Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) gabe_ válasza Outlander (#27198) üzenetére


gabe_
őstag

A első bekezdés kábé nettó hülyeség... ;]
De kinek a pap, kinek a paplan, nem vagyunk egyformák. Én nagy megelégedésemre használom amire vettem, pont jó. :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#27202) Silent77 válasza cris78 (#27197) üzenetére


Silent77
veterán

Még három 18 évesért se. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27203) htc07 válasza Outlander (#27198) üzenetére


htc07
addikt

Nálad valami selejt verzió járt akkor, az enyém tűző napon is látható fényt produkál, és a rezgésére kelek. (nyilván nem túl lazán kell felrakni).

Valamelyik nap a szekrényen felejtettem éjszakára, reggel az ébresztő miatt addig rezgett, amíg le nem esett.
Az hogy lépésnek számolja a kézlóbálást szerintem érthető a technológiából adódóan, ennél csak akkor lenne pontosabb, ha a bokádra szerelnéd.

Gépelésnél max. akkor számol, ha 30 centi magasról pötyögsz egy ujjal, könyökből ;]

[ Szerkesztve ]

(#27204) ZS3NI válasza htc07 (#27203) üzenetére


ZS3NI
őstag

[link] 0:30tól látható élesben az Outlander féle gépelés. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#27205) havri1 válasza htc07 (#27203) üzenetére


havri1
félisten

Sokat csal nálam is, ezt már megtapasztaltam. Ha vezetek, akkor 16e körül zárom a napot, ha nem vezetek, 10e környéke. Lusta vagyok, azt tudni kell...
Gyerekeknek is van, ők azzal szórakoznak, hogy ülnek a szőnyegen, és lóbálják a kezüket, így égetik a kalóriát. Szóval fitness szempontból nem igazán pontos..:)
De ébresztés, jelzésre tökéletes!

havri

(#27206) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Kicsit eltévedtem Itt ajánlották ezt a cipős oldalt?:
http://ss.bushi123.com/?keyword=skechers&page=7
Rohadtul nem találom a mailben keresendő eladót,ill. a rendelés menetét....

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#27207) havri1 válasza atyca (#27206) üzenetére


havri1
félisten

Hát, ha Te innen mersz rendelni.. :DDD
Még az oldalt is linux alól nyitottam meg, mert féltem vírus.

[ Szerkesztve ]

havri

(#27208) dugesz77 válasza havri1 (#27205) üzenetére


dugesz77
őstag

Női nemnek nyaklánc fityegő, férfi népnek övre akasztó és problem solved. De írta már valaki,hogy zsebben hordva is tökéletes.
Én pont nem használom ki a lépésszámláló részét. Néha rákukkantok,ennyi. Valamelyik reggel mire megittam a kávémat 400 lépést beleraktam.
A többi tudása viszont lassan nélkülözhetetlen nálam. Néma a telefonom,mégsem maradok le semmiről,erre ébredek.
Tinydeal lassan karácsony..

[ Szerkesztve ]

(#27209) havri1 válasza dugesz77 (#27208) üzenetére


havri1
félisten

Pont ezt vallom én is. Nekem nem kell a lépésszámláló, se többet, se kevesebbet nem megyek emiatt.
Később lehet, de most még nem.

havri

(#27211) musli26 válasza q1w21 (#27200) üzenetére


musli26
tag

Köszönöm szépen ezt a tökéletes részletes leírást!

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#27212) Upo válasza #46372352 (#27210) üzenetére


Upo
addikt

7-8$-ért szokott lenni a piston3 youth edition, ha lány akkor örülni fog, csajos színekben is van. Hangra is egész tűrhetően szól, lányom is azóta hanyagolja a skullcandy fülest és fejhallgatót meg a sennheiser fülbedugóst, és a rózsaszín megy a redmi2 hátlapjához meg a miband szíjhoz.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#27214) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Banggood-osok visszaírtak a REMAX kábel ügyben, szerintetek menjek bele? Én teljes refundot írtam nekik vagy egy új kábelt... Nem is ajánlották azt, hogy küldjem vissza és teljes refund vagy bármi, hanem, hogy a felét. 940 Ft volt azt hiszem... Szerintetek?

"Dear sir,
So sorry about that troubles have brought to you!
For this problem, I believe it is just a question of individual products, please do not lose confidence to our website. So, we want to refund a half of money to you. Will you satisfy with our solution?
Best regards,"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27215) XtremLor válasza DJGABI (#27181) üzenetére


XtremLor
őstag

gearbest-en lattam 3szin volt nekem feher nem is remlik hogy lett volna...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27216) Joe Swanson válasza DJ. Ru$y (#27214) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Ilyen cuccnál automatikus refund. Nem azt vetted, ami meg volt hirdetve. Innentol kezdve nincs mirol beszelni.

(#27217) Tim82 válasza Silent77 (#27202) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ó, pedig...

"Lecserélnélek három 18 évesre. Van három darab ilyen korú klónod?"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27218) Outlander válasza htc07 (#27203) üzenetére


Outlander
őstag

Most vitatkozhatunk azon h kinek ízlik a sárgarépa főzelék karalábéva és kinek nem, de nincs sok értelme...

Nekem ez a véleményem róla, én is azért vettem mert hypolás van tízezerrel, de nem jött be. Ennyi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27219) XtremLor válasza Outlander (#27218) üzenetére


XtremLor
őstag

Nincs is ezzel gond, ha mindent megvennenk amiket itt ajanlunk akkor a lakasbol szoritanank ki magunkat... :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27220) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap megérkezett az alábbi övem. Jó masszív, erős csattal.

Szeptember 13-án rendeltem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27221) htc07 válasza Outlander (#27218) üzenetére


htc07
addikt

Oké, azzal egyetértek, hogy nem valami pontos a lépésszámlálója ([link]), de azért gépeléstől nem igazán kellene számolnia.

Nekem ébreszteni van kb, arra tökéletes. Plusz ha vesszük még az értesítéseket, szerintem simán megéri a távolkeleti árát. Persze ha abszolút nincs rá szüksége az embernek, akkor tényleg felesleges, ez egyértelmű :DDD Számomra kényelmes kiegészítő, a fenti funkciói miatt, és szerintem sokan vannak így ezzel.

Megint más, hogy fitneszkarkötőnek hirdetik, de arra kb. használhatatlan. :D

(#27222) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

A banggod-on a rendeléseknél levő dátumos érkezés megjelölése az értékelés? Ennyi?

http://shrimpland.hu/

(#27223) havri1 válasza Shrimplandhu (#27222) üzenetére


havri1
félisten

Alapvetően igen. A terméknél tudsz képet meg szöveget is commentelni, az kicsit közelebbi. Ha negatívot írsz, írnak rá egy sablon dumát, hogy sajnálják, írj a service@ akármire egy panaszt, és orvosolják..

[ Szerkesztve ]

havri

(#27224) Outlander válasza havri1 (#27223) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem volt kettő negatív az egyik fullrefund lett, és nem én mondtam/kértem, a negatív értékelés maradt, a másik meg pár dolláros kupon volt, itt viszont kérték h egy kicsit javítsak rajta..

Részemről teljesen pozitív a bangood hozzáállása.

Nem úgy a gearbesté, ott nem publikálódik a negatív komment. :((

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27225) havri1 válasza Outlander (#27224) üzenetére


havri1
félisten

Most írok pont én is egy negatívat egy órához. Nem szándékom refundoltatni, de kíváncsi vagyok a reakciójukra.
Valdódi bőr szíj.aha.. :DDD

havri

(#27226) Shrimplandhu válasza havri1 (#27223) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Annyira nem akarok.Csak a kötelezőt letudni :) Akkor ezzel kész is a rendelés menete nincs több teendő?

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#27227) havri1 válasza Shrimplandhu (#27226) üzenetére


havri1
félisten

Megadod a dátumot, és kész. Azt sem kötelező amúgy.

[ Szerkesztve ]

havri

(#27228) axlfsi válasza htc07 (#27221) üzenetére


axlfsi
veterán

+1
Pontosan igy vagyok vele en is. Aki magat es masokat le akarja beszelni, annak altalaban a lepesszamlalo a vesszoparipaja, de ez rossz erv. Szerintem nincs ember, akit ez erdekel. Minek?
Szoval, termeszetesen nagyon sokan nem vagyunk erre kivancsiak, en sosem nezem meg. Ket dolog miatt van a csuklomon es azt nem cserelnem mar semmi masra sem (najo, jobbra igen, de kijelzos-, naponta toltos vackokat nem akarok; az pedig nem mas mint a 1. ertesitesek (fantasztikus, foleg, hogy altalaban mozgas kozben meg a zsebben rezgo telefont sem erezni, a csuklon elkerulhetetlen. Azota nincs nem fogadott hivasom...), 2. ebresztes (annak is az intelligens resze jon be nagyon). Tobb mint fel eve megvan es meg mindig csak 28-31 naponta kell toltenem. Nagyon szerencsesen kifogtam. Mar alig vagom a V2-t ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#27229) Saccco


Saccco
nagyúr

Végre megjött a Blitzwolf töltőm. Meg is mértem minden portot...

szerk.: Semmilyen zizegést sem hallok.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27230) axlfsi válasza Saccco (#27229) üzenetére


axlfsi
veterán

Hmm, azt a sontellenallasos muterhelest Te gyartottad vagy keszen vetted? Ha vetted, adnal egy linket? :R
Koszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#27231) csadi0011


csadi0011
őstag

@(#25552) Out: Köszi, hogy linkelted a tollat. Rendeltem is aznap. Tegnap jött meg. Már megy is a szórakozás. :D

Ezen kívül megjött a szeptember 21-én rendelt szilikon tok Xiaomi Mi Bank 10400-hoz. [link]
Nem rossz. Jól illeszkedik, de középen az éleknél nem feszes. De nem tűnik nyúlósnak és nem akar feljönni, szóval szerintem megérte az olcsóbbat választani. A kábelt is tartja rendesen. Szép kék. Olyan mint a képeken.

[ Szerkesztve ]

(#27232) zsiz válasza havri1 (#27227) üzenetére


zsiz
őstag

én szeretem véleményezni ha rendelek valamit, de a snap-up-os cuccaimnál nem találtam hol tudok véleményt írni. (lehet csak én voltam vak)

sőt legszívesebben fényképet is csatolok. nekem is nagy segítség rendeléskor ha van valódi kép is a termékről, mert az eladó olyan képet kamuzik oda amilyet csak akar.

(#27229) Saccco: mi a zöld cucc amit beledugtál? mire jó? láttam máshol is de én nem értek ilyesmihez :U

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#27233) Real_Necro válasza axlfsi (#27230) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyesmi lesz az.

vagy

Csomagban

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27234) Saccco válasza axlfsi (#27230) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vettem (~300ft), nem érdemes vele kínlódni, kivéve, ha otthon fekszik minden alkatrész hozzá. :)

(#27233) Real_Necro:
Ebay-en olcsóbb, 300ft + 1.100ft a mérő.

(#27232) zsiz:
Műterhelés, 1 vagy 2 Amperrel terhel fixen.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27235) Real_Necro válasza Saccco (#27234) üzenetére


Real_Necro
veterán

300Ft-ért még akkor sem. :DDD

A mérőm árát most fizette vissza eladó, mert augusztus 22 óta nem érkezett meg.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27236) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Hozott ma a postás egy ilyen kamera lencse tisztítót, de nem jó semmire...Véleményeket el kellett volna előtte olvasnom, ott is csupa negatív komment van. :(((

(#27237) madgie válasza lsebestyen (#27236) üzenetére


madgie
titán

LensPen néven keresd az eredetit, az jó.

(#27238) axlfsi válasza Real_Necro (#27233) üzenetére


axlfsi
veterán

es (#27234) Saccco Koszi! (jaja, merom mar van, de ugye a felvett toltoaram pl. egy telefon eseteben mindig valtozik, attol fuggoen, hogy eppen milyen szakaszaban van a toltesi ciklus. Ezert jo egy ilyen sonttel ezt megoldani ;) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#27239) mm89


mm89
őstag

Nekem is megjött ma az 5 portos blitzwolf! EU plug, fehér, pont ahogy kértem. Tesztelni sajnos nem tudom, vagyis mérni nem tudom semmivel. Maximum telefon + ampere. Majd este, mert most a teló se éhes.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#27240) Out válasza csadi0011 (#27231) üzenetére


Out
addikt

Az enyémet eltörte egy bátortalan kolléga, aki az asztal lapjához csapkodta a tollat, mert attól félt, hogy valami kilő a tollból :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#27241) Outlander válasza Out (#27240) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor te se vagy körülvéve debilekkel?! :DDD

Már bocs... :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27242) Out válasza Outlander (#27241) üzenetére


Out
addikt

Nem bizony, mindenki normális körülöttem és én vagyok a debil :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#27243) Shrimplandhu válasza axlfsi (#27228) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Van második verzió, épp nemrég adták ki, nagyon drága. Ráadásul - szerintem - nem unisex...

http://shrimpland.hu/

(#27244) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Filózom, hogy rendelek 5 portos Bliztwolf töltőhöz egy ilyen kábelt... kár, hogy novemberig/decemberig kell várni... az előrendelés miatt.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27245) tibcsi0407 válasza Real_Necro (#27244) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem ilyenek vannak hozzá. Jó a minősége, jól is tölt.

https://utdetailing.hu/

(#27246) Real_Necro válasza tibcsi0407 (#27245) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ok, de olcsóbb 250Ft-al. :P ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27247) tibcsi0407 válasza Real_Necro (#27246) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hehe. Na jó, akkor Te nyertél :D Én úgy döntöttem, hogy nem éri meg várni :P

https://utdetailing.hu/

(#27248) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#27244) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Már volt róla szó, linkeltem is, én előrendeltem elvileg.

Ráadásul tibcsi0407 által linkelthez képest a BW kábelnek mind a két fele 2 oldalas, míg annak mind a két fele 1 oldalas.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27249) Flashback


Flashback
addikt

Elemlámpát szeretnék venni olyan 5-6e körül.

Amit tudjon:
- Memória funkció
- Tölthető legyen
- Esetleg "powerbank"-ként is működhetne (de ez nem fontos)
- Persze a nagy fényerő előny...

Amiket néztem:
Warsun CT9T

Dipper BD02 - Itt mi a különbség a 3 típus között?

Warsun X60 - Itt nem írnak memória funkciót!

Vélemény?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#27250) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#27248) üzenetére


Real_Necro
veterán

Előrendeltem én is 1 darabot (kár, hogy többet nem enged). Meglátjuk mennyire válik be. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.