Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) tibcsi0407 válasza Degeczi (#19100) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem Youth van, ha nem vagy vájftülű, akkor tökéletesen kielégíti az igényeket.

https://utdetailing.hu/

(#19102) storm3 válasza tibcsi0407 (#19101) üzenetére


storm3
senior tag

Arban mi a kulonbseg a youth es a sima kozt?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#19103) tibcsi0407 válasza storm3 (#19102) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A youth a legolcsóbb. Én edzeni vettem, a kondiban simán bírja a gyűrődést. A hangzása nekem elég, valamint nem hallom a teremben bömbölő zenét, meg a sok nagyokost körülöttem, így szépen ki tudom zárni vele a külvilágot.
A távirányító gombok mennek a WP telómon, ami külön piros pont. A gumiharangok kényelmesek.
A Geek-en most 8 $, de lehet máshol megkapod olcsóbban. Én inkább innen megrendeltem, kb 2 hét alatt itt volt.

https://utdetailing.hu/

(#19104) Neck válasza Degeczi (#19100) üzenetére


Neck
veterán

A Youth edition az a gyenge verzió. Kíváncsi lennék egy rendes Piston 3 vs Piston 2-re...
Storm3:
A rendes Piston 3 amúgy kb. $18, szintén a geekbuyingon.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19105) Neck válasza Neck (#19104) üzenetére


Neck
veterán

Banggood:
Youth: $7.81
Rendes: $15.28

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19106) Degeczi válasza storm3 (#19102) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Youthnak még a dugója sem aranyozott (ami a különösen azért gond, mert a mindenféle környezetben használt telefonon lévő aljzat eleve könnyen koszólódik, és persze mozgás közben is használja az ember, így nem olyan stabil az érintkezése), full műanyag a háza, vastag, merev lapos a kábele és nem jár hozzá doboz

A hangzása kevésbé nyílt, mint a v2-é, a magashangok kissé fojtottabbak, a mélyek is visszafogottabbnak tűnnek (ezt a részét még nem értékelem, mert nekem egyik mellékelt szilikongumival sem tökéletes az izolálása)

Ugyan olcsó ($8-9), de nem mondanám jó vételnek, mindenképpen érdemes rászánni pár dollárral többet a full verzióra

(#19107) trebrona válasza Neck (#19104) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19108) Lalaland


Lalaland
tag

Ez milyen fülesnek számít? Az a 6-31000Hz kamu szagú..

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#19109) XtremLor válasza Lalaland (#19108) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19110) tonyrulez válasza XtremLor (#19109) üzenetére


tonyrulez
őstag

32 maghoz kell is a 2 megawatt teljesítmény :DD :C

4 8 15 16 23 42

(#19111) Degeczi válasza tonyrulez (#19110) üzenetére


Degeczi
nagyúr

valszeg a madzagban 32 AWG-s drótok futnak, csak hülye írta a dobozra

(#19112) Neck válasza trebrona (#19107) üzenetére


Neck
veterán

...Mármint úgy, hogy meghallgatom :DDD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19113) cris78


cris78
őstag

3 nap múlva kB 2000Ft lesz a H8 quadcopter banggoodon....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19114) trebrona válasza Neck (#19112) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ja, vagy úgy! :)

Zsír lett az avatar! :C

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19115) tonyrulez válasza Degeczi (#19111) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem hülye, csak kínai. Doboz feliratokon és webshop leírásokon mindig találni érdekességeket.

4 8 15 16 23 42

(#19116) Neck válasza trebrona (#19114) üzenetére


Neck
veterán

Először nem értettem :D Aztán lefrissítettem az oldalt még 1x :B
Köszönöm :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19117) Fr0z3n válasza cris78 (#19113) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Na ez érdekel, van hozzá valami link vagy valami, hogy honnan van az infó?

(#19118) Vasinger! válasza cris78 (#19113) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ezt honnan veszed?

(#19119) Outlander válasza Vasinger! (#19118) üzenetére


Outlander
őstag

Gondolom innen.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19120) cris78


cris78
őstag

Jó, hogy kedden rendeltem meg...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19121) Outlander válasza cris78 (#19120) üzenetére


Outlander
őstag

Szerinted mekkora eséllyel kaptad volna meg a kiírt áron? :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19122) cris78 válasza Outlander (#19121) üzenetére


cris78
őstag

Egy esélyt megért volna...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19123) Degeczi válasza Outlander (#19121) üzenetére


Degeczi
nagyúr

30 db-ot írnak - az gondolom szó szerint a mp. törtrésze alatt elfogy

(#19124) XtremLor válasza Outlander (#19121) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem eddig egy ilyen se jott be pedig joparat probaltam kulonbozo oldalakon, az akcio, es kupon ok annal ami nem limitalt darabszamu, a tobbit hanyagolom, nem eri meg idot se pocsekolni ra! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19125) Outlander válasza XtremLor (#19124) üzenetére


Outlander
őstag

Egyszer akartam így venni valamit.. kb egy f5 és egy 50-es ping alatt "elfogyott". :DDD

ui: abban a mp-ben amikor elkezdődött.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19126) KaiotEch válasza Outlander (#19119) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez lesz még olcsóbb?

(#19127) cris78 válasza Outlander (#19125) üzenetére


cris78
őstag

Mondjuk két napja, reggel 8-kor néztem a Telekom fórumban, nézd akció van. Már nem sok minden maradt nekem... azért 5ezerért sikerült szereznem egy Lumia 610-et.... kiakarom próbálni a csempét :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19128) Outlander válasza cris78 (#19127) üzenetére


Outlander
őstag

Az mondjuk kicsit más... "elszigetelt", de valós akció.

Emez meg WorldWide és nem kicsit fake szokott lenni. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19129) Degeczi válasza Outlander (#19128) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hja, végülis ki tudná leellenőrizni?
Simán lehet, h becsalogató reklám az egész, és egy darabot sem adnak senkinek a meghirdetett akciós áron, csak "elfogy a készlet"

(#19130) Tim82 válasza cris78 (#19127) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lumia 610-zel próbálgatni a csempét olyan lesz, mint Galaxy Spicával az Androidot. Biztosan ismered azt az idézetet a Ford Fairlane-ből, amiben együtt szerepel Zuzu és a sajtreszelő...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19131) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Mennyire jó ár a MiBand-ért a Gearbestes 13,79$?

[ Szerkesztve ]

(#19132) madgie válasza krisztianAMG (#19131) üzenetére


madgie
titán

Vajon eredeti?

(#19133) interstart válasza Degeczi (#19129) üzenetére


interstart
tag

Volt olyan banggood-on, hogy még le sem járt a számláló ami az akció kezdetét jelzi, de már ki volt írva, hogy elfogyott, az mit ad? :D

(#19134) krisztianAMG válasza madgie (#19132) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nagyon-nagyon meg lennék lepődve, ha a Gearbest hamisat postázna.

(#19135) madgie válasza krisztianAMG (#19134) üzenetére


madgie
titán

Nemtom ,nem ismerem őket, régivágású eBay user vagyok :D (ha nincs hat helyen odaírva egy olcsó tételhez, hogy genuine, akkor minimum gyanús és reklamálni is macerás)

(#19137) XtremLor válasza #46372352 (#19136) üzenetére


XtremLor
őstag

banggood xiaomi az uj 10e mAh jo aron van...

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19138) krisztianAMG válasza XtremLor (#19137) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Gearbesten 10 centel kevesebb. :D

(#19139) beg válasza krisztianAMG (#19138) üzenetére


beg
veterán

Te valami ügynökük vagy? :) 1 órán belül kétszer nyomatod. Bangiról szívesebben rendelek, még ha dollárokkal drágább is, mint a gear. Nem hitegetnek, hogy elindult a csomag pedig dehogy, nem néznek hülyének, hogy nem adtam meg címet, jaj, elfogyott, jaj elveszett, de itt egy 2 dolláros kupon a következő vásárláshoz. Sajnos volt rá példa, nem is egyszer. Banggood még ezt nem játszotta el velem sosem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#19141) Matykoh


Matykoh
tag

Megjött a lámpa, és az elektromos duda biciklire fasttechről.

A lámpával a szobában csináltam pár tesztképet is, de majd kint próbálok használat közben fotózni párat.
Így első fogásra és ránézésre egészen igényes. A fokozatváltáshoz elég hozzáérni a bekapcsológombhoz.

A duda eszméletlen hangos, szerintem. Tudtam, hogy madárcsicsergéshangja lesz, de meglepődtem, hogy mennyire erős. :D youtuben nem tűnt ennyire durvának.

(#19143) krisztianAMG válasza beg (#19139) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nem, csak egymás mellett volt a kettő. Juj, ez már harmadik hsz., ezt már le nem mosom magamról. :B
De ha ezt megbeszéltük, valaki az én kérdésemre is? :D

(#19144) XtremLor válasza beg (#19139) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 vettem 2 honapja par db bt-s hangszorot, ismerosomnel egy meghalt belole, irtam neki, nem tokeltek kell e a refund vagy kuldenek ujta(ebay-n tudjuk hogy kockazatos) irtam nekik hogy nekem egy uj kellene inkabb, akcios volt amikor vettuk..... 18. adtak fel, egy honap alatt ma erkezett meg!
Maximalisan elegedett vagyok veluk! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19145) kerekfej válasza Matykoh (#19141) üzenetére


kerekfej
addikt

Ahelyett vehettél volna sokkal jobb lámpát Cree XML Flashlight plusz valami Bike Mount 360 tartót

[ Szerkesztve ]

(#19146) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Ez vajon eredeti lehet, vagy valami kutyagumi ződre festve? :)

(#19147) trebrona válasza kerekfej (#19145) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha már lámpa.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19148) kerekfej válasza trebrona (#19147) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez mitől jó? Mert olyan hátsó lámpát 0,99-ért is láttam már. Ennél a szettnél, amit én linkeltem az fényévekkel jobb.

(#19149) trebrona válasza kerekfej (#19148) üzenetére


trebrona
nagyúr

Senki nem mondta, hogy jobb. Komplett szett elemmel, hátsó lámpával, elfogadható áron, 1 év garanciával, jövő héten kézben.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19150) kerekfej válasza trebrona (#19149) üzenetére


kerekfej
addikt

Ránézésre és a tapasztalatom szerint nem sokat érő az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.