Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) Sanki válasza Saccco (#19250) üzenetére


Sanki
addikt

Egy műnövény 50k?? :Y
Akkor inkább már egy igazit vennék ennyiért. :)
Hasonló volt az akváriumomban (az óccó). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19252) interstart válasza Saccco (#19250) üzenetére


interstart
tag

a guminőt is lehet simogatni és nem csal meg...no de azért az mégse olyan, mint az igazi :D

(#19253) Dluinet válasza axlfsi (#19240) üzenetére


Dluinet
nagyúr

go pro-n sincs kijelző
hasznos de nem létszükséglet, ha van telefonod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19254) havri1 válasza NORBl (#19233) üzenetére


havri1
félisten

Nekem bejött.
1 hete kb nyüstölöm, egy propeller se tört még el, de rendeltem 4-5 garnitúrát hozzá, meg még 2 aksit, azok keveset bírnak.
Headless módban nagyon könnyű vele repülni, még lakásban is.
Jópofa:)
Amúgy ez most nektek mennyi ír árra?
A linkre kattinva először 2226 ftot hozott be, 47%-os leárazással, de 4-5 mp múlva 0% kedvezmény, és 39xx ft.
:F

[ Szerkesztve ]

havri

(#19255) kenny123


kenny123
addikt

Ha Kínából rendelek olcsó yi kamerát, és megakad a vamon akkor ugye kézbesítéskor kell fizetni a plusz költségeket.
Vajon az EU többi országában is így megy, tehát kézbesítéskor kell fizetni az extrát vám eseten? Hollandban vagyok, és meg mindig eléggé filozok rajt hogy kell-e, illetve honnan rendeljem. :F

yo

(#19256) htc07 válasza kenny123 (#19255) üzenetére


htc07
addikt

sanszos, hogy ott is hasonló módon működik, a holland postás se tud rólad többet a csomag alapján, csak a neved és a címed.

esetleg miután elküldted nekik a papírokat, azt tudom elképzelni, hogy azon az email címen felveszik veled a kapcsolatot, talán kérnek telefonszámot is a hatékonyabb ügyvitel érdekében. esetleg kapsz egy bankszámlaszámot amire tudod küldeni a költségeket

de ja, szerintem úgy megy, kevesebb ott a bürokráciai zsákutca mint itthon.

[ Szerkesztve ]

(#19257) kenny123 válasza htc07 (#19256) üzenetére


kenny123
addikt

Tehát akkor otthon sem kézbesítéskor kell fizetni a plusz költségeket, hanem előre befizetni csekken, stb? Bocsi ez nekem új, soha nem volt vamolasom, stb.

Más. Egy hónapja kb rendeltem egy apróságot, ami nagyon fontos lett volna. Tegnap jött mail hogy sajnálják de nem tudtak feladni, mert elfogyott a keszletrol, és hogy adnak refundot.
Írtam a választ hogy fontos lett volna, és előbb is szolhattak volna mert potyara vártam a cuccost, és amint megérkezik a refund semleges értékelést fogok adni. Erre jött a válasz;
Hi, friend 'I am so sorry, my god, my colleague sent message late, i am so sorry, if you can give me a chance and not leave me a feedback, i am so sorry, i am willing to give you discount on next shopping, hope you donot leave me a feedback, i apologize to you, i do not know why my colleague sent message late, it is our mistake, i am really really sorry. I will refund you now, this is refunded id
Végül pozitivot adtam, bár szerintem nem azt érdemeltek volna. De legalább sajnálja, és nem az ő hibája.

yo

(#19258) Degeczi válasza kenny123 (#19257) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De, itton a postásnak fizeted KP-ban.
Kinn nem kizárt, h utalással is megoldható és addig tovább sem küldik feléd, amíg nem rendezed.

(#19259) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Ilyet és ilyen töltőt merjek használni iPhone 6-hoz? Nem teszi tönkre?

(#19260) Outlander válasza andikaaa (#19259) üzenetére


Outlander
őstag

Az első az zsákbamacska... legrosszabb esetben felét/harmadát/negyedét tudja...

Meg a második is, sőt, az valahogy ebay viszonylat is túl olcsó...

ennyi... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19261) KoVee84


KoVee84
senior tag

Srácok, ez a hamburger készítő nagyon jó cucc! Hétvégén csináltunk Juicy Lucy burgert, bejött!

[ Szerkesztve ]

(#19262) cris78 válasza KoVee84 (#19261) üzenetére


cris78
őstag

Tudtok valami olcsó karkötőt, ami jelez(rezeg) ha a telefonon hívás, üzenet van?
bocsi nem válasz akart lenni :))

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19263) havri1 válasza cris78 (#19262) üzenetére


havri1
félisten

Mi Band drága?
4300 ft kb most
Igaz Android 4.4.x kell hozzá minimum.

[ Szerkesztve ]

havri

(#19264) tibcsi0407 válasza havri1 (#19263) üzenetére


tibcsi0407
félisten

WP8-ra is van már app. Igaz, hogy beta, de egyre jobb.

https://utdetailing.hu/

(#19265) cris78 válasza havri1 (#19263) üzenetére


cris78
őstag

Talán a 4.4 fut a blackberrymen is...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19266) havri1 válasza cris78 (#19265) üzenetére


havri1
félisten

Jó, mindjárt jön a kérdés, hogy symibanra nincs? :D

havri

(#19267) htc07 válasza havri1 (#19266) üzenetére


htc07
addikt

j2me-t támogat? :DDD

(#19268) trebrona válasza cris78 (#19265) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19269) twi452 válasza KoVee84 (#19261) üzenetére


twi452
senior tag

jól néz ki, mikor lehet menni enni? :D

(#19270) cris78 válasza havri1 (#19266) üzenetére


cris78
őstag

Jól van,na. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19271) Outlander


Outlander
őstag

Keresem az alábbi "cuccost"... kérlek segítsetek megtalálni.

-viszonylag széles látókörben
-viszonylag jó minőségben tud videót felvenni.
-8-9 órán át és/vagy powerbankról meghajtva
-microsd vagy sima sd-re csere nélkül.
-viszonylag kicsi legyen, de egy esetleges vámolás után ne kelljen bíróságra járnom az idióta kémkedős törvény miatt.
-kettő db kell, tehát az ár is fontos kicsit.

Egyszerűen hihetlen h mostanában minden nap keletkezik egy új karcolás a kocsin most már szívesen elbeszélgetnék az elkövetővel.

Ma pl, a parkoló legszéle, egyik oldalt súsnyás fás sziget (nem lehet odaállni), másik oldalon 1 ajtónyitásnyi bő hely.

Reggel lefényképeztem együtt a két autót, délután, ugyanaz, ugyanúgy, ugyanabban a szögben mellettem, kizárt h elmozdult volna, de ha mégis, biztos h nem bírt volna visszaállni, hamar fogynak a helyek, erre lett egy sárga színű rányitás?!?!?!!?.. :F :F :F hogy meg miért, mivel?

Eddig bírtam, az elmúlt 1-2 hétben több sérülést kapott az autó, mint az elmúlt 9-10 évben.. kb 95%a kijön polírral, tehát nem dúrva, de akkor is, lassan már nincs egy ép cm2. :Y :W :O :O :O .

Köszi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19272) Zolás válasza Outlander (#19271) üzenetére


Zolás
addikt

Kocsiban szivargyújtóról nem működik? Nem hiszem hogy annyit fogyasztana, hogy lemerüljön az akksi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19273) Outlander válasza Zolás (#19272) üzenetére


Outlander
őstag

Ha szivargyújtóról megy, akkor powerbankról is... amúgy meg kitudja h mennyit szív le..

Ellenben azt sem akarom, h emiatt meg feltörje valaki... Az tenné be az utolsót a fejbelővéshez. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19274) havri1 válasza Outlander (#19271) üzenetére


havri1
félisten

Pont most téma az autós kamerás topicban ez.
Érdemes benézni, bár ott kicsit más, mert kizárólag az autóban helyezhető el a kamera. Nálad ha jól sejtem, kintről is?
Lakás ablaka? Éjjel vagy nappal?
Ha lakás, akkor szvsz inkább IP kamera, és PC megoldás a jó.
Éjjelre ezek az olcsó szarok kb annyit is érnek.

Nekem több mint 1 éve van fixen a kocsiban egy G1W a szélvédőn, eddig nem csesztették, remélem nem is fogják :O

[ Szerkesztve ]

havri

(#19275) Outlander válasza havri1 (#19274) üzenetére


Outlander
őstag

Munkahelyi nagy parkoló, normál munkaidő... nincs rálátás, nincs biztiőrség..
Az autón belül gondoltam, átlósban elhelyezni... vagy legalább egyet a jobb hátsó részen h körbe belássa az elejét, ha más nem.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19276) havri1 válasza Outlander (#19275) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem 2 lehetőség van:
2 kamerás menetrögzítő kamera. A hátsó kamera kis vezetéken (10m tuti) elvezethető bárhova, a fej maga a nagy felbontással meg tapadókorong, akárhol elhelyezhető.
32gb-os kártyára FHD-ban nekem a g1W az kb 5-6 órát vesz fel, de HD-ban a duplája.
Igaz ez egy kamerás cucc, tehát 1 felvétel.

havri

(#19277) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Rendelt valaki mostanában ipad airhez tempered glasst? Milyet érdemes? Amit most hozattam kb 4 dolláros volt, de kb egy hulladék azokhoz képest amit eddig telón és másik tabokon használtam.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#19278) SG3rg0


SG3rg0
őstag

LED G4 izzót rendeltetek már kintről? Van ajánlott vétel?

(#19279) Minstrel


Minstrel
senior tag

Banggood-ról megjött 18 nap alatt a Xiaomi ventilátor. Mondjuk még 3.77-ért vettem, most megint drágább lett. Pörög jól, hangja alig hallatszik, de most épp nem igazán van szükség rá :D Kíváncsian várom mi lesz az újabb usb-s baromság amit majd megvetetnek velem :D

(#19280) KaiotEch válasza Minstrel (#19279) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

USB-s hajszárító. Nehogy ne tudd közben nézni a közösségi oldalakat és lemaradj valamiről :P

(#19281) XtremLor válasza Minstrel (#19279) üzenetére


XtremLor
őstag

Megfogadtam hogy addig nem veszek ameddig 1-2$ nem lesz! :DDD
A problema hogy en is sok marhasagot osszevasarolok...multheten pl alkoholszondat rendeltem, bar ez meg jol johet ha party van! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19282) veector


veector
senior tag

Sziasztok! Már kinyitott eBay case-nél van valami határidő amiről érdemes tudnom?

(#19283) cris78 válasza Minstrel (#19279) üzenetére


cris78
őstag

Kezdem érezni én is, hogy lehet kezeltetni magam. :)
Egy zsebes sport hasi-tasi megjött ma. Kíváncsi vagyok, hogy a gyerek mennyire találja kenyelmesnek. A csatjától tartok, hogy dörzsölni fogja egy idő után.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19284) axlfsi válasza XtremLor (#19281) üzenetére


axlfsi
veterán

Melyiket vetted? :) Utanajartal vagy csak random egy olcsora lecsaptal? En is szemezgetek ilyesmivel egy ideje (vagyis korabban, de aztan feledesbe merult), viszont annyi fele van, annyi aron es nem tudtam eldonteni, hogy melyik is, amelyik valamit is er. Ha teljesen irrealis a meres, nem hiteles, akkor vajmi keves ertelme van, sot, csak felrevezeto lehet...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19285) XtremLor válasza axlfsi (#19284) üzenetére


XtremLor
őstag

Banggood-on volt akcio ott nyalaztam at a rewiew-eket, vegul ebay-es rendeles lett: [link]
Kivancsi vagyok mennyire lesz hasznalhato, egy masikat lehet megprobalok szerezni...viszont en is annak a hive vagyok ha iszok sohase vezetek. Imadok vezetni, jol tudom erzem en hogy minimalis alkohol is kihatassal van a szervezetre, es nem kockaztatok, nem eri meg! :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19286) axlfsi válasza XtremLor (#19285) üzenetére


axlfsi
veterán

Dettó így vagyok vele én is. Ezért sem láttam eddig különösen nagy letjogosultsagat. Ha ittam, nem vezetek, egy sor után sem. Nincs is mit méricskélni...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19287) DeFranco válasza axlfsi (#19286) üzenetére


DeFranco
nagyúr

másnap lehet ez érdekes, ha van egy rendezvény, vagy bármilyen alkalom, amire kocsival mész, majd este bekarcolsz rendesen, és másnap, akár dél körül, indulnál haza.

nem egyértelmű, hogy mit mutatna a rendőr szondája, még akkor sem, ha egyébként te kiszámolod, hogy rendben vagy (10 kilónként óránként 1g tiszta alkoholt bontasz le átlagosan). (5 felest megittál, az 5*50*0,5=125g tiszta alkohol kb. ha 80 kilós vagy, akkor ezt 15-16 órával számolva bontanád le. határeset, és nem ittál túl sokat, meg egy sört se dobtál be mellé)

én is ezért vettem anno, jó drágán, mert csak a metro-ban találtam, ez volt kb. 5-6 éve.

a másik kérdés az, hogy ez alatt az idő alatt soha nem használtam élesben, csak bohóckodni, mára meg már működésképtelen, elkalibrálódott és össze-vissza mér.

[ Szerkesztve ]

(#19288) Outlander válasza DeFranco (#19287) üzenetére


Outlander
őstag

És egy 5 dolláros, hitelesített kínai "just for fun" alkoholszondának, ami gyanítom úgy mutat összevissza értékeket, ahányszor belefújsz és/vagy merül az elem annak valóban sok értelme van, akár a rendőrrel is leállnék vitatkozni, h az övé a szaar. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19289) XtremLor válasza Outlander (#19288) üzenetére


XtremLor
őstag

Na majd elvalik, egy rendes nyari sutes iden meg nem volt, igy csinalni kell egyet, tesztelanyok ott meg ugy is lesznek, koztuk en is! :)) ;] Lehet itt szamolgatni, de egy rendes ivaszat utan meg masnap delutan se erzem magamat toppon, akkor kell a 24h hogy kocsiba uljek! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19290) DeFranco válasza Outlander (#19288) üzenetére


DeFranco
nagyúr

leirtam mi a tapasztalatom, pedig az enyem hitelesitett munkavedelmi eszkoz volt.

mellesleg ez sem bonyolultabb technika mint egy merleg vagy maghomero, azokbol meg az otdollaros is messze felulteljesiti az elvarasokat. az egy masik kerdes hogy a szenzor mikor oregszik el, de szerintem fel-egy evig biztos megbizhato a kinai is, ha nem szar alapbol (ami viszont tesztelheto)

szvsz jo moka de felesleges, okosabb megvenni harom egyszer hasznalatosat valami munkavedelmi boltbol.

(#19291) XtremLor


XtremLor
őstag

Fejlampat milyet tudnatok ajanlani amiben cree xml van? :R
Pakoltunk az egyik este, es sajnos ami most hasznalok nem az igazi....

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19292) Jofi81 válasza XtremLor (#19291) üzenetére


Jofi81
őstag

Én egy olcsó kínai után végül JetBeam HC20-at vettem, nem bántam meg. Igaz, hogy kuponnal csak 28$ volt.

(#19293) XtremLor válasza Jofi81 (#19292) üzenetére


XtremLor
őstag

30$-ert talaltam, ezt elmentem mindenkeppen! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19294) Jofi81 válasza XtremLor (#19293) üzenetére


Jofi81
őstag

Olcsóbban ilyen kategóriájút nem fogsz találni, ráadásul ehhez jár akku is. Nézegettem én is mindenféléket, de 50-60$ körül voltak a hasonlóak. Nekem fontos volt, hogy ne külön legyen az akkutartója a fejpánton, valamint hogy a kapcsolója memóriás legyen, ne kelljen minden bekapcsoláskor végigpörgetni az üzemmódokat. Nem tudom, hogy a Gearbesten működik-e még a kuponkód, de egy próbát megér: JetbCM.

(#19295) XtremLor válasza Jofi81 (#19294) üzenetére


XtremLor
őstag

Koszonom! Kupon is OK!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19296) Scorce


Scorce
tag

Sziasztok!

Akit érdekel, van egy 10%.os kuponom banggood-ra, ami június 25-ig, azaz holnapig érvényes. Keressetek privátban akit érdekel.

(#19297) maestro87 válasza Scorce (#19296) üzenetére


maestro87
őstag

Szólhattál volna tegnap is, mikor megrendeltem a power bankot.:) Vagy 200Ft-tal még olcsóbb lett volna.:)

(#19298) axlfsi válasza spidersoft (#18109) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem most jott ebbol a SanDisk-bol, csak nem 32-es, hanem 64-es. A H2testw mar majdnem vegigfutott rajta (~40perc), de nem melegszik, szinte semmit :K
(csak informative irtam le).

Szerintem jofele, nagyon jo ar/ertek arannyal. Biztos veszek meg belole vagy ha nem, akkor ez lesz a kovetkezo [link]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19299) thefreeman válasza Scorce (#19296) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Szia megvan még a cupon kód. Nekem lehet jól jönne mert akkor megtudnám venni az 5000mah-s powerbankot vám nélkül. Nálunk már 10 eurótól kell áfát fizetni.

(#19300) jodzsy válasza XtremLor (#19295) üzenetére


jodzsy
csendes tag

Banggoodon is akciós most a HC20 és bglf kuponnal 27,59$ a vége.

[ Szerkesztve ]

"Kifogásolni, fölényeskedni bárki tud; tanulj meg mindenkitől tanulni.”(Weöres S.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.