Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) Neck válasza Outlander (#18693) üzenetére


Neck
veterán

Nem akartam fikázni, de nagyon ronda szegény :( Quasimodo.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18702) Outlander válasza Neck (#18701) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor sikeresen lebeszéltetek róla. :K köszi

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18703) maestro87


maestro87
őstag

Ma megjött az USB ventilátorom. Csalódott vagyok. :((( Direkt olyantól rendeltem aki csak fehér színűt kínál, erre nem narancssárgát kapok, amilyet senki más még csak nem is hirdet? A másik meg az, hogy annyira hangos, hogy már használhatatlan. A harmadik meg a figyelmetlenségem, hogy ezeken nincs ki-be kapcsoló. Így megint nem jó asztali géphez. Pedig a Dell monitorba akartam dugni, de így hogy nincs ki-be kapcsolója, semmit nem ér. Ráadásul rövid a szára is.
Erre mondják, olcsó húsnak híg a leve.
Ti ilyenkor kérnétek részleges refundot, mondjuk 0,5 dollárt és utána adnátok neki 3 csillagot?:)

(#18704) Silent77 válasza maestro87 (#18703) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is ilyen van három darab, billentyűbe, és powerbankal használom. :)
Nem vészes a hangja, inkább a hang, mint a meleg. :C
Most rendeletem xiaomi ventit is, hogy kapcsolni tudjam bankkal is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18705) maestro87


maestro87
őstag

Továbbá megjött az USB-RS232 átalakítóm. Nem kellett hozzá semmi driver, a gép fél perc alatt beállította az eszközt, BrayTerminal-ban kipróbáltam és jól működik, legalábbis villogtatja a LED-et ha küldök rajta adatot. (Win 8.1)
Különösen jó, hogy szükség esetén a COM port további jeleihez is hozzá lehet férni, nem úgy mint a többinél.

(#18704) Silent77: Csak nekem állandóra kellett volna a monitorba, vagy egy fali USB töltőbe bedugva, de így hogy nincs rajta kapcsoló... A motort még talán letudom cserélni, ha van itthon halkabb.:) De lehet nem attól hangos.

[ Szerkesztve ]

(#18706) 426os válasza XtremLor (#18697) üzenetére


426os
őstag

Akkor tényleg elírás volt, ahogy sejtettem. Még előtte leadtam rendelést (személyes átvétellel), jött is a visszaigazoló email. Majd holnap kiderül, hogy jön-e mail az átvételről is..

.

(#18707) maestro87 válasza 426os (#18706) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem nem rendeltél? :)

(#18708) krisztianAMG válasza maestro87 (#18703) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nem értem milyen okból szeretnél refundot kapni. Csak mert nem fehér...? Sehol nem is említi, hogy lenne rajta kapcsoló, és még csak nem is ultraszájlencsznek hirdeti.

(#18709) 426os válasza maestro87 (#18707) üzenetére


426os
őstag

Szóltál? :))

.

(#18710) maestro87 válasza krisztianAMG (#18708) üzenetére


maestro87
őstag

Pont azért mert nem fehér, hanem ronda narancssárga! Címnek is az van írva, hogy fehér! Olyat meg nem írtam, hogy a kapcsoló miatt, úgyhogy nem kell trollkodni.

(#18709) batonyo: Tudnod kellett volna. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18711) kmarci25 válasza krisztianAMG (#18708) üzenetére


kmarci25
veterán

Mondjuk a white az tényleg nem egyenlő a narancssárgával, de egy 1,5 dolláros termék árából 0,5 dollárt visszakérni... :U

Másrészt ha refund-ot kérsz, és kapsz is, akkor már nehogy csak 3 csillagot adj. Menjen neki az 5.

Szerk.: hogy ne legyen bántó a hsz. Én nem kérnék refund-ot semmiképp, de Te tudod.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18712) Outlander válasza krisztianAMG (#18708) üzenetére


Outlander
őstag

Azé merakkó ingyééééééé vóóóóóóóót!!!! :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18713) Neck válasza krisztianAMG (#18708) üzenetére


Neck
veterán

Egyetértek. Ezen a szinten már nem lett volna szabad spórolni, 1000 ft a Xiaomi Fan Gearbest-en, arról többen írták, hogy halk - no meg fehér :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18714) krisztianAMG válasza maestro87 (#18710) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az oké, de ha nem fogod használni, mert nincs rajta kapcsoló, akkor miért zavar a színe?

(#18715) maestro87 válasza Outlander (#18712) üzenetére


maestro87
őstag

Nem lenne az úgy se ingyen. :D Nem azért keresgéltem fehéret és szűrtem ki több hirdetésből a "random color"-t, hogy narancssárgát azaz "random colort" kapjak.
De vegyétek úgy, hogy nem szóltam semmit, csak gondoltam megkérdezem, mert ti vagytok a nagy refundosok.:) Kértetek már kevesebbért is refundot. Lehet nem kérek refundot, de akkor adok neki 1 csillagot a hibás termékleírásért (most először), mert megérdemli! :)

(#18713) Neck : Mégis mikor kérdeztem azt írtátok, minél olcsóbbat.:)
(#18714) krisztianAMG: Lehet veszek hozzá egy kapcsolós fali aljzatot és hozzá egy USB töltőt állandónak a falba. Ez is volt a B terv, ha a monitorba rövid lesz (kivéve a kapcsolós aljzatot).
Amúgy most megint bedugtam és úgy rezeg a gépben mintha fúrnának a házban. :D Marha jó.:)

[ Szerkesztve ]

(#18716) Silent77 válasza maestro87 (#18715) üzenetére


Silent77
veterán

Tévedett előfordul, én nem adnék neki egy csillagot. Inkább írj neki. :K
Ez miatt semmiképp nem érdemel 1 csillagot, ha korrekten áll hozzá, én megadnám az ötöt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18717) Neck válasza maestro87 (#18715) üzenetére


Neck
veterán

Biztos, hogy nem én írtam :D

Sajnálom, hogy narancssárgát kaptál, de vigyázz, ha 50 cent refundot kérsz, nehogy ő érkezzen meg:

;]

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18718) Outlander válasza Neck (#18717) üzenetére


Outlander
őstag

Mi itt Kelet Európában úgy hívjuk hogy kétezres.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18719) Ninja-Metal válasza htc07 (#18660) üzenetére


Ninja-Metal
tag

Köszi a tippet, de ez nem lesz megfelelő. Pont múlthéten volt alkalmam kipróbálni. Az egyik barátomnál pont egy ilyen volt, és hát..a laptop mikrofonjával előrébb voltunk. :D

(#18720) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Sziasztok!
Honnan a legolcsóbb most a Xiaomi 10400mAh powerbank? Gearbest?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#18721) kerekfej


kerekfej
addikt

Valaki írta hogy készít Xiaomi Led tesztet, de mi a helyzet, lesz belőle valami?

(#18722) maestro87 válasza Silent77 (#18716) üzenetére


maestro87
őstag

És mi a korrekt? Felajánlja a refundot amit itt elleneznek, vagy küld egy fehéret amit megint elleneznének.
Még ha hirdetne narancssárgát is, akkor azt mondom OK, de nem. Ez olyan mint mikor múltkor rendeltem a 6 pólusú csatlakozót a pákához, de 5 pólusút adott, és nem bírta felfogni, hogy küldje el még egyszer a megfelelő csatlakozót. Inkább refundot adott. Persze eladott már vagy 150-et belőle, szóval ha a 150 ember nem panaszkodott, akkor nekik csak jót küldhetett. De akkor nekem miért nem küldte el mégegyszer? Szerintem olcsóbb lett volna neki mint a refund.
Persze még mindig csatlakozó nélkül vagyok.
Nemrég meg egy best offer-es eladónak ajánlatot tettem több termékére de csak az egyiket fogadta el (mert az 1$-os best buy-árat ajánlottam rá, csak hogy lássa többet is szeretnék rendelni tőle), a többire meg se nem tett ellenajánlatot, se nem utasította el, csak várta hogy le teljen a 48 óra. Mikor meg 48 órán belül ráírtam, hogy most mi van, annyit írt, hogy nem jó az ajánlatom. De akkor miért nem utasította el, hogy lássam és esetleg korrigáljam? Bosszúból egy másik eladótól rendeltem meg a többit ugyanazon a Buy it Now árakon (meg is kapta válasznak hogy késő bánat, mikor 2 nap múlva üzeneteben próbált ellenajánlatot tenni).:) Bírom az ilyeneket, kiírják, hogy Best offer, de ha 10db-ot rendelsz valamiből, akkor is csak darabonként 1 centet engednek el egyesek.
Szóval egyes eladók nagyon megérdemelnék az 1 csillagot.

(#18723) Scorce


Scorce
tag

Ez az 3 forintos akció a banggoodon nagyon baba. Megjött pont két hét alatt a sapka, tök jól néz ki, kényelmes is. Szóltam is minden ismerősömnek hogy töltse le az appot a telefonra és rendeljenek csak szépen. Nagyon megéri ennyi pénzért, csak ajánlani tudom.

(#18724) San398 válasza Scorce (#18723) üzenetére


San398
őstag

Hol lehet megtalálni az app-ban azokat az ajánlatokat amelyek csak mobilról elérhetők?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18725) Neck válasza San398 (#18724) üzenetére


Neck
veterán

Asszem Flash deals alatt.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18726) Scorce válasza San398 (#18724) üzenetére


Scorce
tag

Letöltöd, feltelepíted, majd regisztrálsz. Bejelentkezel és már az első oldalon kiad 4 terméket 0,01 USD-ért, ha esetleg mégsem így lenne akkor a flash deals menüpont alatt megtalálod őket. :)
Közben látom megelőztek, csak nem figyeltem, akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#18727) szabifotos válasza Ninja-Metal (#18654) üzenetére


szabifotos
senior tag

Ennél jobbat, ilyen áron nem találsz. LINK Ha nem akarsz sokat rászánni akkor nagyon jó vétel.
De mivel kondenzátor miki, tehát kell hozzá fantom tápos hangkártya vagy keverő.
Én is ilyet használok itthoni énekfelvételekre és nincs vele bajom.

(#18728) Outlander


Outlander
őstag

Ez meg egy érdekes új autós tartó. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18729) JDMKid válasza Outlander (#18693) üzenetére


JDMKid
tag

az övtáska miért nem jó?

plusz, biztos nem kellemes, ha egy bizonyos tempó felett ezt feszegeti a lábadon a menetszél. Ha jobb lábra teszed a csat összekaristolhatja a tankot, nem hiszem, hogy ez a legjobb megoldás.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#18730) EnterR


EnterR
veterán

Ma jött meg ez az olcsó kártyaolvasó. Nem számítottam nagy durranásra, de említésre méltó, hogy egyáltalán nem működik. :D USB csatlakozás feszül, alig megy bele a portba, kártya behelyezéskor pedig folyamatosan felcsatlakoztatja-leválasztja az eszközt. Ennyi pénzért nem bosszankodom, egy próbát megért.

Esetleg valaki tudna linkelni az olcsóbb kategóriából működő kártyaolvasót?

PSN ID: marquuard

(#18731) Hali1975 válasza EnterR (#18730) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
ilyen nekem is jott:-)
Akkor meg uzemelt, ma mar nem igazan.
En ilyet vettem a szokott eladotol es tokeletes:-)
USB 3as
[link]

[link]

Ennyiert megeri mindenkeppen.
Udv

(#18732) EnterR válasza Hali1975 (#18731) üzenetére


EnterR
veterán

Köszönöm, berendelve. :R

PSN ID: marquuard

(#18734) EnterR válasza #46372352 (#18733) üzenetére


EnterR
veterán

Rendeltem ebből is egyet, jó lesz pótnak.

PSN ID: marquuard

(#18735) Sanki


Sanki
addikt

Valakinek esetleg már van tapasztalata az alábbi két napszemüveggel?
[link1]
[link2]
Valóban UV400-as szűrővel és polarizált lencsével rendelkeznek?

[ Szerkesztve ]

(#18736) nelsonmanian válasza Sanki (#18735) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Érdemes átnézni az értékeléseket, ezt egy magyar vásárlótól van a második linkeltnél:
"Package arrived in about 3 weeks to Hungary. The price is so good that I ordered 3 of them in color 1, 2, 3 (see my photo). They are quite good quality, tested the polarization, and its correct. They look exactly the original Ray Ben, but no logo on them."

Ennek ellenére szerintem pocsékul néz ki :D

[ Szerkesztve ]

(#18737) Sanki válasza nelsonmanian (#18736) üzenetére


Sanki
addikt

Ezt nem is láttam, csak az első oldalt olvastam el.
Hasonló van most is, csak az kb. fele ennyibe került és gondolom semmi szűrő nincs rajta.. Szóval le szeretném váltani.

Kinek a pap, kinek a papné ... :DDD

Lehet rendelek egyet a kettő közül és ha megjön, akkor elviszem bevizsgáltatni.

[ Szerkesztve ]

(#18738) Neck válasza Sanki (#18737) üzenetére


Neck
veterán

Én most vettem egy Bollé Hustlert a védőfelszerelések.hu-ról. Munkavédelmi napszemüveg, karcálló, páramentes, uv szűrős, stb. minőségi darab, 3550 forint volt...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18739) DeFranco válasza Neck (#18738) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sajnos nem polarizált...

(#18740) Neck válasza DeFranco (#18739) üzenetére


Neck
veterán

Tényleg nincs, de nem bánom. Viszont van rendes UV szűrés, meg prizmakorrekció, és színhűség - a szemem nekem többet ér ;)

Szerk.: amúgy most jut eszembe, haver vett hasonló polarizált csodát, kétszer megtörölgette, és lejött a polarizált bevonat :DDD

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18741) San398 válasza Neck (#18725) üzenetére


San398
őstag

Köszi neked is meg Scorce-nak is.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#18742) Degeczi válasza Neck (#18740) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az akkor eleve nem polarizált volt: mert azt nem bevonat, hanem egy filmréteg végzi...

Egyébként ilyen erős fényben tényleg aranyat ér a polarizált szemüveg, anélkülit már nem használnék vezetéshez vagy biciklizéshez, annyira nagy segítséget jelent a szélvédők, karosszéria fényezések (vagy pláne vízfelület) becsillanásainak megszüntetése

(#18743) erzol válasza Sanki (#18737) üzenetére


erzol
őstag

Én egy uvex ivo-t vettem 2400 ft. - ért. Nagyon tetszik. Polarizált; ütöm-vágom, de semmi karc rajta. Páramentesítő bevonat, állítható, dönthető szár. Nagyon baba... :K

(#18744) Outlander


Outlander
őstag

Ölelgetni, csókolgatni caló aranyos kis plüss párnát valakit?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18745) -secret- válasza Outlander (#18744) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:C

(#18746) sitotomi


sitotomi
tag

Sziasztok!

Ha esetleg valaki keresne futáshoz telefontartós karpántot a jövőben, akkor ezt ajánlanám. (természetesen más telókhoz is)

[link]

+ 3 nap alatt megjött
+ egész minőségi a cucc, szerintem megérte az árát
+ kulcstartó része is van, ami szintén elég hasznos (nem is figyeltem rendeléskor)

(#18747) tonyrulez válasza sitotomi (#18746) üzenetére


tonyrulez
őstag

Kwmobile-tól vettem smart cover-t 2 tablethez, tökéletesek, minőségi német cég.

4 8 15 16 23 42

(#18748) EnterR


EnterR
veterán

Üdv. Tudnátok ajánlani olcsó USB-s Bluetooth vevőt? Telefon és PC közti adatátvitel lenne a fontos. Sebessége nem számít.

PSN ID: marquuard

(#18749) Outlander válasza EnterR (#18748) üzenetére


Outlander
őstag

usb bluetooth, / buy it now / price & shipping lowest first. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18750) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nem tud eBay-ről, vagy esetleg máshonnan bestbuy lightning cable-t? :D A bestbuy alatt pedig azt ertem, hogy mukodo kepes is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.