Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148951) spileraaa válasza spileraaa (#148929) üzenetére


spileraaa
senior tag

ehez hasonlo van kinabol?

[link]

Az univerzális, minden az egyben AXAGON ADSA-FP3FASTport3 adapter USB 3.0 és SATA 6G interfésszel bármely SATA merevlemez könnyű csatlakoztatásához használható.
Mindenféle típusú 2.5" HDD/SSD, 3.5" merevlemezt és 5.25" optikai CD, DVD vagy Blu-ray meghajtót támogat.

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#148952) gboszi válasza zeon.hu (#148950) üzenetére


gboszi
senior tag

Ez ok, csak a kérdés arra vonatkozott hogy van e ami ajánlott. Amivel van tapasztalat stb

"If you're good at something, never do it for free!"

(#148953) mazsi válasza Zola007 (#148946) üzenetére


mazsi
senior tag

Edzőterembe én ilyesmit vennék, de megtalálod eBay-en, vagy AliExpressen is.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#148954) zeon.hu válasza gboszi (#148952) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Breki irt a Blitzwolf-ról, nekem is ilyen van úton.

#?*@&!

(#148955) gboszi válasza zeon.hu (#148954) üzenetére


gboszi
senior tag

Bakker na ez volt az... :D
Akkor én is behúzok egyet, kipróbálom. :R :R :R

"If you're good at something, never do it for free!"

(#148956) Septum15


Septum15
aktív tag

Sziasztok.
Van valamilyen ajánlott kábel tartó?
Az asztal alá kéne, csavaros vagy ragasztós megoldás is jó, de fontos hogy erős legyen.
Az IKEA Signum, az elosztó és az eszközök közötti kábeleket kéne felfogatni hogy ne lógjanak le. Sok kicsi kábel tartó kéne.
A kábelek nagy része kicsi lenne, de viszont van köztük 2-3 vastagabb is (táp kábel) szóval nem ártana, hogy azok is bele férnének.
A zip tie-os megoldás max akkor jó, ha tudnátok ajánlani mellé még normális minőségű újra használható zip tie-t is, mert gyakran lennének hordozva az eszközök, ezért szükség lehet hogy a kábeleket is kitudjam venni nagy rombolás nélkül.

(#148958) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Nem agybadugós,BT fülhallgatót tudna ajánlani valaki?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#148959) MADcat válasza atyca (#148958) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Van olyan :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#148960) eastsider válasza MADcat (#148959) üzenetére


eastsider
nagyúr

Apple airpods

(#148961) Wajk válasza atyca (#148958) üzenetére


Wajk
addikt

Ilyesmire gondolsz?
I12 Tws Bluetooth Earphones Earbuds Wireless Touch Control Headsets Mini Sport
https://s.click.aliexpress.com/e/cmiKmDAC

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#148962) dptrsk válasza atyca (#148958) üzenetére


dptrsk
addikt

Tws i10/i11

ilyesmi név alatt futnak alin az airpods klónok.

(#148963) Breki válasza atyca (#148958) üzenetére


Breki
veterán

Nem tudom mi az agybadugós, illetve ez annak számít-e, nekem most ez érkezett, lehet mellette hallani a közlekedést.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148964) petipetya válasza petipetya (#148822) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tetszik a Redmi AirDots, habár érdekes hogy a bölcsőből kivéve a jobboldali automatikusan bekapcsol, míg a baloldalit manuálisan kell bekapcsolni. A bölcsőbe visszatéve automatikusan lekapcsolnak. A mély kevesebb a Xiaomi fejhallgatóhoz képest, ám engem nem zavar. A Redmi remekül befészkeli magát a fülembe, nagyon bevált az itthoni reggeli torna közben.

Az általatok linkelt Blitzwolf esetén tetszik, hogy kijelzi a bölcső aksi kapacitását is. Nálam a Redmi esetén csak egy töltést mutató led van (a füleseken található ledeken kívül), és még nem tudom, honnan szerzek tudomást arról, ha kevés a bölcső aksi kapacitása. Józan paraszti ésszel 5-10% körül pirosan kellene majd villognia.

YouTube videókon pocsék hangminőséget mondanak telefonálás közben. Ezzel nincs tapasztalatom, mert beszélgetésre nem igen használom a telefont.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148965) Breki válasza zeon.hu (#148954) üzenetére


Breki
veterán

Hogy magamnak ellentmondjak aki öt órás üzemidőt szeretne.

Alfawise V6 TWS vezetéknélküli fülhallgató, 5 óra üzemidővel

Az Alfawise V6 TWS egy teljesen vezeték nélküli fülhallgató, amely kimagasló, 5 órás üzemidejével és a gyártó szerint kiváló hangminőségével tűnik ki a hasonló társai sorából. A doboza persze ugyanúgy nem csak tárolásra, hanem töltésre is szolgál (vezeték nélkül, hiszen a doboznak saját akkumulátora van). Így összesen 90 óráig használhatod, még akkor is, amikor úton vagy. Nem drága, jelenleg 7500 Ft körül beszerezhető.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148966) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudtok ajánlani olyan toslink convertert (optikai-analóg), amelynek van optikai kimenete is?
A cél, két analóg eszköz csatlakoztatása a tévéhez optikán keresztül. Sima adaptereim vannak, de így dugdosni kell...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#148967) Batistuta7 válasza Breki (#148965) üzenetére


Batistuta7
tag

Akkor melyik inkább ? :) Ez vagy a BW-FYE5?
Volt esetleg piston 3-as füllhallgatód? ahhoz képest milye a BW-FYE5?

(#148968) Degeczi válasza Batistuta7 (#148967) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Attól is függ, mire használnád: beszélgetésre pl. felejtős ez a teszt szerint, mert úgy már egy óra alatt lemerül.

(#148969) pulutodurumo válasza Batistuta7 (#148967) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A fülhallgatós topikban volt egy igényes, hosszú vélemény 2 BW-ról, keress rá.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#148970) Breki válasza Batistuta7 (#148967) üzenetére


Breki
veterán

Utóbbiról van tapasztalatom, előbbiról nincs, de ha valakinek fontos az öt óra jó lehet

Blizwolfnak inkább a headset része a nagy erőssége, még most se hiszem el, hogy így hallanak.

Voltak pistonjaim, de nagyon sok fülhallgatóm van és mivel külső vonalon Hi-Fi körökben illetve cuccokban mozgok inkább illetve mostanában az eq-kat tesztelem ezért erről nem tudok érdemben nyilatkozni. Nekem tetszik a hangja, pozitív csalódás volt, de ha csak zenehallgatásra kéne a füles topikban ajánlottak egy más árkategóriájú Jabrat

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148971) Breki válasza Degeczi (#148968) üzenetére


Breki
veterán

Nekem még kb másfél órát bírt úgy hogy előtte egy órát próbálgattam zenére tv-re is

Meg ugye ha valaki úgy használja hogy egyiket használja másikat tölti ezt duplázhatja, de ezt még nem teszteltem. Most tv hang megy 10 óra óta úgy hogy kint vagyok

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148972) zeon.hu válasza Breki (#148971) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam vegyes használat lesz.
Autóban telefonálásra (5-8 embert szoktam vinni, nem kell nekik mindent hallani :D ), szóval ott elég lesz egyszerre egy is. Azt viszont remélem, meg tudom oldani, hogy csak a hívás hangja jöjjön át ilyenkor, mert a youtube az autóra megy ki.
Egyébként meg zenére.

#?*@&!

(#148973) Degeczi válasza zeon.hu (#148972) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerintem telefonon nincs alkalmazásonkénti hangillesztőválasztás.

(#148974) pulutodurumo válasza zeon.hu (#148972) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Azt általában a telefon BT menüben kell állítani. Nálam a Bluetooth hangszóró nem telefonálhat, csak zene.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#148975) Breki válasza zeon.hu (#148972) üzenetére


Breki
veterán

Autóban nem nagyon ajánlanám mert nagyon kizárja a külső hangot!

Bár mondjuk eggyel elboldogulhatsz, de erre szerintem van jobb.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148976) spileraaa válasza spileraaa (#148951) üzenetére


spileraaa
senior tag

dvd íróhoz kinabol lehet kapni jobb áron ilyet?

vagy belföldről olcsóbban mint 5000 ft úgy 3000 ft korul?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#148977) DeFranco válasza Breki (#148975) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na látod ilyenkor kellene a link hogy ne kelljen külön hárompéldányos kérvényt benyújani egy rekesz sörre ragasztott 3000 forintos illetékbélyeggel hogy valami kattintható tartalmat is mellékelj.

(#148978) Breki válasza DeFranco (#148977) üzenetére


Breki
veterán

Ez egy Google képkeresővel keresett példakép amin jól láthatóan több termék szerepel.

Szóval milyen linket is szeretnél drága barátom? :)

Egyébként innen van a kép.
[link]

Ez most elég kapufa

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148979) DeFranco válasza Breki (#148978) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt a linket ami alapján ajánlod a konkrét terméket, mer minden szemetet idehordani bárki tud (drága barátom) de ez messze alatta van annak az egyébként bántóan alacsony minimum színvonalnak is amit itt sikerült normaként megállapítani.

(#148980) erdey_a válasza DeFranco (#148979) üzenetére


erdey_a
őstag

cuki ahogy barátkoztok... menjetek szobára ;]

(csak irigykedem ám :DDD)

Vérboci

(#148981) Breki válasza DeFranco (#148979) üzenetére


Breki
veterán

Nem ajánlottam egy konkrét terméket, mint írtam példaként direkt kerestem egy képet amin több ilyen típusú Xiaomi termék van

Bocsánat, hogy nem érünk fel a színvonaladhoz, nyugodtan görgess tovább.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148982) davenport válasza atyca (#148958) üzenetére


davenport
aktív tag

nekem ez a Philips van

No money, no honey.

(#148983) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!
A héten jött néhány cucc,mint napszemüveg,fali töltő 3 usb-s+led,és egy Picun BT fejhallgató.A napszemcsi jól takar,nem süt be felette/oldalt a nap.Nem torzít. Hozzá teszem,nincs nagy fejem :B . Kényelmes viselete van,a csomagolása megfelelő volt,és jól használható erős napfényben is.3 usd körüli árért megfelelő.
A töltő szintén megfelelő,teszteltem több eszközzel is. Egyszerű BT headsetnél nem indul a kijelzés,de tölti. Telefont rádugva az ampert mutatja.LG Leon-600mAh környéke,Honor 7 Lite -900mAh,Redmi Note5- 1.8-1.9Ah a jelzett érték.Teljes töltöttségig lassan csökkenő értéket mutat. Teljes töltöttség esetén a kijelzés kikapcsol,utána csak néha indul újra pár100mAh értéket mutatva. Két telefonnal használva sem melegszik,éppen langyos,hangja nincs. Én ajánlom másoknak is. Picun füles.Leírás szerint BT5 verzió,50mm-es hangszórókkal. FM rádió nincs,sd kártyát kezeli.Hívás fogadás,zene lejátszás-szüneteltetése egy toch szenzorral történik,hangfel/le,zene ugrás kattogós mikrokapcsolóval. A külső zajokat nagyon kizárja,sövényvágásnál a gép zaját szinte teljesen eltompította. Mély/magas tartomány nagyon szépen szól,torzítás szinte semmi.Hangerő bőven megfelel. Alapzaj semmi,még sistergést sem tapasztaltam.Telefonálni vele még nem volt alkalmam. Esztétikus kivitel,alapanyag használat jó,zsanér nem műanyag,hanem fém.Már használom pár napja,így merem ajánlani.Ha valakinek kérdése van,válaszolok szívesen.
Szemcsi:[link]
Töltő:[link]
BT füles:[link]

Melóba óra.Nem tudom,hogy az óraüveg miből készült,de fél év használat után(autószerelés,építkezés,stb) szinte karcmentes.Már azóta több havernak is kellett rendelnem: [link]

Fejhallgató tartó,már kettő megjött,még kettőt várok. Valamilyen pvc. Végül is stabilan áll,és esztétikusabb ezen tároni,mint ha fiókban karcolódna a füles. (L:/dl/upc/2019-04/28/388834_rmngvrfryubwvign_img_20190425_174737.jpg)[link](/L)

Üdv: Attila

(#148984) NORBl


NORBl
aktív tag

The srácok, mijaza dolog ami zárja fajinul a zacskókat, hogy ne száradjon, szórodjon ki a beltartalom?

Kis műanyag cucc, és összekattan ha osszenyomod.

Hogy keressem eBay en?

(#148985) erdey_a válasza NORBl (#148984) üzenetére


erdey_a
őstag

alin bőven van 5alálat sealing clip, sealer clamp, bag clip szavakra

de az ikea (ikea bevara) többet ad olcsóbban (395 ft 30db), mint a kínaiak, csak nincs minden faluban :(

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#148986) Zola007 válasza tillatrilla (#148983) üzenetére


Zola007
veterán

Töltőt hanyagolnám
Kijelző nélküli változatáról már van teszt és NEM AJÁNLOTT [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148987) MADcat válasza NORBl (#148984) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Zipbag

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#148988) silvergod válasza Breki (#148860) üzenetére


silvergod
őstag

Ahogy nézem ennyi volt...lekapcsolták a boltot(semmi eladó árú)...nem lesz táskánk jópárunknak :D
vagy van olyan akinek visszaigazolta?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#148989) tillatrilla válasza Zola007 (#148986) üzenetére


tillatrilla
senior tag

A linken qc töltő van,az enyém normál. Ha melegnek éreztem volna,nem merném a konnektorban hagyni felügyelet nélkül. Még a 40 fokot sem érte el kettő lemerült telefonnal,lemértem. Az átütési tesztet a BW -ra is olvastam,mégis az ajánlottak közé tartozik. Nem egyszerű a választás,az biztos.

Üdv: Attila

(#148990) Zola007 válasza tillatrilla (#148989) üzenetére


Zola007
veterán

gondolom az alaplapja hasonló
elvileg a tiéd akkor ez lesz HKL-USB32
[link]
erről már pozitívabban nyilatkozik

Azonban a melegedés dolgot kezeld fenntartással
Nem mindenható előjel. Ha nem melegszik, attól még lehet problémás egy áramforrás

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148991) ztibor válasza NORBl (#148984) üzenetére


ztibor
senior tag

(#148992) atyca válasza Wajk (#148961) üzenetére


atyca
senior tag

KB igen, de lehet vezetékkel összekötött is.
Köszi egyébként.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#148993) NORBl válasza ztibor (#148991) üzenetére


NORBl
aktív tag

Jaja, ilyenre.

Akkor valamikor útba ejtek egy ikeat, ha már ott vagyunk akkor meg már betolunk pár hot dogot ish.:D

[ Szerkesztve ]

(#148994) atyca válasza dptrsk (#148962) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!

(#148963) Breki
No ez az agybadugós... :)

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#148995) Donki Hóte válasza Zola007 (#148986) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az izolációs (a 4242 Volton végrehajtott átütési) tesztet bukta el, a buktának az oka csakis a 6 mm helyetti 2,5 mm-es védőtávolság volt a nagyfeszültségű és kis feszültségű részek között.

A kijelzős verzió nagyobb méretű, tehát nem biztos, hogy abban is kicsi a védőtávolság, 3,5 mm-el nagyobb helyet könnyen találhattak egy nagyobb méretű házban.

Amíg a konkrét verzióról nincs teszt, addig nem lehet mondani semmit a biztonságáról.

(A 4242 voltos átütési tesztet egyébként elég sok töltő elbukta, egy ilyen "bukott" Blitzwolf töltőt vagy 2 éve használok teljes elégedettséggel :) )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148996) Beni2360 válasza spileraaa (#148976) üzenetére


Beni2360
félisten

Válogassál.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148997) Breki válasza atyca (#148994) üzenetére


Breki
veterán

Lehet ez is az, de emellett én hallom a környezeti zajokat nincs annyira mélyen mint TWSes BlitzWolf ahol egyáltalán nem hallom. Teljesen más érzés a kettő utóbbinál úgy hallom mintha a fejembe szólna.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148998) Breki válasza silvergod (#148988) üzenetére


Breki
veterán

Nekem jött valami levél, hogy shipped azért is linkeltem.

De alkalmazásban én is to be shippedként látom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148999) Ciccuka válasza tillatrilla (#148983) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én nem használnám azt a töltőt.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#149000) spileraaa válasza Beni2360 (#148996) üzenetére


spileraaa
senior tag

koszi
de ahogy nézem rengeteg van és csak egyik marka ismerős ezek közül
éspedig az Ugreen de ez viszont annyiba kerül mint a belföldiek

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.