Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) htc07 válasza havri1 (#19699) üzenetére


htc07
addikt

ahogy olvasom, ez egy nyers kulcs, bele kell maratni a formáját az eredeti alapján, plusz átpakolni a gyári kulcs elektronikáját ebbe.

(#19702) havri1 válasza htc07 (#19701) üzenetére


havri1
félisten

+(#19700) nelsonmanian

Na az már túl macerás, köszi.
Azt hittem, valahogy a kulcsot is át lehet rakni :O

[ Szerkesztve ]

havri

(#19703) kerekfej


kerekfej
addikt

5 méteres jó minőségű HDMi kábelt merre lehet találni olcsón?

(#19704) htc07 válasza kerekfej (#19703) üzenetére


htc07
addikt

pl. ebayen ;]

nekem ilyen van, nem emlékszek már az eladóra: [link]

merev a kábele kicsit, amúgy hibátlan.

(#19705) fraba válasza kerekfej (#19703) üzenetére


fraba
aktív tag

+1 (#19704) htc07 kábelére. nekem is ilyesféle van, hibátlanul megy!

(#19706) kenny123


kenny123
addikt

Valaki valami kis szütyőt nem rendelt mostanában?
Powerbanknak, pár kábelnek , esetleg fulhallgatonak. Jelenleg egy kemény napszemüveg tartó szolgálja e célt, de hátha van valami konkrét cél eszköz.

Apropó, fulhallgato; napokban rendelt valaki Bluetooth fulhallgatot talán banggood-rol, azzal meg van elégedve?
Sokáig gondolkodtam hogy külön adapteres kellene, amire saját fülest tudok tenni, de azzal majdnem ott vagyok mintha a telefonba lenne dugva. Ezért inkább ilyen kis kompaktabb érdekelne, ami csak tényleg fulhallgato az egész, melóba, néha futáshoz tökéletes lenne. Ha esetleg van ötlet, szívesen fogadom. :)

yo

(#19707) fraba


fraba
aktív tag

Ehhez a gázos pákához hol lehet venni utántöltő palackot?

(#19708) XtremLor válasza fraba (#19707) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem ugy tunik az aljan a szelepbol, hogy ugyan ugy kell tolteni mint egy gyujtot...[link]

(#19706) kenny123: fulhallgatohoz ilyen tok: [link] a tobbihez a piacrol egy oldal taska en igy hasznalom! :K

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19709) malisonX válasza havri1 (#19702) üzenetére


malisonX
aktív tag

Annyira azért nem tűnik lehetetlen küldetésnek a videó alapján: [link]
Ha jól másoltak a kínaiak és kompatibilis teljesen a gyári kulccsal, akkor csak át kell tenni a régi kulcsnak az alját (amiben a transponder van, meg a kulcsszár), valamint az elektronikát az új házba. Lehet kapni amúgy picit olcsóbban is:[link]

(#19710) XtremLor válasza malisonX (#19709) üzenetére


XtremLor
őstag

Rendelj egyet, ha nem jo kukazod vagy refund ahogy jobban tetszik!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19711) fraba válasza XtremLor (#19708) üzenetére


fraba
aktív tag

és lehet, hogy igazad is van. köszi! :)

(#19712) havri1 válasza malisonX (#19709) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, ebből az eBayesből rendelek is, nem drága, egy próbát megér.
A videó alapján nullára szét lehet szedni, szuper lenne, ha minden csak átkerüle bele, és működne is :)

havri

(#19713) Mad_Wolf válasza fess (#19610) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

nekem sem tökéletes a beszéd, bár én nem is azért vettem.
hangszórónak kiváló!

(#19714) Saccco válasza havri1 (#19712) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az immobiliser chipre nagyon vigyázz, én eltörtem aztán +5eft volt a másolás... (üveg kapszula)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19715) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van aki szokott venni Ebay-ről vagy egyéb helyekről SJCAM-hez vagy GoPro-hoz tartozékokat? Honnan a legolcsóbb venni? Főleg selfiebot és head mount érdekelne, esetleg rezgéselnyelő csatlakozó.

(#19716) Outlander


Outlander
őstag

Egész korrektnek tűnik, ahhoz képest h nincs 50$.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19717) XtremLor válasza Outlander (#19716) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem rossz, jo aron van nagyon, nalam is lassan erik egy okosora beszerzes, de eddig egynel se fogott el az erzes hogy na egy ilyen kell nekem!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19718) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Valakinek esetleg van ilyen JARAGAR oraja? Azt jol sejtem (a kepek alapjan), hogy a harom kis mutato is jar (a funkciojuk szerint)?
Koszi!

Szerk.: hm, itt a csavo szerint, igen... Talan nem is rossz vetel most, igy, akcioban(?)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19719) purpledonkey válasza axlfsi (#19718) üzenetére


purpledonkey
tag

(#19720) KL48 válasza axlfsi (#19718) üzenetére


KL48
tag

Itt tudsz meg többet a többiek tapasztalatáról.

(#19721) DJGABI válasza Outlander (#19716) üzenetére


DJGABI
addikt

sztem wear os-es cuccot érdemes csak venni akkor már. azzal úgy aránylag foglalkoznak is, jönnek rájuk bőven frissítések. gondolom előbb-utóbb MTK-s cuccok is jönnek wear-rel

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19722) EnterR


EnterR
veterán

Ez az USB OTG kábel csak Samsunggal vagy más Androidos telefonnal is kompatibilis? Fájlkezelőn keresztül hozzá tudok férni egy pendrive-hoz?

PSN ID: marquuard

(#19723) XtremLor válasza EnterR (#19722) üzenetére


XtremLor
őstag

Ami otg-t tamogat azzal megy, es igen fajlkezeloben fersz hozza a tartalomhoz.
Egyebkent nekem is van egy ilyen.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19724) El Gringo válasza EnterR (#19722) üzenetére


El Gringo
senior tag

szerintem otg az otg.
Én [innen] vettem, commentek is vannak, igaz, ez ali.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#19725) Outlander válasza DJGABI (#19721) üzenetére


Outlander
őstag

Már amelyik gyártó, már amelyik termékét. :U
Követem a termékek topikjait, nagyon gyerekcipős még, pedig engem elkezdett úgy egy fél éve jobban érdekelne, de még a 100+-os kategóriából se biztos h vennék... :U

Most akciós(abb) az edigiben a moto 360, néztem a tesztjét, gyakorlatilag felröhögtem. :)
"Csak hogy szemléltessük az ósdiságot, a Motorola ezt a lapkát a Droid 2-ben használta, mely 2010-ben jelent meg, Android 2.2-t futtatva. "

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19726) EnterR válasza XtremLor (#19723) üzenetére


EnterR
veterán

Az átviteli sebesség ilyenkor a belső tárhely és pendrive sebességén alapul, vagy a kábel redukál a sebességen?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#19727) flegga92 válasza havri1 (#19712) üzenetére


flegga92
senior tag

Én csináltam már ilyet, nagyon egyszerű. Ha a kulcsot is másolni kell Mister Minitben meg tudják oldani.

(#19728) DJGABI válasza Outlander (#19725) üzenetére


DJGABI
addikt

többiben mondjuk snapi 400 van... videók alapján nem olyan gázos az az omap se. inkább a fogyasztása miatt aggódnék

most nézem kint szinte ingyen szórják [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19729) spidersoft válasza EnterR (#19726) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az OTG kábel csak drót meg két csatlakozó... semmi extra nincs benne. Ha nagyon vékony a drót, túl kínai a forrasztás vagy lógós/oxidos/egyéb módon trágya a csatlakozó, akkor az okozhat problémát, de ez érvényes minden más USB kábelre is.

(#19730) kerekfej


kerekfej
addikt

Solar Fan Cap Ez milyen lehet?

(#19731) purpledonkey válasza kerekfej (#19730) üzenetére


purpledonkey
tag

Anyám... :D

(#19732) spidersoft válasza kerekfej (#19730) üzenetére


spidersoft
senior tag

ha pici szellő van, akkor már nincs értelme, ez se kelt több huzatot, de ilyestájt gyakori, hogy totál áll a levegő és dögmeleg van. nos, ha ilyenkor a *napon* vagy kénytelen lenni, akkor jól jön. ha lehajolsz (pl. gyomlálsz), akkor nem működ, mert nem éri közvetlen napfény, csak ha a tarkódra fordítod, de akkor meg jól kell beállítani, hogy ne akadályozd a tarkóddal a légcsavar forgását. fűnyírózás közben szoktam használni, vagy ha bármit állva/minimális mozgással kínlódni kell a napon. előnyösebb lenne, ha necc sapka-része lenne... valamint ha nem akarod magad orrba-szájba szívatni, akkor nem feketét veszel :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#19733) Outlander válasza spidersoft (#19732) üzenetére


Outlander
őstag

Plusz alapesetben a homlokon és a fejbőrön párologtatsz, ez meg gyakorlatilag a szemedbe fuuuuh. Értelmetlen. :)

Mondjuk a kolléga imádja az ilyen 80as stáph hemertálym stílust, lefogadpm van csikos nike/adidas susogosa is. ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19734) ZS3NI válasza kerekfej (#19730) üzenetére


ZS3NI
őstag

Menő

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#19735) storm3 válasza Outlander (#19733) üzenetére


storm3
senior tag

Természetesen fenyőzöldben vagy lilában! :D

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#19736) KoVee84 válasza kerekfej (#19730) üzenetére


KoVee84
senior tag

Tavaly én vettem egy csomót a cimboraimnak evezéshez. Jól néz ki, komoly retro feeling, meg fúj is, azaz pörög a venti, de semmit nem érzel belőle :N

[ Szerkesztve ]

(#19737) axlfsi válasza purpledonkey (#19719) üzenetére


axlfsi
veterán

és (#19720) KL48, köszi! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19738) Neck válasza Outlander (#19733) üzenetére


Neck
veterán

Szerk. Inkább linkeltem a GIF-et.

:D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19739) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Üdv.

(Akik nem ismernék, Gru-ból) keresek plüss miniont. Kulcstartó méretben, az ha kulcstartó az nem hátrány.
Valaki látott ilyesmit? Ebayen csak nagyobbak vannak.

Köszönöm :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#19740) purpledonkey válasza Earl_Muttley (#19739) üzenetére


purpledonkey
tag

(#19741) Earl_Muttley válasza purpledonkey (#19740) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

5-6 centi körül ezek közül sincs nagyon. :( műanyagot már találtam :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#19742) Outlander válasza Earl_Muttley (#19741) üzenetére


Outlander
őstag

5-6 centi az már nem kulcstartó méret... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19743) alázógyík válasza Earl_Muttley (#19739) üzenetére


alázógyík
őstag

(#19744) havri1 válasza flegga92 (#19727) üzenetére


havri1
félisten

Köszi! Kulcsot nem kell, megvan mind a 2 gyári kulcs, szóval át tudom rakni. Az elektronikát jól látom, hogy ki kell melegíteni? 2 pöcök tartja (szétszedtem), de nincs csavar, csak el van melegítve a pöcök vége mind2 szélén..
Illetve a gyári kulcson lévő emblémát kii kell pattintani, mert alatta ugyanott a csavar, mint az utángyártotton?

[ Szerkesztve ]

havri

(#19745) bbandi válasza kerekfej (#19703) üzenetére


bbandi
tag

még egy +1 (#19704) htc07 kábelére. Mondjuk nekem csak ~70 centisek vannak, de pár napon belül meg kellene érkeznie az 5m-esnek is.

(#19746) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Ha esetleg valakit érdekelne, iBlue DIY Cardboard IBLUE kuponkóddal $1.29.
TW64 Pedometer pedig TW64dis kuponkóddal $9.99, bár nekem nem engedte beírni a kódot.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#19747) madgie válasza tonyrulez (#19746) üzenetére


madgie
titán

Van ilyened? Ugyanaz, mint a gugli saját kartondoboza?

(#19748) tonyrulez válasza madgie (#19747) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem nincs, eddig az értelmét sem láttam, talán most bepróbálok egyet :)

4 8 15 16 23 42

(#19749) madgie válasza tonyrulez (#19748) üzenetére


madgie
titán

Egye fene, én is kipróbálom :) Köszi!

(#19750) twi452 válasza tonyrulez (#19746) üzenetére


twi452
senior tag

Ennyiért nekem is kell egy :)

pl ilyen 360 fokos yt videókhoz lehet használni, "cardboard" módba kapcsolva a lejátszót gondolom elő tud jönni a 3d-s érzés is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.