálná, hanem akinek van mérőeszköze (valamilyen mérő + ellenállás) az beírhatná hozzászólásnak, képpel hitelesítve.
Ha több mérés is jönne egy eszközre, akkor a szórást is látnánk.

A telefonokhoz, tabletekhez kapott gyári kiegészítőket is bele lehetne venni. Lenne egy szép nagy táblázat. (pl Google docs, van is ilyen 1-2 topikban)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27300) DJ. Ru$y válasza Saccco (#27299) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezzel annyi a baj, hogy lehet 2 mérő között is sok eltérés, lehet a terhelés is hibás stb. így nem tudsz objektíven összehasonlítani 2 mérést. (Szerintem!) Nyilván jobb, mint a semmi, de nem az igazi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.