Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) Real_Necro válasza L4mie (#26897) üzenetére


Real_Necro
veterán

1-nél többet sajna nem enged rendelni, ma meg már felhasználtam a limitet... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26902) L4mie válasza Real_Necro (#26901) üzenetére


L4mie
veterán

np.
madgie-nak is írtam, hogy inkább próbáljon meg nekem regisztrálni, mert úgy is rákattanok és rendelek pár kütyüt :D :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26903) rasky válasza L4mie (#26902) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem meg a shipping addresst nem engedi beírni...vagyis beírom, de hiába megyek a done gombra, nem történik semmi :(((

(#26904) L4mie válasza rasky (#26903) üzenetére


L4mie
veterán

hehe most ugyanez a hiba :D madgie regisztrált nekem, erre ezt nem engedi, feladom egy időre, max lecsúsztam a band-ról.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26905) Real_Necro válasza rasky (#26903) üzenetére


Real_Necro
veterán

Utána a cím kiválasztásakor a címre is "rápöttyintettél"?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26906) L4mie válasza Real_Necro (#26905) üzenetére


L4mie
veterán

szerintem amikor beviszi a címet azt nem menti el neki a rendszer, ahogy nekem se, hiába írtam be 8x a szállítási címet, nem menti el, csak pörrent egyet a töltés.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26907) Sanki válasza L4mie (#26897) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem is ezt írja. Van rá esetleg valakinek megoldása?
Fb-vel nem fogok belépni.

[ Szerkesztve ]

(#26908) Atomgeszi válasza Outlander (#26885) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nálunk amennyi csomagot hoz biciklivel csóri télen nyáron hóba fagyba.. Sokszor adunk neki bonbont, toffifeet, tábla csokit, üveg bort...
Apró gesztusok de szerintem maximálisan megérdemli, egyáltalán nincs jól fizetve és egy aránylag kurva szar melót végez. :N

(#26909) madgie


madgie
titán

Na ma sem jött meg a Mi Band :D 26-a óta Magyarországon van a csomagkövető szerint.

(#26910) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Meglehetősen akciós, kisméretű, de nagyon jó minőségű bicska:

[link]

cégismertető:
link

Ez nem a rozsdásodó kínai, hanem a jó kínai :)

[ Szerkesztve ]

(#26911) Silent77 válasza madgie (#26909) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem 30-a óta. Bíztam benne, hogy megjön a héten.
Holland posta nálad is?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26912) madgie válasza Silent77 (#26911) üzenetére


madgie
titán

Persze.

(#26913) Outlander válasza Atomgeszi (#26908) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor nyílván én vagyok a pharaszt, mert ez engem nem érdekel :B ... azért van. :U

Mint ahogy nekem sincs semmi plusz vagy jópofizás a munkámban... el van végezve és kész.

De persze ettől szép az élet, nem vagyunk egyformák... mindenesetre nekem fura, gondolom nektek meg az én hozzáállásom az. :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#26914) rasky válasza Outlander (#26913) üzenetére


rasky
senior tag

Nálunk múltkor tesómnak hozta az utánvét összegét és szóvá tette, hogy na és a borravaló? Szerencséje volt, hogy nem nekem mondta, mert én adtam volna neki...de nem borravalót...

[ Szerkesztve ]

(#26915) Shrimplandhu válasza kobipeti (#26910) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Csak nagyon pici. kinyitva 11 cm? Csibész fotó van a leírásban: nincs kézbe véve...

http://shrimpland.hu/

(#26916) Silent77 válasza Shrimplandhu (#26915) üzenetére


Silent77
veterán

Ott van a kezében is. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26917) royalka


royalka
őstag

09.09 kor rendelt nillkin kábel most futott be. Zsir minőség. Usb doktor úton van majd ha jön, lemérem. Ha már ugy is volt tema nem rég, meg is irom mit mért.
[link]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#26918) kobipeti válasza Shrimplandhu (#26915) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Igen ez nagyon pici, nagyon akciós, nagyon kínai :) , nekem van egy Sanrenmu-m nagyon minőségi!

(#26919) Shrimplandhu válasza kobipeti (#26918) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Értem, biztos fasza minőségű csak a gyakorlati hasznát nem látom egy 4,7cm nagyságú pengének

http://shrimpland.hu/

(#26920) Laci.M válasza lsebestyen (#26884) üzenetére


Laci.M
senior tag

Fogadjunk, hogy pesti vagy. Vidéken az ember jóba van a szomszéddal, sőőőt még az utcában lakókat is ismeri az ember. (Pest megye, 13 ezer fős város) Ezek teljesen alap dolgok, hogy ilyeneket rábízunk a szomszédra, ha a szemeteskocsi elment bevisszük a szemes kukát és hasonlóak.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#26921) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Getone regisztráció nekem sem megy, van erre valami JÓ megoldás? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26922) L4mie válasza DJ. Ru$y (#26921) üzenetére


L4mie
veterán

nemtom, de hiába regisztrál neked olyan akinél megy, adress-t úgy sem tudsz megadni,

írtam a supportnak, hogy fixálják.

írj te is :D sok lúd disznajt győz

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26923) kobipeti válasza Shrimplandhu (#26919) üzenetére


kobipeti
aktív tag

OK meggyőztél, de egyszerű, nem kell megvenni, de vannak akiknek jó lehet mert ilyet szeretnének véletlenül! Gyakorlati haszna nyilván korlátozott, bár nekem krumplit pucolni, meg hasonlókra biztos jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26924) madgie válasza Shrimplandhu (#26919) üzenetére


madgie
titán

Szalonnához ponjó.

(#26925) Laca1212 válasza rasky (#26914) üzenetére


Laca1212
őstag

Ezért jó utaltatni a postával.

[ Szerkesztve ]

(#26926) kobipeti válasza madgie (#26924) üzenetére


kobipeti
aktív tag

úgyisvan

(#26927) rasky válasza Laca1212 (#26925) üzenetére


rasky
senior tag

azóta csak utalva jön.

(#26928) DJ. Ru$y válasza L4mie (#26922) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megvolt.. Kapják be. Rendelnék tartalékba egy Band-et ennyiért.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26929) L4mie válasza DJ. Ru$y (#26928) üzenetére


L4mie
veterán

hát szerintem már elfogyott amikor én kosárba raktam, már csak 6 volt, de már nekem se maradna, amúgy a headset is jó ennyiért :K

madgie: fene az arcod :D már megnyugodtam, hogy nem lesz meg lecsúsztam róla, erre beloccsantasz kis benzint, hogy fájjon :D

Shrimplandhu: így is úgy is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#26930) madgie válasza L4mie (#26929) üzenetére


madgie
titán

2 darab elvileg még van :D

(#26931) Shrimplandhu válasza DJ. Ru$y (#26928) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Nem vásárláskor hanem előtte saját menüben próbáltatok felvinni adresst?

http://shrimpland.hu/

(#26932) rasky válasza Shrimplandhu (#26931) üzenetére


rasky
senior tag

:K , de úgysem jó.

(#26933) lsebestyen válasza Laci.M (#26920) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ja, de külváros, olyan ez mint egy falu. Nem én tehetek róla, hogy a szomszédunk egy paraszt, nem csak mi nem bírjuk őt. Életben nem kapnám meg amit oda dobna be a postás. Szembe szomszéddal jóban vagyunk, velük kulcsot is szoktunk cserélni ha hosszabb időre elmegyünk/elmennek. De nálam nem fér bele az, hogy neki adják oda a csomagomat...Nem vagyok ellenséges meg semmi, csak nálam ez nem így működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#26934) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Megjött a REMAX kábel... Szép, azt hittem legalább fém a feje, hát nem műanyag. Bemértem, 1A-t nem tud stabilan... Ezért megérte, szerintem írni fogok nekik, hogy ezt így, hogy gondolták?! Kíváncsi leszek... :W

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26935) Real_Necro válasza madgie (#26924) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vattacukorhoz is... ;]

Furkoo:

Fél órája meg most is azt írja, hogy egy még van... :))

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26936) Saccco válasza DJ. Ru$y (#26934) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mivel mérted?

Charger Doctor + ellenállás?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26937) Shrimplandhu válasza rasky (#26932) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Nekem pedig délelőtt úgy sikerült. Vásárláskor 5-ből egyszer se.
Ott beírtam az adatokat, done után hosszabban gondolkodott és megjegyezte

http://shrimpland.hu/

(#26938) cris78


cris78
őstag

Hát ez a mini planetárium... a hűtőben jó lesz :D
Ez a getone most biztonságos?

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26939) Hurkafej válasza Atomgeszi (#26908) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Nem tudom merre laksz, én faluba lakom, és amíg több postás volt, addig ment a harc, hogy ki lesz az aki a nyugdíjakat viszi ki. Szoktak borravalókat adni. Már ha 200Ft körül kap minden nyugdíjastól átlagba, akkor már sokkal jobban keres, mint egy átlagember.

(#26940) Silent77 válasza cris78 (#26938) üzenetére


Silent77
veterán

Én a biztonság kedvért vásárlás előtt megváltoztatom a jelszót, utána vissza.

Hurkafej: Ez sztem mindehol így megy. Akármilyen beteg, ha nyugdíj van dolgozik. Érthető hisz megkeresi a fizetését vele.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26941) DJ. Ru$y válasza Saccco (#26936) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezzel egy LG G-Pad 8.3-mal egy LG G3-mal és egy gyári 1.8-as LG töltőfejjel.

Régebben, mintha valaki azt írta volna, hogy ennek a feje fém. Na nekem mind a 2 fej műanyag... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26942) cris78 válasza Real_Necro (#26935) üzenetére


cris78
őstag

Az az egy az én kosaramban volt. Most vettem meg.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26943) tonyrulez válasza Silent77 (#26887) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez se működik. Charger Doctor és 2A-es tesztterhelés már úton van.

(#26892) cris78: Reklamálj, és kapsz egy ingyen tokot.

Más:
látom eBay már azt is kérdezi értékelésnél, hogy Estimated Delivery Date vége előtt vagy után érkezett-e. Amit dátumtól függetlenül megkérdez, most is, október 14 előtt vagy után kaptam meg? :U :D

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#26944) DJ. Ru$y válasza Saccco (#26936) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Már a végeken látszik, hogy fake... Ment BG-nek a levél, ezeket oda mellékeltem, gondoltam bedobom ide is. Megemlíteném, az a kék kábel nem került 200 forintba, noname. :P ;]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26945) spidersoft


spidersoft
senior tag

Mai két kütyü:
- USB ventilátor a banggoodról. 9.9-es akció, $2.99 volt, most $3.33. Az ultra quiet nemtom mihez van mérve -- ha egy MFM winyóhoz, akkor tényleg halkabb... :) talán átlag 6-8 éves PC-vel összemérhető a hangja. Ez azért valamelyest redukálható, ha a kínaiak által a motorból kifelejtett egyik alkatrészt (gépzsír) pótoljuk, persze szélhangja ettől még lesz. Légszállítása egyemberes, fél méterről kellemes lenne, ha még nyár lenne :D 0.35A-t vesz fel, szóval régebbi/meggepált alaplapokról vagy vékony USB hosszabbítóról lehet nem menne rendesen.

- Elemlámpa ebayről kb. 1400Ft-ért... meccítam a szállítással, amit szokás szerint nem listázott a keresőoldalon (free shipping), de a terméknél már ott búvott, én meg a 400Ft-tól megszédülve bideltem egy hirtelent... persze nyertem is, mert kutyának nem kellett ennyiért... ezt nem tudom egyébként, hogy miért csinálja az ebay, de néha ezt csinálja. Néha az aliexpress is szokta. A lámpa egyébként fullgőzön 600mA-t vesz fel a 18650-ről, kisebb állásban 150-et (gondolom 25% PWM), meg tud villogni, tehát a beígért "Output bright can come to 7 W (MAX)"-ból teljesül olyan 2,1-2,2W (veszteségekkel együtt). A LED is jóval kisebb méretű benne, mint a másik lámpámba. Úton van még egy Convoy S2+ lámpa is gearbestről (itt ajánlottátok), majd azzal összehasonlítom jól :)

[ Szerkesztve ]

(#26946) Sanki válasza DJ. Ru$y (#26944) üzenetére


Sanki
addikt

Ami nekem jött remax kábel nem így néz ki.
Az USB felőli részen az egyik oldalon a nagy USB jel van, a másikra ez van írva:
REMAX SAFE-CHARGE SPEED&DATA Cable.
Micro usb felőli: egyik oldalon az a villám jel, a másikon: remax design.

(#26947) RBJ


RBJ
addikt

Getone ról ha jól sejtem sokan rendeltek. De ha jól tippolom eddig csak egy ember kapott valamit.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#26948) DJ. Ru$y válasza Sanki (#26946) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, azért is mondtam, hogy fake az enyém. És BG-ről jött.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26949) Sanki válasza DJ. Ru$y (#26948) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem is BG-s snap up-os, és nekem is műanyag.
Illetve most nézem, hogy az usb része ugye elvileg 2 oldalas, na most nekem pl. ez elhajlik...

(#26950) DJ. Ru$y válasza Sanki (#26949) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak úgy működhet, hogy elhajlik ez elvileg rendeltetésszerű. Nekem nem snap up-os, 980 Ft-ért vettem mikor most beakciózták.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.