Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148601) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#148599) üzenetére


Zola007
veterán

Ha kapsz egyet ingyen, akkor nekem adhatod :R :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148602) RedCactus válasza GIJoe (#148596) üzenetére


RedCactus
senior tag

Én nem is a telefon miatt aggódnék hanem azon, hogy ennek az "ULEFONE Official Store"-nak, 0,00%-os értékelése van a február 12.-ei megnyitás óta.

(#148603) mirci18 válasza HKorn (#148456) üzenetére


mirci18
addikt

Sosem fog változni.
Ezért vesznek az emberek Samsung telefont mert azt hiszik jobb mert bejáratott márka.
Vagy Audi Wolkswagen autót mert azok mennyire jók stb.

Az emberek alapvetően nem néznek teszteket bevált márkát keresnek.
Én ezért nem preferálom a márka hűséget.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#148604) erdey_a válasza mirci18 (#148603) üzenetére


erdey_a
őstag

tegyük hozzá, hogy a bejáratott márka mellé - jellemzően - support is tartozik.
az autós példánál maradva; biztos jó autó a dévu, a sevrolett, a saab, a rover, de vw meg audi még mindig van. :)

Vérboci

(#148605) i-sti válasza erdey_a (#148604) üzenetére


i-sti
senior tag

Rom-mániában létezik más márka mint a VW? ;]

Novum Forum Siculorum

(#148606) bul07 válasza mirci18 (#148603) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem egy kikötésem van telefonnal kapcsoltban Super AMOLED kijelző

És ezt olcsóbb kategóriában, 100e alatt szinte csak a Samsung nyújtja
És két három évente cserélek, így kifizetem a magyar garanciás felárat, mert nekem kell a 2év garancia
Nem vagyok olyan gazdag hogy csak úgy fél évente vegyem a "garancia nélküli" telefonokat

(#148604) erdey_a

Samsung pont a support téren lépet vissza nagyon sokat, ki lehet jelenteni hogy a kő korszakba

Régen mi volt, volt háznál javítás felső kategóriás telefonok esetén, majd ezt ez kivezették, maradt a futáros gyors javítós
Erre törölték a futáros javítást is (ha nem változott azóta a plusz garancia vásárlást is törölték minden termék esetén)
Vidd be az ország pár postájára és úgy add fel nekik a telefont, hát kösz, postára bízni ilyet
Vagy vidd be egy szervizbe(nekem ez 65Km móka)

Tehát én nem csodálkozok ha egyre kevesebben vesznek Samsungot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148607) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok, nincs valami kupon erre a xiaomi kekfenyszuros szemuvegre? [link]

(#148608) GIJoe válasza bul07 (#148606) üzenetére


GIJoe
addikt

a Meizu 15 tudja ezt, kuponnal 200$ alá is benéz, több évet kibírtak a családban, pedig a csajok ütik verik őket,
van okos DHL posta is...Samsung panel van bennük, és nem tepsi! (ami nekem számít)
+ van a plus verzió, amiben nemcsak Samu panel hanem chip is Samu...

(#148609) sopruk


sopruk
aktív tag

Selfie botot keresve ezt a gocomma-t találtam a topicban ajánlottként.
Akinek már van vele tapasztalata, jó minőségű anyagból készült? Nem megy hamar tönkre a használatban?
Ha láttok rá kupont az ünnepek alatt, vagy hasonló árban ajánlottat (PayPal-os fizetéssel), előre is köszönöm!

Igazából a Huawei Honor AF15 tetszene, de 5000-ért drágállom... :(

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#148610) pocokxx válasza sopruk (#148609) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Használni nem használom, így tönkremenetelről nem nagyon tudok nyilatkozni, de anyaghasználatában gyengének érzem...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#148611) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Alis 10/3$ kupont tud vki?

(#148612) bul07 válasza GIJoe (#148608) üzenetére


bul07
nagyúr

Garancia felett átsiklottál
Nekem kell a 2év

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148613) Dluinet válasza fcbarca (#148607) üzenetére


Dluinet
nagyúr

19%-kal olcsóbb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#148614) Timyyy válasza sopruk (#148609) üzenetére


Timyyy
őstag

Ezt használom lassan egy éve, igaz nem 1000 ft, de nem is annyit ér. Anyaghasználat, összeszerelési minőség is tökéletes, plusz még jól is néz ki. Volt már 4 szelfibotom mire ezt megvettem, aztán repült is a kukába a többi.

(#148615) tahepa válasza sopruk (#148609) üzenetére


tahepa
senior tag

Én egy ilyet használok egy jó ideje..igaz én még az Aliról rendeltem..a linken hazai forgalmazótól , garanciával és viszonylag gyorsan (2-3 nap) lehet beszerezni...persze nem 5000 ft alatt.
[link]
( nálam nem jelentkezett az a hiba amit az egyik hozzászóló jelzett )

[ Szerkesztve ]

(#148616) mazsi válasza bul07 (#148606) üzenetére


mazsi
senior tag

Két-három kínai telefon kijön a Samsung árából, a TeleMax pedig minden csak nem garancia.
Keress rá a nevükre, tömegesen jönnek szembe történetek ahol szarabb állapotban érkeztek vissza a telefonok "javítás", vagy bevizsgálás után. Katasztrófa az a cég, és már régiós szinten tolják a szerződéseket dömpingáron.
Jobb elfogadni hogy a legtöbb gyártónak a fizetés pillanatáig fontos a termék, vagy az ügyfél. Utána szinte mindig nyűglődés megy. Pereskedtem, jelentgettem jó 8-10 évig, de már nem akarok több ősz hajszálat emiatt pedig meg is lehet ebből élni :)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#148617) Degeczi válasza mazsi (#148616) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Melyik kínai telefon ad 100e körüli-alatti Samsunghoz képest harmadáron Amoled kijelzőt? :Y

(#148618) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#148617) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

részletkérdés + kit érdekel, pont mint a hazai gari ;] lásd még a 40 dolláros 1/16-os recycling pozitív.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148619) Zola007 válasza Degeczi (#148617) üzenetére


Zola007
veterán

Mondjuk speciel az én szememnek az IPS kellemesebb, természetesebb.
Az Amoled olyan mintha túltolták volna a színeket/kontrasztot.

Biztos megszokás kérdése és lehet, hogy csak az én "problémám"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148620) farkas-j válasza erer1000 (#148594) üzenetére


farkas-j
őstag

Én egy Kodak 128GB-ost vettem. A tárhely tesztje kifogástalan és a sebessége is elfogadható. Még fél napig kedvezményes az ára.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#148621) bul07 válasza Zola007 (#148619) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem a betekintési szög miatt is fontos Amoled, meg szeretem a színeit is

Nekem fakó a IPS meg hamar színváltásba meg ha kicsit is oldalról nézem

Ízlések és pofonok, én ezt szoktam meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148622) -ZeeZee- válasza erer1000 (#148594) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Én win10 telepítőre vettem egy overkill DT50 32GB-ost. Múlt héten szerdán rendeltem meg, csütörtökön adta fel, tegnap délben a kezemben volt. Mindez kb. 2050 Ft-ért. Én is őt ajánlom.

(#148623) Degeczi válasza Zola007 (#148619) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Megszokás is, persze, bár pont Samsungokon választhatóak profilok, melyek közt van teljesen színhű is (míg az "automatikus" profil valóban túlzóan kontasztos és telített). Én azonban nem színhűséget várok a telefontól, nekem tetszik az automatikus is, és az IPS-es kijelzőjű telefonokat érzem fakónak. Másrészt az always-on is olyan feature, amiről nem mondanék már le.

De mindegy, a lényeg, h valóban egyéni preferencia - és bul07 egyértelműen leírta, h ez fontos szempont számára.

(#148624) tobias40


tobias40
veterán

Beírom ide is hátha...

"Aliexpress-re nem tudtok "általános" kupont ami mindenre jó? ;]"

Köszi előre is!

(#148625) -secret- válasza tobias40 (#148624) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak ritkán van. A legtöbb eladó viszont osztogat X összeg felett.

(#148626) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Erre valami ötlet?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#148627) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Április 10 -én adtam le egy rendelést Bang Good -on, ki is fizettem, azóta"Order Processing" státuszban van.
Vhogy fel lehet venni a kapcsolatot az eladóval, hogy mégis mi van ilyenkor?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#148628) RedCactus válasza pvt.peter (#148627) üzenetére


RedCactus
senior tag

Böngészőböl a jobb felső sarokban HELP>CONTACT US>ORDER&TAX>ORDER STILL NOT SHIPPED>EMAIL US... stb rendelési szám kelleni fog.

(#148629) Zeki válasza pvt.peter (#148627) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valszeg NINCS nekik raktáron, amint lesz, elküldik.

(#148630) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Egyik legjobb agybadugós füles (headset) jó áron!
Ár/érték arányban nem találsz jobbat, ha valódi mélyhangokat szeretnél!
Anyaghasználat kiváló, nagyon jól a fülbe simul.
ROCK Zircon Stereo Earphone 3.5mm In Ear Earphones with Microphone
15.98 USD 2 darab esetén a 2/10 Seller és 2/15 Select coupon-nal együtt :C
link

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#148631) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Múltkor volt szó a Digoo DG-TH8380 időjárás állomásról. Jelentem megérkezett, beüzemeltem. Aki a minőséggel kapcsolatban fikázott nincs igaza. Teljesen rendben van, a képernyő olvashatósága is jó, 45°-ban még jól olvasható (nem igazán értettem aki emiatt problémázott, szemből kell nézni). Érintőképernyő is jó, meglepetésemre a legalább 5 éve beszerzett Silvercrest (LIDL) kültérijének jelét is veszi. Én egyetlen dologban csalódtam kissé, az órája sima nem szinkronizálós.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148632) silvergod válasza mobilizmo (#148631) üzenetére


silvergod
őstag

mondtam én hogy nincs igazuk... :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#148633) Skillet


Skillet
addikt

Vettem AA és AAA LADDA akkukat, köszönöm az ajánlást. Viszont... milyen töltőt ajánlanátok hozzá?
Jó lenne, ha tudna kisütés funkciót is? :F
Van valami régi (10 éves?) Energizer töltő itthon (energizer compact charger 12h), de ez kisütést nem tud.
Ezen felül egy liitokala lii-100 is van, de ez sem tud kisütést, illetve csak egy aksit tud kezelni egyszerre.
Jó lesz az energizer, vagy tudtok valamit ajánlani Kínából?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#148634) Ixion77 válasza Skillet (#148633) üzenetére


Ixion77
őstag

Opus BT-C3100 V2.2

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#148635) sambenez válasza Skillet (#148633) üzenetére


sambenez
addikt

Lii-500 az tud.

[ Szerkesztve ]

(#148636) Tony21 válasza Skillet (#148633) üzenetére


Tony21
tag

Az energizer töltésre is alkalmatlan.

(#148637) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Van valami tapasztalat gyerek okosórával kapcsolatban? 3G-s, hívható, gps-es, applikációal követhető gyerekfelógyeletre is alkalmas motyót keresnék. Talált valaki használhatót?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#148638) Skillet válasza sambenez (#148635) üzenetére


Skillet
addikt

Visszaolvasva, sokat emlegettétek a lii-500-at. Mostanság is szokott lenni rá kupon? Ha nem, hol érdemes beszerezni, hol a legolcsóbb? Van belőle régi és új verzió is?
Én ezt találtam: KATT
Adapterrel 17.88$

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#148639) macilaci78 válasza Skillet (#148633) üzenetére


macilaci78
nagyúr

IPC-1L

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#148640) pn4hvq válasza V.Stryker (#148637) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Aham, nekünk van:
link1 és link2

(#148641) V.Stryker válasza pn4hvq (#148640) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Örülök, hogy van jó tapasztalat vele. Esetleg egy fotót nem tennél fel róla, hogy kinézetre mit kell keresni? :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#148642) pn4hvq válasza V.Stryker (#148641) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Kinézetre ugyanilyen, csak nem OLED, hanem LCD kijelzős.
Q50-re keress rá, ha ugyanilyet szeretnél.

(#148643) Skillet válasza macilaci78 (#148639) üzenetére


Skillet
addikt

Ennyit biztosan nem költenék rá. Amennyi elemet mi használunk, sosem jönne vissza az ára. A lii 500 még határeset. 5e Ft. Bár azt is jó lenne kifogni akciósan.
Majd lesem a fórumot, hátha.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#148644) i-sti válasza Ixion77 (#148634) üzenetére


i-sti
senior tag

+1
Nekem is ez van Ladda akukhoz és samsung 30Q cellákhoz

Novum Forum Siculorum

(#148645) V.Stryker válasza pn4hvq (#148642) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R Közben nézegettem és végülis komolyabbra tettem le a voksom. Vagyis kettőre és majd a feleségem is véleményezi, aztán abból tudni fogom,hogy mit akarok. :D

Végül úgy közelítettem meg,hogy megnéztem az amazonon, hogy mit ajánlanak, majd azt feleannyiért megkerestem Aliexpressen. :DDD

Ez a sima fajta. De kicsit izgat, hogy nem-e kéne a fényképezős 3G-s verzió. Az több lehetőséget ad, pl távoli fotó készítés. Viszont biztos gyengébb lesz akkuidőben.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#148646) w.miki válasza mobilizmo (#148631) üzenetére


w.miki
veterán

én voltam (az egyik)
Majd 3 hónap múlva is írd le, mi a véleményed. Akár ide.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148647) petipetya


petipetya
nagyúr

Ha láttatok pilóta napszemüveget kis lencsékkel (max. 50x40), akkor ne tartsátok magatokban. Mindegyik batár nagy, főleg a Xiaomi-é.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148648) hardline válasza sopruk (#148609) üzenetére


hardline
senior tag

Nekem az AF15 van és csak ajánlani tudom. Stabilan tartja a bazi nagy telefonokat is. A kioldója elemes, legalább 1 évet kibír.
A BW és a Xiaomi is jó, nincs óriási különbség közöttük.

(#148649) Ance válasza petipetya (#148647) üzenetére


Ance
őstag

1. Rákeresel a neten egy neked tetszőre.
2. Képernyőkép róla.
3. Aliexpress app keresőjébe feltöltöd.
4. Ha van, megtalálja.

Például. Az a fontos, hogy a fej is legyen rajta, hogy látszanak az arányok.

[ Szerkesztve ]

(#148650) HoTaZo válasza HoTaZo (#148626) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ezek szerint ez lenne az újított változat.
Tudtok valamilyen kupont rá esetleg?

Ez esetleg jelezné is, hogy rendben van-e a jármű töltése?

Ez mennyire gagyi?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.