Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) Dluinet válasza Outlander (#19495) üzenetére


Dluinet
nagyúr

sokkal többet ér ha fájó térdre vagy vállra rakja rá az ember, és fájdalomküszöböt túllépve (nem bírod ki minden rándítását káromkodás nélkül, majdnem a padlón fetrengesz), néhány kezelés után a fájdalom múlik.

Orvosok is használják Fizikoterápiás kezelésre (komolyabb cuccot)

Különben Tens készüléknek hívják, több mint 10 darabot eladtam belőle. De nem is ez a játékszer volt.

Indikációk: fájdalomcsillapítás, izomrehabilitáció, gerinctraumák, porcsérülések, kopások, ficamok, kisugárzó idegfájdalmak, neuralgiák, epicondilitis, zsiger fájdalmak csillapítása, vérkeringési zavarok.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19502) xxxjjjkkk válasza xxxjjjkkk (#19358) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Na irt a bangood, hogy adnak kárpit, vagy refund, vagy resend.
Kértem egy újat.
Ezek szerint tényleg gyártási hiba.
Korrekt mindenesetre.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#19503) fess


fess
őstag

bangood-on reklamálni csak emailben lehet?

(#19504) xxxjjjkkk válasza fess (#19503) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Nem elég az?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#19505) madgie válasza xxxjjjkkk (#19504) üzenetére


madgie
titán

Lehet személyesen szeretne :DDD

(#19506) vwpolopg válasza fess (#19503) üzenetére


vwpolopg
őstag

The Head Office Address
Room 608 HaoQuan Building
Jichangdongmen Road #1 Jingtai Street
Baiyun District
Guangzhou
China

(#19507) XtremLor válasza madgie (#19505) üzenetére


XtremLor
őstag

Mi az a 8000km, olyan mint a sarki kozert! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19508) beg válasza fess (#19503) üzenetére


beg
veterán

Email, Live Chat, Phone.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#19509) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Ma jött meg a Piston3-as füles. Nagyon jó. A hangzás szép, az anyagminőség és csomagolás prémium.
A piston3 youth edition-re köröket ver minden tekintetben. Az is van, de az nem szól ilyen szépen.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#19510) xxxjjjkkk válasza beg (#19508) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Én a live chetet a valos idejű google fordítójukkal nem erőltetném:D
Egyébként 24 órán belül válaszolnak, nem hiszem hogy bármi kárpi is jönne 1 héten belül. Ugyhogy ráérős az.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#19511) musli26


musli26
tag

Tudnátok ajánlani egy pendrive-ot 3.0 a kedvenc eladónktól(ebay) 8GB méretbe.
Transcend 790 van az nem kell.
Más márka legyen.
Képeket tárolni lesz.
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#19512) Minstrel


Minstrel
senior tag

Most írt a geekbuying, hogy holnap nem tudják feladni a xiaomi bt headset-et, mert "extremely popular" termék és most kérnek még többet a gyárból és csak 8-án tudjak elindítani.

(#19513) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Ilyen karra rögzíthető telefontartóval lyukra lehet futni vagy bármelyik jó?

(#19514) Out válasza AndrewTdi (#19513) üzenetére


Out
addikt

Szerintem egyikben sincs kátyu figyelő, szóval figyelj oda hová lépsz és akkor nem futhatsz lyukra.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#19515) AndrewTdi válasza Out (#19514) üzenetére


AndrewTdi
addikt

akkornemkell....

(#19516) krisztianAMG válasza AndrewTdi (#19513) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Szerintem nagyon kényelmetlenek. Ha tennének a hátsó felére két kis szivacspárnát, már sokkal használhatóbb lenne. Nokia CP-531-et használok (nem tudom lehet-e még kapni), hugomnak van ilyen 2$-os, de mindig az enyémet viszi inkább.

[ Szerkesztve ]

(#19517) havri1


havri1
félisten

Sorba érkeznek a propellerek (H8 mini), már nem tudok mit csinálni velük :) Kár, h itthon nincs ingyenes posta..Még eladni se éri meg, több a postaköltség.
(még mindig épek a gyári propellereim)

[ Szerkesztve ]

havri

(#19518) cris78 válasza havri1 (#19517) üzenetére


cris78
őstag

Merre laksz? :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19519) huliganboy válasza havri1 (#19517) üzenetére


huliganboy
addikt

(#19520) havri1 válasza huliganboy (#19519) üzenetére


havri1
félisten

És tényleg! Van is egy a közelemben..ki is próbálom majd:)
Köszi!

(#19518) cris78: Szentendrén

[ Szerkesztve ]

havri

(#19521) cris78 válasza havri1 (#19517) üzenetére


cris78
őstag

Azért rendeltem én is egy garnitúrát.
Bár a gép még sehol :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19522) havri1 válasza cris78 (#19521) üzenetére


havri1
félisten

Majdnem 1 hó banggoodos szállítás az ingyenes postával. Gyakorlatilag pontosan minden 4 hétre érkezik nekem onnan.
Sinceritytrading nem tudom, hogyan csinálja, de 10. napra itt van ismét a memóriakártya. Úgy, hogy hétvége is van benne 2...

havri

(#19523) htc07 válasza havri1 (#19522) üzenetére


htc07
addikt

Szerintem van egy embere aki hetente elrepül európába, és ő leadja valami helyi postán :DDD

vagy csak rajta kívül minden kínai extrém lusta.

(#19524) axlfsi válasza havri1 (#19522) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, es nem csak veletlen. Rendre, valamennyiunknek (ide, Magyarorszagra) 10 napra megjon, amibe ugye (nyilvan :P ) benne van egy hetvege is (szep is lenne, ha nem lenne benne :D ).

Szerk.: egy vagy ketto, szeirntem ez mar mindegy, de azert kivancsi lennek tenyleg, hogy csinalja... (illetve, ebbol is latni, hogy a tobbiek, hogy nem csinaljak (jol). Ha mindenki feladna a vasarlast szamitott egy napon belul, akkor nem 3-4 hetre jonnenek meg a cuccok (pl. Banggood, de eBay-rol meg tobb is, nem ritka a 2 honap...).

[ Szerkesztve ]

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19525) e=mc² válasza htc07 (#19523) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem biztos az. Nekem pl. most van uton egy autoradio, 06.18-an rendeltem, es TN szam alapjan (amit lat a posta.hu is) 06.20-an lett celorszagba elkuldve. Azota nem tudom merre jarhat. Elvileg ez jelenti azt, hogy kiment az indulo orszagbol. De hogy hova es mikor fog megerkezni azt nem tudni. Itt lehet inkabb a logisztika az, ami miatt kesve erkez(het)nek meg szerintem.

Pl. nem mindegy az sem, hogy helyi ido szerint reggel adod fel a postara vagy delutan. Aznap elmegy-e egy delutani postajarattal az elszamolo kozpontba vagy csak ejjel, eleri a korai gepet (hajo eseteben meg lassabb) vagy csak kesobbire fer fel, stbstb.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#19526) axlfsi válasza htc07 (#19523) üzenetére


axlfsi
veterán

Biztos nem igy van (de gondolom Te is csak viccnek szantad). Szepen latszik a boritekon, hogy csajnaban adta fel...

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19527) huliganboy válasza havri1 (#19520) üzenetére


huliganboy
addikt

Tudom megnéztem az adatlapod, és azért linkeltem, mert van Szentendrén is :D

(#19528) havri1 válasza axlfsi (#19524) üzenetére


havri1
félisten

Na de ebbe 2 hétvége volt :)
20-án szombaton rendeltem, és ma érkezett meg. Tehát 2 vasárnap 1 szombat.
Egyszer azt mondom ok, mákja volt, pont minden csatlakozást elért a csomag. De ez volt a kb 28. rendelésem tőle, amiből 26 így érkezett meg, 2 meg elveszett valahol.
De basszus, van olyan csomag, ami TN alapján 15 napig repül! Holott még közvetlen járat is van :DDD
Nem értem, de vaslamit nagyon nagyon jól logisztikázik. De hiába nézem a csomagot, semmi erre utaló nincs.

[ Szerkesztve ]

havri

(#19529) szami777


szami777
addikt

10000 mah-s xiaomi powerbankhoz tudtok ajánlani valami védőtokot?
Van aki rendelt már hasonlót, amivel meg volt elégedve?
A 10400ashoz találtam, de a méret teljesen más.
a 10000-eshez valót is találtam, de 1600-1700ft-ot én sokallok egy szilikon tokért, miközben a 10400-hoz 300ft.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#19530) maestro87 válasza havri1 (#19522) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem a leggyorsabb szállítás olyan 4 munkanapon belül történt.:) Csütörtökön megrendeltem, keddre meg már nálam volt. Azt hiszem Aliexpress-ről.

(#19531) San398 válasza szami777 (#19529) üzenetére


San398
őstag

Ez engem is érdekelne! Én se találtam olcsón hozzá tokot.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#19532) Silent77 válasza szami777 (#19529) üzenetére


Silent77
veterán

Ennél olcsóbb még nincs: http://m.banggood.com/Silicone-Protective-Back-Cover-Case-For-Xiaomi-10000mAh-Power-Bank-p-983591.html
Sorry telefonról vagyok.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19533) szami777 válasza Silent77 (#19532) üzenetére


szami777
addikt

Köszi a linket. Várható, hogy ezek az árak lemennek a 10400-as szilikon tokok szintjére?
Nem tudom a tendenciát, lehet, akik régebb óta vannak a témában, igen.
Ha jól látom, ez a 10000-es még viszonylag új (vagy nem), és még nem nagyon terjedt el.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#19534) flegga92 válasza havri1 (#19522) üzenetére


flegga92
senior tag

Azért ilyen lassú mert mostanában svéd postával küldenek mindent. Nem csak a nyomkövetős csomagot. Meg az sem mindegy, hogy melyik raktárukból küldik, mert az akksik pl 2 hét alatt mindig megjöttek. HK és a CN Post 2 hét alatt itt szokott lenni.

(#19535) XtremLor válasza AndrewTdi (#19513) üzenetére


XtremLor
őstag

A galaxy s hez rendeltem egyet regen, mondvan milyen jo lesz, igen am de fel se tudtam csatolni amit feszult a bicepsz pattant is le... :D

Megjott a kis 2 dollaros tripod, eloszor neztem hogy ez bizony nem fogja megtartani oldalt a zte v5-ot, de kis igazitas utan gond nelkul(a labakat kellet a megfelelo szogbe igazitani "gyarilag" nem ugy alt egy csillagcsavarhuzo kellett szevasz) :R

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19536) DJGABI válasza szami777 (#19533) üzenetére


DJGABI
addikt

még nem tudták lemásolni a gyári tokot. tuti lesz ehhez is olcsó.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19537) Outlander válasza DJGABI (#19536) üzenetére


Outlander
őstag

Lemásolni? :F

Inkább csak, még annyira új és felkapott, h addig nagyobb haszonnal adják, a 10400 is mikor bejött, ahhoz is sokkal drágább volt a gumitok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19538) Matykoh válasza XtremLor (#19535) üzenetére


Matykoh
tag

Én az L520-hoz rendeltem S5-ös tokot (minél nagyobb annál könnyebben belefér alapon). Azóta is megelégedetten használom. Mondjuk én vézna futóalkat vagyok :DDD

(#19539) XtremLor válasza Matykoh (#19538) üzenetére


XtremLor
őstag

Legalabb neked bejott, nem kizart hogy a problema magamban keresendo, en az a jo kis "husos" 90-100 kozott mozgolodok! :DDD ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19540) DJGABI válasza Outlander (#19537) üzenetére


DJGABI
addikt

hát sztem amit 200-ért vettem nem eredeti. legalábbis a méret annyira nem stimmelt, bár többeknek meg igen

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19541) Outlander válasza DJGABI (#19540) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor maga a powerbank nem eredeti ;] .. Mert a buyincoinsos replikára meg a bangoodos eredetire tökéletesen passzol.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19542) fraba válasza XtremLor (#19285) üzenetére


fraba
aktív tag

ez engem is érdekelne mindenképp. ha lehet majd számolj be róla!!
:R

(#19543) Outlander


Outlander
őstag

Xiaomi akció, csak 3 napig.

Meg a nilkin kábel is olcsóbb most, kb 100 ft-al.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19544) maestro87 válasza Outlander (#19543) üzenetére


maestro87
őstag

Mitől jobb az eredeti xiaomi usb led lámpa az 1 dollárostól?

(#19545) sitotomi válasza Outlander (#19543) üzenetére


sitotomi
tag

Hm, azért a szilikon hamis tok van/lesz olcsóbbért is.

"Package Include:
1 x Silicone Protective Back Cover Case (Non-original)"

(#19546) XtremLor válasza maestro87 (#19544) üzenetére


XtremLor
őstag

Elvileg csak az eredetit lehet kapcsolni, az allbuy-on multkor volt akcio 1$ volt.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19547) Outlander válasza maestro87 (#19544) üzenetére


Outlander
őstag

Fléme indító téma... ;]

Az eredeti powerbank csak az eredeti lámpát tudja ki/be kapcsolni.. bár nem értem h hogy, mikor az is egy fogyasztó, ha rádugod, be kell h kapcsoljon.
A fake powerbank meg az összeset..

Szóval összességében. annyi h "eredeti"... van akinek az kell, ennyi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19548) szami777 válasza DJGABI (#19536) üzenetére


szami777
addikt

Köszi, várok még vele, a powerbank se érkezett még meg, nem olyan sürgős. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#19549) Habsteve válasza Outlander (#19543) üzenetére


Habsteve
tag

de kár h MiBand nincs az akcióban :O

(#19550) Outlander válasza Habsteve (#19549) üzenetére


Outlander
őstag

De van, csak a gearbesten. :P

Egyébként nagyon gondolkodok rajta h adok neki egy új esély,t már csak azért is, mert a bőr tartója is akciós, 2k, és azzal már csak félig ciki kategória.

De még nem vettem rá magam, valszeg nem is fogom , lehetne már valami infó a mibnad2-ről. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.