Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148251) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem egy tv boxot,Magicsee n5 névre hallgat,GB-ről jön majd. Keresnék hozzá légegeret,csak nem tudom melyiket ajánlanátok. Nem muszály tapisnak lennie,igazából olyan is megfelelne,amelyiknek egyik felén egy billentyűzet is van. Ilyet láttam többet,adnak hozzá usb sticket. Nem chatra használnám,mese-zene címek beírására. Köszi előre is!!!

Üdv: Attila

(#148252) citkar


citkar
addikt

Látom sokan rugóznak a pontokon, de nem véletlen nem költjük el, hisz alig van mire. Alin még amúgy is olcsóbb a legtöbb cucc, gyakorlatilag szinte felesleges ez a sok GB-es pont, úgy is jön és alig lehet értelmesen elhasználni.

(#148253) solor válasza citkar (#148252) üzenetére


solor
tag

Volt időszak - és remélhetőleg lesz is - amikor hasznosabb és értékesebb volt a BG és GB pont. Szvsz nem árt gyüjteni ...

(#148254) Mr.Csizmás válasza solor (#148253) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kizárt. régen jó dealeket lehetett megfogni, meg nagyon korán, a netes rendelés hajnalán tényleg fillérekért vehettünk dolgokat. kici kínai már tudja, hogy mi pénz jöhet ebből, nem fog lemondani róla, mert mindig fogunk vackokat rendelni, amíg olcsóbb mint itthon beszerezve, ergo simán tud mozogni az árkülönbséggel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148255) citkar válasza solor (#148253) üzenetére


citkar
addikt

Egy kattintással én is gyűjtök pontokat GB-n és Alin (de már csak eggyel, a különböző "feladatokat" már rég nem csinálom több pontért), de BG-n már hagytam az egészet, ahogy van.
Az elmúlt két évben alig volt valami, amire érdemes volt beváltanom, mert máshol olcsóbb volt pontozás nélkül is. Ebből kiindulva évekig gyűjthetem a pontokat, hogy majd a jövőben, talán valamikor, kicsit olcsóbban vehetek egy, netalán két kütyüt, amire szükségem lehet. Így nem érzem veszteségnek, ha nem gyűjtök minden nap pontot, vagy elvész a régi. Hiába érnek a pontjaim 40 USD-t, ha a vásárolt termékek ára meg 45 USD-ral többe kerülnek, mint máshol. Valószínűleg épp ezért csinálják ezt, hogy egyesek kényszernek érezzék a pont elhasználását, azaz a vásárlást, pedig nem is spórol a vevő.
Nyilván különbözőek az elvárásaink, de hiába nézegetem a kigyűjtött GB-s akciókat, amik még pontozhatóak is, én nem szoktam találni semmit rajtuk, ami különösebben megérné. Ez persze nem jelenti azt, hogy más nem talál, vagy nem lesz, ez inkább csak az én tapasztalatom és még néhányé, akik szintén erre panaszkodtak.

(#148256) Savageboy válasza w.miki (#148247) üzenetére


Savageboy
aktív tag

ORICO BTA-403 szerintem megfelelhet a célra.

(#148257) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
Blitzwolf bw shp2 áramszünet esetén milyen módba jön vissza? amiben volt, vagy off állásban?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#148258) kajo6 válasza w.miki (#148247) üzenetére


kajo6
csendes tag

Én is pár hónapja vettem a kontrollerhez bt adaptert. A kontrollernek "One S" -nek kell lennie, ez fontos. Windows 10 támogatja csak. Szinte bármilyen 4.0 bluetooth megfelel hozzá. Én ezt vettem:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#148259) Mr.Csizmás válasza ot93 (#148257) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

marad kikapcsolva, tegnap pakolás miatt kihúztam a konnektorból, és kb. negyed óra múlva dugtam vissza. (de miért nem próbálod ki? :F)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148260) lkristóf válasza Mr.Csizmás (#148259) üzenetére


lkristóf
senior tag

Mert lehet nincs neki, és még csak most tervezi a megvételét.

(#148261) kano válasza lkristóf (#148260) üzenetére


kano
nagyúr

Most elég drága. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#148262) Cyborg


Cyborg
őstag

Erre a Blitzwolf bw shp2-re van valami hard reset, vagy mittomén?
3napja egyszer csak offlinba ment, és azóta nem tudom újra okos üzembe helyezni. Easy mode-ban (Mikor gyorsan villog) kb. 5másodperc után kikapcsol, és hiába kapcsolom vissza, nem találja az app. Ap modeban, pedig network hibát ír ki, wifi jelet ad, de nem enged rá csatlakozni.

(#148263) Degeczi válasza kano (#148261) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ugyanúgy $13, mint szokott lenni.

Egyébként ha jól rémlik, a gyári szoftverrel (de már nincs olyanom, mind átflasheltem, ott pedig egyéni beállítás kérdése) az utolsó elmentett állapotot hozta vissza, tehát adott esetben a bekapcsoltat.

[ Szerkesztve ]

(#148264) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Alis kupon van most? :)

(#148265) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Ez mi lenne pontosan?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#148266) Ra3 válasza mirci18 (#148265) üzenetére


Ra3
őstag

Szeretne még 20 centet legombolni postázásra. Azt mondja hogy biztonságosabb postával akarja küldeni, mint amivel vetted eredetileg
Ha rányomsz a linkre akkor ki tudod fizetni neki a 20 centet.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#148267) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok!
A veithdia-nak szokott lenni 'coins-os' kuponja alin?
Esetleg valaki tud kupont alira?

[ Szerkesztve ]

(#148268) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Korábban olvastam itt ajánlott (Samsung) SD kártyát áruló, megbízhatónak kikiáltott eladókról/weboldalakról.
4K videorögzítésre alkalmas kártyákat szeretnék venni, nyilván nem hamisítványt, és olyan áron, ami egyrészt jó ár (nyilván :D ), másrészt még vámösszeghatár alatt van.

Tudnátok ilyen eladókat ajánlani? Kártyatípus-ajánlást majd a Videós, mozgóképes topikban, és/vagy a kamera topikjában kell kérnem, tuodm. :)

Köszi!

(#148269) Dluinet válasza Taci (#148268) üzenetére


Dluinet
nagyúr

sincerity-trading.com

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#148270) kano válasza Degeczi (#148263) üzenetére


kano
nagyúr

Kuponnal olyan 10$ körül szokott lenni. Nem rég 9.xx-ért vettem, de az átlagára is 10.68. Most 11.69-ért lehet megvenni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#148271) Jadro válasza HXY (#139440) üzenetére


Jadro
veterán

Tudom régi poszt, de most keresek hátizsákot és bedobta a kereső. :) Ez így ránézésre tetszik. Megérkezett rendben? Írsz róla egy gyors véleményt?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#148272) Zola007 válasza mirci18 (#148265) üzenetére


Zola007
veterán

Az, amivel múltkor engem is próbáltak lenyúlni és betettem a topikba, aztán "be lett védve" a kínai, de másnap mégis kitiltották Aliexpressről, mert valószínűleg nem csak nekem nem tetszett az üzletpolitikája.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148273) mirci18 válasza Ra3 (#148266) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.
Biztos hogy nem fizetek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#148274) szabi__memo válasza cidalain (#148250) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Fentebb írtam, hogy én is így jártam $35 ponttal...

(#148275) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hátizsákot keresek feleségemnek, 10×23×42 cm méretű motyó férjen bele. Valami csajosabb fazon, nem rózsaszín, de ne is egy katonai ivózsák legyen... Sokkal nagyobb se legyen, passzosan tartsa a tartalmát.
Ötlet?

Ez egynek jó, de inkább a futottak még...

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148276) petipetya válasza mirci18 (#148273) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ne is foglalkozz vele. Én sem szoktam, és akkor jön a szokásos értesítés a csomag feladásáról.

"nincs rá lezsóidő"

(#148277) lorcsi válasza macilaci78 (#148275) üzenetére


lorcsi
veterán

xiaomi shopban vannak most 50%-al
színesek is és midnenféle

[ Szerkesztve ]

(#148278) ot93 válasza Mr.Csizmás (#148259) üzenetére


ot93
senior tag

köszi. Hát azért mert tulajdonképpen kipróbáltam és ON állasba jött visza. Ha off-ban húztam ki, akkor off-ba jött vissza... Igaz én max néhány percig húztam ki. És volt anno egy másik, ami OFF-ba ment áramtalanítás után mindeképpen, ez lenne szerintem a normális. Ezért kérdeztem, másnak hogyan van. Akkor most az enyém rossz lenne? :F És akkor tenálad úgy volt, hogy on állásban húztad ki?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#148279) Mr.Csizmás válasza ot93 (#148278) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tényleg kihagytam :U offban volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148280) macilaci78 válasza lorcsi (#148277) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Linked is van, mert amit a google elsőre kiadott, ott nincs 50% akció és nincs nekünk tetsző táska.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148281) xcvbxcvb válasza macilaci78 (#148275) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Tigernu-kra keress rá. Elég jó minőségűek és nekem tetszenek. [link] [link] Néha akcióban 20 dolcsi alatt is el lehet hozni őket.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#148282) Nikaré válasza kano (#148270) üzenetére


Nikaré
őstag

Hol van ennyiért?

(#148283) ot93 válasza Mr.Csizmás (#148279) üzenetére


ot93
senior tag

akkor lehetséges, hogy mindig abban jön vissza kihúzás/áramszünet után amiben előtte volt és akkor az enyém is jó? :) de nekem tényleg az rémlik, hogy egy korábbi példány, ami már nem nálam van, az mintha mindig off-ba jött volna vissza... de lehet rosszul emlékszem :F

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#148284) xcvbxcvb válasza Jadro (#148271) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

3 hét alatt itt volt ha jól emlékszem. Jó, vastagabb anyagból van,nem olyan vékony mint a Xiaomi, a vállpántja és fogantyúja is erős és párnázott.
Mondjuk én nem használtam, inkább a Tigernu-t hordom, az sokkal jobban tetszik.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#148285) darkrock válasza macilaci78 (#148280) üzenetére


darkrock
aktív tag

(#148286) Jadro válasza xcvbxcvb (#148284) üzenetére


Jadro
veterán

Az ez lenne? Mondjuk ez tényleg frankón néz ki, de árban több mint duplája. Lehet, hogy offline is körül kéne néznem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#148287) macilaci78 válasza darkrock (#148285) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg is lett a nyertes. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148288) Joker88


Joker88
őstag

szeretném a topiclakók segítségét kérni..

Ebay-en / Alin / keresnék olyan ki akármit amit az ágy sarkára lehet erősíteni, hogy kora reggel ne a kislábujjammal találjam meg a szélét az ágynak.
A kis kínaiaknak erre (is) biztosan van valami megoldásuk :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#148289) macilaci78 válasza Joker88 (#148288) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Viccen kívül tekerd körbe valami ronggyal, például törülközővel. Ha csupaszon útban lesz, útban lesz akkor is, ha ráteszel valamit, akkor meg legalább puha legyen.
A másik lehetőség, hogy valami keretet raksz a keretre, ami eltart az ágy lábától.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148290) Met válasza Joker88 (#148288) üzenetére


Met
nagyúr

[link]

macilaci78 Amúgy igen, nem hiszem hogy számítana hogy a fába vagy valami szilikonba rúg bele.
Különben is vegyen fel egy kicseszett papucsot:)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#148291) Degeczi válasza kano (#148270) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az átlagára biztosan nem annyi, hiszen a BG a fő forgalmazó az említett $13-al, máshol jellemzően drágább.
Én is vettem már $10 alatt, de az nem jellemző, másrészt eszemben nem lenne a $13-at soknak nevezni, nagyon megér ennyit.

(#148292) xcvbxcvb válasza Jadro (#148286) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem ilyen van [link] 16$-ért vettem 17-ben.
De tavaly vettem ugyan ilyet feketébe Alin leárazva 18$-ért. Csak figyelgetni kell. Meg ha az embernek szüksége van valamire biztos nem lesz akcióba sehol.

Vedd meg az Oiwas-t nyugodtan, jó az is csak nekem annyira nem jön be a kinézete. Ha nem tetszik 3600-ért simán el tudod adni.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#148293) kano válasza Degeczi (#148291) üzenetére


kano
nagyúr

BG-nál a kuponos átlagár annyi.
Nikaré
BG-n 1SHP2 kuponnal.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#148294) Beni2360 válasza kano (#148293) üzenetére


Beni2360
félisten

Most pontozva: BlitzWolf® BW-SHP2 16A 10,78 $
Végre lehet valamire a pontokat is használni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148295) i-sti


i-sti
senior tag

[Xiaomi TDS Water Quality Test Meter]

Ilyen van olcsóbban?
Ha pH értéket IS mérne az még jobb lenne.

Novum Forum Siculorum

(#148296) w.miki válasza Met (#148290) üzenetére


w.miki
veterán

Köszi, én is vettem ilyen élvédőket.
Bár én is attól tartok, hogy nem sokat érnek, nem fog a fájdalmamon tompítani, de talán valamit fog. Sajnos amikor belerúgok az ágy sarkába, egyáltalán nem tudok ateista lenni :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148297) Breki


Breki
veterán

A füllhallgató topikban ajánlott fülesre SoundMAGIC E10C tud valaki olcsó beszerzési helyet?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148298) w.miki válasza Breki (#148297) üzenetére


w.miki
veterán

Telekomos SOUNDMAGIC PL30+C a BestBuy topikból nem jó, 3e-ért?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148299) Mr.Csizmás válasza w.miki (#148298) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148300) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#148299) üzenetére


DeFranco
nagyúr

fittyesnádason nincsen ikea dm pepco lidl aldi meola telekom csak a kedvespostás lövi át csúzlival a csomagokat minden hónap első keddjén. ha józan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.