Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Joe Swanson válasza eszlenyek (#26647) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Jó kis bt speaker, ajánlott, az összefoglalóban videót is találsz a működéséről. Szokott akcióban is lenni, szóval én lehet várnék vele. Tényleg xiaomi, eredetiek a banggoodos cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#26652) Outlander válasza XP NINJA (#26649) üzenetére


Outlander
őstag

Vagy vársz tovább türelmesen, vagy nem....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#26653) havri1 válasza XP NINJA (#26649) üzenetére


havri1
félisten

Eszkaláltad?

havri

(#26654) zsiz válasza eszlenyek (#26647) üzenetére


zsiz
őstag

nem ezt rendelte itt valaki? videót is csinált róla, fent az összefoglaló végén a link. de tessék: [link], ha nem is ugyanaz, de azt hiszem hasonló. banggood elvileg eredeti Xiaomi cuccokat küld, nem utánzatot

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#26655) Laci.M válasza eszlenyek (#26647) üzenetére


Laci.M
senior tag

Nekem most ez a fajta van úton. Valahol szinte mindig akciós, érdemes nézegetni az eredetiket áruló weboldalakat. Tinydeal, gearbest, banggood.... Ali inkább felejtős, sok a hamisítvány.

Szerk: Volt már 2 Xiaomi hangfalam, csak túl jó ajánlatokat kaptam ré így eladtam őket. Erősen ajánlott modell!! (a henger alakúról tudok csak nyilatkozni)

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#26656) cris78


cris78
őstag

Srácok!
Ha ebay-ről rendelek német eladótól folyamatos glükoz szenzort (kb 60ezerFt), a vámon nem tartják vissza, hogy orvosi műszer és itthon nincs engedélyeztetve?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26657) csucsotke válasza szjoci (#26561) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!:) Ennek fényében, már tudom hogy egy ilyen kell nekem

[ Szerkesztve ]

(#26658) XtremLor válasza cris78 (#26656) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem hiszem hogy gond lenne, nem narkotikum gyogyszer etc technikai eszkoz, eu-n belul jon, igy nem nezik az erteket etc mivel ugy se tudnak afa-t kerni ra.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26659) Czimby válasza eszlenyek (#26647) üzenetére


Czimby
addikt

Segítek :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#26660) XP NINJA válasza havri1 (#26653) üzenetére


XP NINJA
őstag

A claim nem tiszta nekem, az mit is jelent? :) eddig nem volt vele dolgom szerencsere.

(#26661) Lucho777 válasza XP NINJA (#26660) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Paypal dönt az ügyben

(#26662) havri1 válasza XP NINJA (#26660) üzenetére


havri1
félisten

Ha Paypalon nyitsz egy ügyet, az csak egy hivatalos "jegy", amiben az eladó és a vevő "boxolhatnak" egymással.
Itt általában szokott menni a jajj bocsi újraküldöm zárd az ügyet és ígérem lécci, amit természetesen nem teszünk meg, hanem eszkaláljuk a PayPal felé, azaz követelünk. Ilyenkor lép be a PayPal, ügyintéző akihez kerül az ügy, elolvassa az addigi levelezést, és dönt.
Ezért fontos a mefelelő hangvétel itt, és a terhelő bizonyíték (vásárlás időpont, esetleges levelezés, TN, időhúzás stb..).
Fontos, Dispute lezárul automatikusan egy meghatározott időpont után, eszkalálni kell ez idő előtt, ha nem oldódik meg, mert ha egyszer lezárul (akár magától akár Te zárod be), nem tudod újranyitni már az ügyet!

[ Szerkesztve ]

havri

(#26663) dugesz77


dugesz77
őstag

Én is nézegettem ezeket a bluetoothos hangbigyókat(hangfal elnevezéssel nem illetném) :D . Ebben az árban jó is lenne a Xiaomi csak bejött mellé egy telekomos 5000 forintos tartozékra költhető kupon és ez a Huawei A10 is beleférne az összegbe. Valaki hallott már egymás mellett ilyeneket?

[ Szerkesztve ]

(#26664) eszlenyek válasza Czimby (#26659) üzenetére


eszlenyek
tag

Köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólásokat :R
Mondjuk még ez a 7000 forint (ha jól néztem) sem olyan vészes ár érte, de még nézelődök. :)

(#26666) havri1 válasza #46372352 (#26665) üzenetére


havri1
félisten

Ha leírtál minden fontos infót a dispute-ba, eszkaláld.

[ Szerkesztve ]

havri

(#26668) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mai mérleg:
- 08.31-es kocka óra Banggood-ról svájci postás?! pislogtam, mint hal a szatyorban
- Ebayről 10 db melegen ragasztó rúd
- Ebayről 2 db gyűrű

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26669) madgie válasza DJ. Ru$y (#26668) üzenetére


madgie
titán

Nekem ma sem ért ide a getone-os miband, pedig már napok óta belföldön van. Királyi posta, szokásos nóta, általában több idő belföldön kihozni a csomagot, mint amúgy átutaztatni fél Európán.

havri1: azt írja nekem is, de szerintem nem vámolják azt, hanem a posta ül rajta.

[ Szerkesztve ]

(#26670) havri1 válasza madgie (#26669) üzenetére


havri1
félisten

Nekem péntek óta ül a vámon 2 band is TN szerint, még csak nem is frissül..

[ Szerkesztve ]

havri

(#26671) kmisi99


kmisi99
addikt

Ahogy látom itt vannak az ország legnagyobb usb kábel szakértői :DDD Lenne egy kárdásem.
Lenne egy olyan gondom, hogy ha töltőn van a tabletem és használom is, akár csak kis fényerőn olvasásra, akkor merül tovább csak nagyon lassan. Eddig jó volt, a töltő is meleg volt, azaz dolgozott rendesen gondolom, de most langyos töltés alatt. Talán a kábel megtörhetett és nem visz elég áramot át?

(#26672) XtremLor válasza kmisi99 (#26671) üzenetére


XtremLor
őstag

Vagy a tolto nem ad le annyit, az olcso autos toltokkel jatunk igy gps ment, hiaba tolta a delejt, merult a telefon! :D
Probalj ki masik kabelt, toltot, akar kolcsonbe is kerhetsz addig.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26673) Pikachu24 válasza kmisi99 (#26671) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ez nevetségesnek tűnik. :U Szerintem nem ez lesz a gond. Nincsen másik kábeled?

(#26674) Czimby válasza kmisi99 (#26671) üzenetére


Czimby
addikt

Helyes a meglátásod!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#26675) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

BG-n hol kell érdeklődni vagy reklamálni, ha nem jön meg a rendelés több mint 1 hónap után sem?

(#26676) MineFox54


MineFox54
őstag

JJRC H5C-ről mi a vélemény? Haveromnak kéne rendelni...

(#26677) XP NINJA válasza havri1 (#26662) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszi amint leirtam jott az email hogy refounddal zarva. :D de azert koszonom szepen.

(#26678) marsu.


marsu.
senior tag

Szevasztok!
Remélem még belefér a "kis pénzbe".:D
Valaki használ esetleg ilyen tokot iphone 5s-hez?[link] Vélemény róla?

(#26679) Gergosz2 válasza marsu. (#26678) üzenetére


Gergosz2
veterán

10$-ért 4200mAh-s tokba épített aksi. Most komolyan ez szinte biztos, hogy szart sem ér, a kapacitása jóval a hirdetett alatt lesz.

Tűzre való.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26680) kirkri válasza DJ. Ru$y (#26668) üzenetére


kirkri
addikt

Ne haragudj, de ennek semmi értelme nincs ebben a formában. Ha belinkelted volna, hogy mit vettél, akkor hasznos lehetett volna, mert megakad rajta az ember figyelme és lehet, hogy ő is rendel. Ha a véleményed is leírod, hogy milyen minőségű, mennyi ideig tartott amíg ideért, akkor még több információval szolgált volna. De hogy beírtad miből mennyi jött, az szerintem senkit nem érdekel... :U
Bocsi, hogy ez nálad jött ki, többen is tettek az elmúlt időben ilyen "hasznos" bejegyzéseket.

Valami szabályozás ráférne erre a topikra, mert az eredeti funkcióját nem igazán látja el. Én anno azért tettem be a kedvencek közé, mert jó tippeket lehet itt kapni, több dolgot is vásároltam már a topik ajánlásai alapján.

21 éve a Prohardveren! ™

(#26681) XtremLor válasza Fejvadi (#26675) üzenetére


XtremLor
őstag

Forum, email, en utobbin szoktam segitokesz a support.
Ird be az order numbert persze pontosan melyik rendeles az.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26682) MineFox54 válasza DJ. Ru$y (#26668) üzenetére


MineFox54
őstag

miért pislogtál mint a hal?

nekem tegnap jött egy svájci postás csomag 09.09

(#26683) marsu. válasza Gergosz2 (#26679) üzenetére


marsu.
senior tag

Egyik ismerősömnek van ilyen. Ő összességében nem mondott róla rosszat. Csak én is épp az ár miatt vagyok szkeptikus, nézve, hogy mennyik az ilyen aksis tokok.

(#26684) Fejvadi válasza XtremLor (#26681) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi.
Van erre külön mail címük?

(#26685) zseko


zseko
veterán

Na, ma végre megérkezett a Snap Up alatt ócsóé' vett Eachine 3D X4 drón :C Sok időm még nem volt kipróbálni, az előzetes teszt alapján viszont nagy terület fog kelleni mire betriggerelem, a szobám kicsi hozzá :) Az első röptetés alatt lerepült egy-két propeller, nem voltak rátéve elég stabilan :D Adtak hozzá 4 tartalékot, amiből az egyik rossz (valahová elszállt az egyik egy ütközéstől így rátettem), 'rázza' a motrot és a drónt, fel sem emelkedett, rögtön hanyatt csapta az egészet, azt is hittem először, hogy a cserekor elhajlítottam a motor tengelyét. Rátettem egy másikat és azzal jó lett, csak közben lemerült. Már csak az a kérdés, honnan tudom meg hogy feltöltött.
A propellerek élesek, nem állítottam le mikor hanyatt vágta hanem utána kaptam, szét is vágta a kezem két helyen :D

HR24.hu

(#26686) havri1 válasza Fejvadi (#26675) üzenetére


havri1
félisten

(#26687) Fejvadi válasza havri1 (#26686) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:R

(#26688) atees


atees
őstag

Sziazstok! Duplo szerű legot keresek a gyereknek. Tudnátok segíteni?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#26689) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Ma nekem megjött az aukción nyert kulcsalakú 8GBos pendriveom.

Írási sebesség: 5.2 mb/s
Olvasási sebesség: 19.3 mb/s

(#26690) kmisi99


kmisi99
addikt

Kösz a válaszokat, akkor ha korábban hibátlanul töltött még komoly használat esetén is akkor kábellel lehet gond? A tablet töltője 2A es, de kipróbáltam egy 1,2A nexus töltőt ugyan ezzel a kábellel, ott nagyjából beszívta az áramot, kb percenként -1% mindez töltőn. Ha tényleg kábel hiba, akkor láttam itt korábban egy ajánlott kábel csomagot amiben volt mindenféle hosszúságú kábel, az lehet érdekelne.

(#26691) DJ. Ru$y válasza kirkri (#26680) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel OFF-Topic Logout, ezért "nincsenek" szabályok. Nyilván a fórum szabályai élnek.

Fakocka óra: sznepápnál 8x lett linkelve, lerágott csont, csak nekem is megjött
ragasztó rúd, ebay első találat, szerintem nem túl érdekes.
gyűrű, 200 forintos "sima fém" még minta sincs rajta.

Az órán kívül a többi dolog ismerősnek jött, ki sem nyitottam, így nem tudok róla semmit mondani. Az óra meg olyan, ahogy leírták már többen. Szépen le van húzva, jól állítható.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#26692) zseko válasza zseko (#26685) üzenetére


zseko
veterán

Na, hülyén működik. Egy darabig repkedett, aztán már nem hajlandó felemelkedni csak a hátulja, ahogy próbálgatom úgy tűnik, a hátsó kettő emel,ám az első kettő az lefelé tolja az egészet. Nemértem... :F

HR24.hu

(#26693) MineFox54 válasza MineFox54 (#26676) üzenetére


MineFox54
őstag

?

(#26694) Sanki válasza zseko (#26692) üzenetére


Sanki
addikt

A megfelelő helyre raktad a propellereket? Mert ugyebár nem mindegy, melyiket hova rakod.

(#26695) Saccco válasza zseko (#26692) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is hasonlóan katyvaszos a H8 mini, nem tudom, hogy hibás vagy csak béna vagyok és nem bírom beállítani.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26696) havri1 válasza zseko (#26692) üzenetére


havri1
félisten

Ezt akkor csinálja, ha a HOME vagy mi a szösz aktiválva van. Mint az őrült elindul abba az irányba, és ennyi.
Csak aksi ki, táv ki, aksi be, táv be, akkor jó újra.
Tehát akkor kezdi ezt el, ha a gázkart csak lenyomod egyszer, de nem tolod neki valamelyik irányba azonnal, és nem indul a HEADLESS mode.

[ Szerkesztve ]

havri

(#26697) Minstrel válasza MineFox54 (#26693) üzenetére


Minstrel
senior tag

[Drón topic] - igaz nekem nincs, de ugyanaz, mint a syma 5x, olcsó, tanulni jó, szerintem megéri.

(#26698) Pikachu24 válasza Saccco (#26695) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Headlest és Return to Home-ot inkább ne használjátok gps nélküli drónolkban.

Tegnap megrendeltem a sörös doboz hangszóróhoz való dolgokat :)

[ Szerkesztve ]

(#26699) Saccco válasza Pikachu24 (#26698) üzenetére


Saccco
nagyúr

RTH? Amatőrökkel beszélsz ám... :DDD

Egyébként most valami csoda folytán magához tért és tudtam rendesen reptetni, de mire kettőt néztem megint nem jó. Az egyik motor nem ad elég erőt, de most egy másik, nem az ami előtte. :F

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26700) Pikachu24 válasza Saccco (#26699) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Return to Home-ra gondoltam :) (Hazajövetel)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.