Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27701) zsiz válasza betyarr (#27692) üzenetére


zsiz
őstag

nekem van ilyen Jackly csavarhúzókészletem, nem pont ez, amit linkeltél, hanem ő: [link].
én nagyon szeretem, meglepődtem milyen jó minőségű. ugyebár ez precíziós, nem berozsdált csavarokat tépünk fel vele, szerintem egész tartós is lesz. plusz én nagyon jó árban tudtam megvenni, 2.49$-t fizettem érte meg egy 5$-os kupont

szerk.: azt ugye láttad, hogy licitálós? azért csak 500Ft még

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27702) DJ. Ru$y válasza zsiz (#27701) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyesmit lehet kapni a Tescoban is. Handy márkájú 900-1200 Forint környéke.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27703) KaiotEch válasza DJ. Ru$y (#27700) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem muszáj üthető(sőt egyáltalán nem is kell), csak a betét ne csavarodjon ki a műanyag markolatból :D Valami olyan készlet kéne rengeteg bitfejjel, amit utánad levő linkelt, csak mágneses(valóban mágneses!).

[ Szerkesztve ]

(#27704) zsiz válasza KaiotEch (#27703) üzenetére


zsiz
őstag

ha rám gondolsz, ez mágneses :) a bitfej is becuppan a helyére meg a csavar is megmarad a végén

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27705) betyarr válasza zsiz (#27701) üzenetére


betyarr
veterán

nekem az lenne a lényeg,hogy kis helyen is elférjen.a bitek lehetnének a nyél végében is.gondolom ismered/ismeritek azt a megoldást,amikor lecsavarható a vége és ott vannak a bitek.elég vagy 5-6 bit.

(#27706) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#27703) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Általában csak az üthetőkön megy át a szár. Pont az üthetőség miatt, amit te mutattál az is az.
Praktikerben vettem egy ilyen Draftot, ami jó benne, teljesen gumis, még nem forgott el benne szár és van benne kínai háromszög bit. Belül van egy mágnes, belepattintja a bitet, így mágneseződik a bit is.

Akinek pedig csak hébe-hóba kell kisebb dolgokhoz, ahhoz ez is jó lehet, vége lecsavarható bitek beleférnek, ebből is van a Praktikerben általában piros, illetve az OBI-ban OBI feliratos mi más, hát persze, hogy narancssárga. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27707) KaiotEch válasza DJ. Ru$y (#27706) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Laptopok javításához kell csak. Most valami nagyon gagyi van, hol mágneses, hol nem. Azt ugyan én sem tudom, hogyan, én is csak nézek időnként :D

(#27708) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#27707) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem van vagy 5-6 ilyen "kisebb" (gagyibb) szettem, a kúpos Handyből is van egy, van 2 féle másik Handy + a Draft, de szeretnék majd venni, egy ilyen minőségibb szettet, csak ehhez még magamat is meg kell győzni, hogy ennyit megér egy csavarhúzó szett.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27709) KaiotEch válasza DJ. Ru$y (#27708) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jól néz ki, kérdés, hogy fogásra milyen. Mivel nagyon vékony jól megmarkolni nem hiszem, hogy lehet. Az ár jó lenne, ha itthon is ennyi lenne. :)

(#27710) dugesz77 válasza KaiotEch (#27707) üzenetére


dugesz77
őstag

Egy páran itt ezt a készletet vettük. Finomabb cuccokhoz mobil/notebook tökéletes. Jó minőség. Egyszer kell egy ilyesmi készlet és akkor nem ér meglepetés,hogy nincs hozzávaló csavarhúzód.

(#27711) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#27709) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mikor a hosszabbító nyelet dugja bele, az az a használat, mikor nagyon szorul, fentről nyomod, mert a vége ugye forog függetlenül a nyéltől, és a hosszabbítót fogva tekered, nekem nagyon bejön a cucc, német ifixit oldalon elvileg 30€... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27712) Saccco válasza DJ. Ru$y (#27686) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ott van a linkeden az előrendelések száma is, amikor néztem 142 volt, most meg 151.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27713) madgie válasza tipuka (#27687) üzenetére


madgie
titán

Dettó, nekem is valami levásárolható pontokat erőltették, meg újra akarták küldeni a pistont, több, mint két hónap után. Megírtam nekik, hogy nem azért rendeltem augusztus elsején fülest, hogy talán karácsonyra a fa alá megjöjjön. Escalate a PP-n, megírtam, hogy full refundon kívül nem fogadok el más opciót, erre már a gb sem tudott mit írni, visszautalták a lóvét.

Nem nagy összegről van szó, de lassan két és fél hónap után nekem ne mismásoljanak.

(#27714) htc07 válasza betyarr (#27692) üzenetére


htc07
addikt

pont most bontottam ki a múlt heti csomagokat, ez is köztük volt :D

kipróbálni nem tudom, viszont a bitek hatszögletű foglalata nem "szabványos", kisebbek.

(#27715) DJ. Ru$y válasza Saccco (#27712) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, azért írtam. Nov 5-ig van idő, szerintem 200 felett lesz az előrendelések száma, aztán nehogy 200 refund legyen a vége, ha szar a kábel. :(

htc07
De, szabványos az ;) Ez a "mini bit" 4 mm-es bitek, mint ez. Vagy összes többi, amit korábban én írtam, linkeltem, az mind mini bites. Laptopoknál fontos, mert a szűk furatba nem fér be a normál bit, csak a 4 mm-es mini bit.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27716) tipuka válasza madgie (#27713) üzenetére


tipuka
addikt

Nekem még az se, egyszerűen hülyének néztek és beakarták nyelni a lóvém jó kis félrevezetéssel.
Adtam is 1 csillagot a gb-n, hatalmas "bosszú" volt :D
Fel is húztak, veszek majd egy jobbat itthon garival.

(#27717) htc07 válasza DJ. Ru$y (#27715) üzenetére


htc07
addikt

na, ma is tanultam valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27718) KL48


KL48
tag

Finom kis készlet. Nekem bevált. Szeretem.

(#27719) mirci18 válasza tipuka (#27687) üzenetére


mirci18
addikt

Szomorú hogy ezt teszik.
Én ezért rendelek az ebay-ról.
Mert ott rövidebb a határidő valamivel és gördülékenyebb általában az ügymenet.
Na meg ha fenyegetőzöl egy negatívval akkor általában fizetnek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27720) havri1 válasza mirci18 (#27719) üzenetére


havri1
félisten

Vigyázz, nem szabad fenyegetni negatívval, ha jól emlékszem, szabályzat tiltja ebayen.
Utalni lehet rá, de konkrétan leírni, hogyha pl "nem küldöm vissza, és ha nem kapok full refundot, megy a negatív" etc.

[ Szerkesztve ]

havri

(#27721) mirci18 válasza havri1 (#27720) üzenetére


mirci18
addikt

Nem tudtam.
Én eddig mindíg éltem ezzel az érvvel vagy azzal hogy jelzem az ebaynak az esetet.
Általában második levél után visszakaptam a pénzem.
Egyszer kellett valóban jelentenem az ebaynak az eladót mert kötötte az ebet a karóhoz hogy nem fizet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27722) havri1 válasza mirci18 (#27721) üzenetére


havri1
félisten

Természetesen most nem találom, de határozottan emlékszem, valahol olvastam.
Én úgy szoktam, hogy burkoltan írom az eladónak, ha esetleg gáz van.
Pl : Ez és ez van, nem szeretnék case-t nyitni, tudsz e segíteni az úgy pozitív megoldása érdekében stb. Eddig bejött, általában értik úgyis miről van szó :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#27723) mirci18 válasza havri1 (#27722) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet.

Case nyitásokkal is vigyázni szoktam.
Nehogy véletlenül kidobjanak.
Annó még az 1 dolcsis cuccok után is nyitottam case-t.

Egy kérdés.

Ha esetleg egyszer kidobna az ebay gondolom új felhasználónévvel hiába regisztrálok mivel az ip címem és a kártyaszámom nem változik.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27724) havri1 válasza mirci18 (#27723) üzenetére


havri1
félisten

Én egy tagról tudok, akinek küldtek figyelmeztetést, de korlátozás ott sem volt. Valószínűleg figyelik a vásárlások és a panaszok számát, arányát.

Régen a paypal és az eBay egy cég volt. Már jogilag különváltak, de gyakorlatban ki tudja. A kontakt megvan közöttük.
Ha azonos a paypal meg a számla, akkor bakfity szerintem is.

havri

(#27725) cris78


cris78
őstag

Getone MiBand célországba küldve :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27726) dReFiX


dReFiX
senior tag

Autós telefon tartó tudna ajánlani valaki? Köszi!

(#27727) maestro87 válasza betyarr (#27692) üzenetére


maestro87
őstag

Ilyenem van, nagyon rossz.:) A mágnest nekem úgy kellett bele visszaragasztani, mert anélkül kipotyognak belőle a bitek. Már volt, hogy kiakartam dobni, nem jó semmire.:) Még nagymamám vette a helyi piacon, gondolom kerülhetett vagy 200 pénzbe ahogy őt ismerem. :D

(#27728) maestro87 válasza DJ. Ru$y (#27683) üzenetére


maestro87
őstag

Mert ez a kábel annyira jó áron van? 3 dolláros kábelek jelenleg is vannak a kínálatban (pl. Remax), vagy azok nem tudják a 2A-t? :F

(#27729) cris78


cris78
őstag

Ilyet ilyet , hogy keressek?

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27730) betyarr válasza cris78 (#27729) üzenetére


betyarr
veterán

[link]

maestro87: köszi,pedig már tényleg remeget a buy it now gombon a kezem... :U

[ Szerkesztve ]

(#27731) cris78 válasza betyarr (#27730) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm! :R

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27732) gabx76 válasza betyarr (#27730) üzenetére


gabx76
senior tag

Igaz nem Ebay-es, de ha más precíziós bitkészletről van szó, nem árt rápillantani a Lidl cuccaira.

Mától lehet náluk kapni egy egész jó készletet 2e Ft-ért. Azért merem ajánlani, mert általában jó minőségű szerszámokat adnak, a korábban forgalmazott készletükből vettem már, nekem nagyon bevált.

(#27733) Silent77 válasza gabx76 (#27732) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, hogy betetted! :R
Ledes nagyítóval van valakinek tapasztalata? Ebayen is drágábban láttam, mikor néztem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27734) luke30


luke30
tag

A Getone -on megint van MiBand ingyenes szállítással!

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#27735) tonyrulez válasza maestro87 (#27728) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nincs annyira jó áron, de tekintve hogy jelenleg ez az egyetlen kábel, aminek mindkét végét bárhogy be lehet dugni, ráadásul Blitzwolf, elég jónak tűnik.

4 8 15 16 23 42

(#27736) betyarr válasza gabx76 (#27732) üzenetére


betyarr
veterán

köszi,de nekem valami olyan kellene,amiben csak 5-6 bit van és nagyon kis helyen is elfér.mint pár hsz-el elébb is említettem,valami olyasmi behajtó,aminek a vége lecsavarható és oda lehet tenni a biteket.még beugrok a minap valamelyik barkácsüzletbe,hátha lenne olcsóért.

(#27737) atees válasza gabx76 (#27732) üzenetére


atees
őstag

Merem ajánlani, jó cucc egy ideje használom, mágneses is, ugyhogy nekem bejön.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27738) maestro87 válasza betyarr (#27736) üzenetére


maestro87
őstag

Én magamnak most ezt néztem ki. Csak jó volna ha 2 végűek lennének a bitek mint ennél (azaz 10 in 1), de ez meg nem tetszik.:) mindenképpen valami hosszú biteset néznék, hogy a mélyebb helyeken lévő csavarokat is el lehessen érni, és fő szempont lenne mondjuk a zsebben hordozhatóság, azaz az összes bitet a markolatban lehessen tárolni. Tud valaki ilyet?

(#27739) betyarr válasza maestro87 (#27738) üzenetére


betyarr
veterán

mondjuk nekem nem műszer csavarhúzó kellene,hanem a normál.

(#27740) Outlander válasza betyarr (#27739) üzenetére


Outlander
őstag

Vegyél a szokásos csvarhúzókból egy 1-1 normálisat..

Kell egy kis Philips, egy nagy Philips, t5 és t6 torx (4-500 ft / db, de legalább használhatóak)... én ennyivel látom el a supportot... na jó van még acélbetétes bakancs és a kombifogó is, de azok már az ultimate level kategória, garanicán kivülre. :DDD

Régen én is vettem mindig mindeféle szetteket, de igazából hamarabb tönkrement a "nyél", mint ahogy illik, ráadásul a másik 40-50 fejet soha nem kellett használni.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27741) maestro87


maestro87
őstag

A következőt nem tudom hol kérdezzem meg. :U
A LIDL-ben kapható fűrészhez lehet barkácsáruházban vásárolni fűrészlapot? Ennyit nekem pont megérne, de ha ez is olyan mint a parkside-os forrasztópáka hogy hegyet nem kapni hozzá, akkor nem venném meg. Nem értek a fűrészekhez (sem:D), nem tudom, hogy ez standard méret-e. :U

[ Szerkesztve ]

(#27742) kmisi99 válasza Outlander (#27740) üzenetére


kmisi99
addikt

Vannak ezek a 10ft értékű csavar [link]
Nekem 2 ilyen van egy telefon alkatrészhez adták ingyen, évek óta tökéletes. Az egyikben elkezdett forogni maga a fém cucc a műanyag nyélben, pár hét múlva meg megjavult. :DDD

Egyébként engem is érdekelne valami olcsó készlet, átlagos felhasználásra, nem kell túl sok fej. és jellemzően kicsi legyen, pck telefonok szétszedésére. Pár hetente 1-2 csavarra. Ami nekem fontos a nyél, hogy ha a csavar nem adja magát akkor rá lehessen fogni.

(#27743) betyarr válasza Outlander (#27740) üzenetére


betyarr
veterán

ehh,nekem csak alkalmanként kell.semmi hard work.pl. néha kiesik a gurulós székem aljából a csavar a munkahelyen és persze sehol egy csavargóhúzó.mindig megfogadom,hogy majd hozok be egyet,de nyilván mindig el is felejtem és csak akkor jut eszembe,amikor újból kiesik.meg hasonló dolgok.szóval csak nagyon ritkán kell.erre meg hasonló esetekre pont megfelelne egy ilyen kis zsebben elférő cucc néhány bittel.

(#27744) havri1


havri1
félisten

Banggood:

az egyik ügy kapcsán (negatív feedback-et adtam egy review-ben) levelezek napok óta egy ügyintézővel. Először akart adni 50 pontot, amit viccesnek tartva meg is írtam neki.
Aztán jött az ötlet, hogy küldjenek egy normális szíjat az órához. Küldött 4-5 linket, válasszak. Miután kiválasztottam egyet, 1$ - ért megvehetem (550 Ft amúgy..)
Úgy vagyok vele, hogy amúgy is kell egy szíj, kipróbálom.
Viszont ennek a levélnek az alján felajánlott egy olyan lehetőséget, ha a felsorolt linkek közül egyiken adok a Banggood-nak pozitív feedback-et, akkor kapok 50 pontot. Ha 3 linken is pozitívolok, már 300 pontot írnak jóvá, ami 3$-nak felel meg.

Van itt reklám kampány kéremszépen..

havri

(#27745) Upo


Upo
addikt

Egy hétvégét kihagyok, és már többszáz új hsz! :N
A műterhelésre én forrasztanék egy hibás cuccból kitermelt micro usb aljzatot, 2 rövid kábel, egy kevés 2 komponenses ragasztóval odaragasztva mondjuk a panel aljára.

Nekem olyan microusb bemenetet is tudó fehér van, aki írta az 1 amperes limitet, az írt, hogy user error volt, az nem vett fel eleget amit rárakott. De kb 1 hete rendeltem én is egy olyan kék keweisi mérőt is, majd meglátjuk.

Valaki írta a lidl ledes nagyítót, tavaly vettem belőle, 2 led van benne, pár nap után az egyik kialudt, a másik halványan villog. A blokkját persze elszórtam, vettem még egyet, az azóta is jól működik, és gondoltam hogy a másikat visszaviszem a blokkal, de még mindig itt van... :( Most majd visszaviszem és kicseréltetem, közben a fiam is elkezdett elektronikázni, az meg jó lesz neki.

Banggood hírlevélben milyen sapka jött :DD , nagyon remeg a kezem a gomb felett, most még ráfogom arra, hogy nem tudom milyen színű legyen a szakálla. Közben ebay-en találtam párszázzal olcsóbban, még nagyobb a kísértés. :C

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#27746) L4mie válasza havri1 (#27744) üzenetére


L4mie
veterán

pff én pozitívat írtam nekik, mert az ügyintézőjük még küldés előtt megváltoztatta a táska színét kérésre, és a jó szín jött.

meg is írtam, hogy köszönöm. felajánlották a linkeket ki is töltöttem őket, de nem adtak pontot a kis skótok :)
de legalább a jó táska jött :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27747) q1w21 válasza betyarr (#27743) üzenetére


q1w21
csendes tag

Csavarhúzó készlet 8 db-s Handy
8in1 multifunkciós csavarhúzó készlet - beépített LED lámpával
HAMA 39694 Mini csavarhúzó készlet
Hirtelen ezeket találtam ami praktikusnak tűnik néhány használatra, de a minőségről semmit nem tudok. Ha nagyon olcsó és még led világítás is van benne akkor gondolom gyenge minőség, egyszer használatos vagy egyszer se. ?

[ Szerkesztve ]

(#27748) Outlander válasza q1w21 (#27747) üzenetére


Outlander
őstag

Ezek első ránézésre olyanok voltak amivel csak felbacod magad... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27749) betyarr válasza q1w21 (#27747) üzenetére


betyarr
veterán

tyúú,az elsőnél a második kép az nagyon ott van a szeren.mi ez?horgászbot és csavarhúzó egyben? :DDD

mellesleg a pr@ktikerben egyszer láttam egy viszonylag komolyabb szettet.az is teleszkópos volt,illetve kihúzható volt vagy 10 centire,de elég masszívnak tűnt.ez sztem komolytalan a fentebbi linken.

[ Szerkesztve ]

(#27750) q1w21 válasza betyarr (#27749) üzenetére


q1w21
csendes tag

Szerintem egy mágneses végű teleszkópos pálcika amivel az elgurult csavarokat össze lehet szedni a nehezen hozzáférhető helyekről.
Lehet, hogy rádiós a csavarhúzó és ez az antennája. :DD
Csavarkereső detektor antennája.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.