Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148551) zsiz válasza Mr.Csizmás (#148541) üzenetére


zsiz
őstag

Pont ugyan ez jutott nekem is eszembe mikor megláttam :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#148552) Batib válasza Mr.Csizmás (#148550) üzenetére


Batib
őstag

Erre gondolsz?Mindenkinek köszi a tanácsokat.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#148553) HKorn válasza Breki (#148542) üzenetére


HKorn
addikt

Valaki látott már olyan embert akinek tönkrement a telefon töltő csatlakozója? Volt már pár mobilom, ráadásul nem is évente cserélem őket, hanem kb 3 évente, de még egynek sem volt ilyen baja, szóval ezt egy kicsit mesterségesen generált félelemnek tekintem.

Run&Ride

(#148554) oszy válasza Mr.Csizmás (#148550) üzenetére


oszy
veterán

Alá olajozni? Borotválkozás előtt?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#148555) netseft válasza Breki (#148536) üzenetére


netseft
aktív tag

Értjük, de egy Facebook csoport nem hivatalos forrás. Elvárható lenne szerintem, hogy linkeljék honnan származik az adat. Ha pedig nem az illetékes szervtől származik az információ, az csak tájékoztató jellegű becslés. Az ilyet pedig nem úgy kéne kommunikálni, mintha a hatóság tájékoztatná az állampolgárokat. Nem kötekedni akarok és nem vár szerintem senki magyarázkodást. Viszont ha valami nem támasztható alá konkrétummal, az nem hiteles. Akár 1 dolláron is múlthat sok ezer forint.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#148556) Mr.Csizmás válasza oszy (#148554) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

idézőjelben. jobban csússzon.

(#148552) Batib igen, a fekete nem volt jó, meg is maradt a fele, nem használom.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148557) Beni2360 válasza Mr.Csizmás (#148550) üzenetére


Beni2360
félisten

De könyörgök aftershave mit jelent? Utáni.
Lehet kapni kimondottan villanyborotvához borotválkozás előtti arcszeszt - Pre Shave - ami kiemeli a szőrzetet és megkeményíti a vágáshoz. Majd 40 évig használtam. Malizia márka volt egy olcsóbb változat de már itthon megszűnt az árusítása. . Maradt az olcsó Barbon, Márkásat nehezen találni. :W

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148558) DarkByte


DarkByte
addikt

Valakinek van esetleg ilyen WiFi-s LED szalag vezérlője? Elvileg átflash-elhető Tasmota-ra és társai. De mennyire megbízható? 24/7 tápegységre kötve megbízható, nem ég le tőle a ház, stb.? :F (nyilván valami kicsit minőségibb táppal)

(#148559) Breki válasza HKorn (#148553) üzenetére


Breki
veterán

énnekem még egy sem romlott el így
, de mobilos fórumokon és az aktuális mobilom fórumaiban is sokszor olvastam olyat akiknek elromlott, főleg akik megfordíthatót használtak, azt hiszem itt is volt szó mikor nagy divat lett a megfordítható kábel

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148560) Mr.Csizmás válasza Beni2360 (#148557) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha ez vigasztal, az evőeszközöket is felcserélve használom :U :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148561) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

én sem "ájultam el" de látom másnak is problémás a nyak rész nem csak nekem.
azt sem értem miért Xiaomi, mikor egy felrat sincs sehol, csak Soocas.
egy borotválkozás 5%-ot vett le (magasabb fokozaton) az érkezett 100-ból.
ami még érdekes hogy a kosáron átnézve a vágóél csak egyharmada, régi Philips-emen dupla ilyen széles a vágóél...

(#148562) Zola007 válasza pulutodurumo (#148544) üzenetére


Zola007
veterán

:DD :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148563) macilaci78 válasza Breki (#148547) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Persze az is felmerült bennem, hogy a csatlakozó rendeltetésszerű használata hogy a fenébe teheti tönkre a csatlakozót, de trollkodni már nem akartam. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148564) Degeczi válasza macilaci78 (#148563) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Simán, pont ezért váltotta föl a micro USB a mini-USB-t...
Minden csatlakozó kopik és főként a rugós rögzítő elemek fáradnak el az igénybevételtől - csak az a kérdés, mennyi idő után.
Az alap USB (type A) és a mini USB csatlakozóknál ez durván alacsony szám volt: 1000-1500 ciklus!
Ezt könnyen eléri pár év alatt egy sűrűn használt eszköz (pláne, h már ennél jóval hamarabb is jelentkezhetnek gondok)

A micro-USB már sokkal jobb konstrukció: 10000 "dugási ciklus"-ra tervezve, ott már kicsi az esélye a fáradás miatti hibának. De persze jóval praktikusabb a vezeték nélküli töltés (különösen ha a hülye divat miatt már 3.5-es jack sincs rajta és egy vezetékes füles foglalja el az egyetlen portot)

(#148565) Zola007 válasza Degeczi (#148564) üzenetére


Zola007
veterán

Én nem tudom mit csinálnak az emberek a műszaki cikkeikkel, de amiket itt néha PH-n hallok mint "probléma", az 90% user error.
Kihúzom - bedugom, nem igényel diplomát.
Apróban is vannak olyan szinten ütött-vágott dolgok, hogy 50 év alatt nem laknám le annyira.

Van olyan fórumtárs, aki már legalább 20 kábelt rendelt saját /gyerek részre, csak mióta követem a topikot.
Ott mondjuk el kellene gondolkodni a használat módján.
Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148566) Breki válasza netseft (#148555) üzenetére


Breki
veterán

Ez egy sima fórum és egy félig meddig eltűrt kiskapu.

Itt fordult elő korábban, hogy egyik fórum házigazdája amikor előszőr írtam róla törölte és ékesszóló levelet írt nekem, hogy ezt a kiskaput ne terjesszem, terjesszük, mert ő hozzáértő és ilyen nincs. Aztán pár hónap múlva nyilvánosan elismerte, hogy van. Azóta kiírja. :)

MIÉRT lenne elvárható? Nem ez a dolga, csak szivességből megosztja. Egyébként pont nem úgy volt írva, de ha jól tudom a hivatalos adatok alapján számolják ki.

Pont itt szokott úgy kiírva lenni, hogy a Vámhivatal hivatalos tájékoztatása alapján. Még én kérdeztem rá kb fél évvel ezelőtt, hogy honnan az infó kérek hivatalos linket. Akkor alaposan ki lett tárgyalva, vissza lehet keresni.

Érdekes, hogy pont most kezdett zavarni, holott minden hónapban kint van. Hetente rendelek Amerikából egyszer akarták eddig vámolni akkor is megirtam nekik a kérvényt és átjött. Pedig onnan jobban nézik, és nincs olyan, hogy kevesebbet ír rá.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148567) V/ válasza netseft (#148555) üzenetére


V/
titán

A törvény a hivatalos forrás, azt vagy ismered és számolsz, vagy elfogadod azt amit mások az alapján leírnak

Az uniós vámjog végrehajtásáról szóló 2017. évi CLII. törvény A 138. § (1) A Vámkódex 53. cikk (1) bekezdés a) pontja alapján alkalmazandó árfolyam alatt a Magyar Nemzeti Bank által minden hónap utolsó előtti szerdáján közzétett árfolyamot, ha ezen a napon nem tettek közzé átváltási árfolyamot, akkor a legutolsó közzétett hivatalos deviza-középárfolyamot kell érteni.
A 162 § (5) bekezdése alapján a rendelt küldeményben lévő termék értéke a 22 € forintra számított összértékét meghaladja, de nem éri el a 150 € értéket, úgy a termékbehozatal során általános forgalmi adó fizetési kötelezettség keletkezik, amely összeget az ügyfélnek nem kell megfizetnie akkor, ha a kiszámolt – és így az ügyfél által fizetendő – összeg a 10 € értéket nem haladja meg.

Vámkódex = Az Európai Parlament és a Tanács 952/2013/EU rendelete ( 2013. október 9. ) az Uniós Vámkódex létrehozásáról
Az €-ra történő átszámítása más devizára pedig a EKB hivatalos keresztárfolyamának használatával történik.

A 10 € az 37,04 €-nak a 27 % áfája, ami azt jelenti, hogy annak a vásárolt terméknek, amelynek ennyi a vámértéke, annak nincs befizetni való Áfája.
Ez egy általános iskolás is ki tudja számolni hogy $-ban mennyi
De teljesen mindegy, miért fontos hogy a jogszabályi hely is legyen mindig idézve? 2017-óta nem változott ez a rész.

[ Szerkesztve ]

(#148568) Degeczi válasza V/ (#148567) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Istenem... természetesen nem ez a kérdéses, hanem hogy a vámosok által használt, havonta egyszer frissített árfolyam pontos értékére mi a forrás...

(#148569) mazsi válasza Zola007 (#148565) üzenetére


mazsi
senior tag

Ahogy mi sem vagyunk a tárgyak miatt, hanem őket tervezzük szolgálatra...

Vannak kényszeresen tárgyfetisiszta kímélők, és reménytelenül hanyag luditák - a nagy átlag pedig a kettő közötti skála mediánján van valahol.
Lumpen, hanyag emberek nélkül kihalna a szerviz iparág, és jelentősen kevesebb készüléket/gépet lehetne eladni.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#148570) V/ válasza Degeczi (#148568) üzenetére


V/
titán

Az van leírva hogy ezzel a módszerrel így számolják ki, kiszámolják ez alapján amikor a kezükbe kerül az adott termék, csak a törvényt tartják be.
Lásd a törvény XX. FEJEZET A BEHOZATALI VAGY KIVITELI VÁM ÖSSZEGÉNEK BESZEDÉSE, MEGFIZETÉSE, VISSZAFIZETÉSE ÉS ELENGEDÉSE
Valamint lásd az 2007. évi CXXVII. törvényt az általános forgalmi adóról,
74. § (1) Adó alapja termék importja esetében,
81. § Termék importja esetében, ha az adó alapja külföldi pénznemben kifejezett, a forintra történő átszámításhoz azt az árfolyamot kell alkalmazni, amelyet a vámérték - ideértve a 74. § (2) bekezdésében említett esetet is - megállapításánál kell alkalmazni.

Arra minek kellene külön jogszabály, ha egyértelmű a jogszabályi hely? Le van írva egy vámeljárás lefolytatása műveleti utasításban, amelyet a jogszabályok által írtak le. Akármilyen számú belső utasítás.

[ Szerkesztve ]

(#148571) Degeczi válasza V/ (#148570) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tényleg nem érted vagy csak trollkodsz? :F

Hámozd már ki ebből az "egyértelmű jogszabály"-ból hogy az áprilisban beérkező csomagok esetén a 37 EUR-nak pontosan mennyi USD fog megfelelni!
(tudva, hogy 1 cent föbblet is min 6-7e Ft többletköltséget fog jelenteni számodra...)

(#148572) azbest válasza netseft (#148555) üzenetére


azbest
félisten

"Akár 1 dolláron is múlthat sok ezer forint."

Akkor még most szólok, hogy nem a vásárláskori hónap, hanem a vámkezeléskori hónap számít. Tehát 1-2 hónappal később megérkező rendelés után ne reklamálj, hogyha fillére pontosan kiszámoltad a határt, de közben romlott a forint és azért már fizetned kell. :U

(#148571) Degeczi
lefordítom neked: a jogszabály. Benne van, hogy pontosan mikori és milyen árfolyamot kell nézni. Ha ez nem elegendő, akkor megkérdezheted a nav-tól minden hónapban személyesen, hogy tényleg betartja-e a törvényt :)

És neked is ajánlom az előző bekezdést. Ha 1 centre optimalizálsz, ne lepődj meg, ha két hónappal később már más lesz a határ.

[ Szerkesztve ]

(#148573) Degeczi válasza azbest (#148572) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, okoskodva mellébeszélni egyszerűbb, mint egy konkrét kérdésnek utánanézve valóban válaszolni.

(#148574) Silent77 válasza Degeczi (#148571) üzenetére


Silent77
veterán

Magyar Nemzeti Bank által minden hónap utolsó előtti szerdáján közzétett árfolyamot, ha ezen a napon nem tettek közzé átváltási árfolyamot, akkor a legutolsó közzétett hivatalos deviza-középárfolyamot kell érteni.

;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#148575) V/ válasza Degeczi (#148571) üzenetére


V/
titán

Leírtam, pontosabban idéztem a törvényt. Azt nem lehet elvárni a törvényalkotóktól hogy leírják azt, hogyan szorozzon össze vagy osszon el valaki két számot.
Ez egyértelmű: A vámhatóság által kiszabott, illetve visszautalandó, jogcímenként kis összegű, 10 EUR-nál vagy az ezzel megegyező, a 138. § (1) bekezdése szerinti árfolyamon átszámított forintösszegnél kevesebb egyéb terhek összegét - kivéve a jövedéki termék után kiszabott egyéb terheket - nem kell megfizetni, illetve visszafizetni.
Nem értem a trollkodás jelződet, nem tudom mire vélni. Volt egy kérdés, idéztem a jogszabályt.

[ Szerkesztve ]

(#148576) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

1 TB-os külső merevlemez van ajánlott?

#?*@&!

(#148577) Degeczi válasza Silent77 (#148574) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egy valóban segítőkész válasz annyi lenne, h mivel az MNB nem közöl keresztárfolyamot, az oldalukról a minden deviza lekérdezését kell választani, áprilisra vonatkozóan március 20-t. Ezen az EUR/USD aránya 312,82/275,61=1,135, ennyivel kell tehát szorozni a 37,04 EUR-t, így jön ki $42.04.

V/: nem, mert a NAV által áprilisra közölt érték az itt említett $42.04, míg az általad írt módon $42.055 jönne ki. Ezért volt kérdés a számítás tényleges módja, ahogyan a NAV is dolgozik.

(#148578) macilaci78 válasza Degeczi (#148564) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ééértem, tehát a töltőkábel naponta egyszer csúnya, gonosz, avítt dolog, gyilkolja a csatlakozót, de ugyanazon az aljzaton a fülhallgató napjában többször, zsebben feszülve még oké.

zeon.hu: Van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148579) Degeczi válasza macilaci78 (#148578) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem: írtam, h már a micro USB is korrekt, természetesen az USB-C is.

(#148580) V/ válasza Degeczi (#148577) üzenetére


V/
titán

Az általam írt számítással pontosan 42,037 $, amit kerekitenek és így lesz 0,04 $, mert a centnél nincs kisebb. 5-től felfelé kerekítünk 10 € = 3128,2 Ft ez pedig a 275,61 Ft/$ árfolyammal 42,037 bruttó érték.

[ Szerkesztve ]

(#148581) zeon.hu válasza macilaci78 (#148578) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mindig elfelejtem, hogy itt mindenre is van topik :D
Bár jelenleg nem magamnak keresek kütyüt.
Kösz!

#?*@&!

(#148582) Degeczi válasza V/ (#148580) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azt írtad, EUR-ra más devizát az EKB árfolyamán számítanak át... ők pedig március 20-ra 1.1354-es arányt közöltek, azzal számolva $42.055 lenne a határ.

[ Szerkesztve ]

(#148583) macilaci78 válasza Degeczi (#148579) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van olyan Qi-s telefon, amin nem korrekt a töltőcsatlakozó?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148584) Degeczi válasza macilaci78 (#148583) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg nincs, itt a "rendeltetésszerű használat hogyan a fenébe tehetné tönkre egy csatlakozót" kijelentésre reagáltam.

(#148585) netseft válasza Degeczi (#148577) üzenetére


netseft
aktív tag

Köszönöm, de tényleg! Te voltál az egyetlen aki valóban megértette a kérdést és maximálisan korrekt választ is adott. :R
A többi hozzászólásra nem reagálok, de köszönöm még azoknak is, akik érdemben hozzá tudtak tenni a témához. Aki pedig nem esik ebbe a kategóriába, remélhetőleg tanul ebből és legközelebb hasznosabban, higgadtabban és felesleges vagdalkozástól mentesen tud válaszolni...

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#148586) Beni2360 válasza Degeczi (#148568) üzenetére


Beni2360
félisten

Már ha beleszólhatok a vitába?
Egyszerű mint az 1x1.
Nem kell Ft árfolyamot nézni, hanem €-ban a vétel árat és megnézni, hogy mennyi lenne a 27%-s ÁFA.
Na ha ez nem éri el a10 €-t akkor mindegy mennyi az árfolyam. Pl 37€ áfája 9.99€
Mivel a törvény nem FT-ba hanem €-ba számol. Ja és a bankok is €-ban számolnak mindent a végén.
Ezért ha lehet €-ban vásárolni és akkor a $-€ váltás kimarad.
De általában mindig olcsóbb ha még váltás is van $-ban vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148587) macilaci78 válasza Degeczi (#148584) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát egyetértünk abban, hogy amíg van hagyományos csatlakozós töltési lehetőség, addig a Qi töltés felesleges marháskodás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148588) Degeczi válasza macilaci78 (#148587) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egyáltalán nem: eszemben nincs vezetékes töltéssel bajlódni, amióta Qi-s telefonom van. Különösen a munkahelyen, mert az ottani töltőm egyben tartóállvány is, és amikor bejön egy hívás, csak lekapom onnan, már megyek is ki a szobából, h ne zavarjam a kollégákat. De otthon is kényelmes az asztalon fekvő töltőpadra csak rátenni estére: már az irányra sem ügyelve, nemhogy csatlakozót beilleszteni.

(#148589) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Lesz valami értelmes akció is linkelve vagy még áfázgatunk egy sort... :W

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#148590) beg válasza MADcat (#148589) üzenetére


beg
veterán

Töltés és kábel téma is elég lesz mára.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#148591) MarioAna


MarioAna
senior tag

Ez a fejhallgató párna jött meg ma. Nagyon jó szerintem ennyiért, a 105mm-es verzió tökéletesen passzol a Superlux HD669-re (a gyáritól mérföldekkel jobb, de a fejhallgató óriási lesz így a fejen - igaz, cserébe kényelmes :DDD ).
A Brainvawz HM5 helyett/árából rendeltem 3 különböző félét, ez volt a leggyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#148593) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Tudtok ennek a BW töltőnek alternatívát? Hasonló ár, 4 csatlakozási lehetőség, 12-24V.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#148594) erer1000


erer1000
őstag

USB 3.0-s pendrive-ot honnan érdemes venni? 3k ba maximum.

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#148595) bul07 válasza erer1000 (#148594) üzenetére


bul07
nagyúr

sinceritytrading

[link]

[link]

Sebességekre azért keres rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148596) GIJoe


GIJoe
addikt

Ulefone Note 7 45$ :D
+ ha akad kupon rá, még áfa alatti is lehet
persze h nem komolyan vehető készülék!

(#148597) azbest válasza GIJoe (#148596) üzenetére


azbest
félisten

úú mekkora parasztvakítás a legtöbb helyen a leírása. A rendes specifikáció leírásban látszik, hogy igencsak idejétmúlt [link]. De ahogy látom az android go alapján az indiai piac alsó szegmensébe szánt, modern külsejű cucc, csak hogy menőzni lehessen vele a dizsiben.

Uh, a kettővel ezelőtti zte telóm képességeivel versenyez [link] :DDD

(#148598) Ixion77 válasza azbest (#148597) üzenetére


Ixion77
őstag

Attól még teljesen jó lenne a gyereknek, vagy strandolós telefonnak, ha 2Gb memória lenne benne.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#148599) Mr.Csizmás válasza GIJoe (#148596) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1/16 GB lom, a korona a szemétdombon az MT6580 -> ingyen se :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148600) bul07 válasza Ixion77 (#148598) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen, nem a telefonok hibája hogy mára már igen kevés a 1GB

Hanem az alkalmazás fejlesztőké

Mert minden egyes frissítéssel egyre többet helyet kívánnak az alkalmazások
És a vége az hogy hiába nem telepít egy alkalmazást se az ember elfogy a hely :(((

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.