Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) Silent77 válasza Sanki (#18397) üzenetére


Silent77
veterán

Jobban jársz ha veszel Xbox 360 kontrollert használtan.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18402) maestro87


maestro87
őstag

Neodymium mágnest ennél olcsóbban hol lehetne beszerezni? (ebből még lejön 8% a kuponkóddal, de úgyis sokallom).

(#18403) htc07 válasza Silent77 (#18401) üzenetére


htc07
addikt

nem biztos, hogy egy romra koptatott kontroller jobb lenne ennél.

régebben mi kölcsönzőből kértünk pár plusz kontrollert amikor úgy alakult az este, le voltak amortizálva rendesen. bár nyilván ki lehet fogni olyat is, ami nem napi 12 órában lett nyúzva éveken át.

(#18405) Sanki válasza Silent77 (#18401) üzenetére


Sanki
addikt

Néztem itt hardveraprón, de helyileg 2-t találtam, abból 1 utángyártott (tehát gondolom valami kínai) és ugyanannyiért, mint újonnan ebay-ről, sőőt...

(#18406) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Tudtok olyan kis kütyühöz adni linket, amit ha párosítok bluetoothon a telefonnal, a ráküldött zenét jack csatlakozón tovább tudja küldeni? Az sem gond, ha külső tápegységes, vagy van rajta usb, amin keresztül veszi fel az áramot. :R

(#18407) tibcsi0407 válasza Sanki (#18405) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Video

https://utdetailing.hu/

(#18408) htc07 válasza Thome (#18406) üzenetére


htc07
addikt

(#18409) Sanki válasza tibcsi0407 (#18407) üzenetére


Sanki
addikt

Igazából nem tudom, hogy milyen funciókra van szükség, sose volt ilyen kontrollerem (illetve még vagy 6-7-8 éve volt egy, de az egyszerűbb volt, csak irányítás, meg még plusz vagy 6-8 gomb). Ezért nem is tudom, hogy mikre kell odafigyelni.
Engem csak megkértek, hogy vegyek egyet. :)

(#18410) Silent77 válasza htc07 (#18403) üzenetére


Silent77
veterán

Nem olyat kell venni. A kezem között átszaladt már pár, de még soha nem volt romra kopott ahogy te mondod.
Nekem mindegy mit vesz, de a legjobban Xbox 360 kontroller jár.

Anno kölcsönzőm volt, azokat tényleg rommá tudták tenni, de az más tészta. ps1, dreamcast, ps2. ;)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18411) tibcsi0407 válasza Sanki (#18409) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha nincs szükség arra, hogy az analógot lenyomja olyankor, amikor mondjuk felső állásban van, vagy nem fontos, hogy a hátsó ravaszok érzékenyek legyenek pl egy autós szimulátornál, ahol pontosan kell adagolni a gázt, akkor ez is megfelelő. Fifához szerintem tökéletes pl. Én ézzel akasztottam ki a Batman játékokat, a Ryse-ot, a Mortal Kombatot, meg még a fene tudja hány játékot. Oda megfelelt.

https://utdetailing.hu/

(#18412) Sanki válasza tibcsi0407 (#18411) üzenetére


Sanki
addikt

Ahham, akkor megkérdezem, hogy ezekre szükségük van e és, ha nem akkor egyet próbaképp rendelek, ha tetszik nekik meg rendesen működik, akkor rendelek majd még egyet.
Köszönöm a segítséget.

(#18413) Thome válasza htc07 (#18408) üzenetére


Thome
addikt

Jó lenne, köszi! De esetleg nem létezik valami olcsósított kínai verzsön belőle? :DDD

(#18414) Sanki válasza Silent77 (#18410) üzenetére


Sanki
addikt

Használtan amúgy mennyit ér egy xbox 360 controller?

(#18415) Silent77 válasza Sanki (#18414) üzenetére


Silent77
veterán

4-5000ft körül. Nekem van egy 6 éves, mai napig hibátlan, pedig 2 gyerek is nyúzza.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18416) Minstrel válasza Thome (#18413) üzenetére


Minstrel
senior tag

ilyet vettem pár hete, még működik :)

Olyan gondja van néha, hogy ki kell húzni meg bedugni az usb-ből, mert összecsatlakozik a telefonnal, de hang nem megy rá, szóval lehet mégse éri meg annyira. :)

[ Szerkesztve ]

(#18417) htc07 válasza Thome (#18413) üzenetére


htc07
addikt

ez az. :DDD

(#18418) Sanki válasza Silent77 (#18415) üzenetére


Sanki
addikt

Én 6k-ért találtam itthon. Akkor megpróbálom lealkudni. :DDD

(#18419) Silent77 válasza Sanki (#18418) üzenetére


Silent77
veterán

Az sok, 5000-ért próbáld meg elhozni ha makulátlan az állapota.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18420) Thome válasza Minstrel (#18416) üzenetére


Thome
addikt

Akkor lehet, a másikkal jobban járnék! :D

(#18417) htc07: Lehet igazad van! :))

[ Szerkesztve ]

(#18421) szabifotos válasza kerekfej (#18344) üzenetére


szabifotos
senior tag

Most csak én értem rosszul mert már fáradt vagyok?.... De ha 15-20W-os fénycsőnek felel meg a fénye akkor miért érdemes kicserélni egy 25W-os ledesre? :D
Vagy pont hogy nem éri meg és ezt akartad tudatni, hogy ne vegyünk ilyet? :)

(#18422) Dluinet válasza szabifotos (#18421) üzenetére


Dluinet
nagyúr

lehet kapcsolgatni, a fénycső az tönkremenne tőle

de kb 18W lehet a valóságba, nem 25W
a 4200 lumen is csak 1300-1400 lehet, ami közel is van egy 20W-os kompakt fénycsőhöz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18423) trebrona válasza kerekfej (#18292) üzenetére


trebrona
nagyúr

Enyém ilyen:

Ebben valószínűleg egyszerűbb az elemcsere.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18424) EnterR


EnterR
veterán

Üdv. Ezzel a "márkával" van valakinek tapasztalata? Külcsínre nagyon bejön az óra, de a szerkezetéről/strapabíróságáról sajnos nincsenek tapasztalataim.

PSN ID: marquuard

(#18426) havri1 válasza EnterR (#18424) üzenetére


havri1
félisten

Nekem van egy 4-5e ftos kategória, de nagyon gagyi. A szíj borzalmas, a tartó pöckök kiesnek, az óra állító tekerője görbe, a mutató és a számlap nincs szinkronban (2 jel közé mutat), hangos.. Soroljam? :) Kb ennyit ér, amennyibe kerül.

havri

(#18427) -secret- válasza Minstrel (#18416) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S ha mondjuk veszek egy ilyent akkor a.. sima jack csatis 2.1-emet blutuszossá tudom varázsolni?

(#18428) Minstrel válasza -secret- (#18427) üzenetére


Minstrel
senior tag

Igen, de nézz másikat mert ez néha nem akar összekapcsolódni.

(#18429) htc07 válasza -secret- (#18427) üzenetére


htc07
addikt

Linkeltem a bh-214-et, én azt használom hifivel. Minősége nem épp lossless, de megteszi.

(#18430) EnterR válasza havri1 (#18426) üzenetére


EnterR
veterán

Remek, akkor inkább hanyagolom. :D

PSN ID: marquuard

(#18431) havri1 válasza EnterR (#18430) üzenetére


havri1
félisten

[link]

Nekem ez van. Alapban nagyonttetszi, ppontos is, csak hát.. Alkalmi óra. Karcolodik is nagyon.

havri

(#18432) mm89 válasza rayoliviero (#18399) üzenetére


mm89
őstag

Tedd kosárba, kezdd el a rendelés leadását de még a PayPal fizetés előtt ellenőrizd az összeget.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18433) rayoliviero válasza mm89 (#18432) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ja, azt csináltam és 6 dollár a szállítás.

(#18434) mm89 válasza rayoliviero (#18433) üzenetére


mm89
őstag

Akkor nem értem mi a kérdés :D
Ennyi az ára. Próbáld ki egy pár száz dolcsis telefonnal. Ott már ingyenes :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18435) zseko


zseko
veterán

Mennyi most a paypal védelme? Elfeledkeztem róla és most találtam meg, hogy március 21-én rendeltem egy ~700 forintos cuccot ami a mai napig nem érkezett meg. Ez már átlépte a 60 napot is, tudok még reklamálni/pénzt visszakérni?

HR24.hu

(#18436) havri1 válasza zseko (#18435) üzenetére


havri1
félisten

180 nap a fizetéstől. Bőven jó vagy.

[ Szerkesztve ]

havri

(#18437) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Rimei borotvához melyik a bevált pengekészlet-eladó páros? Olvastam itt zöld illetve kék Lordról, Featherről stb stb..

(#18438) dugesz77 válasza fraba (#18437) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam a legtöbb helyen kapható sárga bliszteres wilkinson-nal teljesen jó. A zöld Lord és a Derby Extra nem vált be. Feather-ről mindenhol azt olvasom,hogy bitang éle van ezért könnyen megvág sokaknak irritációt okoz. Zöld Astra azt sokan ajánlják azt még nem próbáltam. Az a baj,hogy ebay nagyon sokszor drágább a posta mint a penge ha nem 100 darabot rendelsz egyszerre. Azt meg próbából berendelni durva.
Igazándiból egyszer kellene egy ilyesmi minta csomagot rendelni vagy ezt és lehetne tesztelni melyik/milyen plusz akkor lenne is egy időre elég belőle.

[ Szerkesztve ]

(#18439) RBJ


RBJ
addikt

Szerintem bemész a sarki közértbe, százas boltba és veszel zöld astrát, lord ot meg dögivel.
De a zöld astra lesz a tuti befutó majd meglátod.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#18440) -secret- válasza htc07 (#18429) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hova linkelted?

(#18441) oriic válasza -secret- (#18440) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#18442) szami777 válasza htc07 (#18429) üzenetére


szami777
addikt

Akkor ezt mondjuk LG mobilommal is tudnám használni?
Volt régen egy nokia bh 103 kütyüm, de azt csak nokia látta valamiért, azért kérdezem, nem akarok hoppon maradni.
Ha működne, akkor nem vennék vezetéknélküli fülest egy valag pénzért, ez egyszerűbb lenne.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#18443) twine válasza szami777 (#18442) üzenetére


twine
addikt

Arra a célra én egy ilyet javasolnék nyugodt szívvel...minden hangot átvisz telefonról, olyan fülessel használod amilyennel csak akarod, mert rajta van a mikrofon, úgyhogy headset-ként is kiválló...A hangminőség (zenehallgatásra)is használható...Megelégedéssel használtam amíg meg nem untam...Egész minőségi kis kütyü, mind tudásban(multipoint pld.), mind anyagminőségben, kivitelezésben...

(#18444) szami777 válasza twine (#18443) üzenetére


szami777
addikt

Köszönöm szépen az ajánlást, jó kis kütyünek tűnik, könnyen lehet, hogy mellette teszem le a voksom. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#18445) Neck válasza havri1 (#18431) üzenetére


Neck
veterán

... és EnteR:

Csináltunk órás topicot, várjuk a tapasztalataitokat oda is szeretettel! :B

Szerk.: Off

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#18446) fraba válasza RBJ (#18439) üzenetére


fraba
aktív tag

a dögivel az milyen gyártmányú penge? :DD :))

(#18447) htc07 válasza szami777 (#18442) üzenetére


htc07
addikt

bocs hogy nem linkeltem be megint, nokia c3 + prohardver kombó nem igazán effektív. ;]

szóval ja, én htc/androiddal használtam annó, most pc-s bluetooth adapterrel nyomom, mindkettővel megy frankón, de nem hozza a kábeles minőséget.

ja, nem eredeti nokia, csak 100% koppintás kínai, de működik rajta minden, számot is lehet váltani , play/pause, hangerő (AVRCP), meg a mikrofon is működik benne.

[ Szerkesztve ]

(#18448) musli26


musli26
tag

Jó fel nyomták a Banggodd-on a power bank árát:((
Én sem akkor rendeltem meg mikor 4300ft volt.
Most bezzeg 4900Ft
Amúgy ezt folyamatosan emelik az árát?
Vagy a $ árfolyam változásával?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#18449) axlfsi


axlfsi
veterán

Hm, en ugy tudtam, hogy majd csak az USB-C lesz olyan, hogy akarmelyik felevel be lehet dugni...
Ez valoban jol mukodhet? :Y [link]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18450) tonyrulez válasza axlfsi (#18449) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez nagyon sima microUSB-nek néz ki, nem C-nek.

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.