Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) Gsx-rr válasza NORBl (#18545) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem kell regisztralni! Annelkul is tudsz rendelni!

(#18552) Minstrel válasza mrgergoke (#18550) üzenetére


Minstrel
senior tag

Oh, aranyos :) Hirdesd meg rcmodell fórumon, szerintem megveszik.

(#18553) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen kompressziós fogót. Már régebben is használtam ugyan ilyet, nem volt vele gondom. Most viszont úgy látszik elméretezte a kici kínai mert nem fér el benne a csatlakozó. [KÉP]
Ha kalapáccsal ütök rá egy jókorát akkor a helyére ugrik és működik rendesen, bár ez nem a rendeltetésszerű használat. Lehet reklamálok majd a pénzemért vagy valami...

(#18554) axlfsi válasza mrgergoke (#18550) üzenetére


axlfsi
veterán

:DDD Uhh, gondolom benezted, hogy fullos a KIT, kozben meg csak a vaz (monjuk a neveben ott all :) ).
Ha nem viszik el, meg mindig vehetsz hozza elektronikat, motorokat, lapatokat...

Errol jut eszembe: Aki par hete vasarolt esetleg az ujonnan (es azota is 14$-os) akcios Eachine H8 gepbol, irna esetleg par szot? Azota mar lettek spáre pártszok is hozzá ;) ... szemezgetek vele (még mindig).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18555) flegga92 válasza axlfsi (#18554) üzenetére


flegga92
senior tag

Még mindig nem érkezett meg sajnos (már az országban van). De mindenképp írok majd, hogy milyen.

(#18556) tonyrulez válasza kerekfej (#18530) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én ugyanilyen márkájút vettem több mint egy éve, Bogeer YT-813. Nem olcsóbb egyáltalán, de a nagyon olcsók általában olyanok is. Ami nekem tetszik rajta, hogy egyszerre 4 adatot is kijelez, legfőképp sebesség/távolság/RT/idő vagy stopper az amit így nézek. Hőmérője kb. 4 fokkal többet mutat, de ezen nem igazán lepődtem meg. Elvileg teljesen vízálló, de még víz alatt nem próbáltam tekerni :D Háttérvilágítása folyamatos, nem kapcsol le magától.

Ha már kerékpárok: tud valaki ajánlani jó telefontartót? Nem tasakosra, hanem sima tartóra gondoltam, mint ez vagy ez, csak attól tartok hogy az első bukkanónál kiugranak belőle. 5 colos telefon menne bele tokostul.

4 8 15 16 23 42

(#18557) havri1 válasza axlfsi (#18554) üzenetére


havri1
félisten

Nekem sem érkezett még meg, május 22-én adták fel.
Pótaksi május 27
Properreleket még fel sem adták.

havri

(#18558) axlfsi válasza axlfsi (#18387) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem eBay, de megér egy misét és volt is róla szó korábban. Most hozta a futár (azaz webshopból rendeltem), kibontott és ez fogad:

:Y :Y :W

Ezeknek elment otthonról? Vagy csak vicces kedvükben vannak? :)

... Hogy kellene sérülésmentesen vajon legyógyítani róla? :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18559) Outlander válasza axlfsi (#18558) üzenetére


Outlander
őstag

Ingyen futár volt? ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18560) mm89 válasza axlfsi (#18558) üzenetére


mm89
őstag

Az szép! :)
Decathlonos?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18561) axlfsi válasza mm89 (#18560) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, az. Ingyen futar volt, de nem egy joskabacsi hozta, hanem csak promocios idoszak van, azert volt ingyen a DPD.
Egyebent leszedtem egy fogoval, ... no de akkor is, milyen mar ez? :D Ha most egy tizenhuszeves csaj lennek, lehet at kellene mennem a szomszedsrachoz, hogy operalja mar le rola (kellett erot kifejteni...).

Egyebent jol szuperal, szereti az Endomondo es a Runtastic is (de bamilyen masik appal is csaltkozik, amiben van smart BT csatlakozashoz API integralva).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18562) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

napszemüveget rendelt már valaki? normálisan becsomagolják, vagy várhatóan már csak szilánkokban érkezik majd meg hozzám? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18563) kmarci25 válasza FireKeeper (#18562) üzenetére


kmarci25
veterán

Kétszer is rendeltem, egyszer ebay-ről, egyszer aliról. Összesen 3 darab jött, mindegyik sérülésmentesen, körbebubizva. Pedig az egyik fémkeretes, sérülékeny volt, de az is rendben ideért.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18564) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Aliexpressen ilyet még nem láttam, nem a minimum rendelés volt megadva, hanem a maximum! link

Pedig jó kis telefon, meg tablet tartó, de nem egy kellet volna. Mondjuk ennyi pénzért legyen elég egy :)

[ Szerkesztve ]

(#18565) Outlander válasza kobipeti (#18564) üzenetére


Outlander
őstag

Most csinálja a pozitív feedbackeket az olcsó mobilokhoz. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18566) kmarci25 válasza kobipeti (#18564) üzenetére


kmarci25
veterán

Rendelj külön vásárlásként még egyet. Ha jól látom, nem személyre/felhasználóra van korlátozva.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18567) Saccco válasza FireKeeper (#18562) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én vagy 8-at, mind ideért tökéletes állapotban. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18568) krisztianAMG válasza FireKeeper (#18562) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem is a múlt héten jött három, ebblől kettő polárszűrős. A biciklishez alapból járt kemény szövet tok, a második egy rózsaszín műanyag tartóban volt, a harmadik pedig csak simán fóliában. Egy borítékban érkeztek, mind hibátlanul. Optikusnál még nem volt időm megállni, de nem hinném, hogy nem lennének biztonságosak. Természetesen a biztonság kedvéért bevizsgáltatom mindent.

Ha hazaértem teszek linkeket is.

(#18569) gerii válasza axlfsi (#18558) üzenetére


gerii
addikt

Egyszer rajtamaradt egy nagyobb egy pulcsimon, szétszedés: legjobb ha beviszed valahova ahol használnak ilyet, vagy Dremel köszörűvel lefejted a gombát, majd a fémszálat, ami a kettőt összetartja. Én fűrésszel és feszegetve próbálkoztam, de a szövet sérült, szóval a Dremel a legjobb rá.

(#18570) htc07 válasza kobipeti (#18564) üzenetére


htc07
addikt

klassz cucc, nekem is van pár.

(#18571) gboszi válasza FireKeeper (#18562) üzenetére


gboszi
senior tag

Rendeltem már én is kb 3x, ioffer-rol. Semmi gond nem volt vele. Tokjában volt, s az is csomagolva.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#18572) dugesz77


dugesz77
őstag

Tegnap érkeztek: Xiaomi Piston 3 eredeti. Estére rádugva hagytam egy Sansa Clipre és beraktam a pólóim közé.Egy Apple earpods-t vált le. Már így az elején mind minőségben mind hangban hozza a szintjét. Sőt...
Xiaomi Usb Ventilátor. Ahhoz képest mekkora teljesen jól kergeti a szelet. Teljesen halk. Fél méterről nem is hallatszik a hangja. Szokásos hajlítgatós szár pont olyan mint a lámpáé. Jó kis kütyü. Eredeti ezért a powerbank kapcsolója is kapcsolja.
Napszemüveg előtét. Formára pont jó csak sajnos méretre pont akkorát rendeltem mint a szemüvegem lencséje. Itt meg a klippes megoldás miatt kicsit felfele húzódik a lencse. Nem rossz amúgy rendelek egyel nagyobbat.
Lg Gpad 7 tempered glass ez is törötten érkezett. Többet nem rendelek se telefonra se tabletre. Elegem volt a törött cuccokból. Majd itthonról de kicsit drágábban :W

[ Szerkesztve ]

(#18573) Matykoh válasza tonyrulez (#18556) üzenetére


Matykoh
tag

Egy jó kerékpáros telefontartó engem is érdekelne. A power bankot meg majd ilyen tasakba teszem alá :B

[ Szerkesztve ]

(#18574) Minstrel válasza kobipeti (#18564) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#18575) ZS3NI válasza Minstrel (#18574) üzenetére


ZS3NI
őstag

csak 2x annyiba kerül. :D

Kösz a tippet, 0.58ért vettem egyet én is.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#18576) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Outlander: b@sszus pont erre gondoltam!

Minstrel: beégtem, mert kollégáknak akartam rendelni kellet volna vagy 10, most meg nincs képem azt mondani, bocs egy százassal több lett darabja..... :) így egyenlőre rendeltem egyet, aztán lesz ez még olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#18577) Troy. válasza ZS3NI (#18575) üzenetére


Troy.
addikt

Csak nem választhatsz színt. :)

.

(#18578) Minstrel


Minstrel
senior tag

Nem is figyeltem, hogy kétszer annyiba kerül, mindegy, már rendeltem kettőt :D

(#18579) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok megbízható autóstöltőben mit érdemes megvenni max 5-6EFt, régebben volt aldis meg lidls akciózva de most egyikben sincs hete óta?

(#18580) Outlander


Outlander
őstag

Másnál is meg van borulva az Ebay - Paypal váltás?

Ebayen kiírva 3 Au $, paypalen 3 USD-el számol, kető között forintba 2xx ft különbség, de a bankszámláról az AU értéket vonta le. :U :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18581) kobipeti válasza szaboger (#18579) üzenetére


kobipeti
aktív tag

A Nillkinekkel kevés a gond: link, de nem tudom van-e tapasztalata valakinek?
A kábelről van fentebb már több is: link
Közben fanatikus tag lettem, mondjuk majd 8 év alatt illik! :D

[ Szerkesztve ]

(#18582) vwpolopg válasza szaboger (#18579) üzenetére


vwpolopg
őstag

Tessék, a fóliákat meg a tokot eladod ha nem kell. ennél olcsóbb és legalább ilyen jó minőség nincs.

(#18583) DJGABI válasza ZS3NI (#18575) üzenetére


DJGABI
addikt

ilyet én is tudtam volna adni. tokkal már pont nem fér bele a teszkós tab :O

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#18584) szaboger válasza kobipeti (#18581) üzenetére


szaboger
tag

Nem telefon
hoz autó aksihoz keresek megbízható kijelzős, csepptöltéses akkumulátor töltőt, ebben tudtok segíteni?

(#18585) Dluinet válasza szaboger (#18584) üzenetére


Dluinet
nagyúr

aldi/lidl évente 2× akciózzák ctek másolatot 3-4ezerFt-körül. ami az ebay és netes rendelésbe 10-16 ezerért kapsz meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18586) vwpolopg válasza vwpolopg (#18582) üzenetére


vwpolopg
őstag

Most látom, a lényeg nem látszódik mert nincs kép, de itt egy:

Van a csomagban egy jó minőségű micro usbs autóstöltő, amin van egy plusz usb aljzat is egyéb kütyüknek.

(#18587) kerekfej válasza Outlander (#18580) üzenetére


kerekfej
addikt

EU US is ugyanaz majdnem :(

(#18588) cris78 válasza kmarci25 (#18566) üzenetére


cris78
őstag

Nekem csak egyet engedett. Hiába próbáltam még egy vásárlást indítani.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18589) Czimby válasza vwpolopg (#18586) üzenetére


Czimby
addikt

Ha megrendelem az általad lineklt cuccot, tuti kapom hozzá a töltőt is? Mert akkor ez nagyon megéri. :Y

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#18590) Silent77 válasza cris78 (#18588) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem nem is engedte, azt írta, hogy csak egyet lehet...
Egy volt a kosárba!
Este próbálni akartam ismét, de visszaállt a régi árra.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18591) erzol válasza Czimby (#18589) üzenetére


erzol
őstag

Én gyorsba rendeltem egyet.Véglegesítés után megjelent a fotó, amin minden rajta van. :)

(#18592) vwpolopg válasza Czimby (#18589) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ha hazaértem lefotózom neked a pakkot :) de ha úgy kapod, hogy kilopták belőle a töltőt még mindig elállhatsz a vásárlástól 14 napig, csak akkor ott nyisd ki a boltban :)

(#18593) kerekfej válasza tonyrulez (#18556) üzenetére


kerekfej
addikt

Még ezt nézegettem, ami elfogadható árban van és sokat tud, valamint vízálló. Csak gondolom nem valami hosszú-életű.

(#18594) Czimby válasza vwpolopg (#18592) üzenetére


Czimby
addikt

Sajna falusi gyerek vagyok, szóval csak a rendelés játszik.
De te is a linken szereplőt vetted, mert a Márka ugyanaz de a teló típusa nem ha jól látom.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#18595) vwpolopg válasza Czimby (#18594) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mivel netes rendelés a 14 nap elállás mindneképp él akárhol veszed át. Természetese s4-hez valót rendeltem, csak rossz képet linkeltem :D Itt vannak a saját fotók:

(#18596) havri1 válasza vwpolopg (#18595) üzenetére


havri1
félisten

Ez valami gagyi töltő, vagy van ráírva valami (tulajdonságok)?
Ennyiért..nem is tudom. Rá mernéd dugni a 100e készüléket? :))

[ Szerkesztve ]

havri

(#18597) vwpolopg válasza havri1 (#18596) üzenetére


vwpolopg
őstag

xqisit töltő, nem gagyi. Hibátlanul töltötte az s3-am és az s4-em is.

Szerk.: Kínában készült ez is, de nem gagyi egyáltalán. Ne tévesszen meg az ár, azapvetően egy nem egy 990 forintos pakk: [link], [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#18598) zoltan6 válasza havri1 (#18596) üzenetére


zoltan6
őstag

azért egy 7000ft-os márkás töltőt nem neveznék gagyinak.

(#18599) p3z


p3z
csendes tag

Hello!

Ez az ár ugye nem csak nálam dob exceptiont:
http://www.ebay.com/itm/For-Samsung-S6-5-Phone-6-LG-Wireless-Bluetooth-Stereo-In-Ear-Headset-headphones-/171810294952?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2800b10ca8

''We must be the change we wish to see in the world'' - M.K.Gandhi

(#18600) vwpolopg válasza p3z (#18599) üzenetére


vwpolopg
őstag

For Samsung. Hamis. Ennyit se ér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.