Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) spidersoft válasza madgie (#19400) üzenetére


spidersoft
senior tag

ja, kevesebb cella, kevesebb esély, hogy valamelyik megdögöl :) viszont a nagyobb áramsűrűség nemtom mennyire megnyugtató...

(#19402) htc07 válasza spidersoft (#19401) üzenetére


htc07
addikt

Ha párhuzamosan vannak kötve akkor nem mindegy, ha elszáll egy cella? Kajak kérdem, nem kötekedek. :D

(#19403) kenny123


kenny123
addikt

Nekem ma jött meg az újabb, 10ezres, illetve a mi band. 16000mah verzió mellett olyan kis cuki. ;]

[ Szerkesztve ]

yo

(#19404) krisztianAMG válasza htc07 (#19402) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Lemeríti a többit is, ráadásul tölteni sem lehet.

kenny123: Egy közös képet lehetne kérni?

[ Szerkesztve ]

(#19405) Outlander válasza htc07 (#19402) üzenetére


Outlander
őstag

Már pedig szerintem is úgy van az biza. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19406) cris78 válasza kenny123 (#19403) üzenetére


cris78
őstag

Melóhelyen feltöltöd őket és azokról megy a háztartás? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19407) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Srácok, ez a Nillkin USB töltő milyen színű valójában? Rózsaszín vagy sárga? Minden egyes klikk után más színt tesz ki a képen.

[ Szerkesztve ]

(#19408) Outlander válasza Dzsolo (#19407) üzenetére


Outlander
őstag

:F

5 féle színben rendelhető.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19409) trebrona válasza spidersoft (#19398) üzenetére


trebrona
nagyúr

Banggood MIDYEAR6 kuponnal $12.83.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19410) kenny123 válasza krisztianAMG (#19404) üzenetére


kenny123
addikt

Persze otthonról lövök egyet. :D

Cris78: nyilván. :D igazából a nagy utazásokra jó, a kicsi meg mindennapi használatra lesz. :)

yo

(#19411) Dzsolo válasza Outlander (#19408) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Nem rendelhető, nekem nem engedi, beszürkül ha más színre megyek, de gondolom ezt megnézted te is.

(#19412) trebrona válasza Dzsolo (#19411) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az összes sold out, pinkből van 3 db, engedi is a kosárba.

Szerk: ok, hogy vált, de a kosárban pink van.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#19413) havri1 válasza kenny123 (#19403) üzenetére


havri1
félisten

Mikor rendelted őket, és mikor adták fel?

havri

(#19414) kenny123 válasza havri1 (#19413) üzenetére


kenny123
addikt

16-an hajnalban indultak útra, a 7-10 napos postával Kínából.

yo

(#19415) kenny123 válasza krisztianAMG (#19404) üzenetére


kenny123
addikt

Ios nem tudom miért ferdén tölti fel a képet, bocsi érte. Vastagságra kb ugyanaz, hosszra kb a fele a 10ezres.

[ Szerkesztve ]

yo

(#19416) EnterR


EnterR
veterán

Sincerity-nél eredeti cuccokat lehet kapni? Ezt szeretném venni: [link]

PSN ID: marquuard

(#19417) Silent77 válasza EnterR (#19416) üzenetére


Silent77
veterán

Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19418) EnterR válasza Silent77 (#19417) üzenetére


EnterR
veterán

Köszi. És ennél a JetFlash-nél van jobb 3.0-s pendrive hasonló árszegmensben? Ezt a 790-es pendriveot ajánlották.

PSN ID: marquuard

(#19419) Dluinet válasza EnterR (#19418) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nincs
ami gyorsabb nála, az lényegesen drágább
például a TRANSCEND JETFLASH 780

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19420) axlfsi válasza Dluinet (#19419) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony! Kb. a duplaja :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19421) krisztianAMG válasza kenny123 (#19415) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Köszönet! :R

(#19422) BéHGT


BéHGT
senior tag

Kitől ajánlotok 32GB-os sd kártyát? Valakinek tapasztalat?

(#19423) Matykoh válasza BéHGT (#19422) üzenetére


Matykoh
tag

(#19424) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok! Ilyent szeretnék venni: [link] Valaki vett ilyent? Tapasztalat? Előre is köszi :)

(#19425) Troy. válasza EnterR (#19416) üzenetére


Troy.
addikt

Nem vagyok kibékülve ezekkel a kicsúsztatható csatlakozókkal. Sokáig kerültem, majd én is vásároltam egyet sincerity-től. Nem rossz, de személy szerint még egyszer nem vennék ilyet.

.

(#19426) EnterR válasza Troy. (#19425) üzenetére


EnterR
veterán

Nincs vele gondom, most egy 32GB-os van, ami kezdi megadni magát.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#19427) tibcsi0407 válasza asdf74 (#19424) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem ilyen van. A hangminőség számomra jó, de nem is vagyok érzékeny rá nagyon, van mély, magas és közép is, ha jól van belőve az eq. . A gyári Nokia fülesemhez képest fényévekkel jobban szól és kényelmesebb is. A távirányító gombok tökéletesen működnek a Lumia 635-ömön.
Többen is írták, hogy gyenge. Attól függ mihez méred. A rendes Pistontól biztos nem jobb, de ennyiért biztos, hogy nem fogsz jobb vételt találni.

https://utdetailing.hu/

(#19428) havri1 válasza EnterR (#19426) üzenetére


havri1
félisten

Na most akkor nincs vele gondod, vagy kezdi megadni magát?
Nekem egy 16-os van van USB 3.0-ban fehér, igaz csak oprendszereket szoktam néha telepíteni róla, tehát nincs napi használatban, de jó.

havri

(#19429) cris78


cris78
őstag

Awei fülhallgatót nem vett valaki?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19430) htc07 válasza cris78 (#19429) üzenetére


htc07
addikt

Nekem van/volt több is, az áráért teljesen korrekt, erősen basszusorientáltak. Elsődleges halálozási oka a csatlakozónál történő kábelszakadás volt nálam többnek is, érdekes módon más gyártók füleseit sosem törtem meg ott, de ebből többet is.

Ha tudsz hozzá tenni még egy kicsit, a pistont javaslom, én most azzal nyomulok. :DDD

(#19431) asdf74 válasza tibcsi0407 (#19427) üzenetére


asdf74
tag

Köszi!! Rendeltem is!! 😄

(#19432) DeFranco válasza Troy. (#19425) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Simán veheted, szerintem sokkal jobb, mint a kupakos megoldás. A pendriveon belül nem mozog semmi, a teljes értékes rész a kék részben van, ami egy egységként kompletten mozog, a külső burok csak egy plusz tokozás. Kb. úgy képzeld el mint egy gyufásdobozt.

(#19433) cris78 válasza htc07 (#19430) üzenetére


cris78
őstag

Köszi!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19434) spidersoft válasza DeFranco (#19432) üzenetére


spidersoft
senior tag

A kupakos előnye, hogy nem megy tele dzsuvával a csatlakozó, a kitolós előnye meg az, hogy nem hagyod el a kupakot az első hét után :U Pendrive rendelésnél szerintem a sebességen, kapacitáson és áron túl egyik fő szempont a külméret: a legtöbb hubon/gépházon/alaplapon/stb. úgy vannak elhelyezve a csatlakozók, hogy két kövérebb pendrive már nem dugható bele... másik szempont számomra az anyaghasználat: ha a csatlakozó műanyagból van, akkor az általában sérülékennyé teszi az eszközt, mivel a vékony műanyagok könnyen elrepednek, főleg ha egy szétgyepált vagy épp vadiúj így nagyon szoros aljzatba kell betolni őket.

[ Szerkesztve ]

(#19435) DeFranco válasza spidersoft (#19434) üzenetére


DeFranco
nagyúr

végül is igen, korrekt amit írsz :)

személy szerint én jobban szeretem a kitolósat, de nem zsebben hordom a pendriveot, hanem a táskában van külön zsebe így nem koszolódik.

[ Szerkesztve ]

(#19436) spidersoft válasza DeFranco (#19435) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem ilyen rikító szemüvegtartó szütyőben laknak az összes pendriveok. Kukásnarancsot kaptam, olyan szinten fluoreszcens, hogy fáj még ránézni is, de éppezért "világít" a sötét táska mélyéről (vagy ha valahol széthagyom, akkor onnan), és remekül meg lehet találni :)

(#19437) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Honnan érdemes jelenleg Nillkin USB töltőt és kábelt venni?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#19438) tahepa válasza ZS3NI (#19437) üzenetére


tahepa
senior tag

Link1

Link 2

[ Szerkesztve ]

(#19439) gboszi válasza spidersoft (#19434) üzenetére


gboszi
senior tag

Én anno mikor pendriveot vettem arra törekedtem, hogy minél kisebb legyen, mert az milyen jópofa, hogy csak ekkora...aztán megbántam. Elhagyom, törik stb. Egy pendrive legyen pendrive :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#19440) htc07 válasza spidersoft (#19434) üzenetére


htc07
addikt

[link]

nekem egy ilyen van, kicsit lomha, mint az átlag sandisk pendrive-ok (~10MB/s-t ír és 20-at olvas) de anyaghasználatra nem lehet panasz :DDD és nem is nagy, kb. 2,5 centi hosszú.

fűztem rá egy kulcskarikát meg egy 1dolláros karabínert, aztán így nehéz elhagyni :DDD

---

pendriveot ne rakjatok kulcscsomóra csak titkosítva, szerintem plusz rizikófaktor ha elkallódik. Ha a rajta talált adatok alapján be tudják lőni hogy ki vagy, esetleg hogy hol laksz, akkor sanszos, hogy ki is lesz rámolva a kecó hamar.

[ Szerkesztve ]

(#19441) havri1 válasza gboszi (#19439) üzenetére


havri1
félisten

Ne is mondd. En is rendeltem egyszer egy sandisk minit, azota keresem :)

havri

(#19442) EnterR válasza havri1 (#19428) üzenetére


EnterR
veterán

A "kihúzós" pendriveokkal nincs problémám.

PSN ID: marquuard

(#19443) spidersoft válasza htc07 (#19440) üzenetére


spidersoft
senior tag

"This USB flash drive features a durable metal casing" -- na ez az: fém a háza. van olyan, aminél műanyag (pl. Sandisk Cruzer Blade), és az annak rendje és módja szerint szét is szokott peregni.

Méret esetén a legjobb, ha nem nagyobb, mint az USB aljzat (hossz nem számít annyira), ilyen pl. a Kingston SE9 (van aki szidja a Kingstont, nekem eddig még nem volt bajom velük... ennek a példánynak valami nem mágneses fém a háza, gyanítom hogy valami cink vagy spiáter öntvény).

A mindenféle durbincsok, laskák, bármerre is indokolatlan kiterjedésűek viszont azt eredményezik, hogy az ATX ház hátuljába nem fog sikerülni bedugni a csatlakozótömböt körülvevő perem miatt, vagy ha be is sikerül, akkor elfoglalja a környéket, nem tudsz mellédugni már mást. Ugyanez van a legtöbb HUB esetén.

(#19444) JDMKid


JDMKid
tag

a szalámi bluetooth hangszórók közül melyiket érdemesebb rendelni, a kör alakút vagy a téglalapot? van tapasztalata valakinek velük? pont ugyanannyiba kerülnek

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#19445) htc07 válasza spidersoft (#19443) üzenetére


htc07
addikt

ilyen márkátlan hulladékra én nem bíznék semmilyen adatot.

(#19446) XtremLor válasza htc07 (#19445) üzenetére


XtremLor
őstag

Elhiheted a celkozonseg nem is a ph-s tagok.... ;]
32GB-os 780-as, es 760-as JetFlash van itthon, eddig mind a ketto hibatlan! :K

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#19447) KaiotEch válasza htc07 (#19445) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én vennék ilyen figurásat, ha sebességbe is hozná a SanDisk Extreme-m sebességét :)

(#19448) htc07


htc07
addikt

Olyan kis 3,5mm jack adapter kellene nekem, ami megfordítja a bal/jobb csatornát, tudtok ilyet?

(#19449) zoltan6 válasza htc07 (#19448) üzenetére


zoltan6
őstag

persze,fordítva rakod a fejedre a fejhallgatót. :DD

(#19450) htc07 válasza zoltan6 (#19449) üzenetére


htc07
addikt

hogy erre eddig miért nem gondoltam :U

a számat meg a tarkómra növesztem, hogy a mikrofont is tudjam használni ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.