Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) havri1


havri1
félisten

Banggood nem kapkodja el. Május 19-én fizetett H8 Mini RC properreleket még nem adták fel, még mindig Ready To Process :(
Mondjuk még a gép, se a pótaksi nincs itt, azok legalább úton.

havri

(#18452) kerekfej válasza musli26 (#18448) üzenetére


kerekfej
addikt

Romlott a fojint...

(#18453) mepet válasza axlfsi (#18449) üzenetére


mepet
addikt

Ez sima micro USB, ezek a kábelek rendszerint mind rendben működnek. Csak az Iphone 5-öshöz és más újabb Apple termékekhez való Lightning kábelből kell vigyázni az utángyártott példányokkal!
Szerintem ez iszonyú drága, én eBay-en licittel $0.5 magasságában szoktam venni micro USB kábeleket. Igaz, azok nem harisnyázottak. De ez szerintem a harisnyázottak közül is drága, javaslom, nézz körül eBay-en mégegyszer! Ennél olcsóbban kapni Belkin kábelt a magyarkiskerekben is. Bár az sem harisnyázott, de talán inkább egy márkás garanciás cucc, mint egy csicsás, noname...

(#18454) szami777 válasza htc07 (#18447) üzenetére


szami777
addikt

Köszi a választ. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#18455) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtok valami olcsó megoldást arra, hogy egy robogóra fel tudja tenni egy iPhone 4-et GPS-nek?

Live-Die-Respawn

(#18456) axlfsi válasza mepet (#18453) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszi kedves toled, de most igazabol nincs szuksegem ilyen kabelre. Csupan azert linkeltem, amiert nem ertettem (es meg mindig nem), hogy ez milyen kabel (nem "sima" usb, az egyszer biztos). Ahogy allitjak, akarmelyik felevel be lehet dugni. Ezt nem ertem, hiszen asszimetrikus a kivitelezese az USB szabvanynak, pont azert, hogy ne lehessen forditva bedugni...

Na, a kerdesem erre iranyult volna; valakinek van mar tapasztalata ilyenekel? Mukodhet? A kepet elnezve, en meg mindig nem ertem, ezt, hogy lehet beleeroszakolni a sima USB csatlakozoba... :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18457) beg válasza oriic (#18455) üzenetére


beg
veterán

Átmenő M6-os kapupánt csavarral ;]

Ha a tankra kell, akkor valami hasonló mágneses szerintem.

Ha a kormányra, akkor ezek.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18458) Outlander válasza oriic (#18455) üzenetére


Outlander
őstag

A legolcsóbb a "ricsnisszalag" másnéven "pántlika" vagy hivják még "jeromosnak", de a köznép általában gyorskötőzőként vagy kábelkötegelőként ismeri.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18459) htc07 válasza axlfsi (#18456) üzenetére


htc07
addikt

Kozepen egy vekony lapon vannak az erintkezok, ezert tudod forditva is beledugni, mert ugy is belemegy, ha jol ertelmezem. De csak a 'sima' usb csatira igaz, a microra nem.

(#18460) oriic válasza Outlander (#18458) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fogom a telefont és gyorskötözővel rákötöm a kormányra? :DDD (persze gondolom a sima tartóra gondoltál, hogy azt kössem fel. Végül is nem rossz ötlet)

#18457) beg

Köszi, kormányra lesz.

Live-Die-Respawn

(#18461) Scorce


Scorce
tag

Sziasztok!
Van egy lenovo p70-es telefonom. Kellene a kocsiba hozzá egy mobiltartó a gps miatt meg egyéb hívások miatt. Mi az amit ajánlotok? Szélvédős tartó érdekelne inkább, mert az magasabban van és kevésbé balesetveszélyes.

[ Szerkesztve ]

(#18462) mepet válasza axlfsi (#18456) üzenetére


mepet
addikt

Jé, ezt a képet nem vettem észre. Ez szerintem csak egyetlen módon működhet, méghozzá, hogy az USB csati közepén a műanyag hajlékony, és mindkét oldalán stimmelnek a kivezetések. Ezzel viszont több gond is lehet. Pl, hogy finoman mozgatva kell bedugni, hogy a megfelelő oldalra hajoljon el a dugóban a műanyag. Ha az aljzat nem túl magas minőségű (pl. az olcsó gépházakon van ilyen), akkor annak a műanyag része is képes hajlani. Ekkor viszont ember legyen a talpán aki a megfelelően össze tudja dugni a cuccot, ilyenkor már nem megfordítani kell majd a dugót, mint eddig, hanem feszegetni... ... amíg meg nem adja magát (jó esetben csak a dugó, nem az aljzat).
Szerintem rossz ötlet. Ettől függetlenül valószínűleg működik, amíg el nem törik/kopik.

(#18463) Degeczi válasza mepet (#18462) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem hajlik: rugó ellenében becsúszik az egyik oldal. Itt szépen elmagyarázza "Jankó" :)

[ Szerkesztve ]

(#18464) havri1 válasza havri1 (#18451) üzenetére


havri1
félisten

Dear customer,

Thanks for placing your order with us,we are so sorry to tell you that the item [SKU234634]Eachine H8 Mini RC Quadcopter Spare Parts Blade Set H8mini-005 out of stock. We can either;

Cancel the item and give you a refund.

OR

Would you mind waiting for some time then ship the items when the restock arrive ?We are expecting to have stock for this product on or about {10th June DATE} sometimes will be late or early than this. .

We look forward to your reply.

Best regards,

Ever

Kellett nekem aggódni, egyből itt a levél.
:DDD

havri

(#18465) htc07 válasza Degeczi (#18463) üzenetére


htc07
addikt

ez okos, simán lehetett volna ilyen alapból a szabvány.

(#18466) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ma hozta a postás:

Szóval: Nillkin kábel hozza az elvárt minőséget!
Az olcsó piros kábel háát :)) ~0.6A nagy nehezen átfolyik rajta, mindegy marad adatkábelnek.
A xioami szilikon tok pöppec, bár már volt egy feketém de ez feldobja az egészet. Talán a fekete tapadósabb volt, ezt könnyebb volt rátennem, de nem laza.

[ Szerkesztve ]

(#18467) flegga92 válasza havri1 (#18451) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem ezt írták hogy 11. fele érkezik újabb szállítmány...
A gépem pedig "Célországba megérkezett", elég csiga volt az SE post...

(#18468) havri1 válasza flegga92 (#18467) üzenetére


havri1
félisten

Te kaptál a helihez TN-t? vagy úgy kérted? Hm..Nekem semmi nem érkezett még meg, sem a H8 mini, sem a pótaksi, sem a propeller (amiről szó van, hogy nincs).

[ Szerkesztve ]

havri

(#18469) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött.[link] 05.13.

borotva 05.10

Borotvától nem vagyok elájulva. Ma próba úgy is. Olyan határon mozog, van is benne anyag meg nincs is. :U

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#18470) BéHGT válasza lkristóf (#18466) üzenetére


BéHGT
senior tag

Linket tudsz adni a termékről, akitől rendelted? Tervezem én is a vásárlását... Mennyi idő alatt érkezett meg?

(#18471) lkristóf válasza BéHGT (#18470) üzenetére


lkristóf
senior tag

(#18472) BéHGT


BéHGT
senior tag

Köszi! Erről valakinek tapasztalat, vélemény? Xiaomi Mi Pad Nem kis pénzes, de június 4.-én elég jó áron lesz kapható ... Ez ugye nem lehet replica/kamu? :)
És mostanában nézek telefont is... Ez a Lenovo S 90 is lehet "original"? Persze nem tudom az itthoni LTE-t támogatja-e....

[ Szerkesztve ]

(#18473) trebrona válasza BéHGT (#18472) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor már inkább ez.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18474) fraba válasza RBJ (#18469) üzenetére


fraba
aktív tag

Azzal a valószínűsíthetően nem eredeti karkötővel vigyázz nagyon! Nekem szerencsém volt, mert ugyan elhagytam a MiBandomat (egyszerűen leesett a kezemről), de a kocsiban végül megtaláltam. Ezek szerint vezetés közben, mondjuk váltáskor. Igazából észre se vettem. Csak pár óra múlva, hogy nincs rajtam. Már épp temettem, hogy na király, akkor vehetek másikat, mert biztos valahol az Andrássyn hagytam el, fater jött, és a kezembe nyomta. Azóta itt van az asztalomon, és inkább nem használom, míg aliről megjön az eredeti. Nem akarom még egyszer, végleg elhagyni.

A borotva az kamu/másolat? Én dx-ről rendelem kb 7 $-ért trackingel rimeit. Annak benne is van a nevében (bár nem (sokkal) jelent többet), hogy rimei, itt meg ha jól látom, nem szerepel. Meg hát az ára is 600 Ft. 2 $...
Remélem, ha az enyém megjön, jobb véleménnyel leszek róla! :D

(#18475) Outlander válasza lkristóf (#18466) üzenetére


Outlander
őstag

Ez a Nilkin kábel nagyon izgatja a fantáziámat...

Mennyire puha-kemény az anyaga... könnyen összecsévélhető vagy kirúgja magát? Feszesen csatlakozik vagy a lötyögősebb fajta? :DDD köszi.

Az a bajom h van itthon amúgy 5 db micro usb kábelem, abból kettő Sony, ami elvileg ugyanezt tudja... de valahogy érzem h nekem kell egy 6. ilyen.. :DDD :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18476) flegga92 válasza havri1 (#18468) üzenetére


flegga92
senior tag

A nagyobb értékűekhez mindig szoktam azt a 1,5 dollárt megéri. Egyszerre rendeltem egy xiaomi lámpával, de az más raktárból sima postával jött és 10 nap alatt itt volt... Pótakksi elméletileg a repülővel jön.

(#18477) BéHGT


BéHGT
senior tag

Akik rendeltek powerbank-ot honnan, kitől? Gyorsaság érdekelne leginkább.

(#18478) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Mi van olyankor ,ha a Magyar Postan eltunik a csomag? Az info szerint Majus 4. Celorszagba megerkezett. A csomag meg sehol.

(#18479) nelsonmanian válasza Gsx-rr (#18478) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Hívd fel őket, tn-nel meg tudják mondani mi lett a csomagoddal.

(#18480) Outlander válasza BéHGT (#18477) üzenetére


Outlander
őstag

Banggood.. 1-6 hét között.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18481) RBJ válasza fraba (#18474) üzenetére


RBJ
addikt

Én utángyártott szíjat használok még nem esett le. Volt már olyan, hogy ki volt kapcsolódva de még észrevettem. Szerintem az eredeti is kikapcsolódik ha úgy akad a szíj vége valahova be.
Borotva kamu ahogy nézem, de most borotválkoztam vele, használható.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#18482) Degeczi válasza fraba (#18474) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A DX-es RIMEI borotvával biztosan nem merülhet föl, h van-e benne anyag: bár pici, a súlyán is érezhetően masszív.
Érdekes, h már ezt is hamisítják...

(#18483) tahepa válasza BéHGT (#18477) üzenetére


tahepa
senior tag

(#18484) fraba válasza RBJ (#18481) üzenetére


fraba
aktív tag

az eredeti MiBband szíjjal sosem volt bajom, egyszer nem kapcsolódott ki. ezt viszont a 3. nap után elhagytam.... :(

(#18485) akangels válasza BéHGT (#18477) üzenetére


akangels
tag

Én banggoodrol xiaomi 16000 mah , eredeti 22 nap volt. A lámpa meg a tok az kb 2 het alatt itt volt.

(#18486) lkristóf válasza Outlander (#18475) üzenetére


lkristóf
senior tag

Elég jó vaskos szilikon borítás van rajta nekem tetszik, ilyen gumis inkább. Könnyen feltekerhető és van rajta ilyen kötöző szilikonból amit könnyű begombolni miután összetekerted, nem nagyon rúgja ki magát. A csatlakozása meg nagyon szoros (mindkettő vége) jól erősen belekapaszkodik a telefon aljzatába szinte megpörgetném se esne ki belőle. :DD

(#18487) kenny123


kenny123
addikt

Eredeti -vagy legalábbis használható- lightning kábelt tud valaki olcsón, megbízható forrásból? Kellene egy legalább másfél méteres, illetve egy alig pár centis, powerbankhoz.
Van egy 16000es powerbank, de kellene egy kicsi, 5000-es melóba is.. Arra nincs valahova most valami jó kuponos olcsósítás?

yo

(#18488) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Ezt a Nillkin USB töltőt lefotózná valaki, hogy a szivargyújtóba dugva mennyire lóg ki? Idén már a 4. Griffin töltőm megy szét, már nagyon unom.

Nillkin töltő bírja a folyamatos igénybevételt?

[ Szerkesztve ]

(#18489) JoDy_28


JoDy_28
csendes tag

Szemüveg tartó tok
Képek
Teljesen korrekt anyagból készült. A cipzár nem a legerősebb, de kíméletes használat mellett biztosan bírja.

[ Szerkesztve ]

“Ne várj, a legjobb alkalom soha nem fog elérkezni. Kezdj hozzá ott, ahol éppen most vagy, és használj bármilyen eszközt, ami csak a kezedbe kerül, hiszen a legjobb szerszámokat útközben úgyis meg fogod találni.”

(#18490) ZS3NI válasza JoDy_28 (#18489) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ilyen tokot vettem énis, három hetet bírt a cipzár. :D Elég gyér, annyit ér amennyibe kerül.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#18491) krisztianAMG válasza ZS3NI (#18490) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nemá', nekem is jött kettő a héten. :D Remélem csak te fogtál ki selejteset. ;]

(#18492) -secret- válasza kenny123 (#18487) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#18493) Hali1975 válasza ZS3NI (#18490) üzenetére


Hali1975
tag

en ugyan innen vettem ezt
[link]

De lehet ,hogy tenyleg kifogtal vmi selejtet.
Nekem mar 4 ilyen van es mindegyik rendben mukodik 1 ev utan is.

(#18494) axlfsi válasza trebrona (#18473) üzenetére


axlfsi
veterán

Na igen, ez majdnem a duplaja annak, amennyiert a kollega venni szeretne egy ilyen tabletet. Tied a bolt vagy miert irtad, hogy akkor inkabb mar azt? :DDD
Egyebkent ez a jellemzo, kb ilyen arressel dolgoznak az itthoni webshopok. Az eladonak eleg jo ertekelesei vannak illetve nem is keves. Persze, ez meg attol mit sem szamit, barmi megtortenhet, kinabol nagy erteku vasarlas mindig nagyobb izgalom (kockazat), mint egy USB kabel :)

Ha nagyon kell es szamit az ar, megfontolando, hogy megkockaztatod a rendelest, de persze ez a Te dontesed. Az a 180$ mai afolyamon nagyjabol 50e Ft erre meg plusz a vam ha megfogjak (ezzel szamolj) es meg akkor is csak 63.5 (+a magyar posta jutaleka, ez hirtelen nincs meg mennyi). Nagyjabol (mini.) 100$-t sporolhatsz(?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18495) wwenigma válasza axlfsi (#18494) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkabb mar akkor ujra kell gondolni a dolgokat es egy Chuwi Vi8 pandáról vagy banggood-ról... pandán van vámbiztosítás, banggood-on meg most akcios, 25e + tréfa.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18496) musli26


musli26
tag

Tudtok valami jó akciót XIAOMI 5000mAh Power Bank-hoz?
Banggodd-tól olcsóban.
Vagy kupon kódot.
Köszönöm

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#18497) zoltan6 válasza musli26 (#18496) üzenetére


zoltan6
őstag

4200ft gearbest-en 200-300ft-al drágábban meg van 10400-as

(#18498) BéHGT válasza axlfsi (#18494) üzenetére


BéHGT
senior tag

Igen, ezért is néztem ki... Van Samsung tabletem, de ez elég jó ár. Holnapig meggondolatlan.

(#18499) EnterR válasza lkristóf (#18486) üzenetére


EnterR
veterán

Egy linket tudnál adni? :R

PSN ID: marquuard

(#18500) trebrona válasza axlfsi (#18494) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem néztem a promóciós árat. :O

Az eredeti ár viszont kb megegyezik az általam linkelttel. (nyilván ÁFÁ-val együtt)
Egyébként kikérem magamnak, ha enyém lenne a bolt nem ilyen gyenge marketinggel nyomulnék! :DD

Ja, és a MiPad ára valóban $240 körül mozog.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.