Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Sziasztok! AA elem formájú akksit a freepostás olcsó szegmensből rendelt már valaki? Ha igen, milyen, milyet érdemes?

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#27652) Matykoh válasza KelemenUhr (#27651) üzenetére


Matykoh
tag

Én innen rendelném.

(#27653) htc07 válasza Shrimplandhu (#27650) üzenetére


htc07
addikt

Ha mindenki csak azt venné amire szüksége van, a világgazdaság összeomlana. :DDD

(#27654) havri1


havri1
félisten

Jó múltkorában benéztem egy terméket, és megvettem.
Lányomnak akartam egy babát venni, licites, meg is nyertem, de természetesen csak a ruha volt. Nem baj, van baba amire feladhatja, de nem jó a méret.
18" írnak, ami elvben jó is, de gyakorlatilag nem, kicsi.
Gondoltam veszek egy hozzá való babát, mert sok ruha van hozzá az eladónák fillérekért, és jó minőségű.
Csak nem találok babát..most ez a Handmade For American Girl Skirt Dress 18"Doll Clothes Black Windbreaker egy sablon, vagy konkrét baba "típus"?

Handmade For American Girl Skirt Dress 18"Doll Clothes Black Windbreaker

havri

(#27655) Degeczi válasza havri1 (#27654) üzenetére


Degeczi
nagyúr

$100 körül talán már hozzájuthatsz egyhez...

(#27656) havri1 válasza Degeczi (#27655) üzenetére


havri1
félisten

Ízé, ő, köszi :D

havri

(#27657) Feketelaszlo válasza csucsotke (#27647) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Azért ne túlozzunk. Ezek a rossz munkakörülmények álltak még mondjuk 10-15 éve, de ma már talán csak az elvadultabb kínai peremvidékeken, ahol szemétguberáló városok meg hasonlók vannak (már ha még vannak). Egy modern gyárnak magasan gépesítettnek kell lennie - pont azért, hogy olcsón sokat tudjanak gyártani. A gépekhez meg szakmunkás kell, nem fizikai. A kínai törvények is szigorodtak minden tekintetben, nem 8 éves gyerekmunkások varrják már össze a tornacipőket. Megkockáztatom, hogy egy normálisabb helyen ott sem rosszabbak semmivel a feltételek, mint mondjuk a jászfényszarui Samuban (ami persze még mindig elég embertelen tud lenni, de nem kényszermunka...). Vietnám, India, Laos, Kambodzsa az már más tészta, de Kína fényéveket vert magára.

(#27658) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Ebben valaki tudna segíteni?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#27659) DJ. Ru$y válasza Nerazim (#27658) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet baja tőle, de nem feltétlen. Viszont, ha külső méretben ugyanakkora, akkor nem feltétlen igaz a nagyobb teljesítmény, szóval lehet a 2500-as áráért ugyanolyat vagy rosszabbat kapsz, mint a gyári. Aksiból én csak gyárit vennék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27660) Jarod1 válasza Nerazim (#27658) üzenetére


Jarod1
addikt

eredetit vegyél az megbízhatóbb, számokat én is tudok írni egy akksira ami ugyanugy néz ki,ráírom 5000 mAh

(#27661) Nerazim válasza Jarod1 (#27660) üzenetére


Nerazim
őstag

Oké, értem. Köszönöm a segítségeteket :R

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#27662) KL48


KL48
tag

Sok ötletet - linket - kapok ezen a fórumon. Az a módszerem, hogy elteszem a kedvencek közé, és mikor ellenállhatatlan kényszert érzek, hogy kielégítsem - már-már beteges - vásárlási "szükségletemet", akkor rendelek belőle. És ez még akkor is jó érzés, ha semmi szükség rá. Aztán eltelik cirka egy hónap és ismét jó érzés kapni egy fekete zacsiban valamit. Utána már alig várom, hogy mit kell rajta megragasztani, javítani, modifikálni, és újra örülök, hogyha sikerült. Csak pozitívan! Örültem.

(#27663) Shrimplandhu válasza htc07 (#27653) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Valószínűleg. Tudod mi okozna még nagy bajt? Ha a technológia fejlettség szintjének minőségében gyártanák a termékeket. Ha egy háztartási gép bírná 15-25 évig! Vagy legalább rentábilis én javítható lenne. Akkor ki venne 5-8 évente mosógépet?

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#27664) Outlander válasza Shrimplandhu (#27663) üzenetére


Outlander
őstag

Bírja addig, csak azért cseréled mert a+++++puszpusznuszmusz véggyük a fődet együnk hódat, mindig jobb az új, illetve legyen mivel dicsekedni. :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27665) Freddycom


Freddycom
őstag

Azanyjukuristenit, meg mindig 9.9 dollar a getone appos xiaomi BT headset, de immaron mar 3 dollaros szallitasi koltseggel.

(#27666) ablack válasza Freddycom (#27665) üzenetére


ablack
senior tag

Egy másik eladó adja annyiért, néztem hogy több dolognál van így hogy többen is árulják, az egyik ingyenesen szállít a másik meg nem. A régi ingyenesen szállító eladónak is fenn van a headset hirdetése csak most ,,Out of stock".

(#27667) havri1


havri1
félisten

Megint feladták a leckét..
Keresek:

- Gyerekeknek gyöngy/nyaklánc fűzéshez kellékeket. "sodrony" illetve ilyesmit, csak műanyag/gumi anyagból, balesetveszély stb miatt, nem csattos
- Csillámporos tetováláshoz ragasztó, csillámpor, és sablon

Halvány L F S hogyan keressek ezekre, valakinek ötlet?
:R

havri

(#27668) dugesz77 válasza havri1 (#27667) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is kerestem a múltkor csillám tattoo készletet. Glitter tattoo kit néven érdemes. A zsínor a gyöngyhöz beading wire néven érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#27669) DJ. Ru$y válasza havri1 (#27667) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Második az ez.

Glitter Tattoo

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27670) Shrimplandhu válasza Outlander (#27664) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Nem, nem bírja. Én biztos nem cserélném divatból, de mégis kell ha bedöglik. Vagy megcsináltathatom 20-30 e ft-ért a 4-6 éves kb.20 e ft-ot érő gépet...

http://shrimpland.hu/

(#27671) trebrona válasza havri1 (#27667) üzenetére


trebrona
nagyúr

Beading kit?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27672) havri1


havri1
félisten

Köszi srácok, ezekből már bőven tudnak válogatni! :R

havri

(#27673) htc07 válasza havri1 (#27672) üzenetére


htc07
addikt

(#27674) Silent77


Silent77
veterán

4 napja írtam banggodnak 2 hibás termék miatt, de a mai napig nem jött válasz.
Eddig 24 órán belül mindig válaszoltak. :U
Van aki szintén írt, de nem kapott választ?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27675) havri1 válasza Silent77 (#27674) üzenetére


havri1
félisten

Péntek délelőtti az utolsó reakció, hétvégén szvsz nincs support.

havri

(#27676) XtremLor válasza havri1 (#27675) üzenetére


XtremLor
őstag

Elotte meg unnep volt, akkor 1 napot volt support.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27677) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok! Vennék valami telefon-VR szemüveget, a pár dolláros IBlue cardboardnál van valami jobb, de még mindig olcsó alternatíva max 2-3k körül?

(#27678) havri1 válasza XtremLor (#27676) üzenetére


havri1
félisten

7-8-9 kaptam tőlük emailt, akkor passz :U

havri

(#27679) Silent77 válasza havri1 (#27675) üzenetére


Silent77
veterán

6-án írtam nekik, azóta semmi.

XtremLor: Tudom, de ünnepkor is jött tőlük válasz.

Amúgy 5 snap up termék volt hibás, meg egy Hubsan. :(((
Még a ledek miatt nem is írtam nekik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27680) DJ. Ru$y válasza Silent77 (#27674) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem nagyon lassan írtak vissza a kamu REMAX kábel ügyben, de végül volt egy full refund, lassú víz partot mos alapon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27681) havri1 válasza Silent77 (#27679) üzenetére


havri1
félisten

Kicsit "belehúztak" most BG-ék.
Rendeltem faternak G1W-C kamerát, pont azért, mert kell a kondi, nem kell aksis többet.
Nem is néztem nagyon, van nekik, rendeltem. Tegnap este nézem, 2 review, fake..még meg se érkezett, már írtam nekik. :W

havri

(#27682) XtremLor válasza Silent77 (#27679) üzenetére


XtremLor
őstag

Az nem keves, a hubson milyen hibat produkal?

A banggood meg a korrektebb, nekem a GB megy az agyamra lassan, nyitva a claim kivancsi vagyok hogyan zarul.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#27683) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Srácok!

Ugye van ez a BlitzWolf kábel előrendelésben. Nov. 5-öt ír érkezésre raktárra. Most ez azt jelenti, hogy nov. 5 után kezdik majd csak el postázni, szóval talán december eleje mire megérkezik? :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27684) Silent77 válasza DJ. Ru$y (#27680) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem eddig 1 nap alatt jött válasz, naponta akár több levélváltás is volt.
Most semmi, kezd idegesíteni.

havri1: Örültem a sok olcsó cuccnak, mert eredeti áron soha nem vettem volna. Igaz visszautalták az árát, azzal sokra mentem. :(((
A 28ft-os led szalag is kb 5 percet üzemelt, ennél ragaszkodni fogok az újraküldéshez.

XtremLor: Több mint vlasózínű alaplaphibás, sípoló hangod ad ki, nem lehet összehangolni az irányítóval. Itt is ragaszkodom az újra küldéshez, mivel ezt is akciós áron vettem 5500ft-ért.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27685) Saccco válasza DJ. Ru$y (#27683) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen.
Remélhetőleg kapnak vagy 2-300 darabot különben ahogyesikúgypuffan módon küldik, biztos nem FIFOznak. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27686) DJ. Ru$y válasza Saccco (#27685) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

200-300 db? Akkor nem is várom, hogy karácsonyig megjöjjön. Annyi szerintem nem lesz elég még a Preorder-eknek sem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27687) tipuka


tipuka
addikt

Én a Gearbestnek írtam 1,5 hónap után, hogy mizu a Piston 3-mal?
Semmi reakció 1 hétig. Vitát nyitottam PP-n. Érdekes, órák alatt válaszoltak. :)
(várjak 45 munkanapot és írjak nekik, ezt írták) A csavar abban van, hogy akkor zárul a vita, ha az letelik. : )))
Tehát írtam tovább a vitát folytatva, majd írtak e-mailt, hogy válaszolja a megadott e-mailre és elintézzük a dolgot. Annyira sunyik, hogy egy automata noreply-s e-mail címet adtak meg, hogy oda én nem írhatok.
PP-nek megint írtam a vitát folytatva, majd lezárulás után a július 25. rendelésemnek az árát, októberben visszakaptam a PP-nek hála, mert a Gearbestek $z@rt@k rám, csak húzták az időt, hogy ne keljen fizetniük. Én innen nem rendelek semmit, máshol már rég 1-2 nap alatt el van intézve a refund, ha nem jön a termék.

[ Szerkesztve ]

(#27688) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Azt hiszem rég volt téma :)
[link]

(#27689) Outlander válasza Sterilzona (#27688) üzenetére


Outlander
őstag

Hirtelen nem is tudom hogy melyik szarabb... De hogy összesen nem érnek 1$ t az is biztos.

Az külön poén mikor a papírt akarja vágni az egyikkel a vége felé.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27690) maestro87 válasza Silent77 (#27684) üzenetére


maestro87
őstag

Ha kapsz újat, megvenném tőled a hibásat 10-szeres áron, azaz 280Ft-ért.:)

(#27691) Sterilzona válasza Outlander (#27689) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Azért a bergeres lehet ér nem hogy 1, de akár 2-3 dollárt is. :)

(#27692) betyarr


betyarr
veterán

ezzel a csavarhúzószettel van valakinek tapasztalata?nem kemény munkához kellene,csak időnként meghúzni 1-1 csavart.

(#27693) KaiotEch válasza betyarr (#27692) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát egy betyárosat biztos nem tudsz vele ráhúzni a csavarra :D

(#27694) DJ. Ru$y válasza betyarr (#27692) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fogása nem a legjobb a csavarhúzónak. Nekem nem innen van, de ilyen nyél van benne, csúszik elfordul a kezedben stb. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27695) betyarr válasza DJ. Ru$y (#27694) üzenetére


betyarr
veterán

de masszív?értem ezalatt,hogy nem törik széjjel 2 csavar behúzása után?

más:

ez a multitool ismerős valakinek?vagy van valami jobb választás hasonló árban?

(#27696) DJ. Ru$y válasza betyarr (#27695) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

3-4x használtam, de eddig még egyben van. Ha találsz bármilyen gumis nyelűt, az egy fokkal jobb szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27697) betyarr válasza DJ. Ru$y (#27696) üzenetére


betyarr
veterán

igazából az ára fogott meg.de ránézek még máshol.vagy lehet veszek inkább egy multi-toolt.
ez elég szimpatikusnak látszik,meg a feedback is jó.igaz,csak ketten értékelték [link]

(#27698) KaiotEch válasza DJ. Ru$y (#27696) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha már a csavarhúzóknál tartunk. King Tony az minőségi cucc van pár készlet itthon. Viszont ilyen bitfejesből nincs olyan nyelű, mint ezek? Bár ez nem is jó, nem mágneses.

[ Szerkesztve ]

(#27699) draco31 válasza Sterilzona (#27688) üzenetére


draco31
veterán

Kissé idegesítően remeg a keze.
A kihajtós lámpáért azért megadnám az 1 dodót.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#27700) DJ. Ru$y válasza KaiotEch (#27698) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szóval üthető nyeles bitkészletet keresel? A legtöbb az ilyen formájú.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.