Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) Doki16 válasza EnterR (#18898) üzenetére


Doki16
addikt

Több mint egy éve megvan már és nagyon jó cucc. Csodát nem kell tőle várni, de meglepően pontos. Leginkább arra jó, amikor közelről szeretnél mérni egy felületet. A távolabbi mérések nem olyan pontosak mivel akkor már nagy a szórás.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#18902) Dluinet válasza Saccco (#18899) üzenetére


Dluinet
nagyúr

miért olyan nagy a méretbeli különbség a 10000 és a 10400 között?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18903) Saccco válasza Dluinet (#18902) üzenetére


Saccco
nagyúr

A 10000-es újabb, gondolom jobbak az akksik benne.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18904) Neck válasza Saccco (#18899) üzenetére


Neck
veterán

10000-es nincs is, az csak kamu lehet, mivel az eredeti az 10400.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18905) EnterR válasza Doki16 (#18901) üzenetére


EnterR
veterán

Maximum 60-80 fokig mérnék vele. Ezt jó hallani, rendeltem egyet. :R

PSN ID: marquuard

(#18906) trebrona válasza Neck (#18904) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18907) Silent77 válasza Neck (#18904) üzenetére


Silent77
veterán

Nem rég jelent meg.

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18908) madgie válasza trebrona (#18906) üzenetére


madgie
titán

Súlyban vajon hogy viszonyul a "régihez" (10400)? Az szerintem baromi nehéz volt.

szerk: köszi mindkettőtöknek :R

[ Szerkesztve ]

(#18909) vwpolopg válasza madgie (#18908) üzenetére


vwpolopg
őstag

250<->207g

[ Szerkesztve ]

(#18910) trebrona válasza madgie (#18908) üzenetére


trebrona
nagyúr

"It is almost similar in size to a business card and has a 30 percent increase in energy density. In terms of dimensions, the Mi 10,000mAh power bank is 60.4mm-wide and weighs 207 grams."

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18911) krisztianAMG válasza Dluinet (#18902) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A 10400-ban 4 darab 2600mAh-s akku van, a 10000-ben 3 darab 3300-as.

(#18912) DJGABI válasza krisztianAMG (#18911) üzenetére


DJGABI
addikt

van egyáltalán 3300-as 18650 akku? főleg ennyiért? :U

amúgy sztem berendelem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#18913) kenny123


kenny123
addikt

Van egy 16000es itthon, de endeltem egyet melóba is, utazásra meg jó lesz majd mindkettő. Basszus már függő vagyok, minden apró szart megrendelek.. :W

Más. Lightning kábelt, kis méretben (10-15cm) tudtok, megbizhatót, működőt?

yo

(#18914) krisztianAMG válasza DJGABI (#18912) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A 16000-ben is 3200-asak vannak, aminek darabja 8-9$ körül van, a bank mégis 25$ körül van.
A 3300 csak tipp volt, lehet, hogy csak 3200-asok vannak benne, de úgy az összkapacitás csak 9600. Gond nélkül le tudja adni a 10000-et is, de a Xiaomi nem szokott ilyenekkel trükközni... Aztán lehet, hogy 3400mAh az akkuk kapacitása, csak nem akartak annyira közeli számot írni a 10400-hoz.

(#18915) Sterilzona válasza XtremLor (#18868) üzenetére


Sterilzona
senior tag

sziasztok
pénteken rendeltem én is 2 darabot. 4 ezer forintért. Nagyon örültem, ám sajnos nem volt készleten, se raktáron sehol, legalább is ezt írta az edigital oldala. Mondom, mindegy nekem, várok, ennyit megér. Sőt, még ingyen ki is hozzák.
Szombaton ránézek az edigital rendelési oldalamra, profilnál. 13-14 ezer :Y Az szép!
Töröltem a rendelést.
Lehetett volna reklamálni, hogy márpedig én nem ennyiért rendeltem meg ?
:W
Nagyon sajnálom, hogy kicsúsztam az időből, vagy kicsesztek velem.
Marad a lidlis töltő :)

(#18916) raziel01 válasza Sterilzona (#18915) üzenetére


raziel01
veterán

Ha nem volt raktáron se készleten szerintem akkor sokat nem lehet reklamálni.
Ha van raktáron akkor annyiért adják amennyiért ki van írva.

(#18917) XtremLor válasza Sterilzona (#18915) üzenetére


XtremLor
őstag

Holnap-holnaputan tobbet tudok mondani! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#18918) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Azt írta nincs.
Sőt. Le is akart beszélni róla a rendelési oldal, hogy biztos ? Mert, hogy nincs :) Vagy valami ilyesmi.

(#18919) mm89 válasza Sterilzona (#18915) üzenetére


mm89
őstag

Kb két hete elirtak a Dell laptop árát 317999 helyett 137999 ért volt írva. Rendeltem is gyorsan kettőt. Természetesen írták, hogy elírás és az ászf a x pontja szerint nem kötelesek annyiért adni. Mondták, hogy hogy 15000 kedvezményt tudnak adni. Töröltettem.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18920) kenny123


kenny123
addikt

Banggood xiaomi mi band elvileg akciós, 4200ft. Rendeltem is egyet, kiváncsi vagyok. :)

yo

(#18921) Sanki


Sanki
addikt

Banggood-on, ha azt írja a terméknél, hogy majd várható újratöltés lesz attól még meg lehet rendelni?
Vagy nem érdemes míg nem lesz újra feltöltve?
Egy xiaomi 10000mAh-s töltőt és egy ventilátort néztem ki, de mindkettő kifogyott. :O

(#18922) kenny123 válasza Sanki (#18921) üzenetére


kenny123
addikt

baszki de. Sry.

[ Szerkesztve ]

yo

(#18923) Sanki válasza kenny123 (#18922) üzenetére


Sanki
addikt

Én ebből következtettem:
Expected restock on 21st June 2015
Viszont a Buy it now meg aktív és kosárba is tudom rakni. Már azt hiszem találkoztam régebben olyannal ami out of stock volt és ott nem is engedett rendelni se. Akkor itt nem tudom mi a helyzet.

(#18924) tonyrulez válasza Sterilzona (#18915) üzenetére


tonyrulez
őstag

Rendelési előzményeknél először jó árat írtak, majd amikor automatikusan hozzáadódott az akkubox az áruk visszaváltott az akció előttire. Holnap délután át tudom venni, megírom hogy mennyit is kértek.

4 8 15 16 23 42

(#18925) Black&White válasza tonyrulez (#18924) üzenetére


Black&White
addikt

Van Árgarancia szolgáltatásuk is, az nem az ilyenekre vonatkozik? :F

(#18926) powers válasza Sterilzona (#18915) üzenetére


powers
tag

nekem is a rendelés visszaigazolása emailen a kedvezményes ár szerepel,az edigital oldalán viszont úgy mintha teljes áron venném meg.na kíváncsi leszek,nem törlöm a rendelést max nem veszem át.

(#18927) dugesz77


dugesz77
őstag

Nálam is átírták az árat. Két darabot rendeltem . Most rendelésre státuszba van és 12980 Ft kéne érte fizetni. :W
Gondolom hétfőre megkapom a téves ár emailt.

(#18928) Tibee86


Tibee86
veterán

Elolvastátok a visszaigazoló emailt? Abban elég egyértelműen szerepel, hogy következmény nélkül módosítható vagy lemondható a rendelés az edigital részéről.
Nem olyan rég pont ugyenez volt az MM-ben valami olcsó tablettel.

(#18929) powers válasza Tibee86 (#18928) üzenetére


powers
tag

az is benne van,hogy árnövekedés esetén természetesen a regisztrált ár az érvényes.de persze mindegy,majd kiderül mennyi a vége.

(#18930) Tibee86 válasza powers (#18929) üzenetére


Tibee86
veterán

Bármilyen indokkal lemondhatják, ebből kifolyólag az árgarancia nem sokat dob a latba szerintem, de ne legyen igazam és kapjátok meg annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#18931) dugesz77 válasza Tibee86 (#18928) üzenetére


dugesz77
őstag

Rendelésre státuszban még nem engedi törölni a rendelés. Gondolom azért írnak előtte egy emailt,hogy rosszul írták ki az árat és,hogy fenntartom-e még a rendelést. Legalább is jártam már így és szerintem ez lenne a legkorrektebb hozzáállás tőlük.
Ha meg kiküldik ennyiért szimplán nem veszem át.

[ Szerkesztve ]

(#18932) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Banggood-os rendelés mennyi alatt jön meg? Rendeltem egy miband-et és egy 10k-s töltőt.

(#18933) Outlander válasza Fr0z3n (#18932) üzenetére


Outlander
őstag

1-10 hét között.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18934) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ha valaki használt már effélét: az ilyen USB LAN adapterek mennyire működnek? Hazai árlistákon csak tízszeres áron találok, oszt így már gyanús... cél: döglött ethernetes laptopon legyen nem-wifi hálózat. Köszönöm :)

(#18935) spidersoft válasza Tibee86 (#18930) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az árgarancia tudtommal csak arra vonatkozik, hogy ha a megredeléstől a kiszállításig menet közben valami értelmes dolog miatt megváltozik a termék ára (elöntötte a vulkán a kínai memóriagyárat, besikerült a magyar gazdaságnak oszt söpörni lehet az utcán a forintot, stb), akkor a megrendeléskori áron odaadják. Ez alól kivétel, ha téves ár volt közölve (például lemaradt egy nulla vagy egy kilences az árból, vagy valami más elírás van).

(#18936) gabe_


gabe_
őstag

Laptopon való tv-zéshez milyen eszköz ajánlott a topic címének szellemében?
Például egy ilyen használható lehet kishazánkban, esetleg egy erősebb antennával?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18937) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ni-MH akksi tesztert tudtok Ebay-ről? Le kéne ellenőrizni kb. 50 akksit, hogy mennyire vannak elhasználva.

(#18938) Dluinet válasza spidersoft (#18934) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak ez tudja olcsón a megfelelő sebességet

van hasonló kinézetű, de a benne lévő IC határozza meg a használhatóságot

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18939) htc07 válasza gabe_ (#18936) üzenetére


htc07
addikt

attól függ merre laksz az országban, lehet hogy gyenge a jel, és nem igazán lesz élvezhető a képminőség. Itt meg tudod nézni: [link]

egyébként én még nem találkoztam ilyen kis cuccossal, de lehet veszek én is valami hasonlót, ha van bevált, jó lenne a tablethez.

de szerintem csak az ingyenes csatornákat lehet vele fogni, mivel nincs benne kártyaolvasó ([link])

[ Szerkesztve ]

(#18940) gboszi válasza htc07 (#18939) üzenetére


gboszi
senior tag

Ha valaki nagyon be van zsongva egy uj powerbankra, én szivesen átveszem a régit. Küldj privátot.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#18941) erzol válasza gabe_ (#18936) üzenetére


erzol
őstag

Én egy ilyet használok laptophoz. Nem egy filléres ebay kategória, de a hozzá adott mini antennával is sokszor izzad optimális vételi lehetőségek között. Konkrétan olyan forró, hogy tojást lehetne rajta sütni fél óra után. Megfelelő antennával viszont hibátlanul teljesít. Nagy előnye, hogy bármilyen anyagot lehet vele digitalizálni.
Nem tudom elképzelni, hogy mire lehet képes egy ilyen olcsó miniatűr kínai kütyü,illetve milyen szabványnak felel meg valójában... :U

szerk.: Utólag elolvasva, ha tényleg tudja a leírásban szereplő dolgokat le a kalappal előtte, de elég hihetetlenül hangzik.
Nem egy nagy összeg, szvsz egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

(#18942) Degeczi válasza erzol (#18941) üzenetére


Degeczi
nagyúr

MIért ne tudná? Ezek nagyon egyszerű hardverek, mivel csak digitális jelet kell fogjanak (a tiéd még hibrid, ezért tud digitalizáni is), a feladat jelentős része a szoftverre hárul

Pl. itt van egy jó írás + fórum egy elterjedt, 9135-ös chipkészletűről

(#18943) erzol válasza Degeczi (#18942) üzenetére


erzol
őstag

Köszönöm a helyreigazítást. Ezt a cikket nem ismertem és nem mélyedtem így el a témában. :)

(#18944) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Karkötőt rendeltetek már amit hordtok is?

(#18945) kerekfej


kerekfej
addikt

Ilyen lámpát ne rendelje senki, mert gagyi kidolgozás (és nem Cree XML T6 van benne):

Akinek mindenképp olcsó kell annak ezt ajánlom:
Cree XM-L T6 2000 Lumens Mini Flashlight

(#18946) Outlander válasza kerekfej (#18945) üzenetére


Outlander
őstag

Ebayen sokkal jobbak és olcsóbbak vannak..

Pont tegnap nézelődtem ez ügyben...

Nincs link... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18947) havri1


havri1
félisten

Eachine H8 Mini Headless Mode RC Quadcopter with 5pcs 3.7V 150mAh Battery

H8 mini + 5 battery 24.23$

Kicsit olcsóbb, mintha külön rendelné az ember. Kb 1$ ha jól számoltam

havri

(#18948) -=Jam=- válasza Sanki (#18923) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én tegnap rendeltem egyet, és már shipped a státusza.

(#18949) bugizozi válasza trebrona (#18870) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, úgy látom nem olcsóbb :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#18950) kerekfej válasza Outlander (#18946) üzenetére


kerekfej
addikt

Pont az ebajes a szarabb ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.