Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148753) Beni2360 válasza Thrawn (#148747) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem ma jöttek meg SORBO 1.5V még csak átnéztem őket és ment a fiókba.
Mennyit bírnak?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148754) hunterk43


hunterk43
csendes tag

Sziasztok!

Milyen bevált okoslámpát javasoltok? Fontos lenne, hogy google home-vel lehessen irányítani.

(#148755) macilaci78 válasza WestBam (#148746) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ennél nem jön ki a matek.
A 3000 mWh 3,7 V mellett értendő, 810 mAh-s cellával. Gondolom, van mellette egy DC-DC konverter, ami a 1,5 V-ot állítja elő, 10% veszteséggel, a valós kapacitás lehet 1,8 mAh a 1,5 V mellett.
3000 mWh tudnak a fekete Eneloop-ok 1,2 V mellett.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#148756) i-sti válasza macilaci78 (#148755) üzenetére


i-sti
senior tag

Ez magyarázna, hogy az Xbox azért jelzi a félig lemerült Ladákat üresnek, mert esik a V a cellákban?
Feltöltöttem de csak 1400 ment bele (mért adat olyan 2400 volt).

Novum Forum Siculorum

(#148757) silvergod válasza Zola007 (#148719) üzenetére


silvergod
őstag

Lili 500 at ,én nem találtam 19$ ért a gyártónál, adapterrel együtt.. melyikre gondolsz?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#148758) Gézengúz válasza silvergod (#148757) üzenetére


Gézengúz
addikt

(#148759) silvergod válasza silvergod (#148757) üzenetére


silvergod
őstag

köszi, de itt is 21.2$ adapterrel

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#148760) Gézengúz válasza silvergod (#148759) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ha ez Nekem lett volna válasz akkor nem tudom miről beszélsz. 19dolcsi alatt van appból.

(#148761) sopruk válasza Timyyy (#148614) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi szépen a tippet, ez tényleg nagyon jó! Sokkal hosszabb mint a többi hasonló, 880-960 mm és tényleg nagyon stabilnak tűnik. Mennyi lehet a teherbírása? Egy 700 g-os fényképezőgépet még elbírhat?

Lehet rá valahonnan valami kupont szerezni, hogyan lehetne még olcsósítani?

BlitzWolf BW-BS5 bluetooth Tripod Selfie Stick

Köszi szépen előre is!

(#148762) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Ilyen bluetooth mini earbud-ot (leginkább 1db-ost) keresek normális minőségben (gondolom a linkelt ennyiért nem ér sokat). Ne legyen töltődoboza, maximum egy kábel, de még jobb lenne, ha microUSB-vel lehetne tölteni, hogy ne kelljen hordoznom még a kábelt se.
Tud valaki jót?
Mondjuk ez?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#148763) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Barátomnak néznék valami 18650-es töltőt, 2-set. Valami olcsóbb ajánlott van a Lii 202 alatt?

(#148764) WestBam válasza Gézengúz (#148763) üzenetére


WestBam
senior tag

Alatta? Árban? :Y
Nincs.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#148765) petipetya


petipetya
nagyúr

Megérkezett a Kingseven N-7906 napszemüveg, amely elképesztő minőségű. Ehhez képest a tavalyi Xiaomi pilóta egy gyenge vacak, a 20/20 műanyag, a Veithida pedig szintén vékony pókhálónak tűnik.

A Kingseven paraméterei megegyeznek az adatlapján írtakkal, a két szára konkrétan rugós ellenállással nyílik és csukódik (!).

Az anyaghasználat rendben van, a tartozékok tárháza pedig szintén: merev tok a táskában való hordáshoz, és kétféle mikroszálas kendő.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148766) gbela válasza petipetya (#148765) üzenetére


gbela
senior tag

Fene esne bele olyan kecsegteto a leirasod...rendeltem egyet...pedig nincs is szuksegem napszemuvegre...

(#148767) Real_Necro válasza petipetya (#148765) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem a 7088 érkezett ma meg, 8,96$-ért vettem kuponozva és ajándék (talán kékfényszűrős) szemüveg járt mellé.
A TomTailor-om közelébe sem ér, de ennyit megért, valamint árban is ugye lényeges a különbség. A leírásod az enyémre is passzol.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#148768) powerwade válasza gbela (#148766) üzenetére


powerwade
senior tag

Detto... plusz kerestem ebbol a markabol hasonlo kis meretu sportosabb fazont is. Olyan keves 125-130mm szeles napszemcsit talalni Alin, ennek most nagyon orulok (kis fej/arc "atka" :D ). Ha valik nekem is, akkor jon rendelek par darabot a biztonsag kedveeert, mert eleg hamar osszekarcolom oket, ugymeg tilos hasznalni ugyebar.
Koszi petipetya!

[ Szerkesztve ]

(#148769) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Tudtok nekem ajánlani kínai oldalakról megbízható egyszerű szakállvágót.
Nem kell semmi flanc csak ne húzzon.
A mostani egy gagyi noname volt.
Mérgemben széttörtem annyi bajom volt vele.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#148770) aicon válasza petipetya (#148765) üzenetére


aicon
senior tag

Milyen színű a lencse? zöldes vagy inkább szürke felé megy?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#148771) Real_Necro válasza aicon (#148770) üzenetére


Real_Necro
veterán

7088nál inkább szürke.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#148772) Beni2360 válasza mirci18 (#148769) üzenetére


Beni2360
félisten

Itthonról Remington. Vagy 8 éve teszi a dolgát 0.5mm talpa van.+ Feltét a hosszab vágáshoz.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148773) petipetya válasza aicon (#148770) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sötétszürke.

"nincs rá lezsóidő"

(#148774) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Nálatok mi a helyzet Aliexpresses rendelésekkel? Évek óta rendelek kínából (Ali, ebay, gearbest) kisebb, közepes értékű termékeket, jellemzően ingyenes szállítással, de ezidáig még sosem történt, hogy ne értek volna hozzám időben. Most viszont van egy február eleji rendelésem, ami már a 2 hónapból is bőven kifutott (refundom szerencsére elfogadásra került), illetve egy márciusi eleji, ami még pár napig időn belül van, de kezdek nagyon aggódni.
Kis sváb faluban lakom, kis posta (2 fős+félbolond kihordó), normális szomszédok, így feltételezésem szerint nem a célban akadhat kézbesítési probléma.

Kérdésem csupán annyi, hogy február eleji rendelések nektek már megérkeztek?

(#148775) Ra3 válasza bexinho23 (#148774) üzenetére


Ra3
őstag

Simán, folyamatosan rendelek, a napokban az április elejeiekből érkezett pár, a korábbiak már mind itt vannak.
Lehet hogy valami nagyon lassú, nagyon olcsó postával sikerült feladni, és még úton van.
Nekem a rekordot egy 3 hónap alatt megérkező gearbestes rendelés tartja.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#148776) dptrsk válasza bexinho23 (#148774) üzenetére


dptrsk
addikt

Amihez nincs követési szám, február eleji nekem a dispute nyitás után 2 héttel érkezett meg, februári rendelés szintén. Yanwen Economic...
Márciusi, Áprilisi még sehol.... Yanwen szintén

Amihez van követés kb 15-20 (munka)nap alatt ideérnek.

(#148777) agroman válasza Beni2360 (#148772) üzenetére


agroman
senior tag

az en remingtonom a mult honapban ment tonkre..1989ben vettem. : :DDD

[ Szerkesztve ]

------

(#148778) sopruk


sopruk
aktív tag

Az ajánlott Tigernu táska most 69%-os akcióban 8344 Ft
+3618 Ft postaköltség, ezt csak most vettem észre, hogy ilyen drága...

[ Szerkesztve ]

(#148779) Joe1 válasza mirci18 (#148769) üzenetére


Joe1
tag

Sok éven át rezgőkéses Braun borotvákat használtam, néhány hete tértem át erre a Xiaomi körkésesre, ettől az eladótól vettem, nagyon korrekt volt, hamar megjött. Ez nagyon szuper, csendes, nem pattogzik ki a bőröm,mind a 3 kés dupla soros, gyors a borotválkozás is, fele annyi mint a régivel. Egy borotválkozás 5 %-al csökkenti az akkut, 2 hetenként töltődik kb 1 órát. Nagyon ajánlom.

(#148780) Degeczi válasza Joe1 (#148779) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egyrészt nem borotvát keres hanem szakállvágót, másrészt érzékeny bőrűeknek szívás a körkéses Xiaomi, a fórumról már többen megváltunk tőle annyira erős irritációt okozott.

(#148781) gyapo11 válasza mirci18 (#148769) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekem bevált a Surker, bár még keveset használtam. De a korábbi NiMH akkus állandóan lemerült álltában, és akár a szakállamtól akár a hajamtól lefulladt, csak zümmögött, de nem vágta. Nagyon lassan és kis adagokban tudtam csak vágni. A Surker meg mint ha vajban futna, és bármikor előveszem megy, a töltés nem csökken, LiIon akku van benne töltöttség kijelzéssel.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#148782) Batib válasza Joe1 (#148779) üzenetére


Batib
őstag

1. Mirci szakállvágót keresett, ami nem ugyanaz.
2. Nekem is nemrég érkezett a ez a borotva, számomra szárazon nem vált be. (Csizmi ajánlott egy módszert -
Balea aftershave - amivel már sokkal jobb. Ezúton is köszönöm)

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#148783) Breki válasza dugesz77 (#144730) üzenetére


Breki
veterán

Ez a Xiaomi Deerma van most jó árban? Úgy emlékszem megrendeltem, de most nem találom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148784) Devil Smile válasza sopruk (#148761) üzenetére


Devil Smile
őstag

Alirol most vettem 3at 2-3 het alatt megjott es 10dodo volt/db

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#148785) DJGABI válasza M@rdel (#148242) üzenetére


DJGABI
addikt

egész jó időt futott, meg is jött nekem a fenti tatyó. mpl furgon hozta. az anyaga nyilván nem rossz, ilyen kb kempingsátor-anyag, szellőzni egyáltalán nem szellőzik, ki is kell lógatnom, nagyon kínai műanyag szaga van. inkább a varrása lesz a kérdéses, nehéz cuccokkal én nem nagyon pakolnám tele...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#148786) chatran


chatran
őstag

Volt itt szó pár hsz-szel ezelőtt napszemüvegekről. Egész jó áron vannak fotokróm napszemüvegek is. Kérdésem, hogy ez a megállapítás igaz-e rájuk:

"a fényre sötétedő lencsék az UV-fénytől sötétednek. Az üveg szűri az UV nagy részét, ezért autóban az ilyenek nem sötétednek."

Tehát gyakorlatilag alkalmatlanok vezetéshez? Van ilyennel tapasztalatotok?

(#148787) M@rdel válasza DJGABI (#148785) üzenetére


M@rdel
őstag

Nekem is megjött!
Elméletileg vízálló anyag, valószínűleg ezért nem szellőzik. Ennyiért nem rossz kategória szerintem!

Eddig pozitív tapasztalataim vannak a kínai táskákkal!
Ezt például tavaly rendeltem 11 dollárért, azóta napi használatban van a fiamnál, dobálva, tele könyvel, biciklin használva bírja!

(#148788) Breki válasza Devil Smile (#148784) üzenetére


Breki
veterán

Linket kérhetnénk?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148789) Alg válasza chatran (#148786) üzenetére


Alg
veterán

A fotokromatikus lencse tényleg nem fog sötétedni autó szélvédő mögött. Oda nem-fotokromatikus polár való (kiszűri a csillogást és a műszerfal tükröződését, nagyon hasznos, elég csak lapos szögben sütő nap+nedves út kombóra gondolni ahol alig látni valamit...).

Vagy van DriveWear ami ott is sötétedik de heroinárban van

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#148790) gyemipapa válasza Degeczi (#148780) üzenetére


gyemipapa
senior tag

És erről a másik fajta Xiaomi Mija borotváról vannak személyes tapasztalataitok?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#148791) rzerge


rzerge
aktív tag

Sziasztok
Jön egy rendelésem s.f.express-szel. a nyomkövető azt írja, hogy Mo-on van a motyo, de hogy menjek be és kérjem ki. A kérdés hogy hova? Postan nem látszik a csomag a nyomkövető szám alapján.
Köszi

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#148792) Devil Smile válasza Breki (#148788) üzenetére


Devil Smile
őstag

Tessek, most 13dodo mar, talan telefonos appbol lehet lefaragni meg belole.. 60cm kb

szerk: most nezem ez BS3.. nem BS5 de kb a hossz a kulonbseg..

:R :U

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#148793) DJ. Ru$y válasza rzerge (#148791) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezzel a kérdéssel erre tessék. Gyanítom az egy sima csomagszám amit kaptál, nem mérvadó, majd viszi a postás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#148794) w.miki


w.miki
veterán

Digoo DG-C1R Brother Double Knob Simplified Alarm Clock Touch Adjust Backlight with Temperature Humidity Display
kupon: 4d4166
ÁR: 7,77$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148795) Wajk válasza bexinho23 (#148774) üzenetére


Wajk
addikt

megerősítem. Szóval nem nálad a hiba. Március végi rendelések bőven megelőzték a februáriakat. Akkor lehet valami hiba a rendszerben...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#148796) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok erdeklodni szeretnek hogy erdemes-e venni ilyen mosogato csodaszivacsot? mennyire jott be?
hogyan kell hasznalni?
udv
b.

[ Szerkesztve ]

(#148797) DrBubo77 válasza Wajk (#148795) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Beérkeztek a csomagelosztóba a márciusi csomagok és a meglévő kupac tetejére ráborították, így a februáriak alulra kerültek. :DDD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#148798) zeon.hu válasza Alg (#148789) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van fotokromatikus (olvasó, 1.25) szemüvegem, vezetés közben is használom és sötétedik az autóban is.
(Linkeltem is itt talán korábban, Ali rendelés)

#?*@&!

(#148799) Ixion77 válasza bazsimano (#148796) üzenetére


Ixion77
őstag

A fehér téglatest formájúra gondolsz? Nem érdemes. Nem jött be. Szerintem semmit sem ér.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#148800) bazsimano válasza Ixion77 (#148799) üzenetére


bazsimano
őstag

jah bocs erre gondoltam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.