Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) maestro87 válasza zoltan6 (#18209) üzenetére


maestro87
őstag

Igaz. Pedig olvastam már csak nem jutott eszembe a neve és lusta voltam rákeresni.:D

(#18252) htc07 válasza zoli03 (#18217) üzenetére


htc07
addikt

(#18253) Matykoh


Matykoh
tag

Ha már szóba került nemrégen itt az Eneloop elem. Van négy darab AAA akksim, viszont nem értek hozzá, úgyhogy nem tudom, hogy az Energizer akkutöltővel tölthetem-e őket? Mit kell nézni rajta? Mire kell vigyázni? :DDD

(#18254) mm89 válasza spidersoft (#18243) üzenetére


mm89
őstag

Jók ezek a számok, viszont én a nexus 5-öt 5%-->100% -ra meg tudtam csináni 3x és még egyszer kb 70%-ra. Mit rontottam el?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18255) ittakary


ittakary
nagyúr

iPhone cserekijelzővel mi a tapasztalatotok?

egyedül ezt találtam: [link]

Rendelt valaki más 5/5C/5S cserekijelzőt?

(#18256) Silent77 válasza mm89 (#18254) üzenetére


Silent77
veterán

Semmit, ennyit tud.
Nálam note 3 25%-ről 100%-ra 3x, negyedjére 25%-68%-ra.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18257) SidCorky


SidCorky
senior tag

Banggoodon ezekből a 3 forintos sz*rokból csak egyet lehet venni? Berendeltem egy olyan gyönyörű koreai sapit, de a koponyás kendőt meg a körömcsipeszt már nem engedte :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#18258) gabe_


gabe_
őstag

Kisméretű, vezetéknélküli tapipados billentyűzettel van valakinek tapasztalata, hogy milyet érdemes rendelni? HTPC-hez kellene.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18259) Saccco válasza SidCorky (#18257) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyet lehet fiókonként.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18260) mm89 válasza Silent77 (#18256) üzenetére


mm89
őstag

Ironizáltam, mert a számítás alapján 3x kéne csak feltöltenie. Azt akartam érzékeltetni, hogy jó cucc :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18261) Silent77 válasza mm89 (#18260) üzenetére


Silent77
veterán

Sorry, nem esett le. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18262) SidCorky válasza Saccco (#18259) üzenetére


SidCorky
senior tag

Hát akkor csipesz nélkül maradok :( Na mimdegy, legalább a csudijó sapi megvan :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#18263) Silent77 válasza SidCorky (#18262) üzenetére


Silent77
veterán

Én párom telefonjáról most rendeltem egy sitykát, g+-al belépve. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18264) kerekfej válasza Neck (#18226) üzenetére


kerekfej
addikt

EYKI jó kidolgozású órák, de vacak elemet raknak bele.

(#18265) Minstrel válasza Silent77 (#18263) üzenetére


Minstrel
senior tag

Te tudsz újra rendelni ugyanazzal az account-tal csak másik telefonról? Mert én is próbáltam másikon, de nem engedett.

(#18266) viktor82 válasza ittakary (#18255) üzenetére


viktor82
őstag

Sima 5-ben cseréltem akkut a kijelzőt kivételével kellett ami nagyon könnyen kijött szerintem nem macerás nagyon egyszerű :K

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#18267) Silent77 válasza Minstrel (#18265) üzenetére


Silent77
veterán

Nem, páromnak beléptem a google+-al, és akkor tudtam csak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18268) Minstrel válasza Silent77 (#18267) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ja, mintha új felhasználó lenne? És akkor cím meg paypal ugyanaz mehet?

(#18269) Silent77 válasza Minstrel (#18268) üzenetére


Silent77
veterán

Igen. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18270) trebrona válasza kerekfej (#18264) üzenetére


trebrona
nagyúr

És ezt a következtetést egyetlen saját tapasztalat alapján vontad le, vagy tömeges jelenségről van szó? :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18271) Degeczi válasza kerekfej (#18264) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerintem ugyanolyan elemet tesz be az összes kínai gyártó, viszont mivel közülük az EYKI a jobb nevek közé tartozik, nem a legolcsóbb, így valószínűleg egy akcióban vetted, akkor éri meg igazán - és lehet, h pont raktáron elfekvő készletet akcióztak ki, azért merült le hamar.

(#18272) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Tegnap megjött az sd kártyám sinceritytől, még nem teszteltem.

Viszont nagyon gyorsan ideért, 7 nap alatt itt volt, és szerencsére a postán sem kívánta meg senki, pedig cérnás borítékban jött. Hiába kértem, hogy tegye rendesen zárható borítékba, szóval szerintem felesleges variálni vele, úgy sem csinálja meg akármit írsz.

Tesztelni lehet úgy is, hogy telefonban kötöm a gépre, vagy mindenképpen adapter és kártyaolvasó?

(#18273) havri1 válasza DeFranco (#18272) üzenetére


havri1
félisten

Nekem is tegnap érkezett, ismét cérnás borítékban.
Első alkalommal sima borítékban jött, viszont azóta ismét cérnás. Szvsz attól függ, ki dolgozza fel a levelet..

havri

(#18274) gubisadam


gubisadam
aktív tag

tegnap megérkezett a szokásos ( majdnem kötelező havi :D ) rendelés Sincerity-től.
Tökéletes mint mindig!

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#18275) Matykoh


Matykoh
tag

Van valakinek jól bevált biciklilámpája (első)?

És milyen? :DDD Honnan?

[ Szerkesztve ]

(#18276) Outlander válasza Matykoh (#18275) üzenetére


Outlander
őstag

Van.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18277) fraba válasza Outlander (#18276) üzenetére


fraba
aktív tag

:D :D

(#18278) Matykoh válasza Outlander (#18276) üzenetére


Matykoh
tag

:C Szerkesztve.

(#18279) ittakary


ittakary
nagyúr

Én egy iPhone 5C hátlapot rendeltem, aminél direkt rákérdeztem, hogy jár-e hozzá:

1 x Bottom case cover
1 x Sim Card Tray
1 x Power key
1 x Mute key
1 x Volume key

Tehát a gombok és a beépitett fém hátlap, amire fel kell szerelni a belső alkatrészeket.

Válasza:

"yes,of course, have components and a set tool as gift,
thanks"

Kiváncsi leszek. Ha nem lesznek hozzá gombok, biztos hogy visszakérem a pénzt, mivel direkt megkérdeztem. :U

(#18280) Outlander válasza Matykoh (#18275) üzenetére


Outlander
őstag

A legolcsóbb 18650-es ledes lámpa, valami 1500 ft körül... jobb a fénye mint egy némely autónak, évente 1 töltés elég neki, teljesen elégedett vagyok vele.
Hozzá bicajos tartó ilyen 1 dollár körül... és kész is... plusz másra is használható.

Szettben is van... azért nem linkelek, mert ebay. 18650 led flashlight, kiválasztasz egy neked tetszőt, gyakorlatilag ebben a felhasználásban nem tudsz mellé nyúlni.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18281) sto1911 válasza Outlander (#18280) üzenetére


sto1911
veterán

Egy megbizhato forrast en jo neven vennek azert. :R Van pirosban is (biciklin hatra)?

(#18282) tonyrulez válasza Matykoh (#18275) üzenetére


tonyrulez
őstag

5200 Lumen 4X CREE XML T6 LED Riding Bicycle Bike Headlight Headlamp 6400mAh Kit, ilyet vettem másfél éve. Sokat nem használom, de erősen világít, zéró közvilágítás mellett is bátran lehet vele menni. Van rajta erős, gyenge és villogó funkció (aminek kb semmi értelme). Üzemidőről viszont nincsenek tapasztalataim, max 20 percig szoktam használni, azt még természetesen kibírja.

4 8 15 16 23 42

(#18283) Matykoh válasza tonyrulez (#18282) üzenetére


Matykoh
tag

Köszi :) Rendeltem egyet az asszonynak egy másik fajtából, majd meglátjuk, milyen. :K

(#18284) axlfsi válasza spidersoft (#11378) üzenetére


axlfsi
veterán

Hali! Vegulis azota probaltad 18650-essel meghajtani? Fenye erosebb lett? Melegedes, aramfelvetel valtozott?
En is most nezegetek bringara komolyabb lampat, amibe 18650-es akksit pakolhatok, emberi aron (1000-2000 Ft kozott).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18285) RBJ


RBJ
addikt

Megjött a 05.10. rendelt sárga szíj.[link]

Csak egy kis bibi lett, éreztem, hogy baj lesz de mégis valamiért késsel nyitottam ki a csomagot.
Pedig lerázogattam, éppen a tetejét vágtam le és tádááám sikerült. :F

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#18286) Out válasza RBJ (#18285) üzenetére


Out
addikt

Mehet a refund, hogy küldhet ilyen vackot, ami egy kis vágást sem bír ki?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#18287) XtremLor válasza RBJ (#18285) üzenetére


XtremLor
őstag

A MiBand egyebkent hogy muzsikal? Megerte az arat, hasznalod is?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#18288) spidersoft válasza axlfsi (#18284) üzenetére


spidersoft
senior tag

Márc. 13-án rendeltem két aksit banggoodról, azóta is várom... írtam nekik, válaszoltak, hogy várjam türelmesen. Nemtom mennyi banggoodnál a szállítási idő, de lassan elérem a 120 napos pp türelmit 75 napnál tartok, előtte pár nappal írni fogok nekik, hogy aggyátok visszaja pízemet mocskok.

(csomó más már megjött banggoodról, szerintem megbízható cég, csak ez az aksi nem akar ideérni... pedig direkt "márkásat" (NiteCore) vettem, hátha az kisebb eséllyel pukkanik el a repülőn).

Ha megjön az aksi, akkor kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

(#18289) spidersoft válasza RBJ (#18285) üzenetére


spidersoft
senior tag

grat! kábellel már én is szívtam így meg, egy-két ziplock tasak is esett már áldozatul... :C

(#18290) pakfong


pakfong
tag

Kis tapasztalat megosztás...
Múlthéten rendeltem egy akksit tőle. Kevés eladása van, meg viszonylag sok negatívja, de mondom hátha, meg csak nála volt eredeti nikon akksi, mint amilyenem eddig is volt. 29.-éig volt a határidő, tegnap meg is érkezett, aláírni nem kellett a postásnak, viszont döglött. Csináltam a kicsomagolásról videot. 2 eshetőségen gondolkoztam. 1: az idő leteltével rányitok egy ügyet, hogy hol a csomag 2: megírom neki mivan, és full refundot kérek.
A 2. mellett döntöttem. Ma délután 2-kor írtam neki, még ha kell videot is mutatok az akksiról; fél óra múlva sablonszövegben válaszolt, hogy húúde sajnálja, meg valszeg a szállítás során sérült meg, meghogy a teljes összeget visszaküldi.
Fél 4-kor jött a paypalos értesítő a full refund-ról.
Háát..csodák még vannak, méghogyha akksim továbbra sincs.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#18291) axlfsi válasza spidersoft (#18288) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahh, sajnalom. Azt hittem mar regen van tapasztalat, hiszen a lampat mar decemberben vetted.
Ha erre jarsz (Vacott), jelezd es szivesen adok 1-2 - hasznalt ugyan - de mukodokepes (bontott) akksit a lampadhoz ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18292) kerekfej válasza Degeczi (#18271) üzenetére


kerekfej
addikt

Hogy lehet ezekben elemet cserélni egyébként? Nincs rajta semmi bemélyedés, olyan mintha ragasztva lenne.

Iyesmi

[ Szerkesztve ]

(#18293) kerekfej válasza Matykoh (#18275) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez eléggé megéri:

Mini CREE XML T6 LED Zoomable Flashlight Torch 18650 2000LM Lamp

Olcsón lehet hozzá venni bringás tartót Bike Mount

[ Szerkesztve ]

(#18294) Doki16


Doki16
addikt

Szerintetek ez eredeti lehet? [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#18295) RBJ válasza XtremLor (#18287) üzenetére


RBJ
addikt

Folyamatosan hordom, nálam a fő szempont a rezgés bejövő hívásnál, mivel csak rezgőn használom a telefont ezért nem mindig érzékelem zsebben. Csengőhang nekem kevés. Nagyon szeretem pl ma is mi band ébresztett. Lehet nyugodtabban alszok így nincs állandó készenlétben a biológia órám mivel magamtól kellek.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#18296) htc07 válasza Doki16 (#18294) üzenetére


htc07
addikt

annak kellene lennie, tinyről nem szokott kamu cucc jönni. (én még nem találkoztam vele, és mástól sem hallottam, hogy gond lett volna)

(#18297) kerekfej válasza kerekfej (#18292) üzenetére


kerekfej
addikt

Eyki óra
Szét sikerült szedni: Sony sr626sw Japan volt benne
1 év után már nem csillog annyira, bemattult.

(#18298) tvse1995


tvse1995
senior tag

Sziasztok ilyen vagy ehhez hasonló csavarhúzó készlettel valakinek van tapasztalata?

(#18299) molb válasza tvse1995 (#18298) üzenetére


molb
csendes tag

hasonlót vettem az aldiba vagy 3 éve .(szine ,betétek ugyan ilyenek) azóta nyüstülöm. teljesen hibátlan.

az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki mint amibe nincs áram csak más a fogása!

(#18300) Outlander válasza tvse1995 (#18298) üzenetére


Outlander
őstag

Igen, a műanyag fejű csavar is elnyalja a biteket. :DDD :E

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.