Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) tahepa


tahepa
senior tag

69.98 USD =19,307.10 HUF + tréfa + v.ü.i. + free csigaposta

(#19202) Vasinger! válasza tahepa (#19201) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ezzel már ott vagy mint Banggooddal...

(#19203) mm89 válasza spidersoft (#19200) üzenetére


mm89
őstag

Feljebb vitték, mert sok volt a visszaélésvisszaélés. (TN nélküli csomagok, gondolom páran letagadták az átvételt.) én még tudtam venni 16e párszázért.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#19204) Dluinet válasza Vasinger! (#19202) üzenetére


Dluinet
nagyúr

még mindig ezzel járnál a legjobban

pár nap alatt itt van, legálisan

tudom hogy régen olcsóbb volt, esetleg reménykedhetsz hogy máshonnan megkapod tréfa nélkül

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19205) tahepa válasza Vasinger! (#19202) üzenetére


tahepa
senior tag

(#19206) Dluinet válasza tahepa (#19205) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez most egy kínai cucc kínai másolata?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19207) tahepa válasza Dluinet (#19206) üzenetére


tahepa
senior tag

Gondolom a kérdés költői....ami nem kínai az hamisítvány...

[videjó összehasonlítás]

[ Szerkesztve ]

(#19208) cris78


cris78
őstag


Erről van valakinek véleménye, tapasztalata?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19209) spidersoft válasza tahepa (#19207) üzenetére


spidersoft
senior tag

...vajon ez az SJ4000/Turnigy/YI tökugyanaz, vagy random egyik üveglencsés másik műanyag, egyik szép videót csinál másik zajosat?... azt értem, hogy gopro koppintás, csak hogy vajon egymáshoz képest mit tudhatnak, melyik lehet a jobb :)

(#19210) Dluinet válasza spidersoft (#19209) üzenetére


Dluinet
nagyúr

legjobb: xiaomi YI
jó: SJ4000
megfelelő: Turnigy/SD28W (ugyanaz)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19211) gerii válasza Dluinet (#19210) üzenetére


gerii
addikt

Ezek tudnak mozgásérzékelő felvételt csinálni?
Illetve powerbank/ töltés közben tudnak videót felvenni?

(#19212) interstart válasza gerii (#19211) üzenetére


interstart
tag

az elsőre nem tudom a választ, de a másodikra: igen, tud

[ Szerkesztve ]

(#19213) KoVee84 válasza Czimby (#19193) üzenetére


KoVee84
senior tag

mea culpa, akkor már vége az sjcam akciós napoknak...
Egyébként ha visszaolvastok az SJ4000 topikban, akkor látjátok, hogy 3-4 hónapja többen is vettünk 18.000 körül BG-ről, de azóta rádobták a brutál postaköltséget :(

(#19214) EnterR


EnterR
veterán

Ezekben az újratölthető elemekben lehet bízni? Vezetékes telefonba lenne, jelenleg 550mAh-s Panasonic van benne, de 20 perc alatt lemerül.

PSN ID: marquuard

(#19215) Dluinet válasza EnterR (#19214) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19216) spidersoft válasza EnterR (#19214) üzenetére


spidersoft
senior tag

AAA méretben az 1800mAh eleve gyanús... szerintem olyat még a nagyok sem tudnak. Valószínűleg az eredeti aksija NiCd. Ha ettől lényegesen jobb kapacitást akarsz, akkor NiMH aksira váltasz, viszont azt másféleképpen kell tölteni, így ha a készülék önmaga töltögeti az aksikat, akkor az úgy nem biztos, hogy hosszú távon nyerő lesz.

Ha az eredeti is NiMH, akkor okés lehet a csere... 800-1000mAh környékén lehet kapni AAA-sokat.

[ Szerkesztve ]

(#19217) pető bá'


pető bá'
őstag

sziasztok! :)

segítséget szeretnék kérni:
úgy tűnik, hogy egyre gyakrabban vezetnék egyedül hosszabb távon, és jól jönne egy BT headset, hogy biztonságosan (szabályosan) tudjak telefonálni, ha muszáj. Viszont ez nem jelentene túl sűrű használatot egyelőre, szóval nem vennék drága kütyüt. Valami olcsó párezer forintos, egyfüles, mono headsetre gondoltam, akár ebay-ről, ha van valakinek tapasztalata. Jöhet noname is, a lényeg, hogy lehessen hallani, engem is halljanak és olcsó legyen és vezeték nélküli!
Remélem van valakinek tapasztalata :) :R

szerk: ha esetleg számít: android 5.1-gyel, motoG-vel lenne használva (BT 4.0) :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#19218) EnterR válasza spidersoft (#19216) üzenetére


EnterR
veterán

2x 550mAh-s Ni-MH van benne. Találtam másikat, ez már 1350mAh. A töltése így történik.

PSN ID: marquuard

(#19219) patomi válasza cris78 (#19208) üzenetére


patomi
őstag

2,5 csatornás. Vigyázz, mert ezzel ha felszállsz már megy is előre. Nincs egy helyben megállás vele.
Inkább ez: [link]. Csöppet drágább csak. (nézd meg a két távirányítót és látni fogod a különbséget)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#19220) cris78 válasza patomi (#19219) üzenetére


cris78
őstag

Csak érdeklődtem, de ez az irányító, egyben tok nekem ötletes... kérdés mennyire kényelmes ilyen kialakítás mellett irányítani.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19221) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!

iPhone6-hoz melyik powerbankot ajánljátok? Eddig rohadtul nem érdekelt a téma, így nem vagyok képben. De most sem nekem kellene, ajándékba lenne. Kínából rendeljek Xiaomi-t, vagy kapni itthon is normálisat? Mekkora az árrés az itthoni megbízható és a Xiaomi között? Másik kérdés, hogy Banggood-ról lenne a legolcsóbb, vagy találni ebay-en is eredetit olcsóbban? Nem baj ha jár hozzá LED-es lámpa vagy venti.:)
Utolsó kérdés: 5/10/16Ah-ás kapacitás mire elég?

(#19222) lac14548


lac14548
aktív tag

Laptopba DVD helyére szeretnék HDD beépítő keretet.
Valamint a kiszedett DVD olvasónak szeretnék külső USB-s házat.

Van ilyenről tapasztalata valalókinek?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#19223) havri1 válasza lac14548 (#19222) üzenetére


havri1
félisten

Optibaykeret, több darabot rendeltem már, kifogástalan.

havri

(#19224) Outlander válasza lac14548 (#19222) üzenetére


Outlander
őstag

Igen...

optibayre keress rá, van 9,5 és 12,7mm-es, azon belül csatlakozó különbségekkel...

Én ebből is az első találatot vettem, valami 1200-1400 ft körül már nem emlékszek, lassan 2 éve, teszi a dolgát... mondjuk nincs minek elromlania.

Dvd olvasónak én nem vettem házat, mert minek..

Simán vettem egy satausb kábelt, kb 5x ha kellett írnom vagy olvasnom a optikai meghajtóval, ez is első találat valami 800 ft körül, teszi a dolgát...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19225) axlfsi válasza Dluinet (#19210) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezekhez valóban értesz? Gyors kérdésem annyi lenne, hogy a szájomi kamerája az összes SJ sorozatot veri vajon (5000-es is?) vagy csak az SJ4000-től jobb?
Köszi

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19226) cris78


cris78
őstag

Ezt még sikerült vennem ma 0,08$-ért. Mondjuk rohadtul nem kell :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#19227) interstart válasza axlfsi (#19225) üzenetére


interstart
tag

minőségben és árban is veri az SJ5000-eseket, az SJ5000 Plus lenne elvileg a versenytársa...na az 50k-ba kerül minimum alaphangon és elég nagy szoftverbajok voltak vele, nem tudom hogy azóta sikerült már-e javítani. A Xiaomi Yi-vel egy gond van, hogy nincs kijelzője az SJ-kkel szemben. Ha ez nem zavar, akkor mindenképp jó választás a Xiaomi terméke :)

(#19228) flegga92 válasza pető bá' (#19217) üzenetére


flegga92
senior tag

Én ilyet vettem. Pont arra használom amire te. Nem panaszkodtak hogy rosszul hallanak

(#19229) htc07 válasza flegga92 (#19228) üzenetére


htc07
addikt

xiaominak jött ki nemrég hasonló headsete, most nem tudom kikeresni a topikból, de én azon gondolkoztam beszerzésre.

(#19230) htc07 válasza htc07 (#19229) üzenetére


htc07
addikt

meglett: [link]

(#19231) htc07


htc07
addikt

bocsi a tripláért, de ez egy okos megoldás, lehet tetszik is valakinek:

[microusb kábel karkötő]

(#19232) BéHGT


BéHGT
senior tag

Valaki használ ilyet? Jók ezek?

(#19233) NORBl


NORBl
aktív tag

Volt szó quadcopterekről, Ez a H8, ez a betbuy most ? Vagy van esetleg más ? Néztem youtube vidiket, nagyon gyors, meg lehet vele trükköket is csinálni. :D

[ Szerkesztve ]

(#19234) tibcsi0407 válasza BéHGT (#19232) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt pörgesd át a hozzászólásokat. Több fajtáról is dumálnak a srácok, sok a hasznos info.

https://utdetailing.hu/

(#19235) KoVee84 válasza interstart (#19227) üzenetére


KoVee84
senior tag

Azért azt vedd figyelembe, hogy a Yi-hez semmi tartozék nincs az alapcsomagban, az SJ-hez viszont rengeteg! Szóval ha megveszel mindent a Yi-hez, akkor árban nagyjából ugyanott leszel, mint az SJ5000+.

[ Szerkesztve ]

(#19236) Saccco


Saccco
nagyúr

Ilyen létezik? Vagy csak mindent megpróbálnak eladni? Vagy halálos méreg?! :DDD


10PCS Blue Watermelon Melon Seeds

Tudom, nem kütyü, de most találtam meg a nagy chili topikot és eszembe jutott, hogy létezhet esetleg dinnye.

(#19237) tibcsi0407:
Hasonlóan gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19237) tibcsi0407 válasza Saccco (#19236) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem ilyet nem szabad rendelni, meg semmit, ami (talán) ehető. :)

https://utdetailing.hu/

(#19238) kerekfej válasza Saccco (#19236) üzenetére


kerekfej
addikt

Az csak egy közönséges ételszínezékkel színezett dinnye.

Ilyesmiféle trükk a szivárvány rózsa is.

Élelmiszerrel kapcsolatos dolgokat nem érdemes távol keletről.

Kék dinnye

[ Szerkesztve ]

(#19239) Saccco válasza kerekfej (#19238) üzenetére


Saccco
nagyúr

Közben találtam valamit, létezik ilyen moonmelon az "eredeti" japán gyümölcs.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19240) axlfsi válasza KoVee84 (#19235) üzenetére


axlfsi
veterán

+egy kijelzo, ami azert (szerintem) nem art, sot! Azt lattam, hogy van ketfele chippel is pakolva az SJ szeria (most nem ugrik be melyek ezek). Majd meg ezt kell kigugliznom, hogy melyik a jobbik, illetve, melyik milyen. No, de van a temanak topikja is azt hiszem, majd atlesek, ha egeszenbizotsanmostmar aktualis lesz ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#19241) BéHGT válasza tibcsi0407 (#19234) üzenetére


BéHGT
senior tag

Köszi! :)

(#19242) Sanki válasza Saccco (#19236) üzenetére


Sanki
addikt

Ilyen dolgokat én se vennék. :DDD
Én most ilyen fa magokat néztem, nem tudom mennyire érdemes ezeket megvenni.
Pl. ezt a kettőt néztem: 1, 2
Valakinek esetleg van tapasztalata ilyesmi magokkal?
(Eredetileg bonsai-nak akartam volna, de sajnos ezek mind kültéri fák, ezért szobába nem igazán sikerülne.)

(#19243) KaiotEch válasza Sanki (#19242) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aha. Az életbe nem fog kinőni, vagy nagypapa leszel mire lesz belőle 10cm HA megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#19244) Sanki válasza KaiotEch (#19243) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor jól gondoltam. :)

(#19245) KaiotEch válasza Sanki (#19244) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha most kezded el a Bonsai-al való barátkozást, akkor ajánlott a Ficus Ginseng, azt a legkönnyebb tartani. Vehetsz pl a madaras tesco-ba is, mert sokmindent kibírnak, de ajánlott olyantól, aki ezzel foglalkozik, pl Bonsai Stúdió.

(#19246) Sanki válasza KaiotEch (#19245) üzenetére


Sanki
addikt

Pont szombaton vettem egy ficus ginsenget a lidl-be 1500-ért. :DD
A bonsai stúdiós témát pedig köszi, át fogom olvasni. :)

(#19247) gerii válasza Sanki (#19242) üzenetére


gerii
addikt

2035 körül azért mondd el milyen lett ha rendelsz ;]
Nálam tavaly nőtt ki egy partizán fűzfa, idén már 50 centis, nem hiszem, hogy mostanában fogok alatta hűsölni :)

(#19248) Sanki válasza gerii (#19247) üzenetére


Sanki
addikt

Ha venni fogok, akkor mindenképp írni fogok róla (ha addig meg lesz). :DDD
Jövőre se hiszem. ;]

(#19249) pető bá' válasza flegga92 (#19228) üzenetére


pető bá'
őstag

hát ennél olcsóbbat lehet találni, de párszáz forinton nem múlik, és akár holnap megvehetem. Köszönöm az ajánlást, lehet, hogy ez lesz a megoldás :R

"... and I hope you have a great day!"

(#19250) Saccco válasza Sanki (#19248) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha nem akarod kivárni: [link] - kicsit drága, de előrevisz 20 évet... :DDD

Van gagyi is 560,-ért. :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.