Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) Gsx-rr válasza kmarci25 (#18800) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem ez olyan mint a foliazas, ott se lattam meg olyat ami jo lett volna ha valaki maganak csinalta.

(#18802) bugizozi válasza Out (#18798) üzenetére


bugizozi
őstag

hahaha ment az aranyköpésekbe :C

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#18803) twine válasza Gsx-rr (#18801) üzenetére


twine
addikt

Ugye? Hallgatni kell Out kollégára,,, jó-jó, ha magának csinálja az ember,, de még jobb, ha "profira" bízzuk :DDD

(#18804) kmarci25 válasza twine (#18803) üzenetére


kmarci25
veterán

Egy dolog biztos, hogy a fogazás sehogy se jó: akár magadnak csinálod, akár másra bízod. :DDD :B A fóliázásról meg a bőrőzésről ezt nem biztos, hogy el lehet mondani. (Ez a fóliázás valami nagyon bizarr, aberrált dolog lehet... :F )
:DD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18805) M_o_g_y_i válasza Out (#18798) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:U ;]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18806) kerekfej válasza Outlander (#18765) üzenetére


kerekfej
addikt

Az a páka szerintem semmit se ér. A régebbi változata egy vacak volt és tönkre is ment.

(#18807) XtremLor válasza kmarci25 (#18793) üzenetére


XtremLor
őstag

Ez soundfly replika lenne? A minosege megkozeliti az eredetit?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#18808) Outlander válasza kerekfej (#18806) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudok rá mit mondani....van akinek a somogyis cuccok jönnek be, van akinek a lidlisek.

Mondjuk nyilván azért adnak rá 3 év garit és azért elégedett vele "majdnem" mindenki, mert vacak...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18809) interstart válasza Outlander (#18808) üzenetére


interstart
tag

Ha belegondolsz itt mindenki kínai "vackokat" rendel, aztán valakinek bejön, valakinek nem, erről szól elvileg ez a topic. :D

[ Szerkesztve ]

(#18810) Outlander válasza interstart (#18809) üzenetére


Outlander
őstag

Mondjuk jah... :DDD

Lásd, ajánlj olcsó bt vevőt...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18811) spidersoft válasza spidersoft (#18189) üzenetére


spidersoft
senior tag

Megjött az USB 3.0 kábelem (a félméteres): teszi a dolgát. Próbából ráakasztottam a kék műanyagtokos charger doctort: 5.12V-ról 4.92V-ra esett a fesz 0.77A terhelés mellett (külső winyó olvasás közben), amivel a szabványban (The specification provides for no more than 5.25 V and no less than 4.75 V (5 V ± 5%)) még benne vagyok.

(#18117) trebrona: Megjött a mini hasi-tasi is (ugyanúgy a kétzsebest rendeltem, az egyzsebesben szerintem kolbászolnának a rövidebb dolgok, valószínűleg nem tartja olyan jól): teljesen jó rám. A gumit kieresztve, de lankadtan 90cm, koppig nyújtva 127cm. Extra móka, hogy nem a szokásos bubis fóliában lapult, hanem egy *sznupis reklámszatyorban*. :))

[ Szerkesztve ]

(#18812) cris78 válasza spidersoft (#18811) üzenetére


cris78
őstag

Ez az a sport hasi tasi? Én egy zsebest rendeltem a gyereknek inzulin pumpa tartonak.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18813) spidersoft válasza cris78 (#18812) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az. Nyilván hosszabb dolgoknak jobb az egyzsebes... nekem azért kell, mert ha olyan helyre megyek, ahova nem akarom vinni a teljes harci felszerelést (aprós szütyőt buszra/kávégépre, ezerféle teszkós/penis/blokkoló/mifene kártyákat, komplett bukszát, satöbbi), akkor ebbe bedobom a személyit és go. Még nem teszteltem, hogy mennyire bírja a strapát a csatja, de így "szárazon" mérsékelt, de nem visszafogott vehemenciával meginzultálva nem akart szétakadni... A sárga cipzár elég jól pucsít UV fényben, vélhetőleg segítene, hogy ne gyalogoljon rajtam keresztül egy kamaz, ha az egész egy kicsit is látszana a hasamtól :(((

[ Szerkesztve ]

(#18814) cris78 válasza spidersoft (#18813) üzenetére


cris78
őstag

na, ha az enyém is megérkezik akkor beszámolók. Ismerős is rendelt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#18815) axlfsi válasza kmarci25 (#18793) üzenetére


axlfsi
veterán

"My heat will go on.mp3" Oriasi! :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18816) axlfsi válasza kmarci25 (#18796) üzenetére


axlfsi
veterán

En egy eve varrtam egy hasonlot az Avensis kormanyara. Van nehany trukk, amit szem elott kell tartani es gyonyoru lesz. Olyan feszes es hibatlan, mintha ra lett volna ontve. Nekem nagyon bevallt.
A legfontosabb, hogy folyamatosan, minden oltesnel fesziteni kell a cernat es a bort is, hogy mindig feszes legyen, de ne is forduljon el. Nagyon ossze kell huzni (nekem eleg vastag eleve a kormany), de ha igazi a bor, akkor nem fog elszakadni semmi, nem kell felned tole. Vagy ket oras melo, ha azt szepen meg akarod csinalni, de megerte. Alkalomadtan lefotozom, ha erdekel.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18817) lac14548


lac14548
aktív tag

CF kártyát keresek, illetve CF SD átalakítót...
Melyiket, milyet, hol érdemes megvenni?
Van valakinek ilyennel tapasztalata?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#18818) DeFranco válasza axlfsi (#18816) üzenetére


DeFranco
nagyúr

engem nagyon érdekelne, hálás lennék ha megtennéd hogy csinálsz pár képet.

(#18819) Matykoh válasza axlfsi (#18816) üzenetére


Matykoh
tag

Engem is érdekelne. Köszönöm :R

(#18820) Dluinet válasza lac14548 (#18817) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt érdemes venni

type II átalakító

type I átalakító

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18821) trebrona válasza spidersoft (#18811) üzenetére


trebrona
nagyúr

"Extra móka, hogy nem a szokásos bubis fóliában lapult, hanem egy *sznupis reklámszatyorban*"

Biztosan ez a fájdalomdíj a szállítási ktg miatt... :C
Nekem még free shipping volt.

Ez azért már milyen? :D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18822) Dluinet válasza tonyrulez (#18779) üzenetére


Dluinet
nagyúr

3-4 nap a feladás +7-15 nap az út (általában 11-13 nap az út)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18823) musli26 válasza erzol (#18743) üzenetére


musli26
tag

Te melyik szemüveget vetted pontosan?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#18824) moonguru válasza Outlander (#18765) üzenetére


moonguru
őstag

Meg hőlégfúvó 160000 Ft.-os VGA javítására... :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#18825) axlfsi válasza Matykoh (#18819) üzenetére


axlfsi
veterán

OK sracok, szivesen, csak majd valamikor delutan/estefele legkorabban. Most a paprikaimat kell atultetnem, kocsi meg a sotet melygarazsban, de megyek meg ma vele :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18826) sitotomi


sitotomi
tag

Korábbi hsz-ben olvastam erről a QCY bluetooth fülesről, rendeltem is egyet.
Tegnap megjött. (múlt hét csütörtökön rendeltem)

[link]

Nagyon frankó kis cucc szerintem is megéri az árát. Kényelmes nagyon. Illetve a hangminőséget sem mondanám rossznak. Szerintem olyasmi szintet képvisel mint az LG G2 a Quadbeat fülessel. Sportoláshoz tökéletes.

(#18827) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok,

Sincerity-től melyik az ajánlott SD-kártya olvasó?

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#18828) Hali1975 válasza gubisadam (#18827) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
en ezt vettem es minden OK vele
Udv

[link]

(#18829) KoVee84 válasza sitotomi (#18826) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nekem is van, plusz már két cimborámnak is rendelnem kellett. Best buy!

(#18830) erzol válasza musli26 (#18823) üzenetére


erzol
őstag

Ezt az uvex I-VO-t vettem.

(#18831) Doki16 válasza KoVee84 (#18829) üzenetére


Doki16
addikt

Uzemidobe kb. mennyit bir?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#18832) sitotomi válasza Doki16 (#18831) üzenetére


sitotomi
tag

Én egyelőre csak a leírásról tudok nyilatkozni:
Standby time: about 175 hours
Calculating conversation time: about 5 hours
Charging time: about 2 hours

Szerintem egy 4 órát kell neki simán.

(#18833) kmarci25 válasza axlfsi (#18816) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, tessék. Vannak itt DIY mesterek. Érdekel a fotó engem is! :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18834) meridaharcos válasza Hali1975 (#18828) üzenetére


meridaharcos
senior tag

+1

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#18835) Zolás válasza sitotomi (#18826) üzenetére


Zolás
addikt

Vettem hasonlót tesómnak, de kiesik a füléből, mert merev a kábel és kihúzza magát. Ennek milyen a kábele?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18836) Degeczi válasza sitotomi (#18826) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mikrofonja mennyire használható?
(hiszen ha jól látom, semmi nem kanyarodik a száj felé, így kérdés, mennyire értenek vele)

(#18837) TommyX_ válasza sitotomi (#18826) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem is ilyen van, csak 2 napja elhalkult a jobb fele. :(( (Vigyáztam rá és 2 hónapja sincs meg)
Ettől függetlenül, ezért az árért nagyon jó.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#18838) sitotomi válasza Zolás (#18835) üzenetére


sitotomi
tag

A kábel puha, hajlékony, nekem nem okozott gondot kiesés szempontból.
Adnak hozzá 3 méretben tappancsot (elég puhák, kényelmesek, nem törik a fület), így fülméretnek megfelelőt választhatsz. Ha az sem jó és nem marad bent a füledben, van úgynevezett comply foam "tappancs" (kicsit drágább, ebayen van pár) azt is tehetsz rá, az felveszi a fül alakját, tuti nem esik ki.

(#18836) Degeczi
A jobb füles elején van egy mm-es lyuk, az akar lenni a mikrofon. Kipróbáltam, telefonáltunk egyet kettőt, nem voltam recsegős, és hallottak mindent, amíg beszéltünk. Ez fordítva is igaz. Célnak megfelel.
Amire én vettem, futás közben igazából nem fogok nagyon telefonálgatni.

(#18837) Dj Tommy
Sajnálom, a leírásában szerepel egy év garancia, bár visszaküldeni meg a további herce-hurca...
Lekopogom, remélem az enyémmel nem lesz gond.

(#18839) Blaise


Blaise
veterán

Június 18 csütörtöktől a híres töltő ismét akcióban (Lidl)

[ Szerkesztve ]

(#18840) Degeczi válasza kmarci25 (#18796) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerintem nem érdemes házilag kínlódni vele...

Pont 10 éve, h itt csináltattam (akkor 9e-ért, most nem tudom mennyi lehet), de nagyon megérte, mert azóta is kifogástalan, tényleg gyári minőségben dolgoztak

(#18841) Degeczi válasza Blaise (#18839) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha épp nem égető, érdemes lehet sátrazásra várni, legutóbb féláron szórták ki ezeket

(#18842) DeFranco válasza Degeczi (#18840) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én személy szerint úgy vagyok vele (és nem tartom ezt követendő példának, nettó magánvélemény), hogy

1) köszönöm, nekem senki ne vegye le a kormányomat, mert aztán ha valamit elcsesz a visszakötésnél és nem nyílik a légzsák szükség esetén, akkor cseszhetem az esztétikát
2) köszönöm, nekem senki ne vágjon bele a kormányba, tudtommal bőrözéskor belevágnak valamiért a kormány anyagába is. ha nem vágnak bele akkor is goto 1)
3) eladáskor le szeretném szedni a bőrözést, mert egy utólag bőrözött kormányról senki nem hiszi el, hogy nem kerülték meg vele a földet kétszer, lásd 2) ezt nem tehetem meg

[ Szerkesztve ]

(#18843) TommyX_ válasza sitotomi (#18838) üzenetére


TommyX_
őstag

Igen szerepel a garancia, ha jól nézem a visszaküldés 3-4k. Írtam a supportnak, kaptam két lehetőséget, visszatérítenek 5$-t, vagy 10$-ért vehetek ugyanilyet.
Lehet megbeszélem, hogy ráfizetek a QCY QY8-asra.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#18844) Outlander válasza DeFranco (#18842) üzenetére


Outlander
őstag

LooooL :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#18845) sitotomi válasza TommyX_ (#18843) üzenetére


sitotomi
tag

Hát igen, akkor célszerű lenne legalább a QY7, ha belefér akkor meg a 8-as.
Az az 5 dodo az valami vicc... :D

(#18846) Degeczi válasza DeFranco (#18842) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Alaptalan aggály, mert sorcsatlakozó kell szét- majd összehúzni, amin nincs mit elrontani - ha pedig vkinek mégis sikerülne (aki nyilván nem a naponta tucatjával, gyakorlottan ezt végző bőrőző lesz), a gyújtás ráadásakor természetesen minden légzsákrendszer leellenőrzi a csatlakozásokat, és a műszerfalon folyamatosan világító ikon figyelmeztetne a hibára: az nem csak baleset után derülne ki tehát, hanem már a műhelyt sem hagynád így el ezért

Azt nem figyeltem, belevágtak-e az anyagába, de azt sem hinném, egyrészt mert ragasztót használnak, másrészt bőröznek kemény anyagú kormánykerekeket is

Eladásnál csak pozitívum a bőrkormány - és megette a fene (ill. úgy kell neki), ha vki kizárólag egy (mégegyszer: gyári minőségben) bőrözött kormány alapján ijed meg.

[ Szerkesztve ]

(#18847) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Ilyet lehet kapni külföldről olcsóbban? [link]

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#18848) kerekfej válasza Outlander (#18808) üzenetére


kerekfej
addikt

Jók lidlis dolgok, de ez a páka pont most nem.

(#18849) Degeczi válasza kerekfej (#18848) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerintem is. Ha már egyszerű, hőfokszabályozás nélküli, akkor inkább egy csehszlovák pisztolypáka vkitől használtan, ami kb. örökélet, hegyet pedig egyszerű villanydrótból vág magának az ember, ha készen nem akar venni. A Lidishez hegyet szerezni is reménytelen.
Picit is komolyan szerelgetéshez pedig mindenképpen hőfokszabályozós.

Ilyen satut viszont régóta kerestem. Ha nem is olcsó 3e-ért, de nagyon jó: bármilyen vastag asztallapra fölrakható (kínából rendelt minisatuval jártam már úgy, h vékony asztalra sem volt rögzíthető), és a gömbfej is hasznos szerelgetéskor

(#18850) tonyrulez válasza Blaise (#18839) üzenetére


tonyrulez
őstag

8 AA akksi egyszerre töltése lehetséges?

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.